fbpx

Automobilių nuoma su vairuotoju

 

Taxi kaunas

NuomaJums siūlo prabangių automobilių nuomą tam, kad pirmasis įspūdis būtų nepriekaištingas. Siūlome platų automobilių nuoma su vairuotoju pasirinkimą: verslo klasės Mercedes-Benz E automobiliai svarbiems susitikimams, prabangūs Mercedes-Benz S klasės limuzinai ir Mercedes-Benz G klasės visureigiai Jūsų šventėms. Rinkitės baltos ir juodos spalvos automobilius –  juk tai elegancijos ir prabangos išraiška.

Žmogaus žvilgsnis vis dažniau krypsta į detales, nes gilėja suvokimas, kad būtent jos formuoja visumą, kuri sudaro mūsų pasaulį. Detalės išduoda žmogaus charakterio bruožus, socialinę padėtį. Ypač daug dėmesio į jas kreipiame, kai susipažįstame su nauju žmogumi, nes būtent iš jų formuojame pirmąjį savo įspūdį.

Automobilių nuoma su vairuotoju 3 auto

Todėl niekam nepaslaptis, kad kiti mus taip pat analizuoja detaliai. Todėl vykstant į svarbų susitikimą, stengiamės pasirodyti kuo tobulesni, o ką jau kalbėti apie tai, kad mėginame išlikti kiek įmanoma ramesni ir susikaupę, kad nerimas neišduotų mūsų jaudulio.

Mes Jums siūlome automobilių nuomą su vairuotoju tam, kad į pirmąjį susitikimą nuvyktumėte susikaupę, Jums netektų blaškytis ir sukti galvą dėl transporto, o mūsų siūlomas automobilis, taptų puikia Jūsų įvaizdžio detale.

Automobilių nuoma su vairuotoju 4

NuomaJums užtikrina visapusišką komfortą. Nes mūsų siekis pasirūpinti visais su kelione susijusiais klausimais ir užtikrinti, kad transportas Jūsų gyvenime nekeltų net menkiausio galvos skausmo. Tam rinkitės mūsų siūlomą paslaugą – automobilio nuoma su vairuotoju. Mūsų vairuotojai itin kvalifikuoti, turintys ne tik ilgą vairavimo patirtį, bet ir subtilūs bei elegantiški, dirbę net su prezidentais!

NuomaJums komada aptarnavo renginį  „Europos prezidentų suvažiavimas“, vykusį Kaune. Tad mums teko vežti net ne vieną prezidentą, bet du Ukrainos, Moldovos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir kitų europos šalių prezidentus!

Įgavę tiek svarbios patirties, mes tikrai jaučiamės pažengę šioje srityje ir mūsų komandai nebebaisūs jokie iššūkiai!

Mes tikime, kad ne tik prabangus, komfortabilus ir tvarkingas automobilis reprezentuoja mūsų įmonę. Todėl mes keliame itin aukštus reikalavimus ir mūsų vairuotojams, kurie užtikrina, kad kelionė bus maloni mūsų klientams.

Automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje!

Didmiesčiuose žmonės gyvena itin greitu tempu. Erdvės plotmėje čia viskas kur kas toliau nei mažame miestelyje, dideli atstumai ir keliavimas nuo taško A į tašką B tampa tikra problema, ypač užsiėmusiam žmogui, turinčiam daug reikalų ir vertinančiam savo laiką.

Automobilių nuoma su vairuotoju baltas

NuomaJums siūlo – automobilių nuoma su vairuotoju, Vilnius, Kaunas ir visi kiti Lietuvos miestai. Pasirinkę automobilių nuomą su vairuotoju, Jūs galėsite sutelkti dėmesį į tai, kas Jums iš tiesų svarbu, o mes pasirūpinsime Jūsų ar kolegų nugabenimu į reikiamą vietą ir reikiamu laiku.

Jei turite reikalų mieste, kurio nelabai pažįstate, automobilio nuoma su vairuotoju gali būti puikus pasirinkimas. Mes Jums siūlome rinktis paslaugas: automobilių nuoma Šiauliuose su vairuotoju, automobilių nuoma su vairuotoju Panevėžyje ar bet kokiame kitame Lietuvos mieste ar užmiestyje. Mes Jus nugabensime bet kur – kad ir nuo Šiaulių Auksinio berniuko iki Anykščių šilelio, ir garantuojame, kad kelionė Jums neprailgs patogiame automobilyje.

  Automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje

Automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje – tobuliausias pasirinkimas, keliaujant iš vienos miesto vietos į kitą. Nesvarbu ar tai būtų Naujoji Vilnia, ar Senamiestis. Suteikite progą NuomaJums komadai pasirūpinti Jūsų maršrutu ir, neabejojame, kad būsite patenkinti ne tik sutaupytu laiku, bet ir kelionės kokybe.

