Range Rover Vogue nuoma

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Range Rover Vogue nuoma su vairuotoju spredimas mėgstantiems saugumą ir komfortą tai prabangus visureigis, kurio dizainas ir kokybė išties įspūdingi. Šis automobilis išsiskiria tuo, kad jungia stambias dizaino detalės su elegancija, prabanga ir aukštu komfortu. Štai keletas savybių, kurios gali jus sužavėti:

Stilingas ir galingas dizainas: Range Rover Vogue išsiskiria savo įspūdingu ir išraiškingu išvaizdos dizainu. Stambios proporcijos, aukštas automobilio postūmis ir dinamiškos linijos sudaro įspūdingą vaizdą.

Prabangus interjeras: Range Rover visada garsėjo kokybiškais interjerų sprendimais, ir Vogue nėra išimtis. Automobilio vidaus erdvėje jaučiamas prabangumas, kokybiški medžiagų pasirinkimai ir išbaigimas.

Inovatyvios technologijos: automobilio viduje galite rasti pažangias technologijas, kurios suteikia ne tik pramogos, bet ir saugumo bei vairavimo patogumo funkcijas.

Rang rover vogue išvaizda: detalėse matyti automobilio gamintojo dėmesys kokybei ir stiliui. Nuostabus dizainas, stilingi priekiniai ir galiniai žibintai, elegantiškos radiatoriaus grotelės – visa tai suteikia automobiliui išskirtinumą.

Komfortas ir patogumai mūsų klientams: Range Rover Vogue yra sukurta siekiant užtikrinti aukštą keleivių ir vairuotojo komfortą. Ergonomiškos sėdynės, patogios valdymo funkcijos ir daug vietos užtikrina malonų kelionės patirtį.

Jeigu norite pasinerti į prabangos ir galingumo pasaulį su įspūdingu visureigiu, Range Rover Vogue tikrai gali atitikti jūsų kelionės lūkesčius. 

 

Paslaugos kaina priklauso nuo šių faktorių: paslaugos datos, atliktos rezervacijos laiko, nuomojamų automobilių skaičiaus, maršruto ilgio ir sudėtingumo, papildomų paslaugų (gėlių papuošimai, šampanas ir kt.) Susisiekite – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų įsimintinoms kelionėms.

* Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo pateiktų realių nuotraukų.