Mercedes GL klasės nuoma ( X166 )

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Mercedes Benz GL nuoma – puikus sprendimas norintiems kokybiškai ir komfortiškai pervežti svečius, suplanuoti patogią šeimos kelionę, kurioje nereikės niekuo rūpintis, o automobilio nuoma su asmeniniu vairuotoju puikiai tinka verslo susitikimams ar kelionėms į svarbius renginius. Kelionė su šiuo automobiliu – puikus sprendimas, kadangi šios klasės automobiliuose – viskuo jau pasirūpinta už Jus. Erdvus visureigis yra ne tik ypatingai komfortiškas, bet ir begalo stabilus posūkiuose. Šios klasės siūlomas Mercedes GL turi net septynias sėdimas vietas, todėl kiekvienam teks užtektinai erdvės. Visureigis, kaip ir visi pasaulyje pripažinti Mercedes GL klasės modeliai orientuoti į rafinuotumą, erdvę bei ypatingą komfortą.

Automobilio nuomos su vairuotoju paslauga puikiai tinka ilgesnėms kelionėms, tokios kaip pervežimas iš Kauno, Vilniaus oro uostų, kelionėms į Rygą ar Varšuvą.

Paslaugos kaina priklauso nuo šių faktorių: paslaugos datos, atliktos rezervacijos laiko, nuomojamų automobilių skaičiaus, maršruto ilgio ir sudėtingumo, papildomų paslaugų (gėlių papuošimai, šampanas ir kt.) Susisiekite – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų įsimintinoms kelionėms.

* Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo pateiktų realių nuotraukų.