Paslauga automobilių nuoma su vairuotoju leidžia užtikrinti ne tik saugią, komfortabilią kelionę, bet ir galimybę susiderinti maršrutą pagal savo poreikius.  Tad automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje gali būti itin paranki, jei turite susitikimų tą pačią dieną keliuose rajonuose, reikia nuvykti į konferenciją ar turite pasitikti svečią ir nugabenti jį į tam tikrą vietą.

Įsivaizduokite: Atvykstate į Vilnių, NuomaJums vairuotojas Jus pasitinka, palydi iki prabangaus Mercedez-Benz automobilio ir įsodinęs nuveža Jus į pasirinktą vietą mieste ar už jo ribų. Kelionė Jums maloni, nes maršrutas iškart suplanuotas, esate tikras, kad reikiamoje vietoje būsite laiku ir kelionės metu galite užsiimti nebaigtais darbais, medžiagos peržvelgimui ar paskirti tą laiką susikaupimui, snūstelėjimui, o gal tiesiog besikeičiančių vaizdų stebėjimu už lango.

Kelionė, kurioje viskas suplanuota, vairuotojas puikiai išmano savo darbą, o Jūs galite tiesiog mėgautis komfortu ir užsiimti sau svarbiais reikalais yra visiška realybė su mūsų siūloma – automobilių nuoma su vairuotoju, Vilnius – paslauga.

  Svečių pasitikimas – automobilio nuoma su vairuotoju

O galbūt turite pasitikti svarbų svečią stotyje ar oro uoste, bet susiklosčiusios aplinkybės neleidžia Jums to padaryti?

Kreipkitės į mus!

Automobilių nuoma su vairuotoju pasitikimai

Mes turime patirties pasitinkant aukščiausio rango asmenybes oro uostų VIP zonoje, tad  NuomaJums komanda Jūsų tikrai neapvils. Kvalifikuoti vairuotojai pasitiks Jūsų laukiamą asmenį su vardo kortele ir pristatys į pasirinktą tašką. Mūsų siūlomi Mercedes-Benz automobiliai užtikrina komfortą ilgose kelionėse ne tik vairuotojui, bet ir keliautojams. Tad kelionė bus maloni ir kuo mažiau varginanti.

Svečias galės mėgautis peizažu už lango, kelionės teikiamais malonumais, ruoštis susitikimui ar snūstelti po varginančios kelionės. Leiskite mums pasirūpinti Jo patogumu ir užtikrinti tai, jog svečias pasijus laukiamas ir gaus aukščiausios kokybės paslaugas.

 

Automobilių nuoma su vairuotoju, Kaunas

NuomaJums siūlo savo paslaugą – automobilių nuoma su vairuotoju Kaune. Kuri tikrai pravers, jei planuojate savo laiką ir turite neatidėliotinų ir svarbių reikalų, kurie turi būti išspręsti sklandžiai.

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų transportavimu! Nuoma Jums komanda siūlo galimybę keliauti bet kokiame Lietuvos mieste be rūpesčių!

Mes užtikrinsime Jums saugumą ir galimybę iš karto suplanuoti maršrutą su mūsų nuostabiais, savo darbą išmanančiais vairuotojais.

Mes turime itin daug patirties su VIP keleiviais – automobilių nuoma su vairuotoju, Kaunas – paslaugoje. Mes aptarnavome žymiąją grupę „Scooters“, kai ji atvyko į Lietuvą (apie jų vizitą galite paskaityti čia).

NuomaJums – automobilių nuoma su vairuotoju Kaune – taip pat turi patirties su itin aukšto rango asmenybėmis, kurios reikalavo palydos su apsaugos automobiliais bei policija (politiniai asmenys), todėl galite būti garantuoti aukščiausios kokybės paslaugomis. Įgavę daug visapusiškos patirties, esame tikri, kad galime susitvarkyti su bet kokiais iškilusiais nesklandumais ir galime išspręsti visas su kelionėmis susijusias problemas profesionaliai.

NuomaJums paslauga – automobilio nuoma su vairuotoju – puikiausias pasirinkimas siekiantiems aukščiausios kokybės. Mes esame patikrinti VAD pareigūnų, turime patirties pasitinkant žmones net iš nuosavų lėktuvų!

Automobilių nuoma su vairuotoju Klaipėdoje

Tad NuomaJums siūlo galimybę Jus ar Jums svarbius asmenis pasitikti bet kuriame oro uoste (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Ryga). Ar pasinaudoti mūsų siūloma paslauga – automobilių nuoma su vairuotoju Klaipėdoje – pasitikti Jūsų svečius jūrų uoste.

