Porsche Panamera nuoma ( 2022 metų )

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Porsche Panamera nuoma su vairuotoju: mėgaukitės išskirtiniu stiliumi ir komfortu. Norėdami suteikti neįtikėtiną patirtį ir išskirtinę kelionę, pristatome 2022 metų Porsche Panameros nuomos paslaugą su vairuotoju – tai puiki sportinė alternatyva dideliems prabangiems sedanams, tokiais kaip BMW 7 serija arba Mercedes-Benz S klasė.

 Šis automobilis buvo sukurtas su ypatingu dėmesiu į sportiškumą, prabangą ir komfortą. Jo stilingas dizainas pritraukia dėmesį, o ryški raudona spalva tik dar labiau išryškina jo unikalumą. Viduje Panamera pasitinka keleivius erdviu ir prabangiu keturių aukštų salonu, idealiai tinka keliauti suaugusiems. Kiekviena detalė interjere spindi aukščiausios kokybės – nuo odos iki kitų itin kokybiškų paviršių.

  Tai ne tik automobilis; tai yra prabanga ir stilius kiekvienam keleiviui. Mes siūlome šio super automobilio nuomos paslaugą, kurioje rasite ne tik transporto priemonę, bet ir išskirtinę patirtį. Tai ne tik kelionė; tai yra gyvenimo stilius. Išskirtinis automobilio dizainas ir raudona spalva tikrai nepaliks abejingų. Renkantis automobilį nuomai pas mus, Jūs gausite ne tik puikią transporto priemonę, bet ir ilgametę patirtį, platų pasirinkimą ir aukščiausią aptarnavimo kokybę.

Leiskite mums Jums pristatyti prabangos ir sportiškumo derinį su Porsche Panamera nuoma su vairuotoju – tai yra kelionė, kurios Jūs tikrai nenorėsite praleisti.

Paslaugos kaina priklauso nuo šių faktorių: paslaugos datos, atliktos rezervacijos laiko, nuomojamų automobilių skaičiaus, maršruto ilgio ir sudėtingumo, papildomų paslaugų (gėlių papuošimai, šampanas ir kt.) Susisiekite – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų įsimintinoms kelionėms.

* Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo pateiktų realių nuotraukų.