360 kameros nuoma ( 360 selfie kameros nuoma )

360 kameros nuoma Jums jeigu norite suteikti savo šventei ypatingumo ir originalumo, tai yra puiki paslauga, kurią galite įtraukti į savo organizuojamą šventę. Unikalus būdas įamžinti Jūsų meilės šventę su besisukančia video selfie platforma.  Turime pasiūlyti klasikinę 360 platformą ( galime pagaminti Jūsų įmonės logo, jaunujų nuotaukas, specialius inicialus ir 360 platformą su led apšvietimais.
Nuomos paslaugą teikiame Kaune ir Vilniuje bet dirbame visoje Lietuvoje! Skambinkite, rašykite ir rezervuokite savo šventei jau dabar!
Kaip veikia 360 selfie kamera?

Jums ir jūsų svečiams tereikia atsistoti ant specialios platformos, kur aplinkui sukasi 360 laipsnių kampu speciali kamera. Tai leidžia sukurti įspūdingus “selfius” Slow Motion režimu. Kiekvienas šventės dalyvis gaus šaunius klipus su pridėtu muzikiniu takeliu. Visi įrašai akimirksniu nusiunčiami į dalyvių telefonus, suteikiant galimybę iš karto dalintis prisiminimais.

Ši platforma gali būti naudojama vestuvėms, gimtadieniams,  ar kitiems įvairiems renginiams. Tai ne tik pramogos forma, bet ir puikus būdas sukurti įsimintiną vaizdo medžiagą, kurią lengva integruoti į jūsų šventės vaizdo įrašą. Išsiskirkite ir leiskite savo meilės šventei būti nepaprasta su 360 kameros  platforma!

360 platforma yra išskirtinė video zona, kuri sukuria nepakartojamą patirtį ir palieka daugybę įsimintinų akimirkų. Tradiškieji „selfiai“ (asmenukės) jau seniai tapo įprasti ir nuobodūs. Tik nedaugelis šalyje gali pasigirti 360 selfienpatirtimi, todėl tai yra puiki galimybė nustebinti ir įtraukti svečius!

360 selfie yra unikalus būdas pakelti nuotaiką bet kuriam renginiui Lietuvoje. Ši video zona ne tik praturtins jūsų šventę, bet ir suteiks dalyviams galimybę akimirksniu pasidalinti nuostabiais įspūdžiais socialiniuose tinkluose. Tai išties puiki proga suteikti savo renginiui ypatingumo ir originalumo šiek tiek kitaip nei įprasta. Išsinuomokite 360 selfie ir leiskite šiai inovatyviai paslaugai tapti neatskiriama jūsų šventės dalimi!

Kokį rezultatą gausite?

Mes užtikrinsime, kad Jūsų įrašas būtų nepakartojamas ir atspindėtų Jūsų šventės unikalumą. Įprastu formatu – 15 sekundžių video. Mes kruopščiai atrinksime gražiausius kadrus, pridėsime vaizdo sulėtinimus ir kitus efektus, o gautą įrašą atsiųsime Jums.

Jei norite, galime papuošti įrašą rėmeliu su Jūsų logotipu. Mes turime paruoštų rėmelių šablonų, iš kurių galėsite pasirinkti patį tinkamiausią.

Kokia sėkmingo įrašo paslaptis?

Svarbiausia – judėti kuo daugiau! Šokti, suktis ir šypsotis. Jei atsitinka, kad esate ne nuotaikoje, mūsų paslaugų įranga, tokia kaip gimnastikos kaspinai, muilo burbulai, burbulų šautuvai ir kt., suteiks įrašui dinamikos.

Kada gausite video?

Video bus sukurtas iškart, o pageidajaunt galime viso renginio video suruošti kiek galima greičiau, tačiau įsipareigojame juos sumontuoti ir atsiųsti per 7 dienas nuo renginio.

Norite matyti rezultatą jau šventės metu?

Galime pastatyti ekraną ir pradėti montuoti video renginio metu, kad visi dalyviai galėtų matyti, koko rezultatą gali tikėtis. Tai puiki galimybė praturtinti šventę ir suteikti jai dinamikos.

