NuomaJums siūlo prabangių automobilių nuomą tam, kad pirmasis įspūdis būtų nepriekaištingas. Siūlome platų automobilių nuoma su vairuotoju pasirinkimą: verslo klasės Mercedes-Benz E automobiliai svarbiems susitikimams, prabangūs Mercedes-Benz S klasės limuzinai ir Mercedes-Benz G klasės visureigiai Jūsų šventėms. Rinkitės baltos ir juodos spalvos automobilius – juk tai elegancijos ir prabangos išraiška.

Žmogaus žvilgsnis vis dažniau krypsta į detales, nes gilėja suvokimas, kad būtent jos formuoja visumą, kuri sudaro mūsų pasaulį. Detalės išduoda žmogaus charakterio bruožus, socialinę padėtį. Ypač daug dėmesio į jas kreipiame, kai susipažįstame su nauju žmogumi, nes būtent iš jų formuojame pirmąjį savo įspūdį.
Todėl niekam nepaslaptis, kad kiti mus taip pat analizuoja detaliai. Todėl vykstant į svarbų susitikimą, stengiamės pasirodyti kuo tobulesni, o ką jau kalbėti apie tai, kad mėginame išlikti kiek įmanoma ramesni ir susikaupę, kad nerimas neišduotų mūsų jaudulio.

Mes Jums siūlome automobilių nuomą su vairuotoju tam, kad į pirmąjį susitikimą nuvyktumėte susikaupę, Jums netektų blaškytis ir sukti galvą dėl transporto, o mūsų siūlomas automobilis, taptų puikia Jūsų įvaizdžio detale.

NuomaJums užtikrina visapusišką komfortą. Nes mūsų siekis pasirūpinti visais su kelione susijusiais klausimais ir užtikrinti, kad transportas Jūsų gyvenime nekeltų net menkiausio galvos skausmo. Tam rinkitės mūsų siūlomą paslaugą – automobilio nuoma su vairuotoju. Mūsų vairuotojai itin kvalifikuoti, turintys ne tik ilgą vairavimo patirtį, bet ir subtilūs bei elegantiški, dirbę net su prezidentais!

NuomaJums komada aptarnavo renginį „Europos prezidentų suvažiavimas“, vykusį Kaune. Tad mums teko vežti net ne vieną prezidentą, bet du Ukrainos, Moldovos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir kitų europos šalių prezidentus!

Įgavę tiek svarbios patirties, mes tikrai jaučiamės pažengę šioje srityje ir mūsų komandai nebebaisūs jokie iššūkiai!

Mes tikime, kad ne tik prabangus, komfortabilus ir tvarkingas automobilis reprezentuoja mūsų įmonę. Todėl mes keliame itin aukštus reikalavimus ir mūsų vairuotojams, kurie užtikrina, kad kelionė bus maloni mūsų klientams.

Automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje!

Didmiesčiuose žmonės gyvena itin greitu tempu. Erdvės plotmėje čia viskas kur kas toliau nei mažame miestelyje, dideli atstumai ir keliavimas nuo taško A į tašką B tampa tikra problema, ypač užsiėmusiam žmogui, turinčiam daug reikalų ir vertinančiam savo laiką.

NuomaJums siūlo – automobilių nuoma su vairuotoju, Vilnius, Kaunas ir visi kiti Lietuvos miestai. Pasirinkę automobilių nuomą su vairuotoju, Jūs galėsite sutelkti dėmesį į tai, kas Jums iš tiesų svarbu, o mes pasirūpinsime Jūsų ar kolegų nugabenimu į reikiamą vietą ir reikiamu laiku.

Jei turite reikalų mieste, kurio nelabai pažįstate, automobilio nuoma su vairuotoju gali būti puikus pasirinkimas. Mes Jums siūlome rinktis paslaugas: automobilių nuoma Šiauliuose su vairuotojuautomobilių nuoma su vairuotoju Panevėžyje ar bet kokiame kitame Lietuvos mieste ar užmiestyje. Mes Jus nugabensime bet kur – kad ir nuo Šiaulių Auksinio berniuko iki Anykščių šilelio, ir garantuojame, kad kelionė Jums neprailgs patogiame automobilyje.

Automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje

Automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje – tobuliausias pasirinkimas, keliaujant iš vienos miesto vietos į kitą. Nesvarbu ar tai būtų Naujoji Vilnia, ar Senamiestis. Suteikite progą NuomaJums komadai pasirūpinti Jūsų maršrutu ir, neabejojame, kad būsite patenkinti ne tik sutaupytu laiku, bet ir kelionės kokybe.

Paslauga automobilių nuoma su vairuotoju leidžia užtikrinti ne tik saugią, komfortabilią kelionę, bet ir galimybę susiderinti maršrutą pagal savo poreikius.  Tad automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje gali būti itin paranki, jei turite susitikimų tą pačią dieną keliuose rajonuose, reikia nuvykti į konferenciją ar turite pasitikti svečią ir nugabenti jį į tam tikrą vietą.

