fbpx

Pervežimai

PASITIKIMAS LIETUVOS ORO UOSTUOSE. PERVEŽIMAS IŠ / Į ORO UOSTŲ

STANDART KLASĖ

Nuo 25€/val

* Minimalus užsakymas 2 val

BUSINESS KALSĖ

Nuo 35€/val

* Minimalus užsakymas 2 val

PREMIUM KLASĖ

Nuo 50€/val

* Minimalus užsakymas 3 val

KELEIVINIS TRANSPORTAS

Nuo 50€/val

* Minimalus užsakymas 1 val

Keleivių pervežimas iš oro uosto

Kad kelionė į oro uostą ar iš jo netaptų galvos skausmu, mes Jums siūlome rinktis Nuoma Jums paslaugas!

Nuoma Jums siūlo individualų keleivių pervežimą į oro uostą ir iš jo (transferiai). Nuvežame ir parvežame žmones ir jų grupes iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos oro uostų ir pristatome į susitartą vietą.

Tai saugus būdas pasiekti kelionės tikslą visoje Lietuvoje ir net už jos ribų – mūsų patyrę vairuotojai rūpinsis Jūsų kelionės saugumu visos kelionės metu!

Be to mes Jums siūlome komfortą, kurį užtikrins mūsų nauji ir prabangūs Mercedez-Benz automobiliai  mikroautobusai bei autobusai.

Taupykite savo laiką ir leiskite mums pasirūpinti sklandžia Jūsų kelione.

Keleivių pervežimas i oro uostus prabangiais, verslo klasės automobiliais.

Keleivių pervežimais naujais VW GOLF VIII standart klasės automobiliais.

Keleivių pervežimai iš Kauno oro uosto

Kviečiame pasinaudoti pervežimo  paslauga iš Kauno oro uosto ir patikėti pervežimo, pristatymo į reikiamą vietą užduotį mums.

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda užtikrins, kad būtumėte laiku nurodytoje vietoje. NuomaJums pasirūpins komfortiška, saugia ir greita kelione bet kuriuo pasirinktu maršrutu visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Keleivių pervežimai iš Vilniaus oro uosto

Individualus keleivių pasitikimas Vilniaus oro uoste ir pervežimas į įvairiausius Lietuvos miestus – tai itin patogus būdas keliauti be jokių papildomų rūpesčių! Jūsų asmeninis vairuotojas pasitiks keleivius Vilniaus oro uoste su vardinė lentelė, palydės iki užsakyto automobilio, padės su bagažu ir saugiai nuveš iki nurodytos vietos. Taupome Jūsų brangų laiką ir rūpinamės Jūsų komforto jausmu nuo pat kelionės pradžios!

Keleivių pervežimai iš Palangos oro uosto

Užsisakydami prabangių automobilių nuoma su vairuotojų paslaugas, būsite tikri, kad iš  oro uosto nukeliausite saugiai, maksimaliai komfortiškai ir laiku.

Netikėtai prireikė svečius pasiimti iš oro uosto ar stoties, norite aprodyti svečiams pagrindinius lankytinus objektus Palangoje, Klaipėdoje ar jos apylinkėse, mūsų komanda įgyvendins visus Jūsų norus. Užsisakė mūsų paslaugas sutaupysite laiko ir pinigų – užsisakykite Jūsų asmeninis profesionalus vairuotojas atvyks pasitikti Jūsų atvykimo salėje ir parveš iki Jums reikiamos vietos bet kuriame Lietuvos arba užsienio kampelyje!

Užsakyti
Call Now Button+370 682 61111