+370 682 61111

+370 682 61111

Vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms

Kiekvienai porai jų vestuvės yra ypatingos. Argi daug gyvenime kitų tokių progų, kur švęsti su jumis susirenka patys brangiausi ir reikalingiausi? Ar dažnai taip rūpinamės kiekviena detale, kiekviena smulkmena, kuri gali būti beprotiškai reikšminga? Ne be reikalo – juk tokią svarbią dieną norisi galvoti ne apie „ateis-neateis“ ir „ar tikrai tai buvo tinkamas meniu pasirinkimas?“, o apie savo pačių meilę ir džiaugsmą. Tačiau pasirinkus patikimus partnerius, tokių rūpesčių nekils. Tinkamai parinktų vestuvių profesionalų globoje bus jūsų salės puošmenos, gėlės, muzika ir, žinoma, automobilių nuoma jūsų šventėms ir vestuvėms.

Automobiliu nuoma vestuvems

Automobilių nuoma jūsų šventei ar vestuvėms

Nuotaka ir jaunasis, savaime suprantama, yra pagrindiniai šventės kaltininkai ir jos ašis. Vis dėlto beveik visuomet juos lydi ir nemaža svita svečių, pabrolių, pamergių ir palydos, kuriais taip reikia pasirūpinti, palydėti, nuvežti. Net jeigu ir nesiskundžiate savo automobiliu (tiesą sakant jūs jį dievinate, bet tai jau atskira tema), dažnai poros nori, kad visi šventės akcentai derėtų idealiai – taip pat ir automobiliai. Todėl, be abejonės, automobilių nuoma tampa vienu iš svarbiausių dalykų, organizuojant savąją šventę.

automobiliu nuoma vestuvems

Automobilių nuomą savo vestuvėms be streso

Automobiliu nuoma vestuvems be streso

Be kita ko, išnuomoti automobiliai gerokai sumažina šventės stresą, kurio tiek prieš, tiek per pačią dieną tikra netrūksta. Juk būtų tikrai nemalonu, jei vidury kelionės į bažnyčią ar numatytą susitikimo vietą, viena iš mašinų sustotų ir nebeužsivestų – sugriūtų visas dienas planas ir ar pavyktų jį išspręsti? Reikėtų turėti omenyje, kad automobilių nuoma užsiimančios įmonės didelį dėmesį skiria jų priežiūrai – juk tai jų investicija ir gerų atsiliepimų garantas. Taigi galite būti tikri, jog transporto priemonės, kurias išsinuomosite savo vestuvių dienai, bus iki paskutinės minutės patikrintos ir išpuoselėtos, o apie galimą gedimą reikėtų rūpintis mažiausiai.

Kaip ir bet kuri kita sritis – dekoracijos ar muzikantai – apie automobilių nuomą savo vestuvėms reikėtų pradėti galvoti gerokai iš anksto. Turint omenyje ne tik šias paslaugas siūlančių įmonių, bet ir pačių automobilių markių įvairovę, iš pradžių galima pasimesti, nežinant, kaip suderinti savo poreikius su rinkos pasiūla.

Prabangių automobilių nuoma Vestuvėms

Prabangių automobilių nuoma Vestuvėms

Ne vieni jaunieji šią ypatingą dieną siekia patirti tikrą prabangos ir iškilmės jausmą. Jie išsirenka didelius, gražius, brangių markių automobilius, kuriuose galima pasijusti lyg karališkosios šeimos atstovams.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Tačiau nereikėtų pamiršti ir svečių! Planuojant automobilių nuomą savo vestuvėms patartina peržiūrėti svečių sąrašą ir apmąstyti ne vieną aspektą. Jeigu palydoje yra pagyvenusių žmonių, verta pagalvoti, ar jiems reikia tam tikrų, galbūt išskirtinių sąlygų: daugiau vietos kojoms ištiesti, galimybės žiūrėti pro langą ir panašiai? Tikriausiai pabroliams ir pamergėms patogiausia būtų keliauti kartu, taigi jiems tiktų didesnė transporto priemonė, tarkime, mikroautobusiukas? Atkreipkite dėmesį, kad netgi tokios smulkmenos kaip tarpusavyje nesutariančių žmonių (o tokių atsiranda beveik kiekvienoje giminėje) susodinimas kartu taip pat turi įtakos bendrai šventės atmosferai.

