fbpx

Pasitikimai

Laukiate svarbaus svečio ir norite jį tinkamai pasitikti? Mes galime Jums padėti!

STANDART KLASĖ

Nuo 25€/val

* Minimalus užsakymas 2 val

BUSINESS KLASĖ

Nuo 35€/val

* Minimalus užsakymas 2 val

PREMIUM KLASĖ

Nuo 50€/val

* Minimalus užsakymas 3 val

KELEIVINIS TRANSPORTAS

Nuo 50€/val

* Minimalus užsakymas 1 val

Svarbių asmenų pasitikimas oro uoste

Nuoma Jums siūlo svarbių, VIP svečių, delegacijų pasitikimą Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar Rygos oro uostuose. Užtikriname profesionalų aptarnavimą ir visapusį svečių komfortą bei pristatome juos į pasirinktą vietą.

Svečius sutinka mūsų kvalifikuoti darbuotojai, kurie juos saugiai nugabena į pasirinktą vietą prabangiais Mercedez-Benz automobiliais. Didesnes grupes ir delegacijas vežame prabangiais Mercedez-Benz V klasės minivenais, keleiviniais mikroautobusaiS mercedes-benz Sprinter, o ypač dideles kompanijas turistiniais autobusais.

Nauji ir elegantiški automobiliai užtikrins pirmos klasės kelionę net išrankiausiems! Tad Nuoma Jums padės padaryti puikų pirmąjį įspūdį.

Mes siūlome:

  • Pasitikti svarbius asmenis oro uosto salėje su vardine lentele;

  • Pagalbą su bagažu;

  • Profesionalų aptarnavimą;

  • Aukštos klasės automobilius;

  • Komfortą;

  • Konfidencialumą;

  • Saugią kelionę iš/į oro uostą;

  • Pasirūpinimą visais su kelione susijusiais klausimais; apgyvendinimu viešbučiuose.

  • Asmeninį vairuotoją su automobiliu;

  • Privačių asmenų ar grupių pervežimą Lietuvoje, Europoje ir NVS šalyse;

Taip pat siūlome galimybę aptarnauti svečius viso vizito metu, padedame planuoti maršrutus ir vertiname punktualumą, nes mums svarbi kiekviena Jūsų laisva minutė.

Nuoma Jums dirba  ne tik su individualiais klientais. Mes aptarnaujame įmones ir įstaigas, sporto ir bendrojo lavinimo mokyklas, meno kolektyvus, koncertines ir renginių organizacijas. Automobilių nuoma su vairuotoju – puikus būdas nukeliauti į svarbius renginius, konferencijas ir seminarus.

Leiskite Nuoma Jums komandai pasirūpinti visais su svečių keliavimu susijusiais klausimais, o patys daugiau dėmesio skirkite bendravimui. Stadart klasė  galime pasitikti Jūsų svečius Kauno, Vilniaus, Palangos oro uostose taip pat Rygos ir kitų šalių oro uostose su naujausios kartos Volkswagen golf VIII dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Verslo klasė

Reiklesniems klientams siūlome verslo klasės automobilius Mercedes 

Premium klasė

Ypač reikliems klietams galime pasiūlyti aukščiausios klasės Mercedes S limuzinus

 

Keleivinis transportas Mercedes V klasės prabangūs minivenai , keleiviniai sprinteriai , o didelei kompanijai puikiai sukomplektuoti turistiniai autobusai.

Užsakyti
Call Now Button+370 682 61111