Cadillac DeVille nuoma 1959 metų

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

 Cadillac DeVille 1959 nuoma – tai automobilis, kuris išsiskiria ne tik didele ilgiausiu Cadillac modeliu istorijoje, bet ir ypatingu stiliaus deriniu, primenančiu garsaus dainininko Elvio Presley eleganciją. Jo ilgis, kuris beveik siekia 6 metrus, nėra tik matuoklis – tai tarsi laiko kapsulė, kuri neša su savimi 1959-ųjų prabangos ir išskirtinumo žymes.

  Automobilio didžiausi bruožai yra be jokios abejonės jo galiniai sparnai, kuriuos būtų galima vadinti net didžiausiais Cadillac gamybos istorijoje. Šie sparnai ne tik pritraukia dėmesį, bet ir kuria nepakartojamą vizualinį įspūdį, nesiekiantį lygiu su kitais laikmečio automobiliais.

  Cadillac DeVille nuoma vestuvėms – tai tikra galimybė suteikti jūsų šventei unikalumo ir elegancijos prikrautą prabangą. Šis retro automobilis ne tik atgaivins prisiminimus, bet ir suteiks jūsų vestuvėms ypatingą žavesį, priversiantį prisiminti to laikotarpio išskirtinumą ir grožį. Tai puiki galimybė sukurti nepakartojamą kelionę link santuokos altoriaus, leisdami kiekvienam akimirką tapti nepakartojamu retro automobilių spektakliu. 

    Mūsų Cadillac DeVille 1959  retro automobilis yra pasiekiamas Vilniuje, o norint jį pristatyti į kitus miestus, taikomas papildomas mokestis. Minimali užsakymo kaina prasideda nuo 300 eurų Vilniaus mieste. Įvertinkite savo biudžetą ir poreikius, kad galėtume pasiūlyti jums tinkamą pasiūlymą šiam ypatingam senoviniam automobiliui. Susisiekite su mumis, jei turite papildomų klausimų arba norėtumėte gauti išsamesnę informaciją apie Cadillac DeVille  nuomos sąlygas. Mes esame čia, kad padėtume jums suteikti ypatingą ir neprilygstamą patirtį jūsų vestuvėms ar kitoms ypatingoms progoms.

Cadillac DeVille 1961

Cadillac DeVille 1961 metų nuoma 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite

Daugiau >>

Cadillac DeVille 1961

Cadillac DeVille 1961 metų nuoma 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite

Daugiau >>