16-20 vietų mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobusų nuoma vestuvėms 13-16 vietu

Visas šis planas padės jums atsakyti į du svarbius klausimus, į kuriuos įeina automobilių nuoma vestuvėms: kiek transporto priemonių nuomoti ir kokio dydžio jos turėtų būti? Juk nebūtina, kad kolonoje visos mašinos būtų idealiai vienodos – kur kas svarbiau tiek sau, tiek svečiams suteikti nepriekaištingo komforto ir patogios kelionės jausmą.

Transporto nuoma vestuvėms, be laukimo

Transporto nuoma vestuvėms, be laukimo

Nors jūsų šventė jums yra pati brangiausia ir svarbiausia – o taip ir turėtų būti – nepamirškite, kad šių švenčių per metus vyksta tūkstančiai. Ypač šiltasis metų laikas apskritai yra pats darbymetis vestuvių paslaugas teikiančioms įmonėms. Populiarios, gerą vardą pelniusios automobilių nuoma užsiimančios įmonės (taip pat kaip ir muzikantai, dekoratoriai ar suknelių siuvėjai) nebūtinai pačios turi ieškoti klientų – klientai kartais stovi eilėje, tikėdamiesi gauti paslaugas. Todėl rekomenduojame automobilių nuoma vestuvėms pradėti domėtis iš anksto, nekeliant sau streso, kad galėtumėte ne tik ištyrinėti pasiūlos rinką, bet ir įvertinti savo poreikius bei galimybes.

Automobilių nuoma vestuvėms paslaugos ir kainos santykis

Automobilių nuoma vestuvėms paslaugos ir kainos santykis

Gera praktika yra pasidomėti pažįstamų ar draugų vestuvėmis, išsiaiškinti, kieno paslaugas jie rinkosi ir kodėl. Taip pat ir internete šiais laikais lengva susirasti atsiliepimų apie vieną ar kitą įmonę. Dažniausiai žmonėms negaila išreikšti padėką ar susižavėjimą puikias paslaugas suteikusioms įmonėms. Todėl nuspręskite, koks kokybės ir kainos santykis jums priimtiniausias ir leiskitės į paieškas!

Išsinuomoti automobilį vestuvėms

Išsinuomoti automobilį vestuvėms

Laimei, norint išsinuomoti automobilį šiais laikais nebūtina niekur eiti iš namų. Išsirinkę jums tinkamiausią variantą ar variantus, nesidrovėkite paskambinti į automobilių nuoma vestuvėms užsiimančią įmonę ir išsiaiškinti jums rūpimas detales iki smulkmenų. Paslaugūs, maloniai bendraujantys įmonės darbuotojai turėtų būti dar vienas ženklas, jog pataikėte pas tą paslaugų teikėją, pas kurį ir norėtumėte būti.

Automobilių nuomos paslaugos

Automobilių nuomos paslaugos

Leiskite jiems apibūdinti savo turimus automobilius; kantriai išklausyti jūsų klausimus, išsamiai atsakant į kiekvieną jų. Gera automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė nesivaržys paklausti detalių ir apie jūsų svečius ar šventės planą – taip jie galės geriau suprasti, kaip tinkamiausiai išpildyti jūsų poreikius. Puikus ženklas, jeigu jie iš karto gali pateikti jums keletą variantų, atsižvelgdami į jūsų turimą biudžetą, kelionės apimtis bei svečių skaičių.

