fbpx

 

Elektrinių paspirtukų nuoma Kaune

NuomaJums siūlo išbandyti elektrinių paspirtukų nuoma Kaune paslaugas. Pasinaudokite elektrinių paspirtukų nuoma Kaune ir džiaukitės įdomiu ir gražiu laisvalaikiu mieste, gamtoje ar bet kuriame Lietuvos kampelyje. Ši transporto priemonė itin praverčia kelionių metu – kada norima pamatyti daug per trumpą laika, įvairias šventes, renginius, atidarymus ir t.t.

Užsakyti
+370 682 61111

Elektrinių paspirtukų nuomos Kainos:

 • Darbo diena – 10€
 • Savaitgalio diena – 15€
 • Visas savaitgalis – 35€
 • Savaitė – 55€
 • *Savaitgalio tarifas prasideda penktadienį nuo 13h
 • *Šventinėmis dienomis galioja savaitgalio kainos.
 • * Užstatas 50€


  Elektrinių paspirtukų nuoma kaunas 3

  Aktyviai mėgstantys leisti laisvalaikį, pasižvalgyti po apylinkes ar tiesiog pabūti gryname ore, jau neapsiriboja dviračiais – savo populiarumu juos lenkia elektriniai paspirtukai. Ne iš vieno specialisto galite išgirsti, kad šiandien paspirtukas „ant bangos“!  Ši transporto priemonė turi itin daug pranašumų, todėl yra mėgstama įvairaus amžiaus klientų bei yra naudojama įvairiomis progomis. Elektriniais paspirtukais ne tik galima įveikti atstumą nuo taško A iki taško B, tačiau ir smagiai praleisti laisvalaikį, pasilinksminti renginiuose. Juos itin lengva transportuoti bei pakankamai nesunku prireikus pakelti bei panešti. Kadangi tai dar ganėtinai naujovė Lietuvoje, važiavimas elektriniu paspirtuku prideda žavesio bei adrenalino. Galime drąsiai sakyti, kad tai ir mados akcentas. NuomaJums paspirtukai spėjo sudalyvauti ne viename šauniame renginyje.

  NuomaJums siūlo išbandyti Xiaomi M365 elektrinius paspirtukus. Paspirtukus pardavinėjantys specialistai pasakys, kad tai vienas populiariausių modelių rinkoje. Mat šie modeliai itin patvarūs, juos lengva valdyti, išvysto optimalų greitį bei įveikia ilgus atstūmus. Tokiu elektriniu paspirtuku gali džiaugtis vairuotojas iki 100 kg. Paspirtukas sveria 12,5 kg, jis itin kompaktiškai susilanksto – šios detalės skirtos tam, kad keliaujant su juo mieste, panorus užsinešti ar įsinešti į viešąjį transportą, būtų nesunku tą padaryti.

  RedBull muilinių lenktynėse buvo naudojami elektriniai paspirtukai

  Elektrinių paspirtukų nuoma kaune lenktynes redbull

  Praėjusiais metais vykusios įspūdingos „RedBull muilinių lenktynės“ Kaune, jau dabar laikomos vienu iš įspūdingiausių rudens renginių. Spaudoje ilgai netilo kalbos, kad azartiškas linksmybių šou bus kartojamas dar ne vieną kartą. Ant Parodos kalno vykusiame renginyje, kuriame dalyvavo daugiau nei 50 tūkst. žmonių, buvo galima išsinuomoti ir NuomaJums siūlomus Xiaomi m365 Kaunas paspirtukus. Xiaomi paspirtukų nuoma iš tis renginio dalyviams pasirodė kaip patraukli paslauga. Renginys truko net 6 valandas, tad dalyviai galėjo būti renginyje ar griebti paspirtukus ir apžiūrėti Kauno apylinkes, o skubiam reikalui esant nuvykti į reikiamą vietą ir taip pat greitai grįžti.

