+370 682 61111

+370 682 61111

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Mercedes-Benz Sprinter (13 vietų)

Nuo €/val

Mercedes-Benz Sprinter (16 vietų)

Nuo €/val

Mercedes-Benz Sprinter (19 vietų)

Nuo €/val

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Keleivinių mikroautobusų nuoma – paslaugos, dažnai palengvina kiekvieno sutikto keliautojo ar turizmą mėgstančiojo kasdienybę. Nuomojami patogūs, pritaikyti didesnei grupei žmonių keliauti mikroautobusai, gali tapti teisingu sprendimu ne tik jums, bet ir jūsų šeimai. Teikiame šią paslauga visoje Lietuvoje.

Keleivinių mikroautobusų nuoma 1

Siūlome keliauti 13 – 16 vietų turinčiais mikroautobusais, kartu su savo darbą išmanančiais bei mylinčiais vairuotojais. Bendradarbiaujame su įvairiais fiziniais asmenimis, verslo atstovais, vežame turistines žmonių ar mokinių grupeles. Tad ši paslauga puikiai pasitarnaus bet kokiu oru ir bet kokiu metu !

Kiek kainuoja ši paslauga ?

Mikroautobusų nuomos kaina, keliaujant kartu su mūsų vairuotoju, priklauso nuo keletos aspektų bei klientų pageidavimų. Teikiame kokybiškas paslaugas už protingą kainą. Dažniausiai kainą įvertiname atsižvelgdami į planuojamą ar esamą keleivių skaičių, nuomos užsakymo bei kelionės trukmės laiką, į pasirinkto mikroautobuso patogumus, nuvažiuoto maršruto kilometrų skaičių bei atsižvelgdami į atskirus kliento pageidavimus, norus. Bet kuriuo atveju, esame lankstūs ir pasiryžę dovanoti geriausias paslaugas už teisingą kainą. Ar jau esate pasiruošę keliauti su mumis ?

 

 Keleivinių mikroautobusų nuoma tryjo

Artėjant šventėms, gimtadieniams ar net paprastoms išvykoms pečius nugula be galo daug darbų. Tenka rūpintis maistu, rūbais, kelionės maršrutu, transporto priemone. Dėl to dažnai skubame, lekiame, bandome visur spėti, tačiau tada pamirštam koks svarbus mums yra komfortas. Būtent todėl  mes Jums siūlome nebesirūpinti,  nes mikroautobusų nuoma Jums siūlo ne tik patogią, visada tvarkingą transporto priemonę, bet ir patį vairuotoją. Nebereiks sukti galvos ar blaškytis dėl eismo sąlygų ar komforto.  Atvyksite į šventę, o gal net darbo pokalbį žvalūs ir susikaupę.

 

Keleivinių mikroautobusų nuoma centras

Keleiviniu mikroautobusu nuoma – paslaugos


Mikroautobusų nuoma Jums pravers šiomis progomis:

                           Keleiviniu mikroautobusu nuoma vestuvėms. Kai išaušta svarbiausia diena Jūsų gyvenime, mažiausiai ko norite, tai sukti galvą dėl smulkmenų. Būtent todėl mes užtikrinsime, kad transportas nekeltų Jums galvos skausmo. Pasirūpinsime visais su kelione susijusiais klausimais, nuo maršruto iki komforto, todėl šią, ar bet kurią kitą svarbią savo gyvenime dieną, galėsite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. 

Keleivinių mikroautobusų nuoma vestuvėms

                          Keleiviniu mikroautobusu nuoma bernvakariams.Kaip žinome, bernvakariai švenčiami išties audringai, todėl daugelis vairuotojų atsisako teikti tokią paslaugą. Tačiau mes ne tik teikiame šią paslaugą, bet ir dažnai pasiūlome susipažinimo ar dar linksmesnių žaidimų.

Keleivinių mikroautobusų nuoma benvakariams

 

                          Keleivinių  mikroautobusų nuoma mergvakariams . Mikroautobusu nuoma mergvakariui  puikus sprendimas visoms merginoms keliauti kartu. Mikroautobuse galima linksmintis, nesvarbu koks oras ir tuo pačiu pasiekti vietą. Mikroautobuso nuoma mergvakariui kainuoja pigiau už limuzino nuomą. Kėlionės metu gersite šampaną, „kabinsite“vaikinus stotelėse, mes saugiai ir patogiai nuvešime visą draugių kampaniją į klubą ar kitą pasilinksminimo vietą.

