Cadillac Fleetwood Eldorado nuoma

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Raudonos spalvos Cadillac retro automobilio nuoma ( kabrioletas )

Baltos spalvos Cadillac retro automobilio nuoma ( kabrioletas )

Auksinės spalvos Cadillac retro automobilio nuoma ( kabrioletas )

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Cadillac Fleetwood Eldorado ( kabrioletai )

   Cadillac Fleetwood Eldorado unikalus retro stiliaus automobilis  Jūsų Svarbiai Dienai. Šis kabrioletas suteiks išskirtinumo ir unikalumo, ypatingo stiliaus akcentą ryškios raudonos spalvos senovinis retro automobilis, turintys savo unikalų charakterį ir prabangą.

   Elegantiškas senovinis automobilis nuomai: Cadillac Eldorado. Stilinga kelionė į praeitį. Nuomojame šventėms ir ypatingoms progoms.

  Cadillac Eldorado raudonas kabrioletas su elegantišku baltu stogu ir baltu interjeru yra stiliaus ir prabangos simbolis. Šis automobilis sujungia galingumą, išskirtinį dizainą ir nepakartojamą komfortą.

Baltas stogas suteikia šiam Cadillac Eldorado kabrioletui išskirtinumo ir elegancijos, puikiai harmonizuodamas su raudona spalva. O baltas interjeras suteikia jaukumo ir švelnumo pojūtį, praturtindamas visą patirtį.

Eldorado modelis yra ne tik prabangi automobilių klasės ikona, bet ir savotiškas menininko kūrinys. Šis 1975 m. kabrioletas raudonos spalvos, baltu stogu ir baltu interjeru yra tinkamas automobilis, kuris išskirtų jus iš minios ir privers pasijusti ypatingai kiekvienoje progoje.

Suvokite praeities žavesį ir leiskite sau pasinerti į retro prabangą su šiuo unikaliu Cadillac Eldorado 1975 m. kabrioletu. Tai yra automobilis, kuris atskleidžia jūsų stilių, skleidžia prestižą ir kurio grožis nepalieka abejingų.

 Nuomojant šį Cadillac Eldorado kabrioletą su baltu stogu ir baltu interjeru, jūs įsigyjate ne tik automobilį, bet ir neįkainojamą patirtį. Įsitikinkite savimi ir leiskite mums padaryti jūsų ypatingą akimirką dar įsimintinesne.

 

 Taip pat siūlome Cadillac Eldorado auksinės ir baltos spalvos kabrioletus. Patirkite prabangą ir unikalumą vestuvėse ar kitose ypatingose progose.

Pagrindinės savybės:

Raudona ryški spalva: Cadillac Deville 1968 išsiskiria ryškiu ir išskirtiniu raudonu atspalviu, kuris pritrauks dėmesį ir sukurs nepakartojamą vaizdą.

Baltas odinis salonas: Automobilio vidaus erdvė įkvepia elegancijos ir stiliaus, baltas odinis salonas suteiks jums patogumą ir prabangą kelionės metu.

Retro stiliaus detalės: Cadillac Deville 1968 puikiai atspindi retro automobilių dizainą su savo išskirtiniais linijų ir formų sprendimais.

Vestuvėms ir fotosesijoms: Šis automobilis yra puikus pasirinkimas vestuvėms ar fotosesijoms, pridėsiant jūsų svarbiai dienai ypatingo, nuostabaus prisiminimo.

Originalūs ratai ir detalės: Cadillac Deville 1968 komplektuojamas su originaliais ratais ir kitomis išskirtinėmis detalėmis, kurios pabrėžia jo autentiškumą.

Mūsų paslaugos:

  • Nuoma su vairuotoju: Mes siūlome Cadillac Deville nuomą su patyrusiu vairuotoju, kuris užtikrins jūsų saugumą ir kelionės komfortą.

Už papildomą mokestį pristatymas į norimą miestą ( Cadillac randasi Kaune ):

  • Retro automobilį pristatome ten, kur Jums patogu – į vestuvių ceremonijos vietą, nuotraukų sesijos lokaciją ar kitą pasirinktą vietą. Pastaba jeigu sodyba randasi kur daug žvyruoto kelio ( siūlome savo kitus automobilius pervežti tokiu keliu užsakant iš mūsų papildomą automobilį )

Suteikite savo svarbiai dienai nepakartojamą jausmą ir ypatingą stilių su Cadillac Deville 1968 – prabanga, kurią jaučiate ir rodote!

 

Ieškote unikalios kelionės į laiką su retro automobilių nuoma Lietuvoje? Mūsų paslaugos suteiks jums galimybę išreikšti jūsų asmeniškumą ir sukurti ypatingą dieną, prisimenant klasikinį automobilio žavesį.

 

Cadillac Deville nuoma unikalus retro stiliaus automobilis Jūsų svarbiai dienai šis kabrioletas suteiks išskirtinumo ir unikalumo, ypatingo stiliaus akcentą ryškios raudonos spalvos senovinis retro automobilis, turintys savo unikalų charakterį ir prabangą. Pagrindinės savybės: raudona ryški spalva: Cadillac Deville 1968 išsiskiria ryškiu ir išskirtiniu raudonu atspalviu, kuris pritrauks dėmesį ir sukurs nepakartojamą vaizdą. Baltas odinis salonas: automobilio vidaus erdvė įkvepia elegancijos ir stiliaus, baltas odinis salonas suteiks jums patogumą ir prabangą kelionės metu.  Retro stiliaus detalės: Cadillac Deville 1968 puikiai atspindi retro automobilių dizainą su savo išskirtiniais linijų ir formų sprendimais.

 

Paslaugos kaina priklauso nuo šių faktorių: paslaugos datos, atliktos rezervacijos laiko, nuomojamų automobilių skaičiaus, maršruto ilgio ir sudėtingumo, papildomų paslaugų (gėlių papuošimai, šampanas ir kt.) Susisiekite – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų įsimintinoms kelionėms.


*Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo

pateiktų realių nuotraukų.

Cadillac DeVille 1970

Cadillac DeVille 1970 metų nuoma 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite

Daugiau >>

Cadillac DeVille 1959

Cadillac DeVille nuoma 1959 metų 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite

Daugiau >>

Cadillac DeVille 1970

Cadillac DeVille 1970 metų nuoma 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite

Daugiau >>

Cadillac DeVille 1959

Cadillac DeVille nuoma 1959 metų 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite

Daugiau >>