VIP pasitikimo sprendimai - svarbių asmenų pasitikimas oro uoste

Kontaktai

Radote Jus dominančią paslaugą, ar turite kitų klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Atvyksta svarbus asmuo ir norite užtikrinti, kad jo kelionė iš oro uosto būtų saugi, komfortiška bei prabangi? Nuoma Jums siūlo svarbių, VIP svečių, delegacijų pasitikimą Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar Rygos oro uostuose. Keleivių pasitikimas oro uoste yra aktualu tiems, taupo savo laiką, nenori papildomų rūpesčių bei nori keliauti patogiai. Galime pasitikti keleivius ir VIP terminale Vilniaus oro uoste taip pat pasitikti keleivius tiesiai iš lėktuvo Kauno oro uoste. Mes užtikriname profesionalų aptarnavimą ir visapusį svečių komfortą bei pristatome juos į pasirinktą vietą.

Tam, kad svarbaus asmens pasitikimas būtų sklandus, mūsų darbuotojai gali pasitikti keleivį oro uosto salėje su vardine lentele. Mes ne tik pasitiksime ir nuvešime svarbų asmenį į reikiamą lokaciją, bet ir padėsime su bagažu, aprūpinsime gėrimais kelionės metu.

 Kvalifikuoti darbuotojai pasitiks ir nuveš svarbius asmenis į reikiamą vietą su prabangiais, komfortiškais bei saugiais Mercedez-Benz S klasės , E klasės ar VIP bentley bentayga limuzino klasės automobiliais. Pasitikimas oro uoste ir didesnes asmenų grupes bei delegacijas, kurias vežame prabangiais Mercedez-Benz V klasės minivenais, keleiviniais mikroautobusais Mercedes-Benz Sprinter, o ypač dideles kompanijas vežame turistiniais autobusais. Mūsų komanda garantuoja, kad pasitikimas ir kelionė iš oro uosto pranoks kliento lūkesčius, naujas bei prabangus automobilis leis svarbiam asmeniui mėgautis kelione.

 Nauji ir elegantiški bei prabangūs automobiliai užtikrins pirmos klasės kelionę net išrankiausiems! Tad Nuoma Jums padės padaryti puikų pirmąjį įspūdį.

 Taipogi, galime aptarnauti svečius viso vizito metu, padedame planuoti maršrutus ir vertiname punktualumą, nes mums svarbi kiekviena Jūsų laisva minutė.

Nuoma Jums dirba  ne tik su individualiais klientais. Mes aptarnaujame įmones ir įstaigas, sporto ir bendrojo lavinimo mokyklas, meno kolektyvus, koncertines ir renginių organizacijas. Automobilių nuoma su vairuotoju – puikus būdas nukeliauti į svarbius renginius, konferencijas ir seminarus.

Leiskite Nuoma Jums komandai pasirūpinti visais su svečių keliavimu susijusiais klausimais, o patys daugiau dėmesio skirkite bendravimui.

Užsienio svečių pasitikimas oro uoste

     Užsienio svečių pasitikimas oro uoste ir automobilių nuoma Lietuvos bei Baltijos šalių oro uostuose yra svarbus etapas, kuris suteikia prabangą ir patogumą jūsų kelionei. Mūsų komanda supranta, koks svarbus yra patikimas ir ypatingas keleivių aptarnavimas nuo pat pirmųjų žingsnių atvykus į naują šalį.

Mes siūlome aukščiausio lygio paslaugas, pradedant oro uosto pasitikimu. Mūsų patyrę ir paslaugūs vairuotojai pasirūpins, kad jūsų kelionė prasidėtų sklandžiai, be jokių rūpesčių dėl transporto. Jie atliks visus būtinus veiksmus, susijusius su bagažu, ir užtikrins jūsų patogumą nuo pat pradžios.

Be to, mes siūlome aukštos klasės automobilių nuomos paslaugas oro uostuose. Tai suteiks jums galimybę pasirinkti transporto priemonę, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius ir skonį. Tai puiki alternatyva tradiciniam viešbučių ar viešųjų transporto priemonių naudojimui, leisdama jums judėti laisvai ir patogiai.

Mūsų tikslas – patenkinti kiekvieno kliento poreikius, suteikiant aukštos klasės paslaugas. Su mumis jūs keliausite ne tik saugiai ir patogiai, bet ir su malonumu, patirdami aukščiausią paslaugų kokybę nuo oro uosto pasitikimo iki automobilių nuomos. Jūsų kelionė su mumis bus ypatinga ir maloni nuotykių patirtis.

Keleivių pasitikimas autobusų arba geležinkelio stotyje

   Nuoma Jums teikia keleivių pasitikimo paslaugas ne tik oro uoste, o ir autobusų arba geležinkelio stotyje. Vairuotojas pasitiks jus arba jums svarbų asmenį geležinkelio/autobusų stotyje prie išėjimo iš muitinės arba autobusų stotyje iš karto prie atvykusio autobuso. Jums nereikės rūpinti dėl kelionės į reikiamą vietą, viskas, ką reikės padaryti, tai įsėsti į prabangų „Nuoma Jums“ automobilį ir mėgautis komfortiška kelione.