  Parko atidaryme pasitarnavo paspirtukai

  Paspirtukai gali būti naudojami iš ties beveik visur. Jie gali puikiai atrodyti renginiuose, pasitarnauti įmonėms, kaip linksma pramoga ir net būti naudingi parko atidarymuose! Aleksoto parko atidaryme, kurio plotas net 2 ha prireikė ir papildomų transporto priemonių. Norint apžiūrėti žaliąją laisvalaikio zoną pėsčiomis, prireiktų labai daug laiko, tad į pagalbą buvo nuspręsta pasitelkti ir paspirtukus.

  Elektrinių paspirtukų nuoma kaune parkuose

  Apskritai tokios viešosios žaliosios erdvės labai naudingos ir reikalingos miesto gyventojams. Labai didelė dalis miesto gyventojų dirba biuruose, tad jiems ypatingai reikia aktyvesnės fizinės veiklos ir pabuvimo gamtoje. Laisvalaikio praleidimui pasirinkus parką ar kitą vietą, jeigu tai didesnis plotas, labai svarbu pasirinkti ir tinkamą inventorių. NuomaJums siūlo puikią alternatyvą įprastoms transporto priemonėms, tai Xiaomi paspirtukų nuoma. Su paspirtuku bus nenuobodu leisti laiką gamtoje vienam, o esant didesnei kompanijai žmonių, bus smagu ir pašėlti.

  Elektrinių paspirtukų nuoma kaune mergaite

  Paspirtukų nuoma Xiaomi m365 ne vienam nemėgstančiam pasivaikščioti pėsčiomis, tai naujas būdas praleisti daugiau laiko gamtoje. Tiesa, Kaunas ne toks jau ir mažas miestas, tad pėstute taip lengvai neapžiūrėsi visų nuostabių jo vietų, o važiuojant automobiliu, kelionė praranda savo žavesį.

  Elektrinių paspirtukų nuoma Kaune

  Elektrinių paspirtukų nuoma Kaune yra vienas puikiausių būdų pažinti įdomiausias Kauno vieteles. Naujais dviračių takais Kaune tikrai liksite sužavėti! Galėsite pasirinkti Jums priimtiniausią atstumą, vaizdingiausias vietas ir keliauti vienas, su draugais ar su visa savo šeima.

  Elektrinių paspirtukų nuoma kaune seimai

  Elektrinių paspirtukų nuoma įmonėms

  Dažnai darbdaviai, tiek mažesnės, tiek didesnės įmonės ieško būdų, kaip nustebinti ir pradžiuginti savo darbuotojus. Vis svarstoma, o kokią pramogą padovanoti savo lojaliausiems darbuotojams šiemet? Tiesa ta, kad įmonės dažnai rengia įvairias šventes, išvykas ar ekskursijas. Išvykoje į gamtą, pajūrį ar kitus miestus su kolegomis gali puikiai pasitarnauti elektriniai paspirtukai.

  Elektrinių paspirtukų nuoma kaunas juoda balta

  NuomaJums siūlo elektrinių paspirtukų nuomą Kaune. Profesionalų komanda aptarnauja įmonės ir gali atvežti iki 15 paspirtukų. Atvešime į Jūsų pasirinktą vietą bei juos pasiimsime. Taip pat prireikus išrašysime sąskaitą faktūrą.

  Elektrinių paspirtukų nuoma šventėms

  Jau visai netrukus Jūsų gimtadienis, Jubiliejus ar kita svarbi proga, kurios metu susiburs Jums brangūs žmonės? Vis sukate galvą, ką įdomaus nuveikti, kad patirtas laikas su draugais ir šeima būtų nepamirštamas? Elektrinių paspirtukų nuoma gali tapti puikia išeitimi!

  Elektrinių paspirtukų nuoma kaune sventems

  Išsinuomokite elektrinius paspirtukus ir pasirinktame mieste laiką praleiskite turiningai. NuomaJums siūlo itin platų elektrinių paspirtukų pasirinkimą bei galimybę, vienu metu išsinuomoti didesnį kiekį vienoje vietoje. Tai itin patogu, jeigu planuojate leisti laiką draugų grupelėje ar su šeima.

