Keleivinio transporto nuoma su vairuotoju

Kontaktai

Radote Jus dominančią paslaugą, ar turite kitų klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

     Keleivinių  nuomos paslaugos, dažnai palengvina kiekvieno sutikto keliautojo ar turizmą mėgstančiojo kasdienybę. Nuomojami patogūs, pritaikyti didesnei grupei žmonių keliauti mikroautobusai, gali tapti teisingu sprendimu ne tik jums, bet ir jūsų šeimai. Teikiame šią paslaugą ne tik Lietuvoje, bet ir vežame klientus į užsienio šalis.

    Siūlome keliauti 13 – 16 – 19 – 20 – 23  vietų turinčiais mikroautobusais, 30 – 100 vietų autobusais kartu su savo darbą išmanančiais bei mylinčiais vairuotojais. Bendradarbiaujame su įvairiais fiziniais asmenimis, verslo atstovais, vežame turistines žmonių ar mokinių grupeles. Tad ši paslauga puikiai pasitarnaus bet kokiu oru ir bet kokiu metu. Įmonių vakarėlių pervežimai. Vaikų ekskursijos, turistinės kelionės. Taip pat siūlome Jums turistinių autobusų nuoma su vairuotoju visoje Lietuvoje bei visoje Europoje.


Keleivių pervežimo sprendimai: mikroautobusų, autobusų nuoma Lietuvoje, verslo minivenų nuoma

Ilgalaikė ir trumpalaikė transporto nuoma

Mūsų įmonė yra jūsų paslaugoms, teikdama patogų ir pritaikytą keleivinio transporto sprendimą Lietuvoje. Siūlome tiek ilgalaikę, tiek trumpalaikę transporto nuomą, tenkinant skirtingus poreikius.

Ilgalaikė nuoma

Ilgalaikė nuoma yra puikus sprendimas darbuotojų vežimui, verslininkų kelionėms, vaikų pervežimams į edukacines programas ir renginius. Mūsų transporto priemonės yra modernios, techniškai tvarkingos, o patyrę vairuotojai užtikrina saugų ir malonų kelionės būdą.

Trumpalaikė nuoma

Trumpalaikė nuoma suteikia puikią galimybę švęsti šventes, organizuoti išvykas, verslo keliones,   draugų susitikimus ar renginius. Pasirinkimas įvairių dydžių mikroautobusų nuoma pradedant nuo 5 vietų ir baigiant net 30 ar net 100 vietų autobusais. ( P.S 100 vietų dviaukštį siūlome vieninteliai Lietuvoje )

Mūsų paslaugų bruožai:

  • Įvairaus dydžio mikroautobusų nuoma: nuo verslo klasės minivenų, keleivinių sprinterių iki didelių autobusų.
  • Techniškai tvarkingos ir reguliariai prižiūrimos transporto priemonės.
  • Patyrę vairuotojai su aukštu klientų aptarnavimo lygiu.
  • Oro uosto transferiai į viešbučius ir atgal.

Laukiame jūsų užklausų ir stengsimės patenkinti visus jūsų poreikius bei lūkesčius. Keliaukite su mumis patogiai, saugiai ir komfortiškai!

Oro uostų transferiai į oro uostą iš oro uosto su VIP keleiviniu transportu arba verslo minivenais

 Suteikiame pervežimo paslaugas transferius  iš į oro uosto pervežame į viešbučius iš viešbučių į oro uostus . Mūsų tikslas – ne tik užtikrinti jums kokybišką transporto priemonę, bet ir pasirūpinti visu reikalingu paketu, kuris palengvins jūsų kelionės pradžią arba pabaigą pagal jūsų asmeninius poreikius. Profesionalūs vairuotojai su malonumu jus pasitiks oro uoste, pasirūpins jūsų rankinės bagažu ir užtikrins, kad jūsų kelionė prasidėtų arba baigtųsi be jokių nepatogumų. Leiskite mums organizuoti jūsų kelionės pradžią arba pabaigą ir pasinerkite į kokybišką patogumo ir saugumo patirtį. Laukiame jūsų užklausų su pasitikėjimu, kad galėtume atitikti visus jūsų individualius poreikius. Patikėkite mums kelionės organizavimą ir mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu!