   Atpažinti savo vairuotoją labai paprasta! Vairuotojas pasitiks keleivius su vardine lentele arba planšete, ant kurios bus užrašytas keleivio vardas, įmonės logo arba kitas pageidaujamas užrašas.

Keleivių pasitikimas viešbutyje ar kitoje vietoje

    Prireikė pervežimo iš viešbučio? Nesijaudinkite, Jums nereikės ieškoti taksi ar autobuso. Jūsų asmeninis vairuotojas jau lauks keleivių prie viešbučio registratūros, padės su bagažu ir palydės iki automobilio. Pervežimas iš viešbučio jums patogiausiu laiku!

Gerai praleidžiate laiką ir visai pamiršote apie pervežimą? Turite savų rūpesčių ir nespėjate atvykti laiku? Pasitaiko! Jūsų vairuotojas susisieks su registratūros darbuotojais arba tiesiogiai su keleiviais ir praneš Jums, kad jau atvyko ir laukia Jūsų!

Keleivių pasitikimas pagal norimą adresą

   Reikia pervežimo paslaugos iš namų, ofiso, prekybos centro arba kitos vietos? Užsisakykite prabangų automobilį su asmeniniu vairuotoju. Mūsų vairuotojas atvyks jūsų pasiimti nurodytu laiku ir lauks Jūsų artimiausioje automobilių stovėjimo aišktelėje. Mūsų komanda taipogi pasirūpins, kad ir keleiviai ir vairuotojas kuo lengviau rastų vienas kitą.

  Išsiųsime Jums vairuotojo kontaktinį numerį ir informaciją apie užsakytą automobilį (modelis, spalva, valstybiniai numeriai). Su vairuotoju galėsite susisiekti jums patogiausiu laiku. Esant poreikiui, galite susisiekti ir su mūsų vadybininku, norint pakeisti išvykimo adresą arba paprašyti atvažiuoti į Jums patogiausią vietą.

Standart klasės automobilių nuoma

  Svarbių asmenų pasitikimas Vilniaus, Kauno, Palangos oro uoste. Taipogi galite pasinaudoti svarbių asmenų pasitikimas Rygos oro uoste paslauga. Pagal pageidavimus, galime pasitikti ir kitų šalių oro uoste (Varšuvos, Minsko). Keleivius pasitiksime su standart klasės komfortišku automobiliu. Dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Verslo klasės automobilių nuoma

   Savo klientams siūlome naujų verslo klasės Mercedes-Benz E W212, E W213 , E W214 automobilių nuomą pasitikimui. Šie automobiliai pasižymi erdviu bei komfortišku salonu, gera garso izoliacija bei aukščiausios kokybės garso aparatūra. Elegancija, tobulumo siekis ir pasitikėjimas, aukščiausios kokybės apdaila, dėmesys detalėms Mercedes Benz E klasėje – tai neatsiejama Jūsų stiliaus ir pasitikėjimo dalis, šiais svarbiais momentais.

Premium klasės automobilių nuoma

   Ypač reikliems klietams galime pasiūlyti pasitikti bei pervežti svarbų asmenį su aukščiausios klasės Mercedes-Benz S klasės limuzinais, prabangiais Bentley Bentayga visureigiais. Komfortas, išskirtinumas, prabanga, modernumas ir galia. Taip galima apibūdinti limuzino klasės Mercedes Benz S klasės long tipo modelius, kurie savo gyvavimo istorijoje niekada nebuvo įprastomis transporto priemonėmis. Komfortiška kelionė – užtikrinta.  Vip transportas prabangūs automobiliai Lietuvoje tik pas mus Bentley Bentayga pripažintas brangiausias prabangiausias ir galingiausias visureigiu pasaulyje.

Keleivinis transportas

   Atvykstant didesnėms asmenų ar delegacijų grupėms, savo klientams rekomenduojame pasitikti klientus su Mercedes-Benz V klasės minivenais. Šie minivenai, kaip ir visi Mercedes-Benz klasės automobiliai, pasižymi komfortu, saugumu bei gera garso izoliacija. Mercedes V klasės nuoma puikus sprendimas įmonių vadovams, vadybininkams. Taipogi nuomuojame keleivinius Mercedes-Benz Sprinter mikroautobusus, kuriuose galima vežti nuo 13 iki 19 keleivių. Esant didesnei nei 20 asmenų grupei, nuomojame turistinius autobusus, kuriuose telpa 49 žmonės.

   Nuomojant automobilį, išsiskiria viena iš labiausiai pageidaujamų prabangių automobilių nuomos paslaugų – tai automobilio pristatymas į oro uostą su privačiu vairuotoju. Ši paslauga tampa neįkainojamu pasirinkimu tiems, kurie dažnai lankosi Lietuvoje arba turi svečių, kuriuos reikia pasitikti Baltijos šalių oro uostuose. Itin svarbi yra ši paslauga tuo atveju, kai jūsų skrydis vyksta vėlai vakare, naktį ar anksti ryte, ir norite, kad jums būtų pasiruošęs prabangus automobilis vos išlipus iš lėktuvo.