Automobilio rezervaciją vestuvėms ir šventėms  internetu

Automobilio rezervaciją vestuvėms ir šventėms internetu

Rezervaciją daugelis įmonių taip pat leidžia atlikti internetu. Tai dar labiau supaprastina visą procesą. Vis dėlto, kaip jau minėjome anksčiau, rekomenduojame susisiekti su paslaugos teikėjais ir išsiaiškinti visas jums rūpimas smulkmenas prieš atliekant bet kokią rezervaciją.

Taigi automobilių nuoma vestuvėms šiandien yra gerai išvystytas verslas – regis, jokių rūpesčių dėl to neturėtų kilti. Užtenka išsirinkti skelbimą ir surinkti nurodytą telefono numerį. Tačiau ar tikrai kiekviena automobilių nuoma vestuvėms užsiimanti įmonė yra vienodai patikima ir, galų gale, verta jūsų laiko ir pinigų?

Automobilių nuoma vestuvėms

Aukšto lygio paslaugos automobilių nuoma jūsų vestuvėms

Mes tikime, jog kaip ir kiekvienoje srityje, ribų tobulėti nėra. Vadovaudamiesi šia filosofija, mes siekiame dviejų dalykų: užtikrinti, kad mūsų automobilių nuoma vestuvėms teiktų tik itin aukšto lygio paslaugas bei savo darbu užsitarnauti klientų pasitikėjimą. Automobilių nuoma vestuvėms mums yra būdas prisidėti prie kitų žmonių šventės, kuri, žinome, bus vienas ryškiausių poros prisiminimų gyvenime.

Pigi automobiliu nuoma vestuvėms

Pigi automobiliu nuoma vestuvėms

Turint omenyje šventės svarbą, mes nesame linkę nuolaidžiauti ties kokybe. Kita vertus, nesiekiame ir to, kad automobilių nuoma vestuvėms būtų įkandama tik pasiturintiems, didelį biudžetą šventei galintiems leisti asmenims. Visų pirma, mes ne bet kokia kaina brukame žmonėms savo paslaugas, o pirmiausia konsultuojame. Su mumis susisiekę klientai gali gauti visą išsamią informaciją apie automobilių markes, jų būklę, nuvažiuotus kilometrus, o taip pat ir rezervacijos tvarkaraštį. Nemaža mūsų patirtis leidžia mums tiksliai įvetinti klientų poreikius ir leisti mums suprasti, kokios transporto priemonės jiems būtų pačios tinkamiausios.

Automobilių nuoma užsiimame jau ne vienerius metus. Per šį laiką išmokome ne tik subūrėme mūsų paslaugomis patenkintų klientų ratą, bet ir išmokome atpažinti bei nuspėti jų lūkesčius. Suprantame, jog vestuvėse norisi iškilmingumo, subtilumo ir įspūdžio – tačiau tai nėra ta sritis, kuriai atiduoti norėtųsi didžiąją dalį biudžeto. Mes to ir nesiekiame – norime, kad įspūdingas vestuves sau leisti galėtų kuo daugiau porų, o mūsų nuomojami automobiliai liktų įamžinti ne vienoje vestuvių nuotraukoje.

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms

Mercedes nuoma vestuvems

Mercedes nuoma vestuvems

Mūsų nuomojami automobiliai pasižymi elegancija ir prabanga: tai prabangūs Mercedes S klasės limuzinai, keleiviniai balti Mercedes Sprinter mikroautobusiukai, stilingi Range Rover Sport bei galingi Mercedes G. Pirmenybę komfortui ir erdvei teikiantiems galima pasiūlyti Mercedes GL.

