Automobilių nuomos paslaugos tik su vairuotojais

Lengvieji

Mikroautobusai

Retro automobiliai

Visureigiai

Kontaktai

Radote Jus dominančią paslaugą, ar turite kitų klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Esame įmonė, kuri ne tik siūlo automobilių nuomos paslaugas, bet ir siekia patenkinti net išskirtinius klientų poreikius. Mūsų transporto parkas atspindi aukščiausios klasės prabangą ir eleganciją, bet ir jūsų poreikius aukščiausiu lygiu vertinanti partnerė. Pasitelkdami nuolat atnaujinamus ir naujausius modelius, siekiame užtikrinti, kad kiekvienas mūsų klientas rastų puikiai atitinkantį variantą. Asortimentą nuolat kruopščiai papildome ir atnaujiname, kad Jūs visada turėtumėte galimybę rinktis iš naujausių ir kokybiškiausių automobilių.

Mūsų lankstumas leidžia mums išpildyti kiekvieną kliento pageidavimą, o jūsų kelionės būtų ne tik patogios, bet ir atspindėtų jūsų individualų skonį ir lūkesčius. Mes stengiamės ne tik siūlyti automobilių nuomos paslaugas, bet ir kurti ypatingus, prabangius ir neprilygstamus momentus kiekvienam mūsų klientui. Su mumis galite būti tikri, kad kiekviena kelionė bus ypatinga ir patiks net išrankiausiems klientams.

Nuoma Jums platus prabangių platus automobilių pasirinkimas su profesionaliais vairuotojais

Štai ką galite rasti mūsų pasiūlymuose:

Limuzino klasės sedanai:

Mercedes nuoma naujausi modeliai ! S klasės nuoma , E klasės nuoma Prabangūs, komfortiški su naujosiomis technologijomis sedanai, tinkantis svarbiems renginiams ar verslo kelionėms.

Visureigiai.:

Mercedes-Benz G-Class,  Gl-class bei naujausias GLS 7 vietų –  tai Išskirtiniai ir galingi visureigiai, kuris leis jums kelionės metu jausti prabangą ir saugumą.

Range Rover: stilingi ir prabangūs visureigiai.

Bentley Bentayga: puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško išskirtinio prabangos ir individualios prabangos.

Rolls Royce: išskirtinis automobilis, kuriame prabanga ir elegancija pasiekiama aukščiausiu lygiu.

Verslo minivenai: Mercedes-Benz V-Class: modernus ir komfortiškas minivenas, tinkantis verslo kelionėms arba asmeninėms reikmėms su grupe draugų ar šeimos.

Keleiviniai mikroautobusai ir turistiniai autobusai:

Mercedes-Benz Sprinter: didelio komforto ir funkcionalumo mikroautobusas, kuris tinka tiek šeimos reikmėms, tiek grupių pervežimui.

Turistiniai autobusai: suteikiame galimybę jums išsinuomoti autobusus su vairuotojais, skirtus ilgiems kelionėms su didelėmis grupėmis.

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūsų kelionė būtų ne tik patogi ir saugi, bet ir išskirtinė. Rinkitės Nuoma Jums, jei norite patirti prabangą ir ypatingą kelionės malonumą!

Pervežimai

KELEIVIŲ PERVEŽIMAI IŠ ORO UOSTO PASITIKIMAS LIETUVOS ORO UOSTUOSE. KELEIVIŲ PERVEŽIMAS IŠ ORO UOSTO  Keleivių pervežimas, kad kelionė į oro uostą ar iš jo netaptų

Daugiau >>

Paslaugos

Paslaugos Transportas vestuvėms Jūsų vestuvių diena yra viena laimingiausių ir svarbiausių dienų jūsų gyvenime. Leiskite mums būti šalia jūsų, teikiant prabangiųautomobilių paslaugas ir unikalią patirtį

Daugiau >>