   Automobilio nuoma oro uoste ne tik patogi, bet ir greita, nes jums nereikės laukti ilgai po skrydžio, o jūsų pasirinktas automobilis jau lauks išėjus iš oro uosto terminalo. Mes šią ypatingą paslaugą teikiame Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose, taip suteikdami galimybę pradėti kelionę su prabangiu automobiliu vos tik išlipus iš lėktuvo.

   Mes stengiamės būti lankstūs ir atitikti jūsų poreikius, todėl galime pristatyti automobilį ne tik į Lietuvos, bet ir į užsienio oro uostus, tokius kaip Rygos, Liepojos, Talino ar Varšuvos oro uostai. Suprantame, kad kiekviena kelionė yra unikali, todėl siekiame užtikrinti, kad prabangus automobilis su privačiu vairuotoju būtų jums pristatytas ten, kur jums patogu, suteikiant patogumą ir malonumą kiekvieno kelionės etapo metu. Be to, mes taip pat suteikiame ypatingą dėmesį svarbiems užsieniečiams, atvykstantiems į oro uostus.

Keleivių Pasitikimai pervežimai Lietuvoje – individualūs keleiviai

  Mūsų įmonė įsipareigoja teikti aukščiausios kokybės keleivių pervežimo paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų. Patirtis ir paslaugos, kuriomis galite pasitikėti.

Keleivių pervežimas iš oro uosto

  Suteikiame ypatingą dėmesį jūsų kelionės pradžiai. Mūsų individualūs keleivių pervežimai iš oro uosto užtikrina jums patogumą ir stilių vos išlipus iš lėktuvo. Mes dirbame Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose, siekdami suteikti jums išskirtinę kelionės patirtį.

Užsienio svečių pasitikimas oro uoste

  Svarbūs svečiai? Mes pasirūpinsime tuo, kad jų atvykimas būtų šiltas ir malonus. Užsienio svečių pasitikimas oro uoste yra viena iš mūsų specializuotų paslaugų, kad jie jaustųsi sveikinami ir patogūs nuo pat pradžios.

Individualus keleivių pasitikimas Vilniaus ir Kauno oro uoste

  Mūsų įmonė taip pat teikia individualius keleivių pasitikimus Vilniaus ir Kauno oro uostuose. Mūsų vairuotojai pasirūpins, kad jūsų atvykimas būtų stilingas ir be rūpesčių.

  Laukiate svarbaus svečio ir norite jį tinkamai pasitikti? Mes galime Jums padėti!

Mes siūlome:

 • Pasitikti svarbius asmenis oro uosto salėje su vardine lentele;
 • Pasitikti keleivius Vilniaus oro uosto VIP terminale
 • Suderinti pasitikimą atvykus keleiviams privačiu lėktuvo tiesiai iš lėktuvo ( naujiena šia paslaugą galime teikti ir Kauno oro uoste ).
 • Pagalbą su bagažu;
 • Profesionalų aptarnavimą;
 • Aukštos klasės automobilius;
 • Komfortą;
 • Konfidencialumą;
 • Saugią kelionę iš/į oro uostą;
 • Pasirūpinimą visais su kelione susijusiais klausimais; apgyvendinimu viešbučiuose.
 • Asmeninį vairuotoją su automobiliu;
 • Privačių asmenų ar grupių pervežimą Lietuvoje, Europoje ir NVS šalyse;
 • konsjeržo paslaugas
 • Vairuotojo paslaugas
 • Prabangius vairuotojus
 • Prabangų transportą

Verslo kelionės

Prabangių automobilių nuomos ir vairuotojo paslaugos verslo kelionėms Turite svarbių reikalų nuoma Jums siūlo prabangių automobilių nuomos ir vairuotojo paslaugos verslo kelionėms tai puikus sprendimas

Daugiau >>

Privatūs pervežimai

Privatūs pervežimai     Privatūs pervežimai tampa puikiu sprendimu, ypač kai reikia pervežti svarbius asmenis, dalyvauti konferencijose arba dalyvauti privačiuose renginiuose. Mūsų tikslas – užtikrinti aukščiausią

Daugiau >>

Verslo kelionės

Prabangių automobilių nuomos ir vairuotojo paslaugos verslo kelionėms Turite svarbių reikalų nuoma Jums siūlo prabangių automobilių nuomos ir vairuotojo paslaugos verslo kelionėms tai puikus sprendimas

Daugiau >>

Privatūs pervežimai

Privatūs pervežimai     Privatūs pervežimai tampa puikiu sprendimu, ypač kai reikia pervežti svarbius asmenis, dalyvauti konferencijose arba dalyvauti privačiuose renginiuose. Mūsų tikslas – užtikrinti aukščiausią

Daugiau >>