Retro automobilių nuoma vestuvėms ir šventėms (Retro Cadillac Eldorado)

Retro automobilių nuoma vestuvėms ir šventėms (Retro Cadillac Eldorado)

Norintiems išskirtinio įspūdžio tiek sau, tiek svečiams, rekomenduojame Retro Cadillac Eldorado. Būtent šie, vintažinio stiliaus amerikietiškąją svajonę įkūnijantys automobiliai kaustyte prikausto dėmesį išriedėję į gatvę.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms ir šventėms

Mikroautobusų nuoma vestuvėms ir šventėms

Tuo tarpu, pavyzdžiui, mikroautobusiukai yra skirti didesnėms kompanijoms. Juose rasite viską, ko gali prireikti – kondicionieriai, šildytuvai, garso sistema, patogus ir erdvus salonas. Mikroautobusiukuose sudarytos visos sąlygos ne tik saugiai pasiekti kelionės tikslą, bet ir tą laiką praleisti bendraujant ar geriau pažįstant vieni kitus.

Atvėrę kiekvieno automobilio duris, maloniai nustebsite – išvysite švara spindintį, maloniai kvepiantį automobilio saloną. Jus pasitiks mūsų vairuotojai – reprezentatyvūs, padėti pasiruošę savo srities profesionalai. Ilgametė patirtis juos yra išmokiusi reaguoti į pačias įvairiausias situacijas, kurių, savaime suprantama, pasitaiko net ir vestuvių metu. Jie atsižvelgs į kiekvieną jūsų pageidavimą, žinos tinkamiausią maršrutą ir, žinoma, pristatys jus ar jūsų palydą idealiai laiku.

Automobilių papuošimai jūsų šventėms ir vestuvėms

Be to, automobilių nuoma vestuvėms nėra tik transporto priemonė – už papildomą mokestį mes pasirūpiname ir jų papuošimu, pritaikytu pagal jūsų norus ir šventės tematiką.

Automobilių papuošimai jūsų šventėms ir vestuvėms

Ir ko tik poros neprisigalvoja – tai ir kaspinai, ir įvairios juostos, elegantiškas ar žaismingas stilius. Visa tai iš anksto deriname su jaunaisiais, atsižvelgdami į jų rekomendacijas ir pageidavimus. Mums malonu žinoti, jog papuošti, išpuoselėti mūsų nuomojami automobiliai atsidurs ne vienos poros gražiausių nuotraukų albume. Na, o jiems tikrą džiaugsmą suteikia jų pasitikti atriedančios iškilmingos transporto priemonės, skelbiančios apie jų ypatingos dienos pradžią.

Automobilių nuoma su vairuotoju

Automobiliu nuoma su vairuotoju

Automobilių nuoma su vairuotoju versdamiesi jau ne vienerius metus, išmokome prisitaikyti prie mūsų klientų planavimo ir organizacinių įpročių. Kaip žinia, vestuvės, jų detalės, planuojamos gerokai iš anksto – todėl ir mes pradedame rezervacijas kiekvienų metų pradžioje. Visuomet siekiame išvengti netikėtumų ir nenumatytų atvejų, todėl ypatingai kruopščiai planuojame savo tvarkaraščius. Mūsų klientai gali būti tikri, jog užsisakę išsvajotą automobilį, būtent jį sau svarbią dieną ir išvys.

Šioje srityje toli gražu nesame naujokai.

Per savo darbo metus esame išmokę atpažinti tai, kas mūsų klientams patraukliausia. Mūsų automobiliais yra keliavę ne tik Lietuvoje žinomi, bet ir pasaulyje garsių įmonių, politikos ir pramogų pasaulio atstovai. Daugelis jų atvyksta su sau būdingais pageidavimais ar įpročiais, kurie nepatyrusius vairuotojus gali išmušti iš vėžių. Tačiau vis didėjantis klientų ratas ir teigiami atsiliepimai rodo, jog mūsų profesionalumas įvertinamas daugiau, nei teigiamai.

Automobiliai vestuvių dieną

Automobiliai vestuvių dieną

Sau būdingą scenarijų vestuvių dieną dažniausiai turi kiekviena pora. Jeigu pirmoji dalis dažniausiai būna daugiau mažiau tradicinė – jungtuvių apeigos bažnyčioje arba Rotušėje – tai antrąją kiekvieni jaunieji planuoja savaip. Vieni nusprendžia likti tame pačiame mieste, tuo tarpu kiti pageidauja pakeisti vietą, tiek vieni, fotosesijai, tiek su visa palyda.