Mūsų paslauga – automobilių nuoma su vairuotoju, Klaipėda – pravers norint ir aprodyti svečiams miestą. Mes Juos galime apvežti Jūsų sudarytu maršrutu, nuvežti prie jūros, į seminarus ar svarbius susitikimus, vėliau juos pristatyti į viešbutį.

NuomaJums pasitiks Jūsų svečius bet kokio miesto stotyje ir pristatyti Juos į pasirinktą vietą bet kuriame Lietuvos kamputyje!

NuomaJums siūlo ne tik galimybę pasitikti Jūsų svečius, bet ir aptarnauti viso vizito metu.

Paslaugos automobilių nuoma su vairuotoju kaina svyruoja nuo 15 iki 20 eurų valandai.

Išsamesnės kainos pateiktos teksto apačioje, jei nerandate Jums reikiamo maršruto, drąsiai skambinkite ir mes aptarsime visus su kelione ir jos išlaidomis susijusius klausimus.

NuomaJums – tai lengvųjų automobilių ir keleivinių mikroautobusų nuoma su vairuotoju visoje Lietuvoje!

Automobilio nuoma su vairuotoju – puiki išeitis planuojantiems ir vertinantiems savo laiką.  Užsisakykite mūsų paslaugas ir mes užtikrinsime Jums komfortabilią kelionę naujais VIP klasės automobiliais su profesionaliais vairuotojais!

Kokiais atvejais reiktų rinktis automobilio nuoma su vairuotoju paslaugas? Jei:

 • Reikia nuvykti iš taško A į tašką B;
 • Keliaujate į svarbų susitikimą ir norite prieš jį susikaupti;
 • Turite nebaigtų darbų, kuriuos norite atlikti automobilyje;
 • Nesijaučiate taip, jog šiandien norėtumėte ar galėtumėte vairuoti;
 • Turite pasitikti Jums svarbų asmenį iš oro uosto, bet staiga susiklosčiusios aplinkybės Jums neleidžia to padaryti;
 • Norite saugios ir patogios kelionės, kuria galėtumėte mėgautis.

Mes aptarnaujame:

 • Privačius asmenis;
 • Įvairiausias įmones ir įstaigas;
 • Sporto ir bendrojo lavinimo mokyklas;
 • Meno kolektyvus;
 • Koncertines ir renginių organizacijas.

Mūsų paslaugos: automobilių nuoma su vairuotoju delegacijoms, renginiams, šventėms ir kitoms svarbioms kelionėms. Nuoma Jums leis rinktis iš plataus automobilių asortimento: verslo klasės Mercedes-Benz E automobiliai svarbiems susitikimams, prabangūs Mercedes-Benz S klasės limuzinai ir Mercedes-Benz G klasės visureigiai Jūsų šventėms.

Nuoma Jums – puikus pasirinkimas planuojant visas keliones. Mes garantuojame:

 • Naujus ir saugius automobilius;
 • Kvalifikuotus ir savo darbą išmanančius vairuotojus;
 • Komfortabilią kelionę;
 • Galimybę suderinti maršrutą pagal Jūsų poreikius;
 • Patarti visais su kelione susijusiais klausimais;
 • Galimybę nuvykti į vietą laiku;
 • Keliones ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir visoje Lietuvoje!

 

Tarpmiestinis taksi – itin saugus būdas keliauti.

Automobilių nuoma su vairuotoju – puikus būdas keliauti ne tik savojo miesto apylinkėse, bet ir į kitus miestus ar miestelius!

Nuoma Jums vairuotojai, turintys ilgalaikę vairavimo patirtį, saugiai nugabens Jus ten, kur reikia. O iš anksto paruoštas maršrutas užtikrins ir kelionės sklandumą!

Automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose užtikrins Jums ramią kelionę, kurios metu vairuotojai pasirūpins visais su kelione susijusiais klausimais, todėl keliaujant Jūs galėsite tiesiog atsipalaiduoti, susikaupti prieš svarbų renginį, mėgautis savo šventės nepakartojamumu, dirbti, bendrauti ar tiesiog grožėtis besikeičiančiu peizažu už lango.

Mūsų kvalifikuota komanda pasirengusi užtikrinti, kad automobilių nuoma su vairuotoju Kaune, Vilniuje ar bet kokiame kitame mieste su NuomaJums paliktų tik teigiamas patirtis.

Automobilio nuoma su vairuotoju kaina:  15-20 eurų/valanda.

Atvykite į renginius stilingai!

Nuoma Jums automobilių nuoma su vairuotoju – puikus pasirinkimas ne tik svarbiems susitikimams, bet ir šventėms!

Automobilių nuoma su vairuotoju balandziai

Prabangūs Mercedės S klasės limuzinai gali tapti puikiu šventės akcentu. Baltos ar juodos spalvos prabangūs ir elegantiški automobiliai taps stilinga renginio ar šventės detale. Patirties turintys vairuotojai užtikrins, kad kelionė būtų maloni. Mes taip pat paruošime automobilius pagal Jūsų pageidavimus, tad šventės ar renginio metu Jums nereiks niekuo rūpintis.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju.