Įsivaizduokite: Atvykstate į Vilnių, NuomaJums vairuotojas Jus pasitinka, palydi iki prabangaus Mercedez-Benz automobilio ir įsodinęs nuveža Jus į pasirinktą vietą mieste ar už jo ribų. Kelionė Jums maloni, nes maršrutas iškart suplanuotas, esate tikras, kad reikiamoje vietoje būsite laiku ir kelionės metu galite užsiimti nebaigtais darbais, medžiagos peržvelgimui ar paskirti tą laiką susikaupimui, snūstelėjimui, o gal tiesiog besikeičiančių vaizdų stebėjimu už lango.

Kelionė, kurioje viskas suplanuota, vairuotojas puikiai išmano savo darbą, o Jūs galite tiesiog mėgautis komfortu ir užsiimti sau svarbiais reikalais yra visiška realybė su mūsų siūloma – automobilių nuoma su vairuotoju, Vilnius – paslauga.

Svečių pasitikimas – automobilio nuoma su vairuotoju

O galbūt turite pasitikti svarbų svečią stotyje ar oro uoste, bet susiklosčiusios aplinkybės neleidžia Jums to padaryti?

Kreipkitės į mus!

Mes turime patirties pasitinkant aukščiausio rango asmenybes oro uostų VIP zonoje, tad  NuomaJums komanda Jūsų tikrai neapvils. Kvalifikuoti vairuotojai pasitiks Jūsų laukiamą asmenį su vardo kortele ir pristatys į pasirinktą tašką. Mūsų siūlomi Mercedes-Benz automobiliai užtikrina komfortą ilgose kelionėse ne tik vairuotojui, bet ir keliautojams. Tad kelionė bus maloni ir kuo mažiau varginanti.

Svečias galės mėgautis peizažu už lango, kelionės teikiamais malonumais, ruoštis susitikimui ar snūstelti po varginančios kelionės. Leiskite mums pasirūpinti Jo patogumu ir užtikrinti tai, jog svečias pasijus laukiamas ir gaus aukščiausios kokybės paslaugas.

Automobilių nuoma su vairuotoju, Kaunas

NuomaJums siūlo savo paslaugą – automobilių nuoma su vairuotoju Kaune. Kuri tikrai pravers, jei planuojate savo laiką ir turite neatidėliotinų ir svarbių reikalų, kurie turi būti išspręsti sklandžiai.

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų transportavimu! Nuoma Jums komanda siūlo galimybę keliauti bet kokiame Lietuvos mieste be rūpesčių!

Mes užtikrinsime Jums saugumą ir galimybę iš karto suplanuoti maršrutą su mūsų nuostabiais, savo darbą išmanančiais vairuotojais.

Mes turime itin daug patirties su VIP keleiviais – automobilių nuoma su vairuotoju, Kaunas – paslaugoje. Mes aptarnavome žymiąją grupę „Scooters“, kai ji atvyko į Lietuvą (apie jų vizitą galite paskaityti čia).

Mes turime itin daug patirties su VIP keleiviais – automobilių nuoma su vairuotoju, Kaunas – paslaugoje. Mes aptarnavome žymiąją grupę „Scooters“, kai ji atvyko į Lietuvą (apie jų vizitą galite paskaityti čia).

NuomaJums – automobilių nuoma su vairuotoju Kaune – taip pat turi patirties su itin aukšto rango asmenybėmis, kurios reikalavo palydos su apsaugos automobiliais bei policija (politiniai asmenys), todėl galite būti garantuoti aukščiausios kokybės paslaugomis. Įgavę daug visapusiškos patirties, esame tikri, kad galime susitvarkyti su bet kokiais iškilusiais nesklandumais ir galime išspręsti visas su kelionėmis susijusias problemas profesionaliai.

NuomaJums paslauga – automobilio nuoma su vairuotoju – puikiausias pasirinkimas siekiantiems aukščiausios kokybės. Mes esame patikrinti VAD pareigūnų, turime patirties pasitinkant žmones net iš nuosavų lėktuvų!

Automobilių nuoma su vairuotoju Klaipėdoje

Tad NuomaJums siūlo galimybę Jus ar Jums svarbius asmenis pasitikti bet kuriame oro uoste (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Ryga). Ar pasinaudoti mūsų siūloma paslauga – automobilių nuoma su vairuotoju Klaipėdoje – pasitikti Jūsų svečius jūrų uoste.

Mūsų paslauga – automobilių nuoma su vairuotoju, Klaipėda – pravers norint ir aprodyti svečiams miestą. Mes Juos galime apvežti Jūsų sudarytu maršrutu, nuvežti prie jūros, į seminarus ar svarbius susitikimus, vėliau juos pristatyti į viešbutį.

NuomaJums pasitiks Jūsų svečius bet kokio miesto stotyje ir pristatyti Juos į pasirinktą vietą bet kuriame Lietuvos kamputyje!

NuomaJums siūlo ne tik galimybę pasitikti Jūsų svečius, bet ir aptarnauti viso vizito metu.

Paslaugos automobilių nuoma su vairuotoju kaina svyruoja nuo 15 iki 20 eurų valandai.

Išsamesnės kainos pateiktos teksto apačioje, jei nerandate Jums reikiamo maršruto, drąsiai skambinkite ir mes aptarsime visus su kelione ir jos išlaidomis susijusius klausimus.