Automobilių nuoma jūsų vestuvėms Vilniuje, Kaune ir kt

Mūsų automobilių nuoma ir vairuotojai tam yra pasiruošę. Neretai vestuvių svečius ir jaunuosius jų pageidavimu vežame į vaizdingiausias Lietuvos vietas, pavyzdžiui, pilis ar dvarus. Įspūdingoje jų aplinkoje ne viena pora užsilieka ilgiau. Čia, iškilme dvelkiančios architektūros fone, norisi ne tik surengti įvairius tradicija paremtus vestuvių žaidimus, bet ir pozuoti nuotraukoms, kurios, be abejonės, taps ilgai išliekančiu jūsų šventės akcentu. Mūsų vairuotojai žino ne vieną puikų maršrutą, kuriais yra pasiruošę pasidalinti ir padėti jums sukurti ypatingą vestuvių atmosferą.

Automobilių nuoma jūsų vestuvėms Vilniuje, Kaune ir kt

Ilgėliau sustoję viename ar kitame jūsų išsirinktame (o gal ir mūsų pasiūlytame) dvare įsitikinsite, kad tai – kur kas daugiau, nei tik senoviniai pastatai. Beveik kiekvienas tokio tipo statinių kompleksas būna apsuptas įspūdingų parkų, buvusių sodų ar gėlynų. O kur dar nuo kalvų atsiveriantys kvapą gniaužiantys vaizdai: lygumos, miškai ar ežerai, į tolį besidriekianti panorama. Šalia upių ar ežerų įkurti dvarai gali pasiūlyti itin išskirtinę atmosferą – vasaros žaluma čia susipina su gilia vandens mėlyna, kuri gali tapti įspūdingu fonu šventiškai pasipuošusiems svečiams ir, žinoma, jauniesiems.

Zyplių dvaras vestuvėms

Tarp gražiausių Lietuvos dvarų galima išskirti Zyplių dvarą, esantį Suvalkijoje. Ši, XIX a. klestėjusi Potockių rezidencija turi ne tik meno galeriją, bet ir restoraną, juose, ypač vasarą, vyksta šventės ir renginiai.

Zyplių dvaras vestuvėms

Bistrampolio ir kiti dvarai šventėms ir vestuvėms

Ne ką mažiau įspūdingas ir Bistrampolio dvaras, esantis netoli Panevėžio, galintis pasiūlyti ne tik ramybe dvelkiantį parką, bet ir viešbutį. Norintiems senoviškesnio, į tolesnę praeitį nukeliančio ansamblio, patartina apsilankyti Pakruojo dvare. Na, o kur dar klasicizmo dvasia dvelkiantis Taujėnų, Užtrakio arba Tiškevičių dvaras vestuvėms, išskirtinis dėl savo sudėtingų tvenkinių ir želdinių sprendimų, Burbiškio dvaras vestuvėms, įsikūręs įspūdingame Anykščių regioniniame parke ar Babtyno – Žemaitkiemio palikimas, kur savo šventei galima išsinuomoti visus rūmus.

Bistrampolio ir kiti dvarai šventėms ir vestuvėms

Dvarų nuomos paslaugos jūsų šventei ir vestuvėms

Ne viena jaunavedžių pora nusprendžia čia surengti ne tik fotosesiją, bet ir priėmimą svečiams. Daugumoje šių dvarų, ypač šiltuoju metų sezonu, veikia visos paslaugos, reikalingos surengti įsimintinai šventei – jūsų paslaugoms bus rūmų salės, galerijos, restoranai, o kai kur net ir viešbučiai. Kol jaunieji bus užsiėmę pozavimu profesionalioms nuotraukoms, svečiai tikrai nenuobodžiaus, mat be pasivaikščiojimų įspūdingais parkais, daugelis dvarų siūlo ir įvairių pramogų, pavyzdžiui, šaudymą iš lanko ar tradicinius žaidimus.