Nuoma Jums taip pat suteikia paslaugą – mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Tai puiki išeitis norint nuvykti iš taško A į tašką B su žmonių grupe. Mūsų komfortabilūs Mercedez-Benz mikroautobusai ir kvalifikuoti vairuotojai užtikrins patogią kelionę be rūpesčių! Mikroautobusų nuoma su vairuotoju konferencijoms, seminarams ar šventėms – puikus būdas keliauti nesukant sau galvos!

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju kaina nurodyta lentelėje teksto apačioje.

Leiskite mums pasirūpinti, kad Jūsų kelionė būtų maloni!

Automobilių nuoma su vairuotoju Šiauliuose, Panevežyje ir bet kuriame kitame mieste!

 

Automobiliai su vairuotoju

Jūsų saugi, komfortiška ir patogi kelionė – NuomaJums tikslas. Jei vairavimas Jums neteikia daug malonumo arba norite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis kelionės metu, palikite šį rūpestį profesionaliems NuomaJums vairuotojams, kurie turėdami ilgalaikę vairavimo patirtį užtikrins malonią, saugią ir komfortišką kelionę.

Jums gali būti itin pravarti automobiliai su vairuotoju, jei kelionės metu norite ne vairuoti, bet:

 • atsipalaiduoti,
 • susikaupti prieš renginį ar šventę,
 • pasiruošti susitikimui, konferencijai, darbui ar seminarui,
 • užbaigti nebaigtus darbus ar tiesiog dirbti,
 • mėgautis kelione.

Klientai NuomaJums transporto priemonių parke turi galimybę rinktis iš didelės transporto priemonių pasiūlos: įmonė užsiima tiek prabangių automobilių nuoma, tiek erdvių, patogių mikroautobusų nuoma. Užsisakę vairuotojo paslaugas, galėsite maksimaliai mėgautis kelione komfortiškomis transporto priemonėmis, nesirūpindami jokiais papildomais klausimais.

Automobilių nuoma su vairuotoju

Premium klasės automobiliai

Patogių lengvųjų automobilių nuoma su vairuotoju Jums pravers planuojant trumpas keliones su artimiausiais žmonėmis ar kolegomis: visada laiku būsite pristatyti į stotį, į oro uostą, viešbutį, seminarą, konferenciją ir t.t. Jei keliaujate verslo reikalais, branginkite kiekvieną laisvą minutę.

Prabangios klasės automobiliai

Išsirinkę prabangų automobilį su vairuotoju papuošite bet kokią šventę ar renginį. Jei Jums svarbus pirmasis įspūdis ir tobula pradžia, rinkitės prabangios klasės automobilį su vairuotoju. Svarbiausiai gyvenimo šventei, vestuvėms, siūlome prabangius sedanus, ar visureigius. Verslo susitikimas neabejotinai bus sėkmingas naudojantis NuomaJums nuoma su vairuotoju.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Keliauti gerų draugų kompanijoje nesirūpinant automobilio vairavimu  ir mėgaujantis kelionės įspūdžiais pats geriausias sprendimas – NuomaJums mikroautobuso nuoma su vairuotoju. Jei planuojate apkeliauti Lietuvą ar kitas Europos Sąjungos šalis NuomaJums vairuotojas garantuos puikią kelionės kokybę, nepamirštamus įspūdžius, ir žinoma, jokių keliavimo rūpesčių. Juk visos kelionės geriausios tada, kai visi iki vieno gali jomis maksimaliai mėgautis ir džiaugtis.  NuomaJums mikroautobusų nuoma su vairuotojais, taip pat gali pasirūpinti įvairių organizuojamų švenčių, koncertų, delegacijų dalyviais ir atstovais. Profesionalūs vairuotojai ne tik pasirūpins, kad Jūsų kelionė būtų saugi, bet ir užtikrins gerą nuotaiką, pasirūpins Jūsų bagažu, pagelbės kelionės maršruto planavimo ir laiko derinimo klausimais.

Automobilio nuoma su vairuotoju

Viena iš mūsų įmonės UAB „NuomaJums“ teikiamų paslaugų yra įvairiausių  automobilių nuoma su vairuotoju. Vairuotojo paslaugos Vilniuje bei kituose Lietuvos ar užsienio miestuose yra puiki išeitis vairuotojo pažymėjimo neturintiems asmenims. Paslaugos automobilis su vairuotoju kaina nėra didelė, todėl esant neatidėliotinam reikalui kiekvienas gali pasinaudoti reikiamu automobiliu, o mes esame pasiruošę Jums pasiūlyti savo darbą išmanantį žmogų, kuris Jus ar Jūsų krovinius galės pristatyti į reikiamą vietą sutartu laiku ne tik visoje Lietuvoje, tačiau ir užsienio šalyse.