Keleivinių mikroautobusų nuoma mergvakariams

             Keleivinių Mikroautobusų nuoma gimtadieniams. paslauga užtikrina, kad kelionė kartu su šeima, draugais ar svečiais bus linksma ir nuotaikinga.  Ar daug svečių norinčių vairuoti automobilius tokią progą? Žinoma, kad ne, todėl mikriuko nuoma yra puiki išeitis linksmiausioms gyvenimo šventėms, kad Jūs ir Jūsų svečiai atvyktų su puikia šventine nuotaika. Mes pasirūpinsime svečių išvežiojimu po šventės į namus, viešbučius ar net oro uostus, todėl galėsite būti ramūs, kad Jūsų svečiai grįžo saugiai.

Keleivinių mikroautobusų nuoma gimtadieniams

                    Keleivinių Mikroautobusų nuoma kelionėms.  Jei jau seniai svajojate aplankyti gražias Lietuvos vietas, tačiau neturite transporto priemonės arba ji yra per maža sutalpinti Jūsų bagažui ar visiems keleiviams mercedes mikroautobusų nuoma Klaipėdoje, Utenoje ir kituose miestuose yra ideali išeitis Jūsų kelionei. Pastaruoju metu mikroautobusų nuoma dažniausiai yra užsakoma pažintinėms kelionėms. Aplankant Trakų pilį, keliaujant iki Lajų tako ar tiesiog važiuojant su šeima pasivaikščioti po Anykščių šilelį. Taip pat transporto nuoma pravers keliaujant tiek į tolimas, tarpmiestines, tiek į miesto ribose esančias keliones. Mes Jus galime nuvežti pagal Jūsų sudarytą maršrutą nuo taško A iki B greičiausiu ir patogiausiu keliu, todėl kelionės metu Jums tereikės atsipalaiduoti ar net užsiimti sava veikla.  Mikroautobusų nuoma Trakuose Jūsų svečiams aprodys gražiausias Trakų vietas.Netoli Aukštadvario yra objektas, vadinamas Velniaduobe. Net 40 metrų gylio  piltuvo formos duobė, o jos viršuje– apžvalgos aikštelė. Apžiūrėję šį ar kitą žymų Trakų objektą, Jūsų svečiai jausis geriau pažinę šį kraštą.

Keleivinių mikroautobusų nuoma kelionėms

               Keleivinių Mikroautobusų nuoma vaikų ekskursijoms. Daugelis tėvų nori, kad jų vaikai būtų nuolat lavinami. Niekas geriau nevysto vaiko, nei ekskursijos po gimtą kraštą. Daugeliu atvejų į ekskursijas nesusirenka visa klasė, todėl nuomoti mikroautobusą yra žymiai pigiau nei didelį autobusą. Tai be galo populiari mikroautobusų nuomos paslauga Vilniuje, Kaune ir kituose didmiesčiuose.

Keleivinių mikroautobusų nuoma ekskursijoms

                           Pervežimo paslaugos tai yra populiariausia paslauga norint greitai ir patogiai pervežti svečius iš tarptautinio Vilniaus oro uosto į viešbučius arba iš Karmėlavos oro uosto į vieną iš Kauno viešbučių. Ši paslauga gali būti naudojama ne tik privačiam asmeniui, tačiau ir grupei, įmonei ar net šeimos nariams. Esminiai kelionių maršrutai yra vykdomi patogiais laikais, kurie yra orientuoti į dažniausius, bei populiariausius skrydžius, siekiant, jog keleiviai turėtų užtektinai laiko ir įregistruoti asmeninius bagažus, ir pailsėti prieš skrydį. Pagrindinis mūsų kompanijos tikslas – patenkinti klientai, tad visomis įmanomomis priemonėmis sieksime suteikti maksimalų efektyvumą teikiamomis paslaugomis ir užtikrinsime, kad net menkiausių problemų nekiltų visos kelionės metu. Esame įsitikinę, kad jūsų sprendimas pasirinkti mūsų kompaniją bus įvertintas teigiamai.