Dvarų nuomos paslaugos jūsų šventei ir vestuvėms

Dauguma šių ir kitų architektūrinių perlų įsikūrę tolėliau nuo pagrindinių kelių. Tai savaime suprantama – istoriškai jie juk priklausė pasiturintiems žmonėms, kurių rezidencijas supdavo jiems priklausę miškai, sodai ar dirbami laukai. Todėl be privataus automobilio į juos nusigauti būtų sunku. O jei dar kalbame apie vestuves, jaunųjų pareiga pasirūpinti savo svečiais tampa tiek jiems, tiek palydai, savaime suprantama.

Mūsų automobilių nuoma besirūpinantys vairuotojai

Tačiau pasirinkę mūsų paslaugas, galite būti ramūs. Jums tereikia išsirinkti vaizdingiausią vietą – mūsų automobilių nuoma besirūpinantys vairuotojai jus nuveš tiesiai į norimą tikslą, be nesklandumų, išsijungusio GPS ar panašių dalykų, nutinkančių kelyje. Į norimas vietas pristatę dešimtis jaunavedžių ir šimtus švenčių dalyvių, jie puikiai žino populiariausius bei mažiau lankomus maršrutus bei tai, kaip kelyje aplenkti galimas kliūtis.

Mūsų automobilių nuoma besirūpinantys vairuotojai

Dienos pabaigoje išvargusiems ir, tikime, laimingiems jauniesiems su svečiais, nereikės rūpintis niekuo. Vairuotojai jų lauks pasiruošę bet kada pristatyti namo ar į kitą vietą, kur galbūt laukia šventės tęsinys. Akivaizdu, jog tinkama automobilių nuoma vestuvėms sutaupys jums nemažai laiko ir rūpesčių, ir leis mėgautis geriausiomis šventės akimirkomis.

Automobilių nuoma vestuvėms mums nėra tik verslas

Automobilių nuoma vestuvėms mums nėra tik verslas

Taigi kaip jau supratote, automobilių nuoma vestuvėms mums nėra tik verslas. Tai – ištisas procesas, nuo užsakymo iki atsiliepimo gavimo. Tai mūsų būdas suteikti džiaugsmą daugybei porų, kurios, žinome, jaudinasi ir tikisi. Mes tai priimame kaip iššūkį, į kurį žiūrime itin atsakingai.

+370 682 61111

Automobilių nuoma Vilniuje

Vilniuje gali būti labai populiarūs 8 ir 9 vietų sunkvežimių. automobilis Vilniuje yra neįmanomas be varomosios jėgos ar varomosios jėgos. automobilis yra patogus aplankyti, pervežti atostogų lankytojus arba netgi sunkų vežimą. todėl šio transporto nuoma gali tarnauti daugeliui gyvenimo sąlygų. Su automobilių nuomos paslaugomis jums nereikės rūpintis savo transportu, aprėptimi, papildoma įranga. patogiausias, techniškai tvarkingas, apdraustas (KASKO) ir „pagalba kelyje“ pristatymas viršijamas nuomininkui. varomoji jėga išsinuomoja kainas, tačiau kai kuriais atvejais tai yra labai svarbu.

Vilnius yra didžiausias miestas Lietuvoje ir visiškai dinamiškas miestas. sostinėje yra daug valstybės ir švietimo įstaigų. dėl to miestas yra pilnas ne rezidentų, kurie atvyksta į paveikslų ar studijų rezultatus. šie žmonės nuolat keičia savo gyvenamąją vietą, persikelia į kitą vietą. didelė dalis baldų, drabužių ir kitų daiktų nori būti greitai gabenami tam tikru šalinimo momentu. Krovininis furgonas gali būti labai tinkamas. jį galima išsinuomoti net 1 dieną. Šis laikas paprastai yra pakankamas visų dalykų transportavimui. Vilniuje yra daug mažų ir vidutinių įmonių. dauguma jų atlieka pristatymo paveikslėlius netaisyklingai, bet periodiškai. tokiu atveju automobilio nuoma yra puikus atsakymas. Jiems nereikia pirkti savo asmeninio pristatymo, apsaugos, aprėpties ir kt.