Įmonėje UAB „NuomaJums“ dirbantys vairuotojai yra tikri savo srities specialistai, todėl klientų kelionės su mūsų vairuotojais yra tikrai patikimos ir saugios. Jų darbo specifika reikalauja susikaupimo ir nuolatinio atsakomybės jausmo ne tik už įvairių krovinių gabenimą, tačiau ir už vežamų keleivių gyvybes, todėl mes skiriame ypatingai didelį dėmesį savo darbuotojų darbui. Atsakomybė, saugus vairavimas ir atsižvelgimas į klientų lūkesčius bei norus — tai dalykai, kuriuos garantuoja įmonė UAB „NuomaJums“ ir mūsų teikiama paslauga — automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje, Klaipėdoje bei Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose. https://lt.wikipedia.org/wiki/Automobilis

Automobilių nuoma su vairuotoju pasižymi:

 • patikimu ir greitu keleivių ar įvairių krovinių transportavimu Vilniuje, Kaune, Palangoje, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos ar kaimyninių šalių miestuose;
 • patikimų vairuotojų nuomą;
 • saugiu įmonėje dirbančių vairuotojų vairavimu;
 • tvarkingais automobiliais ir patikrinta jų technine būkle;
 • vienais naujausių mašinų modelių;
 • klientų poreikių išklausymu ir optimaliausiu išpildymu.

Automobilių nuoma su vairuotoju įmonėje UAB „NuomaJums“ taip pat :

 • vykdoma patikima auto nuoma su vairuotoju;
 • siūlo tik savo darbą išmanančius vairuotojus ir techniškai tvarkingus automobilius;
 • mašinas draudžia civiliniu atsakomybės ir KASKO draudimais;
 • sklandžiai administruoja draudiminius ir nedraudiminius įvykius;
 • visada yra pasiruošusi suteikti pagalbą kelyje sugedus automobiliui ar įvykus kitoms nenumatytoms situacijoms;
 • leidžia rinktis iš įvairių automobilių modelių, priklausančių skirtingoms kategorijoms (net neradus reikiamo automobilio, visada pasiūlysime labai panašią transporto priemonę).

Automobilių ir mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Jūsų saugi ir patogi kelionė – įmonės „NuomaJums” tikslas. Todėl jei vairavimas Jums neteikia daug malonumo arba norite maksimaliai atsipalaiduoti kelionės metu, palikite šį rūpestį profesionaliems įmonės vairuotojams, kurie turėdami ilgalaikę vairavimo patirtį užtikrins malonią ir saugią kelionę.

Jums gali būti itin pravarti auto nuoma su vairuotoju, jei kelionės metu norite ne vairuoti, bet:

 • atsipalaiduoti,
 • susikaupti prieš renginį ar šventę,
 • pasiruošti konferencijai ar seminarui,
 • užbaigti nebaigtus darbus,
 • atsipūsti ir mėgautis kelione.

Klientai mūsų įmonės transporto priemonių parke turi galimybę rinktis iš didelės transporto priemonių pasiūlos: įmonė užsiima tiek prabangių automobilių nuoma, tiek erdvių, patogių mikroautobusų nuoma. Užsisakę vairuotojo paslaugas, galėsite maksimaliai mėgautis kelione komfortiškomis transporto priemonėmis, nesirūpindami jokiais papildomais klausimais.

Transporto nuoma su vairuotoju

Standartinės klasės automobiliai

Patogių lengvųjų automobilų nuoma su vairuotoju Jums pravers planuojant trumpas keliones su artimiausiais žmonėmis ar kolegomis: visada laiku būsite pristatyti į stotį, į oro uostą, viešbutį, seminarą, konferenciją ir t.t. Jei keliaujate verslo reikalais, branginkite kiekvieną laisvą minutę: kol vairuotojas atlieka savo darbą, galite užbaigti neatidėliotinus darbus, pasiruošti verlo vizitui, konferencijai ar seminarui.

Prabangios klasės automobiliai

Išsirinkę prabangų automobilį su vairuotoju papuošite bet kokią šventę ar renginį – atvykimas nauju automobiliu gali tapti pirmu tobulu šventės ar renginio akordu. Tad jei Jums svarbus pirmasis įspūdis ir tobula pradžia, rinkitės prabangios klasės automobilį su vairuotoju.

Minivenų ir mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju užtikrins patogią ir smagią ekskursiją su gerų draugų kompanija. Jei planuojate apkeliauti Lietuvą ar kitas Baltijos šalis, UAB “NuomaJums” vairuotojas garantuoja puikią kelionės kokybę. Juk draugų, šeimos ir laisvalaikio kelionės geriausios tada, kai visi iki vieno gali jomis maksimaliai mėgautis.