Moksleivių, vaikų pervežimas Kaune

    Keleivinio transporto nuoma suteikia daug privalumų, ypač organizuojant moksleivių pervežimus Kaune. Tai saugus ir patogus būdas keliauti su vaikų grupėmis, užtikrinant ne tik jų saugumą, bet ir malonią kelionės aplinką. Ekskursijos vaikams Kaune yra ne tik švietimas, bet ir smagumas.  

  Mikroautobusų nuoma moksleivių pervežimui atliekama naudojant 8, 15, 16 arba 20 vietų mikroautobusus, atsižvelgiant į kelionės dydį. Tokios paslaugos yra itin populiarios, ypač kai klasė sudaro apie 20  vaikų. Mikroautobusų nuoma vaikų vežimui Kaune naudojama ne tik ekskursijoms, bet ir edukaciniams užsiėmimams, renginiams, pamokoms, planetariumui, dailės pamokėlėms, baseinui, paskaitoms, būreliams, muziejams, teatrui ir kinui. Toks universalumas suteikia galimybę moksleiviams lengvai ir efektyviai dalyvauti įvairiuose renginiuose bei veiklose, o kelionės su draugais tampa ne tik švietimo, bet ir bendravimo bei pramogų patirtimi.

    Moksleivių pervežimas – mes išspręsime visus vaikų pervežimo klausimus! Siūlome platų vaikų pervežimo paslaugų spektrą Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje, įskaitant mokymo įstaigų, ekskursijų, išvykų, renginių, stovyklų ir poilsio vietų transportavimą. Keleivinio transporto pervežimo paslaugos, kurias siūlome:

Transporto nuoma ekskursijoms – puikus sprendimas keliauti ir pažinti mūsų gražiąją Lietuvą, aplankyti žymias vietas.

Transporto nuoma išleistuvėms – visiems kartu švęsti neapkraunant tėvų; mūsų vairuotojai pasirūpins pervežimu. Vaikų pervežimas į stovyklas, poilsio vietas.

Vaikų vežimas į mokyklas, darželius. Vaikų vežimas į būrelius. Vaikų vežimas į renginius. Vaikų vežimas į varžybas. Vaikų ekskursijos, kelionės ( vežimas ) į užsienį.

Privačių ir viešų darželių aptarnavimas.

Iš užsienio atvykusių grupių ir svečių dalyvavimas Erasmus+ projektuose – pervežimai. Visi moksleivių pervežimai vykdomi su specialiais žymėjimais vaikams. Mes individualiai skaičiuojame kainas ir parenkame geriausią transporto variantą atsižvelgdami į keleivių skaičių, tėvų bei mokytojų pageidavimus ir skiriamą kelionės biudžetą. Pasitikėkite mūsų paslaugomis ir keliaukite su vaikais saugiai, patogiai ir be jokių rūpesčių!

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju   Mikroautobuso nuoma su vairuotoju yra patogus ir efektyvus būdas organizuoti pervežimą mažai kompanijai arba didesnei grupei. Ši paslauga suteikia aukštos

Daugiau >>

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Keleivinių mikroautobusų nuoma Mercedes-Benz Sprinter (13 vietų) Užsakyti Mercedes-Benz Sprinter (16 vietų) Užsakyti Mercedes-Benz Sprinter (19 vietų) Užsakyti Keleivinių mikroautobusų nuoma Keleivinių mikroautobusų nuoma –

Daugiau >>

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju   Mikroautobuso nuoma su vairuotoju yra patogus ir efektyvus būdas organizuoti pervežimą mažai kompanijai arba didesnei grupei. Ši paslauga suteikia aukštos

Daugiau >>

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Keleivinių mikroautobusų nuoma Mercedes-Benz Sprinter (13 vietų) Užsakyti Mercedes-Benz Sprinter (16 vietų) Užsakyti Mercedes-Benz Sprinter (19 vietų) Užsakyti Keleivinių mikroautobusų nuoma Keleivinių mikroautobusų nuoma –

Daugiau >>