Keleivinių mikroautobusų nuoma oro uostas

                           Ekskursijos. Atsibodo sukti galvą dėl kelionės maršruto? Pamiršote, kada paskutinį syk buvote atsipalaidavę? Pasirinkdami mikroautobusų nuomą Kaune, Vilniuje ir visoje Lietuvoje galėsite apie tai nebegalvoti. Negana to keleivinių mikroautobusų nuoma yra be galo populiari paslauga naudojama ir ekskursijų metu.  Kadangi į ekskursijas yra vykstama su didesne grupe žmonių, kurie žinoma visos išvykos metu nori likti kartu, todėl dažniausiai yra  pasirenkama mikroautobusų nuoma. Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje yra bene populiariausia paslauga, nes būtent čia atvyksta daugelis svečių iš užsienio. Kadangi atvykę svečiai ar turistai nori išlikti kartu, todėl mes siūlome patogius, manevringus mikroautobusus, kurie suteiks galimybę, kelionės metu puikiai ir smagiai kartu praleisti laiką.

Keleivinių mikroautobusų nuoma paslaugos

Keleivinių mikroautobusų nuoma prieinama visoje  Lietuvoje

 

                       Mikroautobusų nuoma Kaune:

                           Mes Jums siūlome keleivinių mikroautobusų nuomos paslaugas Kaune. Tai yra  vis dažniau populiarėjanti paslauga tarp įmonių. Kam įmonei mikroautobusas? Ši transporto priemonė puikiai tinka įmonės darbuotojus vežti į mokymus, įvairius renginius ar net komandiruotes. Tokiu būdu visi darbuotojai išlieka kartu ir kelionės metu  turi galimybę aptarti svarbius klausimus ar pasiruošti svarbiems pristatymams.

Keleivinių mikroautobusų nuoma kaune

                      Mikroautobusų nuoma Alytuje ir Panevėžyje:

Apart to, kad vykdome keleivių pervežimą į pagrindinius Lietuvos , taip pat asmeniniams klientams siūlome progą išsinuomoti mikroautobusus individualioms reikmėms – tai gali būti ir didesnės žmonių grupės kelionės po Lietuvą, ar tai draugų kompanijos sprendimas pakeliauti po Lietuvą. Todėl labai svarbu , jog mikroautobusų nuoma Panevėžyje ir  keleivinių mikroautobusų nuoma Alytuje ir kituose miestuose pasižymi kokybišku ir šiuolaikišku aptarnavimu.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Alytus Panevezys

                           Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje:

                            Tmūsų įmonės teikiamų paslaugų metu galėsite mėgautis mikroautobusų nuomos privalumais, ilsėtis, atlikti pasiruošimus prieš svarbų darbo pokalbį, pristatymą ar tiesiog svajoti visos kelionės metu. Taip pat svarbu yra ir tai, jog mūsų mikroautobusai yra kompaktiški,šiek tiek ilgesni, bet panašaus pločio kaip lengvasis automobilis, tai nesukelia jokių problemų išvežioti keleivius ir turistus po siauras Vilniaus senamiesčio gatveles.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje

                           Mikroautobusų nuoma Šiauliuose:

                           Mūsų įmonė stengiasi nuomoti mikroautobusiukus už mažiausią  kaina, todėl ši paslauga yra prieinama ne tik didmiesčio gyventojams. Tai itin patrauklus ir finansiškai optimalus variantas tiek tolimoms, tarpmiestinėms, tiek miesto ribose esančioms kelionėms. Todėl keliaudami po Šiaulius ar iš Šiaulių galėsite nesukti galvos dėl užkeltų ar nelogiškų kainų.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Šiauliuose

                           Keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje:

                           Šiais laikais žmonės vis labiau išsiilgsta gamtos, pavargsta nuo miesto garsų, triukšmo. Keleivinių mikroautobusų nuoma pasirūpins Jūsų kelione į Klaipėdą ar kitą pajūrio miestą ar miestelį. Jūs vėl galėsite klausytis bangų ošimo ir nesirūpinti su kelione susijusiais klausimais.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

 

                           Vairuotojo paslaugos:

                           Keleivinių mikroautobusų nuoma su vairuotoju gimtadieniams, kelionėms ar ekskursijoms po visą Lietuvą! Vairuotojo teikiamos paslaugos leis Jums nebesukti galvos dėl patogiausio ar greičiausio maršruto ir  negana to mikroautobusų nuoma Jums siūlo:

 • Profesionales vairuotojo paslaugas
 • Pristatymą tiksliai sutartu laiku
 • Smagią kelionę nuo taško A iki taško B
 • Jums nereikės sukti galvos dėl maršruto ar eismo sąlygų
 • Keliones visoje Lietuvoje!
 • Aukščiausios kokybės aptarnavimą

  Keleivinių mikroautobusų visur nuoma

NuomaJums Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Jums siūlo:

                           Ne paslaptis, jog transportavimo kokybei išlaikyti yra svarbus vairuotojas. Jums siūlomas vairuotojas yra komunikabilus bei  šiuolaikiškas todėl kelionės bus linksmos ir įdomios, negana to, mūsų siūlomas vairuotojas  turintis ilgametę vairavimo patirtį, todėl galėsite ne tik turėti smagią kelionę, tačiau ir jaustis saugiai bei kelionės metu visiškai atsipalaiduoti.

                           Kodėl turėtumėte rinktis keleivinių mikroautobusų nuomą? Nes:

 • Kelionės su mumis nuolat smagios ir įdomios
 • Siekiame aukščiausio lygio aptarnavimo
 • Užtikriname saugią ir malonią kelionę
 • Mūsų mikroautobusai bene patogesni už limuzinus ir juose ne ką mažiau smagu!
 • Teikiame paslaugas šeimoms, įmonėms, privatiems ar viešiems asmenims, renginių organizacijoms, grupėms
 • Patariame visais su kelione susijusiais klausimais
 • Mūsų mikroautobusai nauji ir saugūs
 • Vežame keleivius, grupes ar įmones iš arba į tarptautinį Vilniaus oro uosta, Karmėlavos oro uostą

   

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusai tai transporto priemonė, kuri dažniausiai naudojama keleivių vežimui. Mikroautobusai dažniausiai būna nuo aštuonių iki dvidešimties vietų. Šių transporto priemonių paklausa yra pakankamai didelė, nes jie palyginti su autobusais yra mažesni, bet talpina pakankamai didelį kiekį keleivių. Todėl tokio tipo transporto premonės kaip mikriukai ir yra gana populiarūs. Mikroautobusas, tai tokia transporto priemonė kuri talpina nuo 8 iki 21 keleivio. Taigi mikriuko privalumas yra tas, kad jis yra manevringas ir nedidelis transportas tačiau talpina gana daug keleivių. Nuomojami mikroautobusai 16 arba 19 vietų mikroautobusai tik su vairuotoju. Taigi mikroautobusų nuoma galima tik su vairuotoju. Visos transporto priemonės privalo būti vairuojamos tik profesionalių ir didelę vairavimo patirtį turinčių vairuotojų. Vairuotojai privalo būti komunikabilūs ir kalbėti lietuviškai, rusiškai, lenkiškai bei angliškai. Dauguma Mikriukų turi ir webasto šildymo sistemą, todėl ne ir žiemos periodu išsinuomavę mikroautobusą tikrai nesušalsite. Yra ir tokių mikroautobusų kuriuose yra ir specialus mikrofonas, todėl puikiai tinks įvairių ekskursijų metu Vilniuje ar kituose miestuose.

 

Mikroautobusų nuoma

Jums galime pasiūlyti Mikroautobusų nuomos paslaugas, kurios pasižymi kokybišku ir šiuolaikiniu aptarnavimu, o kokybė puiki. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju yra viena iš populiarių transporto paslaugų pagrindiniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir kituose miesteliuose. Mikroautobusų nuoma tai tokios paslaugos, kuriomis žmonės naudojasi įvairioms progomis, šventėms, bei renginiams. Be to  mikroautobusus nuomoja vestuvėms arba tiesiog išvykai į gamtą su draugais. Pigi Mikroautobusų nuoma Vilniuje stengaisi nuomoti autobusiukus pigiausia kaina, bei tuo pačiu stengaisi aptarnauti klientus kokybiškai, laiku ir gera kaina. Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju yra populiariausia transporto paslauga tiek Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Pigi mikroautobusų nuoma Vilniuje vežioja ne tik po ekskursijas ir išvykas, bet ir tokiomis progomis, kaip Vestuvės, mergvakariai ar bernvakariai.

 

Kada Jums gali prireikti mikroautobuso nuomos paslaugų?