Mikroautobusų vairuotojai taip pat gali pasirūpinti įvairių organizuojamų švenčių dalyviais – juk visada smagiau ir jaukiau važiuoti visiems drauge.

Mini-autobusų nuomos su vairuotoju tikslas lygiai toks pat – visiems suteikti vienodą galimybę mėgautis kelione ir dalintis įspūdžiais. Tad jei Jums reikalinga erdvesnė transporto priemonė, talpinanti iki dvidešimties žmonių, rinkitės mini-autobusą. Profesionalūs vairuotojai ne tik pasirūpins, kad Jūsų kelionė būtų saugi, bet ir užtikrins gerą nuotaiką, pasirūpins Jūsų bagažu, pagelbės kelionės maršruto planavimo ir laiko derinimo klausimais.

NUOMA SU VAIRUOTOJU

Jūsų paslaugoms patyrę ir paslaugūs vairuotojai. NuomaJums kelionės su vairuotoju apgalvotos iki smulkmenų: keleivių pervežimai, nuoma valandai / dienai / savaitei.

Mūsų įmonė aptarnauja fizinius asmenys, verslininkus, įstaigas.

 • Automobilių nuoma su vairuotoju įmonėje UAB „NuomaJums“:
 • Patikimas ir greitas keleivių ar įvairių krovinių transportavimu Vilniuje, Kaune, Palangoje, Klaipėdoje
 • bei kituose Lietuvos ar kaimyninių šalių miestuose su profesionaliu vairuotoju;
 • Patyrusių vairuotojų nuomą;
 • Visapusiškai techniškai tvarkingais automobiliais ir patikrinta jų technine būkle;
 • Klientų poreikių išklausymu ir išpildymu;
 • Mašinos draustos su civiliniu atsakomybės ir KASKO draudimais;
 • Pervežimais iš/ į oro uostų arba iš taško A į tašką B bet kur Baltijos šalyse;
 • Automobilių nuoma įmanoma 24 val. per parą/ 7 dienas per savaitę;
 • Speciali susitikimų, renginių, grupių, įmonių priėmimų ar apžvalginių verslo kelionių registracija;
 • Visos kainos skaičiuojamos su PVM;
 • Visi NuomaJums vairuotojai patikimi;
 • Užsakymo pakeitimams papildomas mokestis nėra taikomas;
 • Užsakymo atšaukimas: nemokamas;
 • Jums reikės mokėti tik už suteiktas paslaugas.

Automobilių nuomos su vairuotojais paslauga. 

Mes manome, kad mūsų siūloma paslauga suteikia daugiau, nei vien tik automobilio nuomą su vairuotoju.  Mes siūlome susipažinti su Oro uostų atvykimo salėse teikiama „pasitikimo ir pasveikinimo“ programa.

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms – aktualus klausimas kiekvienam iš jaunųjų, kurie pradeda planuoti savo vestuvių šventę. Užtikrinti maksimalų komforto jausmą, suteikti savo vestuvėms prabangos ir estetikos įspūdį, išsiskirti iš kasdienybės padės premium automobilių nuomos paslaugos.

Savo klientams siūlome rinktis iš automobilių:
– „Mercedes-Benz“ automobilių nuoma vestuvėms;
– „BMW“ automobilių nuoma vestuvėms;
– „Audi“ automobilių nuoma vestuvėms.
– Retro automobiliai;
– Kiti modeliai pagal Jūsų norus ir pageidavimus.

Įvairūs modeliai, spalvos, automobilių komplektacijos leis Jums išsirinkti svajonių automobilį ir mėgautis kiekvieną šventės akimirką bei kiekvienu prisiminimu.

 Išskirtinio retro savarankiškai vairuojamo automobilio?

Tuomet jūs esate reikiamoje vietoje. Daugybė automobilių entuziastų svajoja turėti savo nuosavą klasikinį ar retro automobilį, bet paprasčiausiai tam neturi pakankamai lėšų. Tad savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma yra geriausias pasirinkimas, norint pajusti adrenaliną ir nepakartojamus pojūčius. BookAclassic siūlo klasikinio automobilio be vairuotojo nuomą, tad visi automobilių fanai turi puikią galimybę pasivažinėti savo svajonių automobiliu. Mūsų siūlomus automobilius jūs galite išsinuomoti bet kokiam laikotarpiui. Tiesiog išsinuomokite ir važiuokite!

Svajojate apie Ferrari, Bentley ar Aston Martin automobilių nuomą?

Klasikiniai retro automobiliai be jokios abejonės traukia akį. Vis labiau populiarėjantys retro automobiliai daugelį žavi savo greičio galimybėmis. Norėtumėte išsinuomoti vieną iš automobilių? BookAclassic siūlo klasikinių ir sportinių savarankiškai vairuojamų automobilių nuomą visoje šalyje. Sportinio ar svajonių savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma yra labai populiari, tad BookAclassic siūlo prabangiausius modelius, tokius kaip Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Maserati, Bentley, Jaguar ir Porsche.

