Mercedes S klasės nuoma
( W222 facelift su brabus apdaila )

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Jau galime pasiūlyti Jums Mercedes S klasės nuomą su atnaujintomis kėbulo detalėmis facelift versiją. Tai atnaujintas Mercedes Benz S klasės w222 modelis, kurio išvaizda tapo dar modernesnė. Nors atrodė, kad šis Mercedes modelis jau nebeturi kuo nustebinti, bet pasirodo tobulumui ribų nėra. Prie jau buvusio automobilio išorės dizaino, subtilių linijų ir formų, elegancijos, subtilumo, komforto, automobilio viduje, patobulinta ir sudėta įspūdinga optika, pritraukianti kiekvieno dėmesį, patobulintas vidaus apšvietimas, pertvarkyta ir patobulinta akustinė sistema. Tai populiariausias Mercedes automobilis vestuvėms, tad šio prabangaus automobilio nuoma su asmeniniu vairuotoju – geriausias sprendimas Jūsų nepamirštamoms akimirkoms.

Šio siūlomo mercedes S automobilio stogas su LED lemputėmis, imituojančiomis žvaigždynus, prideda romantiškos šventės atmosferos. Mercedes S nuoma tik su asmeniniu vairuotoju.
Paslaugos kaina priklauso nuo šių faktorių: paslaugos datos, atliktos rezervacijos laiko, nuomojamų automobilių skaičiaus, maršruto ilgio ir sudėtingumo, papildomų paslaugų (gėlių papuošimai, šampanas ir kt.) Susisiekite – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų įsimintinoms kelionėms.

* Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo pateiktų realių nuotraukų.