Mikroautobusų nuoma – itin patrauklus ir finansiškai optimalus pasirinkimas, kai reikia transporto paslaugų didesnei žmonių grupei. Kada dažniausiai nuomojami mikroautobusai? Mikroautobusų nuomos paslaugomis besiverčiantys verslininkai dažniausiai išskiria šiuos 5 atvejus:

 1. Kelionės Lietuvoje. Tai ypač patogu, kai atvyksta svečiai iš užsienio. Vietoj to, kad jie būtų vežiojami nedideliais asmeniniais automobilius, nuomojamas patogus ir erdvus mikroautobusas, kuris būtų ne senesnis, kaip kelių metų amžiaus. Taip pat galimos ir įvairios kelionės su draugais, kai neužtinka vietos asmeniniuose automobiliuose arba kai reikia daugiau patogumo.
 2. Kelionės užsienyje. Žmonės labai mėgsta keliauti su draugais, todėl kelios šeimos susikooperuoja, išsinuomoja patogų mikroautobusą ir važiuoja paslidinėti į Slovakiją, Italiją ar netgi į Šveicariją. O vasarą keliauja po pažintines keliones, tačiau šiuo atveju būna didelė konkurencija su kemperių nuomos paslauga. Pastaruoju metu itin dažna priežastis – apsipirkimo kelionės į Lenkiją, o šiais metais ir į Latviją. Žmonės keliauja grupėmis į sporto renginius kaimyninėse šalyse, įvairių atlikėjų koncertus. Vidutiniškai keliaujama nuo 1000 km iki1500 km spinduliu nuo Lietuvos (jei paprasčiau, Lenkija, Vokietija, Slovakija, Ukraina, Danija, Čekija, šiek tiek rečiau Olandija, Belgija, Kroatija).
 3. Mergvakariai/bernvakariai ir Vestuvės. Nors ši aplinkybė ir priskirtina prie švenčių, tačiau pastaruoju metu mergvakariai ir bernvakariai švenčiami taip sakant „ant ratų“. Mikroautobusų nuoma besiverčiančių įmonių vadovai pastebi ir pabrėžia, kad tai nėra jų labai mėgstama nuomos aplinkybė, nes dažnai mikroautobusai grąžinami ne visai švarūs ir tvarkingi. Ypač nemėgstami bernvakariai, nes jie švenčiami audringai ir su nuotykiais, tad kartai vairuotojai netgi atsisako tokių švenčių „ant ratų“ kaip bernvakaris. Visai kitaip su vestuvėmis – tokio tipo šventėmis nuomos įmonių atstovai su malonumu vežioja ir dažniausiai lieka patenkinti.
 4. Proginės kelionės. Kad ir kaip būtų keista, tačiau dažniausiai mikroautobusų nuoma reikalinga liūdno renginio metu tai per laidotuves. Mikroautobusas patogu nuvežti žmones į kapines, ypač, kai velionis vežamas laidoti į kitą miestą. Kita priežastis jau linksmesnė – vestuvės. Vestuvininkai vežami į bažnyčią, gamtą, kaimo turizmo sodybą ir t.t.. Dažniausiai nuomotame mikroautobuse važiuoja jaunųjų palyda, ne paslaptis, vartojama alkoholio.
 5. Įmonių poreikiai. Ne paslaptis, kad įmonės dažnai nuomoja automobilius. Kam įmonei mikroautobusas? Pirmiausia, ne visos įmonės turi savo automobilių parką, o tuo labiau mikroautobusų. Mikroautobusas reikalingas vežti darbuotojus į komandiruotes, mokymus, renginius ir t.t. Taip pat automobilis nuomojamas ir svečiams iš užsienio. Ne paslaptis, kad juo svečiai yra vežami į ekskursijas, pro mikroautobuso langą yra aprodoma mūsų šalis.

Kitos priežastys – labai nereikšmingos, todėl šios 5 yra svarbiausios.