  Elektrinių paspirtukų nuoma naudinga ir organizacijoms bei įmonėms. Tai puiki proga motyvuoti savo darbuotojus ir renginių ar šventės metu išnuomoti didesnį kiekį elektrinių paspirtukų. Neabejotinai pamatysite jų sužavėtus veidus, o apie įspūdžius įmonės inovatyvumą bus kalbama dar ilgai.

  Elektrinių paspirtukų nuoma kelionėms

  Elektrinių paspitukų nuoma Kaune susilaukia didžiausio dėmesio kelionių metu. Dažnai kelionėse susiplanuojame maršrutus į kuriuos įtraukiame nemažai lankytinų objektų. Jeigu tai didesnis miestas, tuomet vienu pasivaikščiojimu tikrai nepavyks visų objektų aplankyti. Elektriniai paspirtukai ypač pasitarnauja tuomet, kada reikia pasiekti objektus, kurie pernelyg nutolę, kad pasiektumėte juos pėsčiomis, bet ir per arti, kad važiuotumėte automobiliu.

  Elektrinių paspirtukų nuoma Kaune ir kelionems

  Žinoma, tokiose vietose kaip Vilniaus, Kauno, Klaipėdos senamiestis, daugelyje gatvių yra uždrausta važiuoti su automobiliais ar pernelyg sudėtinga nepažystant miesto. Tie kurie puikiai žino didžiųjų miestų senamiesčius sutiks, kad pėsčiomis kurį nors visą apeiti karštą vasaros dieną gali būti pernelyg sunku. Tam į pagalba atskuba elektrinių paspirtukų nuoma.

  Neretai šiltuoju sezonu galima išvysti, kaip Vilniaus senamiesčio gatvėmis elektriniais paspirtukais rieda turistai, atvykę iš įvairių pasaulio kampelių. Tokia transporto priemonė gali tapti puikiu ekskursijų atributu bet kuriame Lietuvos mieste.

  Elektrinių paspirtukų nuoma kelionėms į Birštoną ar kitus Lietuvos kurortus

  Planuojate savaitgalio išvyką į Birštoną ar kitą kurį Lietuvos kurortą? O gal planuojate ilgesnes atostogas prie jūros? Mėgstantiems aktyviai leisti laiką ir siekiantiems įveikti ilgesnius atstumus, NuomaJums siūlo elektrinių paspirtukų nuoma Birštone paslaugas bei bet kuriame kitame Lietuvos kurorte. Išsinuomokite paspirtuką Kaune ir leiskitės savaitgalio kelionei į Birštoną, Palangą, Druskininkus ar kur kitur!

  Elektrinių paspirtukų nuoma lietuvos kurortai

  Dažnai poilsiautojai Birštone stengiasi praleisti kuo daugiau laiko gamtoje. Ne vieną atvykėlį čia ir vilioja pušynai ir galimybė pabėgti nuo miesto pernelyg užteršto oro. Savaime suprantama, kad pėsčiomis vaikščioti patinka tikrai ne visiems, o ir mėgėjams visos dienos kelionė pėsčiomis gali tapti tiktu iššūkiu.

  Elektrinių paspirtukų nuoma baltas kaunas

  Tad į tokius kurortinius miestelius, kaip Birštonas, ne vienas poilsiautojas su savimi visuomet vežasi elektrinį paspirtuką. Keliaudami elektriniu paspirtuku galėsite gryname ore pabūti ilgiau, o ir Birštono apylinkes aplankysite. Patikiname jų čia tikrai ne viena! Jūsų laukia Birštono piliakalnis, Kneipo sodas, garsioji Geltonoji biuvetė, Škėvonių atodanga bei pažintinis takas ir dar daugelis kitų įdomių vietelių!

