Mercedes E klasės W212 Facelift nuoma
2016 m.

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Mercedes E klasės nuoma planuojantiems ir vertinantiems savo laiką – idealiai tinkantis Mercedes Benz E klasės w212 Facelift modelio automobilis, puikiai tinkantis vykti į svarbius verslo susitikimus, pasitikti svarbius svečius, atvykusius iš užsienio. Elegancija, tobulumo siekis ir pasitikėjimas, aukščiausios kokybės apdaila, dėmesys detalėms Mercedes Benz E klasėje – tai neatsiejama Jūsų stiliaus ir pasitikėjimo dalis, šiais svarbiais momentais.
Merdeces Benz E W212 nuomos su vairuotoju paslauga – užtikrins komfortišką, saugią, aukštos kokybės kelionę, kurios metu turėsite galimybė susikoncentruoti į svarbiausius dalykus ir tarp svarbių verslo susitikimų rasite bent minutę atsikvėpti. Šį automobilį su vairuotoju galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą.

Paslaugos kaina priklauso nuo šių faktorių: paslaugos datos, atliktos rezervacijos laiko, nuomojamų automobilių skaičiaus, maršruto ilgio ir sudėtingumo, papildomų paslaugų (gėlių papuošimai, šampanas ir kt.) Susisiekite – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų įsimintinoms kelionėms.

*Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo pateiktų realių nuotraukų.