 

Mikroautobuso nuoma

Svarbu, pabrėžtina ir aktualu, kai svarbu transportavimo kokybė, kai reikia pervežti VIP keleivius ar kitus svarbius asmenis – vairuotojas. Vairuotojas tai mikroautobuso nuomos įmonės įvaizdžio atspindys. Vairuotojas privalo būti ne tik tvarkingas (su tvarkinga apranga), profesionalus, bet ir su gebėjimu bendrauti t.y. komunikabilus. Vairuotojas turėtų kalbėti, bent keliomis užsienio kalbomis. Pageidautina, kad vairuotojas gebėtų susikalbėti net tik Lietuviškai, bet ir Angliškai, Rusiškai r Lenkiškai. Šios kalbos populiariausios, tačiau ne visada vairuotojai jas moka, todėl b9tina išmokyti bent pagrindinių frazių visomis šiomis kalbomis ir tai u-tikrins atitinkamą kokybę ir gerą įmonės įvaizdžio kūrimą.

 

Mikroautobusų nuoma

Ypač svarbu – mikroautobuso nuomos SUTARTIS. Svarbu iš abiejų pusių tiek iš užsakovo tiek iš pačios mikroautobusų nuomos įmonės. Sutartyje galima įtrukti visus papildomus poreikius, garantijas ir atsakomybes už nuomos paslaugas. Pagrindinė klaida užsakovų yra ta, kad neatidžiai perskaito nuomos sutartį ir pasirašo su palankiomis sąlygomis nuomos įmonei. Ypač sutartis aktuali nutikus netikėtam įvykiui, kaip pavyzdžiui transporto gedimas kelionės metu (juk gali sugadinti ypač svarbų renginį, už kurį sumokėta daug daugiau nei mikroautobuso paslaugos). Tad parastai tik tuomet pradedama analizuoti kas numatyta esant tokiam atvejui. Kai kurios įmonės į sutartį įtraukia: bus užtikrintas pakaitinio transporto pristatymas, tačiau nenurodo nei laikų nei kitų niuansų. O keleiviui tokiu atveju yra svarbiausią nuvykti tinkamu laiko, o kai neapibrėžtas pakaitinio transporto atvykimo laikas, tuomet Jūs galite jo laukti nuo 1 valandos iki 4 ar net 6 valandų… Kitas svarbus akcentas – maršrutas ir sąlygos, kai užsakovas pageidauja pratęsti nuomos laiką. Tai turi būti numatyta sutartyje, nes kitu atveju gali būti taip, kad tas pats transportas jau numatytas kitai kelionei ir neturėsite galimybių pratęsti nuomos paslaugos arba numatyti didesnė nuomos kaina nei įprastai už papildomą nuomos laiką ar maršrutą.

 

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

19 vietų mikroautobusų nuoma vestuvėms. Šis mikroautobusas vežiojo jau ne vienas vestuves, mergvakarius, bernvakarius. Daugumai klientų labai patiko, ne tik pigi kaina, bet ir mikroautobuso salono apšvietimas (LED), taip pat visi patenkinti buvo, nes mikriuke buvo ir specialios sirenos, kurios buvo naudojamos vežiojant arba privažiuojant prie šventės vietos.

 

Mikroautobuso nuoma

Mikroautobusų nuoma Vestuvėms, Krikštynoms, Gimtadieniams, Mergvakariams ir bernvakariams, Ekskursijoms, iškyloms, Mikroautobusų paslauga pasitinkant arba palydint į oro uostą, autobusų, traukinių stotį.

 

Mikroautobusų nuoma

Ekskursijoms. Dažniausiai į ekskursijas vykstama su didesne grupe žmonių, kurie visos išvykos metu norėtų būti kartu. Todėl ekskursijoms dažniausiai pasirenkama mikroautobusų nuoma, kurią vairuoja profesionalus vairuotojas turintis visus leidimus ir licencija. Mikroautobusų nuoma labiausiai populiari Vilniuje, nes į sostinę atvyksta didelis kiekis žmonių iš įvairių šalių ir jiems organizuojamos įvairiausios ekskursijos tiek po Vilnių tiek po visą Lietuvą. Atvykę svečiai ar turistai visuomet nori išlikti su grupe, todėl kelionių organizatoriai visuomet gali pasiūlyti įvairias ekskursijas su nedideliu, bet patogiu mikroautobusu. paprastai tokioms ekskursijoms ypač rekomenduojami mikroautobusai iki 19 vietų, nes jie gana kompaktiški ir nesudaro problemų išvežioti turistus po siauras Vilniaus senamiesčio gatveles.

