APIE MUS

Aukščiausios klasės prabangių automobilių nuomos paslaugos su vairuotojais

Esame patyrusi UAB įmonė, kuri siūlo prabangių automobilių bei keleivinio transporto nuomos paslaugas su patyrusiais vairuotojais visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Mūsų paslaugų spektras apima plačią sritį nuo verslo kelionių iki ypatingų progų. Mūsų įmonėje dirbantys patyrę bei atsakingi vairuotojai, siūlo keliauti kartu, ne tik iškilus neatidėliotiniems reikalams, tačiau ir ypatingomis progomis!

Mūsų paslaugos: 

Verslo kelionės: užtikriname ne tik patogią, bet ir efektyvią kelionę Jūsų verslo reikalams, sutikimams, ar susitikimams su klientais.

Pasitikimai oro uostuose: mūsų vairuotojai pasirūpins Jūsų atvykimu ir pasitikimu tiesiai iš oro uosto, suteikiant aukštą paslaugų lygį.

Vadovų pervežimas: teikiame vadovų pervežimo paslaugas, užtikrinant komfortą ir stilių.

Vestuvės: aukšto lygio aptarnavimas, komunikacija su jaunaisiais. Nuoma Jums kviečia patikėti šią ypatingą šventės akimirką profesionaliems vairuotojams, kurie visuomet pasirūpins Jūsų saugia kelione. Automobilių nuoma vestuvėms – puikus pasirinkimas tuomet, kai Jūsų šventėje dalyvauja daugelis gerų bičiulių ir kitų garbingų svečių.

Renginių aptarnavimas: atlikėjų pasitikimas pervežimai į viešbučius, koncertus.

Kinematografija: esame patyrę dirbant su kinematografijos projektų reikalavimais, teikdami automobilių nuomos paslaugas filmavimo aikštelėms ar specialiems reikalavimams, aktorių pervežimams., pasitikimams.

VIP svečių sutikimas: mūsų paslaugos tinka VIP svečių sutikimui, kur svarbu ne tik patogumas, bet ir prabanga.

Delegacijų aptarnavimas: siekiame užtikrinti sėkmingą delegacijų pervežimą, palaikant profesionalias paslaugas ir aukštą klientų aptarnavimo standartą.

Asmeninio vairuotojo paslaugos: teikiame asmeninio vairuotojo paslaugas, kurios atitiks Jūsų individualius poreikius ir tvarkaraščius.

Konsjeržo paslaugos: stengiamės užtikrinti, kad kiekviena kelionė būtų išskirtinė ir patogi, suteikdami konsjeržo paslaugas.

Mūsų įsipareigojimas:

20 metų teikdami automobilių nuomos paslaugas, mes nuolat stengiamės palaikyti aukštus standartus ir nenuvilti savo klientų. Maloniai kviečiame Jus keliauti su mumis ir patirti ypatingą kelionės malonumą bei saugumą! Sudarome ilgalaikes sutartis.

 

NATO Summit 2023 delegacijos aptarnavimas Vilnius 

NATO Summit 2023, Vilniuje vykęs renginys liepos 10-12 dienomis, tapo istoriniu įvykiu Lietuvos istorijoje ir reikšmingu tarptautiniu renginiu, kurį aplankė 37 šalių atstovai, įskaitant galingus pasaulio lyderius. Mūsų komandai teko didžiulė garbė aptarnauti šio svarbaus susitikimo svečius ir atsakingai rūpintis Korėjos bei Prancūzijos delegacijų kelionėmis. Mes prisiėmėme įsipareigojimą užtikrinti ne tik saugų ir patogų jų judėjimą, bet ir suteikti aukščiausio lygio paslaugas, prisidedant prie sėkmingo renginio vykdymo. Džiaugiamės, kad galėjome būti dalimi šio istorinio momento, kuris paliks neišdildomą įspūdį Lietuvos ir pasaulio politinėje arenoje. 