Automobilių nuomos kainos

automobilis Mercedes-Benz V-klasė kaina

Prabangus2018 metųKASKO draudimasTPVCA draudimasAutomatas8 sėdynės

duomenis apie automobilių parametrų ir jų nuotraukas galima rasti adresu: Renault Trafic, Ford Tourneo Custom “,” Mercedes-Benz V-elegancija. automobilių kooperatyvo išlaidos priklauso nuo nuomos trukmės ir sezono. Mokesčiai stalo viduje geriausiai tinka teigiamiems intervalams. čia įrašykite visą tarifą.

GET pasiūlyti dabar!

tavo skambutis

išmaniųjų telefonų asortimentas

NAUJI INFORMACIJA

keturių kelionių renginiai 2019-2020

Savaitgalio kelionė automobiliu: ką žiūrėti aplink Šiaulius?

kelių rinkliavos (

kelių) rinkliavos (vinjetės) Bulgarijoje

kelių rinkliavos (vinjetės) Austrijoje

Vilnius yra pats brangiausias miestas Lietuvoje, kuriame yra plačiai paplitęs gyvenimas. nepaisant to, kad mūsų automobilių nuomos išlaidos Vilniuje ir kituose miestuose nebėra. automobilio nuomos Vilniuje vertė priklauso nuo kelių veiksnių. apartamentų laikotarpis, rida, 12 mėnesių laikas, papildoma įranga – tik keletas. Mūsų klientai teigia, kad automobilio nuoma yra vienas iš pigiausių kelionių būdų. tai yra pagrindinis noras vežti keleivius ar krovinius.

automobilio apartamentų laikotarpis. Ilgesnį laiką nuomojamas transportas gali būti pigesnis už vienos dienos mokestį. natūraliai, jūs galite gauti sumažinimus perkant didelius kiekius. užsisakydami autobusą ilgesniam nei vieno mėnesio ilgiui, kasdienis apartamentų mokestis gali būti ne mažesnis kaip 30 Eurų per dieną. automobilis reikalauja mažai priežiūros, nes gali būti numatytas mažesnis mokestis. didžiausia paros kaina yra beveik aštuoniasdešimt Eurų per dieną.

Kas įtakoja automobilių nuomos tarifą Vilniuje?

Transporto amžius. Kuo naujausias 12 mėnesių reikia išsinuomoti automobili, tuo geresnė kaina, kurią galite sumokėti pagal dieną. Vilniuje išnuomojame ne senesnius nei 2016 m.

jojimo kilometrai. galima nuvažiuoti 500 km per dieną su nuomojamais laivais. tai yra problema bendrai kelionės dienai. jei lankotės Kroatijoje 14 dienų, galite keliauti apie 5000 km. vienos dienos bendras yra pasirengęs 360 km, todėl gali būti, kad nenorėsite mokėti papildomai.

Sezoniškumas. Autobusų nuoma priklauso nuo 12 mėnesių laiko, kai važiuosite. Jūs galite manyti, kad sumažės kainos nuomodami mikroschemą rudenį ar pavasarį. Vasarą ir žiemą automobilių nuomos poreikis yra gerokai geresnis, nes jis yra mylios nuo pagrindinio atostogų laiko. vasaros sezono metu automobiliai išvyksta į ekskursijas į tarptautines vietas: Kroatiją, Juodkalniją, Italiją ir kt. Žiemos atostogoms laivyba nuomojama snieglenčių sportui. geriausios paskirties vietos: Austrija, Italija, Šveicarija.