Vaikų ekskursijoms. Šiais laikais mokyklos organizuoja nemažai renginių ir išvykų. Kai vyksta ne visa klasė tuomet tikrai patogiau nuomotis nedidelį mikroautobusą, nes tiek pigiau, tiek patogiau. Ypač daug mokyklų Vilniuje ir šalia Vilniaus vyksta į įvairiausius renginius ir muziejus esančius Vilniuje ir Vilniaus apskrityje.

Pervežimo paslauga. Viena iš populiarių pervežimo paslaugų mikroautobusų yra transportavimas iš tarptautinio Vilniaus oro uosto į Viešbutį Viliuje. Taip pat vykdomi pervežimai ir į kitus Lietuvos miestus arba net kaimynines šalis (Lenkiją, Latviją ar Estiją).

Svečių išvežiojimui. Šiais laikais retai organizuojami baliai ir šventės namuose, o renkasi restoranus, kavines ar sodybas. Todėl svečių išvežiojimui dažniausiai pasirenka nedidelių mikroautobusų nuomą, nes tai tiesiog patogu. patogu, nes svečiai neišeina vienu metu, svečiai negyvena vienoje vietoje, todėl keletas nedidelių mikroautobusų puikiai tinka šiai paslaugai atlikti. Tokiu atveju jokia šventė nebus sugadinta, jokiam svečiui nereikės sukti galvos kaip grįžti namo ir šventė būna įsimintina ir tiesiog nuostabi.

Vykti į sodybą. Kai organizuojate seminarą ar konferenciją sodyboje patogiau vykti vienu transportu, nes šalia sodybos ne visuomet bus pakankamai vietos lengviesiems automobiliams, nes visi atvyks laiku į sodybą, nereikės galvoti apie maršrutą ir kaip geriau privažiuoti. O ypač patogu seminaro organizatoriams, nes vienu metu atvykus grupei žmonių paprasčiau informuoti apie administracinę veiklą vienu kartu, nei kiekvienai grupelei atskirai ir tiesiog lengviau valdoma situacija.

 

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje paslaugomis užsiima daug įmonių, todėl šios įmonės gali Jums pasiūlyti platų autobusiukų ar mikroautobusiukų pasirinkimą. O Jums tereikia išsirinkti norimą ir Jums tinkamą transportą. Mikroautobusai gali būti įvairių dydžių ir gali sutalpinti įvairų keleivių kiekį. Maži autobusiukai paprastai gali vežti 8  arba 9 keleivius, o didesni mikroautobusai gali vežti 16, 19, 20, 21 ir daugiau keleivių. Todėl kiekvienas klientas gali pasirinkti tokį mikroautobusą, kuris jam yra tinkamiausias: 8 vietų, 9 vietų, 16 vietų, 19 vietų, 20 vietų arba 21 vietos. Mikriukų nuoma paslaugomis įmonės užsiima jau ne vienerius metus, todėl teiraukitės dėl nuomos, dėl maršruto ir visų Jums rūpimų klausimų. O gal reikia padėti parinkti maršrutą, ar patarti kitais mikriukų nuomos klausimais. Mes stengsimės atsakyti į Jūsų klausimus kaip galima greičiau.

 

Limuzinai ir jų nuoma vestuvėms

Vestuvės tai nuostabi šventė, bet vestuvėms būtinas ir transportas ne tik jaunavedžiams, bet ir draugams ar giminėms. Jaunavedžiams geriausiai tiktų limuzinai, o kaip transportuoti visus likusius? Tam geriausia tiktų mikroautobusų nuoma vestuvėms paslaugos. Limuzinų nuoma patogi ir palanki nuoma jauniesiems. Dauguma vestuvių planuotojų rezervuoja limuzinus prieš mėnesį ar net tris-keturis, nes kai kurie jaunavežiai nori konkretaus limuzino ir nenori, kad kažkas kitas rezervuotų. Juk Lietuvoje jau nėra labai daug limuzinų, o ypač specifinių ar labai prabangių, todėl ir vyksta rezervacija išanksto. Juk nei Jaunieji nei vestuvių planuotojai nenori, kad vestuvių stilius nukentėtų. Limuzinų nuomos kainos yra įvairios ir kiekvienu atveju yra skaičiuojamos atskirai, nes skiriasi tiek maršrutai, tiek nuomos laikas ir kiti poreikiai.