LEXUS NX300H nuoma

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Lexus NX visureigio nuoma su vairuotoju: Jūsų išskirtinėms kelionėms elegantiškas ir komfortiškas visureigis vestuvėms, transferiams ir kelionėms.

 Mūsų įmonė siūlo išskirtinę Lexus NX visureigio nuomos paslaugą su patyrusiu vairuotoju, suteikianti jums galimybę patirti unikalų ir komfortišką automobilį Lexus NX sujungia modernų dizainą, aukštos klasės komfortą ir saugumą, tad tai puikus pasirinkimas įvairioms reikmėms, įskaitant transferus, vestuves ir keliones. 

Pagrindinės savybės: modernus dizainas: Lexus NX išsiskiria elegantišku ir moderniu išvaizdos dizainu, pritraukiančiu dėmesį kiekvienoje aplinkoje.  Komforto fokusuotas salonas: automobilio salonas sukurtas  taip, kad užtikrintų maksimalų keleivių komfortą. Ergonomiškos sėdynės, prabangūs apdailos elementai ir pažangios technologijos. 

Aukščiausios klasės saugumas: Lexus visada pabrėžia saugumą, ir NX nėra išimtis. Saugumo sistemos ir modernios technologijos
užtikrins jūsų kelionės saugumą. 

Kada pasirinkti Lexus NX visureigio nuomą?

Transferai: Jūsų svarbiems transferams suteikite išskirtinį stilių ir komfortą. 

Vestuvės: pradžiuginkite save ir svečius elegantišku Lexus NX vestuvėms.

Kelionės: išskirtinės kelionės su komfortišku ir moderniu automobiliu. Mes garantuojame, kad mūsų paslaugos atitiks aukščiausius lūkesčius, o Lexus NX visureigio nuoma su vairuotoju suteiks ne tik patogumą, bet ir išskirtinį stilių kiekvienoje jūsų kelionėje.
Leiskite mums pridėti ypatingumo ir komforto jūsų renginiams ir kelionėms!

Paslaugos kaina priklauso nuo šių faktorių: paslaugos datos, atliktos rezervacijos laiko, nuomojamų automobilių skaičiaus, maršruto ilgio ir sudėtingumo, papildomų paslaugų (gėlių papuošimai, šampanas ir kt.) Susisiekite – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų įsimintinoms kelionėms.

* Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo pateiktų realių nuotraukų.