 Daugiau informacijos apie šį įvykį rasite.:  https://en.wikipedia.org/wiki/2023_Vilnius_summit

 

2023 metų Eurolygos finalo ketverto ambasadoriai renkasi nuoma Jums Kaunas

2023 m. gegužės 19–21 d. Kaune vyko istorinės svarbos Eurolygos finalo ketverto varžybos, kurios žymėjo 66-ąjį Eurolygos sezoną. Tai buvo pirmasis kartas, kai tokio lygio renginys vyko Lietuvoje, tiksliau, Kauno Žalgirio arenoje. Šis renginys sulaukė didelio susidomėjimo krepšinio fanų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Mūsų komanda turėjo privilegiją aptarnauti ne tik Eurolygos prezidentą Bodirogą, bet ir Eurolygos ambasadorius. Kadangi Kaunas neturėjo aukšto lygio viešbučių, mūsų profesionalūs vairuotojai kiekvieną dieną su komanda perveždavo ambasadorius į sostinę Vilnių ir grįždavo atgal į Kauną renginio lokaciją. Nepaisant to, kad neturėjome policijos eskorto, mūsų aukštas profesionalumas ir sukaupta patirtis leido mums nepriekaištingai aptarnauti šio renginio elitą. Šis projektas išsiskyrė didžiuliu kilometrų skaičiumi – per renginio laikotarpį įveikėme net 4000 km kelio. Tai ne tik patvirtino mūsų pasirengimą efektyviai įveikti ilgas distancijas pristatant klientą laiku, bet ir išryškino mūsų aukštą paslaugų kokybės standartą. Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie tokio svarbaus ir įspūdingo Eurolygos finalo ketverto sėkmės Lietuvoje, ypač Kauno Žalgirio arenoje.

 Daugiau informacijos apie šį ivykį rasite.: https://lt.wikipedia.org/wiki/2023_m._Eurolygos_finalo_ketvertas

 

Imagine Dragons VIP transportas

 Imagine Dragons VIP ir apšildanti grupė AJR transportu rūpinosi nuoma Jums. Vilnių sukrėtė šių laikų JAV žvaigždės „Imagine Dragons“, kurie surengė įspūdingą koncertą sausakimšame Vingio parke. Mūsų profesionalūs vairuotojai rūpinosi šios grupės ir apšildančios grupės AJR kelionėmis, užtikrindami patogų transportavimą nuo oro uosto iki viešbučio, koncerto vietos ir kitų lankytinų vietų Vilniuje. Mes stengiamės, kad žvaigždės ir jų komanda jaustųsi patogiai ir saugiai kiekviename etape.

Daugiau informacijos apie šį ivykį.: https://www.lrt.lt/naujienos/muzika/680/2056968/vilniu-sudrebino-jav-zvaigzdes-imagine-dragons-surenge-koncerta-sausakimsame-vingio-parke

 

Azerbaidžano prezidento vizitas Lietuvoje Vilnius

2023 m. gegužės 21–22 d. vyko Azerbaidžano vizitas Lietuvoje. Tokiai šaliai reikėjo daugybės transporto mums tai buvo iššūkis ir itin intensyvios dienos, nes tuo pačiu metu dirbome su Eurolygos finalu ketvertu. Su iššūkiu susitvarkėme puikiai. Prisidėjome prie šio delegacijos dviem verslo klasės minivenais ir buvome pirmi kolonoje su biznis klasės sedanu atsakingi už protokolo keliones delegacijos metu. Su dideliu automobilių parku ir patyrusiais vairuotojais galėjome efektyviai aptarnauti abu svarbius renginius. Tai patvirtina mūsų sugebėjimą veiksmingai tvarkyti logistiką ir užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas.

Daugiau informormacijos apie šį ivykį.: https://m.kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/politika/i-lietuva-oficialaus-vizito-atvyksta-azerbaidzano-prezidentas-i-alijevas-1126079#google_vignette

 

VIP kliento aptarnavimas, kuris patenka į TOP 100 FORBES sarąšą Kaunas

Mūsų komandai teko suteikti pagalbą įmonei, organizuojant prabangų transportą ir aptarnaujant vieną iš Forbes turtingiausių pasaulio verslininkų, kuris patenka į prestižinius TOP 100 turtingiausių žmonių sąrašus. Šis įtakingas verslininkas su savo asistentais lankėsi Lietuvoje verslo reikalais. Siekiant optimaliai išnaudoti laiką, klientai pasirinko Kauno oro uostą, kuris neturi VIP terminalo – tai sukėlė papildomų iššūkių. Mūsų patyrusi komanda meistriškai išspręndė logistikos iššūkius ir suteikė aukščiausio lygio aptarnavimą, įskaitant pasitikimą ant pakilimo tako tiesiai iš lėktuvo. Ši patirtis ne tik buvo garbinga, bet ir kupina iššūkių, kuriuos sugebėjome sėkmingai įveikti, pasitelkdami aukštą profesionalumą.

