Mercedes S klasės W221 Facelift ( S class ) nuoma

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Mercedes S klasės nuoma – su vairuotoju tai ne tik dvi tonos prabangos ir aukštos klasės limuzinas. Kainos ir kokybės santykis kuriems tinka ne patys naujausi Mercedes S klasės automobiliai. Mūsų nuomos paslauga suteikia Jums galimybę patirti komfortą keliaujant šiuo senesnės karto limuzino klasės sedanu. Erdvus salonas, nepaprastas komfortas. Mes užtikriname, kad šis prabangus Mercedes S klasės puikus pasirinkimas vestuvėms – tilps net didžiausią suknelę vilkinti nuotaka. Leiskite mums suteikti šią nepakartojamą patirtį visuose Lietuvos miestuose. 

Mercedes S klasės nuoma puikiai tinka vestuvėms, nes jo vidus dvelkia prabangiu art deco stiliumi. Automobilio bendroji išvaizda yra solidi, spinduliuojanti prabanga ir didybe. S klasė grąžina solidų dizainą su tylia ir itin komfortiška patirtimi. Su įvairia komforto ir saugumo įranga, šis automobilis sukuria ypatingą atmosferą, idealiai pritaikytą svarbiai dienai, kaip vestuvės.

Šiuos limuzino klasės limuzinus galime komplektuoti prie naujausių mūsų siūlomų modelių puikus sprendimas norintiems didelės kolonos automobilių už itin patrauklią kainą.

*Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo pateiktų realių nuotraukų.