Mercedes Benz MAYBACH 2017 nuoma
( Exclusive Luxury Car )

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Mercedes Maybach  – geriausia slypi viduje. Elegancija, subtilumas, komfortas, prestižas, preciziškumas – tai pojūtis, atsisėdus viduje. Itin patogios, reguliuojamos dvi galinės sėdynės su masažo funkcijomis, per viduri didžiulė konsole su daugybę funkcijų Mercedes Maybach nuoma tai aukščiausios klasės pasirinkimas ieškantiems naujų pojūčių.

Mercedes Maybach nuoma su vairuotoju Lietuvoje siūlome neaprėpiamą prabangą ir technologijų gausą. Šis automobilis yra sukurtas pasiturintiems ir labai pasiturintiems asmenims, praturtėjusiems prabanga ir komfortu. S-klasės Mercedes-Maybach įspūdingai išsiskiria dėl savo elektroninių ir informacinių pramogų technologijų įvairovės bei tradicinės bekompromisės prabangos. Interjeras žavi išskirtinėmis technologinėmis naujovėmis, tokiais kaip papildytos realybės navigacija, 3D skaitmeniniai ekranai ir veido atpažinimas. Kiekviena detalė interjere atspindi aukščiausią kokybę, o medžiagos ir dizaino sprendimai įeina į smulkiausias erdves. Priekinės panelės stilistika yra nuožulni, horizontali ir minimalistinė, suteikianti erdvės pojūtį. Centrinė konsolė su dideliu LCD ekranu ir vairuotojo ekranu sukuria modernią ir funkcionalią erdvę. Galinėse sėdynėse keleivius pasitinka prabangus komfortas, galimybė paslinkti priekinę sėdynę, atsipalaiduoti su kojomis ant atramų, mėgautis masažu, naudotis įvairiais ekranais ir planšetėmis, turėti minibarą ir daugybę valdiklių, viską apšviestą LED šviesomis ir valdoma elektra. Elektroninės komforto ir pagalbos vairuojant sistemos šiame Mercedes-Maybach automobilyje pasižymi neįtikėtinu funkcionalumu. Tai automobilis, kuris ne tik veža, bet ir keliauja žingsniu pirmyn į aukščiausią prabangą ir technologijų tobulybę.

Mercedes-Maybach nuoma delegacijai, vestuvėms ar vadovo kelionei Lietuvoje suteikia galimybę išskirtinai patogiai ir prabangiai keliauti. Tai ne tik automobilis, bet ir simbolis aukščiausios klasės ir prestižo. Mercedes-Maybach automobiliai puikiai tinka oficialioms delegacijų kelionėms, suteikdami aukščiausią komfortą ir įspūdingą įvaizdį. Jų interjeras prabangus, o technologijos išskirtinės, pabrėžiant įspūdingą elektroninių ir informacinių pramogų technologijų asortimentą. Vestuvėms pasirinkus Mercedes-Maybach, tai tampa ne tik kelione, bet ir neįtikėtina patirtimi. Automobilio prabangus ir erdvus salonas sukurs ypatingą atmosferą, o modernios technologijos suteiks išskirtinį komfortą. Vadovo kelionė su Mercedes-Maybach tampa išskirtiniu renginiu. Automobilis ne tik atspindi aukščiausią prabangą, bet ir suteikia visą tai lydinčią komforto ir saugumo patirtį. Visais atvejais Mercedes-Maybach automobiliai išryškina išskirtinį požiūrį į kokybę, stilių ir prestižą, leisdami jums keliauti su aukščiausiu lygmeniu ir patirti prabangą kiekvienoje akimirkoje.

Paslaugos kaina priklauso nuo šių faktorių: paslaugos datos, atliktos rezervacijos laiko, nuomojamų automobilių skaičiaus, maršruto ilgio ir sudėtingumo, papildomų paslaugų (gėlių papuošimai, šampanas ir kt.) Susisiekite – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų įsimintinoms kelionėms.

*Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo pateiktų realių nuotraukų.