NuomaJums – tai lengvųjų automobilių ir keleivinių mikroautobusų nuoma su vairuotoju visoje Lietuvoje!

Automobilio nuoma su vairuotoju – puiki išeitis planuojantiems ir vertinantiems savo laiką.  Užsisakykite mūsų paslaugas ir mes užtikrinsime Jums komfortabilią kelionę naujais VIP klasės automobiliais su profesionaliais vairuotojais!

Kokiais atvejais reiktų rinktis automobilio nuoma su vairuotoju paslaugas? Jei:

 • Reikia nuvykti iš taško A į tašką B;
 • Keliaujate į svarbų susitikimą ir norite prieš jį susikaupti;
 • Turite nebaigtų darbų, kuriuos norite atlikti automobilyje;
 • Nesijaučiate taip, jog šiandien norėtumėte ar galėtumėte vairuoti;
 • Turite pasitikti Jums svarbų asmenį iš oro uosto, bet staiga susiklosčiusios aplinkybės Jums neleidžia to padaryti;
 • Norite saugios ir patogios kelionės, kuria galėtumėte mėgautis.

Mes aptarnaujame:

 • Privačius asmenis;
 • Įvairiausias įmones ir įstaigas;
 • Sporto ir bendrojo lavinimo mokyklas;
 • Meno kolektyvus;
 • Koncertines ir renginių organizacijas.

Mūsų paslaugos: automobilių nuoma su vairuotoju delegacijoms, renginiams, šventėms ir kitoms svarbioms kelionėms. Nuoma Jums leis rinktis iš plataus automobilių asortimento: verslo klasės Mercedes-Benz E automobiliai svarbiems susitikimams, prabangūs Mercedes-Benz S klasės limuzinai ir Mercedes-Benz G klasės visureigiai Jūsų šventėms.

Nuoma Jums – puikus pasirinkimas planuojant visas keliones. Mes garantuojame:

 • Naujus ir saugius automobilius;
 • Kvalifikuotus ir savo darbą išmanančius vairuotojus;
 • Komfortabilią kelionę;
 • Galimybę suderinti maršrutą pagal Jūsų poreikius;
 • Patarti visais su kelione susijusiais klausimais;
 • Galimybę nuvykti į vietą laiku;
 • Keliones ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir visoje Lietuvoje!

Tarpmiestinis taksi – itin saugus būdas keliauti.

Automobilių nuoma su vairuotoju – puikus būdas keliauti ne tik savojo miesto apylinkėse, bet ir į kitus miestus ar miestelius!

Nuoma Jums vairuotojai, turintys ilgalaikę vairavimo patirtį, saugiai nugabens Jus ten, kur reikia. O iš anksto paruoštas maršrutas užtikrins ir kelionės sklandumą!

Automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose užtikrins Jums ramią kelionę, kurios metu vairuotojai pasirūpins visais su kelione susijusiais klausimais, todėl keliaujant Jūs galėsite tiesiog atsipalaiduoti, susikaupti prieš svarbų renginį, mėgautis savo šventės nepakartojamumu, dirbti, bendrauti ar tiesiog grožėtis besikeičiančiu peizažu už lango.

Mūsų kvalifikuota komanda pasirengusi užtikrinti, kad automobilių nuoma su vairuotoju Kaune, Vilniuje ar bet kokiame kitame mieste su NuomaJums paliktų tik teigiamas patirtis.

Automobilio nuoma su vairuotoju kaina:  nuo 35 eurų/valanda.

Atvykite į renginius stilingai!

Nuoma Jums – automobilių nuoma su vairuotoju – puikus pasirinkimas ne tik svarbiems susitikimams, bet ir šventėms!

Prabangūs Mercedės S klasės limuzinai gali tapti puikiu šventės akcentu. Baltos ar juodos spalvos prabangūs ir elegantiški automobiliai taps stilinga renginio ar šventės detale. Patirties turintys vairuotojai užtikrins, kad kelionė būtų maloni. Mes taip pat paruošime automobilius pagal Jūsų pageidavimus, tad šventės ar renginio metu Jums nereiks niekuo rūpintis.

Automobilių nuoma su vairuotoju Klaipėdoje

Nuoma Jums taip pat suteikia paslaugą – mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Tai puiki išeitis norint nuvykti iš taško A į tašką B su žmonių grupe. Mūsų komfortabilūs Mercedez-Benz mikroautobusai ir kvalifikuoti vairuotojai užtikrins patogią kelionę be rūpesčių! Mikroautobusų nuoma su vairuotoju konferencijoms, seminarams ar šventėms – puikus būdas keliauti nesukant sau galvos!

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju kaina priklauso nuo nuomojamo laikotarpio, pasirinkto kelionės maršruto, keleivinio transporto vietų skaičiaus.

Leiskite mums pasirūpinti, kad Jūsų kelionė būtų maloni!

Automobilių nuoma su vairuotoju Šiauliuose, Panevežyje ir bet kuriame kitame mieste!

Kontaktai

Radote Jus dominančią paslaugą, ar turite kitų klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.