  Elektrinių paspirtukų nuoma prie laiptu

  Ne vienas pasakys, kad keliaujant prie jūros, į Palangą, Nidą ar kur toliau, būtina įsimesti į automobilį ir paspirtukus! Žinoma, daugelis į kelionę pasiima savo dviračius, tačiau keliaujant kartu su šeima, daiktų ir taip jau susideda visa gausybė. O kur dar kelių asmenų dviračiai? Patogu, kad paspirtukus lengva transportuoti, o ir patiems jų pirkti nebūtina. Jeigu planuojate išvykas Lietuvoje tik kartą ar du vasaros metu, gal verčiau pagalvoti apie jų nuomą? Xiaomi m365 elektrinių papsirtukų nuoma jau dabar ir Kaune!

  e paspirtukų nuoma

  Elektrinių paspirtukų nuoma Kaune

  Elektrinių paspirtukų nuoma – greitai ir paprastai

  NuomaJums siūlo pasinaudoti elektrinių paspirtukų nuoma Kaune ir džiaugtis aktyviu laisvalaikiu. Mūsų įmonė ir joje dirbanti komanda, stengiasi sudaryti kuo paprastesnes sąlygas – norima, kad mūsų klientus lydėtų maloni patirtis nuomojant mūsų siūlomas transporto priemones. Siekiama, kad klientai išsinuomoti galėtų greitai, paprastai ir nereikėtų eikvoti laiko papildomiems reikalavimams.

  El paspirtuku nuoma kaunas

   Pirmoji elektrinių paspirtukų nuomos-dalijimosi paslauga atsirado Vilniuje ir žinoma taip pat susilaukė daug gyventojų dėmesio. Šiandien Lietuvoje veikia jau ne vienas nuomos-dalijimosi punktas, tačiau dauguma jų siūlo trumpalaikę nuomą, kur kaina skaičiuojama už minutę. Toks nuomos būdas yra kur kas brangesnis nei kad išsinuomoti elektrinį paspirtuką parai ar dar ilgesniam laikui. NuomaJums siūlo pasinaudoti elektrinių paspirtukų nuoma tiek kiek Jums norisi – parai, savaitei ar net mėnesiui!

  Elektrinių paspirtukų nuomaprie fontano kaune

  Elektrinių paspirtukų nuoma Kaune

  Elektrinių paspirtukų nuoma Kaunas yra itin populiari paslauga, kuria naudojasi įvairaus amžiaus klientai. Tai puikus būdas akimirksniu apžiūrėti Kauną ir jo apylinkes, apsilankyti net ir nuo miesto nutolusiose vietose – Pažaislio vienuolyne, IX forte bei kitose turistų lankomose vietose. Važiuodami elektriniu paspirtuku pajusite, kaip lengva ir smagu važiuoti šia transporto priemone.

  Elektrinių paspirtukų nuoma kaune prie baznycios

  Elektriniai paspirtukai nuoma Kaune – tai nepaprastai naudinga paslauga. Pasinaudoja ja aplankysite daug daugiau įdomių vietų, parkų, ežerų ir t.t.

  Žinoma, dviračiai taip pat neišėjo iš mados. Tačiau važiuojant jais ne tik galima suprakaituoti, bet ir gali iškilti keblumų, kur jį palikti. Su elektriniu paspirtuku viskas kur kas paprasčiau!

  Xiaomi paspirtukų nuoma

  Europos bei JAV miestuose, tokiuose kaip San Franciskas, Kopenhaga, Paryžius, elektriniai paspirtukai naudojami jau senokai. Mat šių transporto priemonių dalijimosi programa buvo paleista dar 2017 metais ir susilaukė didžiulės sėkmės bei pripažinimo.

  Elektrinių paspirtukų nuoma kaune pigiai

  NuomaJums komanda rūpinasi, kad Jūsų laisvalaikis bei kiekviena diena būtų įspūdingos ir praeitų be jokių trukdžių. Tad pasinaudojus elektrinių paspirtukų nuoma Kaune, tikrai gausite kokybiškus, puikios būklės ir nepriekaištingai veikiančius elektrinius paspirtukus. Dažniausiai pilnai pakrautas paspirtukas gali nuvažiuoti apie 45 kilometrus bei gali išvystyti 25 kilometrų per valandą greitį. Tad ši transporto priemonė puikiai tiks vienos dienos ar net savaitgalio išvykai.

  Elektrinių paspirtukų nuoma kaunas trys paspirtukai

  NuomaJums siūlo platų elektrinių paspirtukų asortimentą. Visai nesvarbu, ar važiuosite mieste ar už jo ribų – tikrai rasite tokį, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius!

  Call Now Button+370 682 61111