Kad ir kur jūs važiuosite, mes važiuosime kartu

Jeigu jūs keliaujate į medaus mėnesį, planuojate kelionę aplink pasaulį ar tiesiog kasmetines atostogas, tačiau nenorite nuomotis tokios pačios įprastos mašinos kaip ir visi kiti, mūsų pasauliniame BookAclassic puslapyje jūs galite rinktis retro variantus! BookAclassic turi tūkstančius klasikinių ir retro automobilių pasauliniu mastu ir klientus, kurie nuomojasi šiuos automobilius keliuose žemynuose. Jūs galite išsinuomoti savo svajonių automobilį kitai kelionei savo gimtąja kalba, be vargo suprasdami užsakymo procesą. Jūs netgi galite užsisakyti automobilį, kuris jūsų lauks nusileidus oro uoste. Ar nenorėtumėte išsinuomoti stilingo Jaguar-E stiliaus automobilio savo vasaros atostogų kelionei į Maljorką? O galbūt norėtumėte važiuoti gėrėdamiesi Toskanos kraštovaizdžiu raudoname 1960-ųjų Alfa Romeo? Mes galime išpildyti jūsų svajonę tiesiog keliais mygtuko paspaudimais mūsų internetinėje svetainėje. Tad jeigu jūs visuomet svajojote įsimesti savo lagaminą į amerikietišką automobilį ir patraukti legendiniu „Route 66“ maršrutu ar pradėti savo atostogas Alpėse, senoviniame Mercedes automobilyje, originaliomis odinėmis sėdynėmis ir traškančia, sena radijo, BookAclassic gali išpildyti jūsų svajones.

AUTOMOBILIO NUOMOS SUTARTIS

AUTOMOBILIO NUOMOS SUTARTIS (TARP FIZINIO ASMENS IR ĮMONĖS)

Automobilio nuomos sutartis, skirta įmonei ir jos darbuotojui. Automobilio sutartis minimalistinė, skirta aprašyti pagrindinius sutartinius dalykus būtinus nuomojant automobilį iš darbuotojo įmonės reikmėms. Yra priėmimo-perdavimo aktas.

VIP mikroautobuso nuoma 

Turite įsimintiną progą ar ypatingą svečią? Siūlome išsinuomoti Mercedez Benz Sprinter VIP mikrotautobusą. Tai modernus ir šiuolaikiškas autobusas trumpoms kelionėms ir VIP klasės svečiams.

20 vietų mikroautobuse rasite patogias sėdynes, erdvų bagažo skyrių, galimybę įsikrauti savo telefoną, mikrofoną gidui. Modernus ir tamsių atspalvių mikroautobuso salonas puikiai tiks VIP svečių pervežimui. 

Naujų mikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas keliaujant nedidelėmis grupėmis Lietuvoje ar artimajame užsienyje.

Privalumai mikroautobusuose

Mūsų naujuose ir moderniuose mikroautobusuose rasite šiuos privalumus, kurie palengvins jūsų kelionę: 

 • Kondicionierius
 • DVD vaizdo aparatūra
 • Audio aparatūra
 • Mikrofonas
 • Nemokamas bevielis internetas
 • Saugos diržai
 • USB kroviklis

Nuoma kelionei Lietuvoje ar užsienyje

 • Keleivius apdrausime papildomu draudimu kelionės metu;
 • Kelionės metu Jus aptarnaus kompetetingi ir profesionalūs vairuotojai;
 • Garantuojame punktualumą ir sąžiningą darbą;
 • Turime didelį transporto priemonių parką, tad galime išnuomoti kelis vienodus mikroautobusus.
 • Esant poreikiui pateiksime mikroautobusus su dviračių laikikliais.

Mikroautobusus nuomojame ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje), bet visoje Lietuvoje. Susisiekite ir mes ne tik pasiūlysime  geriausią mikroautobusą, bet ir kokybiškiausią aptarnavimą. 

Naujų  automobilių nuoma Lietuvoje

Nuomajums – naujų ir patikimų automobilių nuoma saugioms ir įsimintinoms Jūsų kelionėms! Teikiame profesionalias automobilių nuomos paslaugas. Suprasdami Jūsų lūkesčius ir poreikius, auto nuomą vykdome visą parą – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Pageidaujamus automobilius galite atsiimi oro uoste, autobusų ir traukinių stotyje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Mes mylime keliones ir suprantame jų svarbą, todėl siūlome naujus ir saugius automobilius, nekeliame jokių kilometražo apribojimų. Automobilių nuoma Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje palankiausiomis sąlygomis – užtikriname visuomet geras kainas, greitą rezervacijos patvirtinimą, naujus automobilius, malonų aptarnavimą!

 amerikietiški automobiliai jau pasiruošę suteikti Tavo šventei išskirtinį akcentą! Tai įspūdingasis, istorinis, ryškiai oranžinis Cadillac Calais 1967 ir galingas bei energingas, egzotiškas, sodriai juodas Dodge RAM 1500 2010.