 FORBES sąrašas.: https://www.forbes.com/billionaires/

Įmonių vežimo Paslaugos

Įmonių vežimo paslaugos / kelionėms Leiskite mums rūpintis Jūsų verslo kelionėmis Įmonė specializuojasi teikiant įmonių pervežimo paslaugas, kurias suteikia aukštos kvalifikacijos ir patyrę vairuotojai. Mes

Daugiau >>

Vip transferai

Vip transferai – Jūsų išskirtinė kelionė prasideda čia!   Vip transferai – Jūsų Išskirtinė kelionė prasideda čia! Sveiki atvykę į mūsų nepalyginamas VIP pervežimo ir

Daugiau >>

Įmonių vežimo Paslaugos

Įmonių vežimo paslaugos / kelionėms Leiskite mums rūpintis Jūsų verslo kelionėmis Įmonė specializuojasi teikiant įmonių pervežimo paslaugas, kurias suteikia aukštos kvalifikacijos ir patyrę vairuotojai. Mes

Daugiau >>

Vip transferai

Vip transferai – Jūsų išskirtinė kelionė prasideda čia!   Vip transferai – Jūsų Išskirtinė kelionė prasideda čia! Sveiki atvykę į mūsų nepalyginamas VIP pervežimo ir

Daugiau >>

Grupės SCOOTER atlikėjų aptarnavimas 2017 metai Kaunas

2017 metais teko pasirūpinti pasaulinio lygio grupės Scorpions vizitu Kaune. Vairuotojai su prabangiais Mercedes S klasės limuzinais pasitiko grupę Kauno oro uoste tiesiai iš privataus lėktuvo. Grupė buvo pervežta į Radisson Kaunas viešbutį, kur jiems buvo suteikta prabangi apgyvendinimo nakvynė, vėliau pervežti į Žalgirio areną, kur vyko grupės pasirodymas. Mūsų komanda užtikrino ne tik efektyvų transportavimą, bet ir aukštą aptarnavimo lygį, siekiant užtikrinti patogią ir įsimintiną viešnagę Lietuvoje.

Plačiau apie tai skaitykite.:    https://www.15min.lt/zmones/naujiena/muzika/scooter-atvyko-i-lietuva-privatus-lektuvas-nusileido-kaune-1054-763490

Transporto Paslaugos Renginiams:

Transporto paslaugos renginiams: kuriant nepakartojamą patirtį     Transporto paslaugos renginiams: kuriant nepakartojamą patirtį organizuojant renginį, transportas yra neatskiriama sėkmės dalis. Nuoma Jums gali būti

Daugiau >>

Transporto Paslaugos Renginiams:

Transporto paslaugos renginiams: kuriant nepakartojamą patirtį     Transporto paslaugos renginiams: kuriant nepakartojamą patirtį organizuojant renginį, transportas yra neatskiriama sėkmės dalis. Nuoma Jums gali būti

Daugiau >>


Europos prezidentų ir Ukrainos prezidentų delegacijos aptarnavimas vizito metu Kaune 2017 metai

Su partneriais rūpinomės eksprezidentų kelionėmis Lietuvoje. Skiriant ypatingą dėmesį Ukrainos prezidentams ir Jų reikalavimams, dirbome su vadovybės apsaugos departamento lydinčiais automobiliais pagal itin griežtus reikalavimus. Mūsųautomobiliai ir vairuotojai buvo kruopščiai tikrinami VAD pareigūnų. Kelionė prasidėjo pasitikimu ant pakilimo tako tiesiai prie privataus lėktuvo, kuriuo atskrido buvę Ukrainos prezidentai. Tai buvo išskirtinė patirtis, kurią patyrėme be jokių apribojimų dalyvaujant eisme nepaisant kelių eismo taisyklių lydimi policijos ir vadovybės apsaugos. Pristatėme prezidentus į renginio vietą, vežėme į vakarienę ir galiausiai parvežėme į viešbutį. Kitą dieną, kartojant procedūrą prie viešbučio, vėl vežėme prezidentus po renginių vietas ir galiausiai pristatėme į oro uostą. Ši įvykių seka buvo ne tik profesionali, bet ir neįkainojama patirtis, kuria metu mūsų komanda įrodo savo aukšto lygio aptarnavimo standartus.

Kontaktai

Radote Jus dominančią paslaugą, ar turite kitų klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.