automobilių apartamentų kompleksas su užstatu. yra galimybė išsinuomoti automobili su užstatu. galite įsigyti papildomą franšizės draudimą. Šiuo atveju net nelaimės atveju franšizės kaina nebus mokama. papildomos draudimo išlaidos apvalios nuo penkių iki 8 eurų pagal dieną. Plačiai paplitęs automobilių nuomos franšizė be papildomo draudimo yra du šimtai Eurų.

nuomojant automobili, turite nurodyti paslaugų teikėjo sutartį ir pristatymo-grąžinimo aktą. Sutartis apims kiekvieną įvykį ir tikslią nuomos frazę.

Ar galima išsinuomoti automobili be depozito Vilniuje?

Depozitas už automobilio nuomininką laikomas garantu. jei automobilis pakenktas, užstatas negrąžinamas. Užstatas (franšizė) yra du šimtai Eur.

tiesa, gali būti galimybė nuomoti automobili be indėlio Vilniuje. galite įsigyti papildomą franšizės aprėptį. Esant tokiai situacijai, netgi sutapimo atveju franšizė gali būti mokama draudimo organizacija. papildomi mokesčiai už 5–8 Eur / parą.

Kas saugoma automobilio nuomos viduje?

automobilis, dėl kurio sprendžiama dėl ilgio. Visi mūsų automobiliai yra nauji, ty ne vyresni nei ketveri metai. visi jie turi galiojančius patikrinimo failus. Dažnai juos žiūrime į sertifikuotą automobilių tarnybą. Jūs nuolatos įsigysite transportą sutartu laiku, su visu tanku ir išvalysite. mes tikimės, kad jūs galite grįžti į automobili tokioje situacijoje, kurią mes jums davėme. jei negalite pasiruošti, kad galėtumėte grįžti, gali būti apskaičiuotas teisingas viršutinis tarifas. Su išsinuomotu mikroprocesoriu po pietų galėsite važiuoti iki 500 km. Tai nėra taisyklė kiekvienai dienai, tačiau bendrasis rida neturi viršyti 500 km * apartamentų dienų.

Kasko aprėptis. tai yra draudimas, kad galėtumėte jaustis saugiai dabar ne paprasčiausias kelyje, tačiau papildomai, kai paliekate automobilį be priežiūros. sunkvežimiai yra apdrausti, prieštaraujantys nedideliems įbrėžimams, avarijoms, skaldytiems namų langams ir net apiplėšimui. šių traumų atveju už užmokestį turėtų būti mokamas franšizės mokestis. šiuo metu ji yra 2 000 Eur. Daugeliu atvejų tai yra sąžiningai daug mažesnė už automobiliųi padarytą žalą.

Pagalba kelyje. kelionės pagalba padės jums susidoroti su sužalojimais kelyje. Ši paslauga yra teisėta ekiu sąjungos laikotarpiu.

Kas neįeina į automobilio butą?

Franšizės draudimas. jei jums nereikės rizikuoti mokėti franšizės mokestį po kelionės, galite jį apdrausti anksčiau. papildomi franšizės mokesčiai už maždaug 5–8 eurus po dienos. tuo metu, kai kelionė vyksta su dideliu bičiulių korporacija, šis mokestis negaus plačios kelionės kainos.

papildoma įranga. Jei reikia papildomos įrangos, praneškite mums kuo greičiau. mes rezervuosime reikiamą sistemą jūsų kelionei anksčiau. Didžiausi populiarūs įrenginiai Vilniuje yra kūdikių kėdutė ir papildomas bagažo skyrius.

sankcijos už kelių eismo dalyvių pažeidimus. neveikiančios kelių eismo politikos sumokamos naudojant automobilio varomąją jėgą. Užregistruotos baudos iš visos Europos Sąjungos pasiekia automobilių savininką. Vėliau jie siunčiami