Amerikietiškų automobilių nuoma

Galbūt svajoji savo šventės metu važinėti išskirtiniu amerikietišku automobiliu? Tuomet vienas iš šių ryškių gražuolių kartu su amerikietiškų automobilių nuoma vestuvėms tikrai taps nepamirštamu šventės akcentu! Dodge RAM puikiai dera prie modernaus, urbanistinio stiliaus, tai išraiškingas automobilis, savyje kartu talpinantis ir jėgą, ir ramybę. O štai Cadillac Calais, lyg laiko mašina į Tavo šventę gali bent trumpam pakviesti Elvį Preslį arba Boni su Klaidu, tai gracingos formos, elegantiški judesiai ir laisvės skonis.

Dar viena paslauga – amerikietiškų automobilių nuoma mergvakariams, kuomet vienas iš automobilių gali tapti viso vakarėlio tema! Taip pat ir vaikinams – amerikietiškų automobilių nuoma bernvakariams, gal būtent apie pasivažinėjimą mieste su draugais išskirtiniu automobiliu svajoji jau senai, tad ar esi pakankamai drąsus tokiam ryškiam nepamirštamam nuotykiui?

Taip pat, Cadillac Calais ir Dodge RAM labai mėgsta filmuotis! Galbūt Tavo kuriamai juostai reikia Cadillac Calais 1967 patirties iš legendinių filmų Mission Impossible (1967) ir Police Academy 2 (1985)? O gal Dodge RAM jėgos, užtikrintumo ir stiliaus? Jei Tavo kuriamam personažui trūksta truputėlio amerikietiškos dvasios – amerikietiškų automobilių nuoma filmų, klipų, reklamų filmavimams jau pasiruošusi atvykti Tau padėti!

Jei fotografuoji ir ieškai ryškaus išskirtinio automobilio fotosesijai – nepraleisk progos pasimėgauti bet kuriuo iš šių gražuolių! Amerikietiškų automobilių nuoma fotosesijoms bet kur Lietuvoje.

Jei nori padaryti staigmeną iš kelionės grįžtančiam draugui – amerikietiškų automobilių nuoma pasitikimams iš oro uosto.

Jei sugalvojai progą, kuriai trūksta trupučio Amerikos dvasios

Automobilis vestuvių fotosesijai

Automobilis vestuvių fotosesijai – eiklusis žirgas Ford Mustang. Tai pirmosios kartos legendinis Ford Mustang kurio autentiškas dizainas padiktavo ateinančių automobilių kartų madas. Tai vienas pirmųjų modelių kuris turėjo pailgintą variklio gaubtą, kas suteikia automobiliui veržlumo ir sportiškumo. Manoma kad būtent šis modelis įkvėpė sekančių kartų dizainą.

Klasikinio 1966 m. Ford Mustang kabrioleto nuoma su vairuotoju įvairioms progoms ir Jūsų šventėms visoje Lietuvoje. Ieškote originalaus transporto savo šventei ar fotosesijai? Ford Mustang kaip tik tai, ko Jums reikia! Esant poreikiui galime išnuomoti ir antrą – raudonos spalvos Ford Mustang kabrioletą.Nuotaikingą „pasimatymą“ su šiuo automobiliu – įsigydami dovanų kuponą – galite padovanoti ir kitam asmeniui. Senovinio automobilio nuoma- tai gali būti pati nuostabiausia vestuvinė dovana nuo pamergių ar pabrolių. Fotosesija su šiuo automobiliu primins malonias akimirkas ilgam.

Priklausomai nuo pageidaujamos automobilio pristatymo vietos, gali būti taikomas papildomas pristatymo ir kuro mokestis.

Automobilis Vestuvių Fotosesijai kaina

 • Nuomos kaina: nuo 50.00 iki 60.00 Eur/val
 • Vidutinė nuomos kaina: 55.00 €/val.
 • Minimali nuomos kaina: 170 € (3 val.). Papildomos valandos 55eur/val.
 • -Taikomas papildomas pristatymo mokestis į kitus Lietuvos miestus (~50-80eur.)
 • -Taikomas kuro mokestis priklausomai, koks yra numatomas maršrutas (~50eur/100km.)
 • -KAINOS NURODYTOS ORIENTACINĖS IR GALI SKIRTIS. Dėl tikslios kainos teirautis telefonu arba E-paštu.

Call Now Button+370 682 61111