BMW X7 nuoma

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

BMW X7 nuoma tik su vairuotoju. X7 yra didelis ir prestižiškas visureigis puikus pasirinkimas vestuvėms ir ypatingoms kelionėms, nes jame susijungia prabangus interjeras aukščiausios kokybės medžiagos, galingas variklis ir modernios technologijos. Šis automobilis gali sukurti išskirtinį įspūdį ir patogumą jūsų ypatingoms progoms. 

Vestuvėms ir kelionėms BMW X7 nuoma suteiks ne tik išskirtinį įvaizdį, bet ir patogią bei prabangią aplinką, kurioje jūs ir jūsų artimieji galėsite mėgautis ypatingomis akimirkomis.

Dizainas:

  • BMW X7 dizainas yra išskirtinis savo didelėmis proporcijomis ir masėmis. Masyvios priekinės groteles ir stačios linijos išskiria šį visureigį iš kitų.
  • Iš šono automobilis atrodo tvirtas ir elegantiškas, o ilga bagažinė sufleruoja ne tik apie didelį bagažo skyrių, bet ir apie stilingumą.

Interjeras:

  • X7 viduje jūsų pasitiks prabanga ir aukščiausios kokybės medžiagomis. Minkšta oda, medžio intarpai ir modernios technologijos suteiks jums ir jūsų keleiviams ypatingą patirtį.
  • Panoraminis stogas prideda romantiškos šventės atmosferos.

Technologijos:

  • Du dideli LCD ekranai ir visų funkcijų komplektas užtikrins, kad visi keleiviai jaustųsi patogiai ir gerai pramogautų kelionės metu.
  • Balsu valdomos funkcijos ir permatoma bėgių perjungimo svirtis pabrėžia modernumą ir patogumą. Siūlome BMW X7 nuomą vestuvėms.
Paslaugos kaina priklauso nuo šių faktorių: paslaugos datos, atliktos rezervacijos laiko, nuomojamų automobilių skaičiaus, maršruto ilgio ir sudėtingumo, papildomų paslaugų (gėlių papuošimai, šampanas ir kt.) Susisiekite – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų įsimintinoms kelionėms.

* Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo pateiktų realių nuotraukų.