Apie 360° asmenukių kamerą

360 selfie įranga, užfiksuojanti nepakartojamas video asmenukes, yra karščiausia naujiena foto ir video pasaulyje. Jūs galite pozuoti vieni arba su draugais ir mėgautis įspūdingais vaizdo įrašais.

Integracija su socialiniais tinklais

Nufilmuotus vaizdo įrašus atsiųsime tiesiogiai Jums, tinkamu „Instagram“, „Facebook“ ar „TikTok“ formatu. Užtikriname, kad jie sulauks didelio patiktukų / like skaičiaus.

Galimybė filmuotis savo telefonu

Nors video filmuojame su savo įranga, tačiau suteikiame galimybę ir Jums filmuoti savo įrašus telefonu, kad galėtumėte juos apdoroti pagal savo pageidavimus.

Filmuota medžiaga

360 selfie įranga užfiksuoja ypatingus momentus, kurie taps puikiu papildymu jūsų šventės filmui. Įrašykite šėlstančius svečius, kolegas šventėje ar dalyvius festivalyje ir sukurkite neįtikėtinas prisiminimus.

Unikali patirtis su 360 asmenukių kameros nuoma: inovacijos vestuvėms, įmonių renginiams ir daugiau

Nepamirštama įspūdžių patirtis jūsų renginiui – tai, ką siūlo 360 asmenukių kamera. Ši stebuklinga įranga, taip pat žinoma kaip Magic 360 selfie kamera, 360 Selfie Booth arba 360 Selfie stendas, žada pakeisti jūsų renginio pobūdį ir palikti dalyvius su nepakartojama prisiminimu.

Ieškote būdo pakeisti nuobodžius ir įprastus selfius? Su 360 asmenukių kamera galite sukurti nepakartojamus video asmenukes, kurias gausite tiek individualiai, tiek su draugų būreliu. Tai ne tik kamera – tai nauja patirtis, žadanti pakelti jūsų šventę į kitą lygmenį.

360 selfie nuoma yra prieinama ne tik didmiesčiuose kaip Kaunas, Vilnius, Panevėžys, Kėdainiai, Elektrėnai, Šiauliai, Klaipėda, Jonava ar Utena, bet ir visoje Lietuvoje. Tai suteikia puikią galimybę praturtinti įvairiausius renginius, įskaitant vestuves, gimtadienius, įmonių susirinkimus ar reklamines akcijas.

360 selfie video yra nauja tendencija, kuria įtraukiate svečius ir suteikiate jiems galimybę prisidėti prie unikalaus renginio turinio. Magic 360 camera yra ne tik apie vaizdo kūrimą, bet ir apie interaktyvumą bei įtrauktį.

Sukurkite magiškus akimirkų stebuklus su Magic 360 photo booth. Ši unikali kamera sugriebia ne tik nuotraukas, bet ir sulėtintus 360 laipsnių vaizdo įrašus. Tai iškart tampa nepaprasta renginio dalimi, o galimybė dalintis šiais turiniais socialiniuose tinkluose tik dar labiau didina jų pridėtinę vertę.

360 camera ne tik suteikia galimybę sukurti vaizdo įrašus – tai sukurti ir dalintis prisiminimais, kurie išliks amžinai. Tai patogu tiek šventės organizatoriui, tiek dalyviui, nes vaizdo įrašus galima peržiūrėti ir dalintis tiesiogiai per planšetinį kompiuterį ar telefoną.

360 Selfie kamera renginiams tampa ne tik pačiu įdomiausiu įvykiu metu, bet ir unikaliu būdu išsaugoti ir dalintis tuo metu vykusiais džiaugsmo akimirkomis. Tai puiki alternatyva tradiciniam fotografavimui, kuris šiuolaikiniame pasaulyje jaučiasi nuobodus.

Leiskite Magic 360 selfie kameros nuomos paslaugai tapti neatsiejama jūsų renginio dalimi. Tai ne tik technologinis naujovės ženklas, bet ir būdas pritraukti dėmesį bei padaryti jūsų renginį nepakartojamą. Patirkite išskirtinę video patirtį su 360 asmenukių kamera, kuri leis jūsų renginiui išsiskirti iš minios!

Kontaktai

Radote Jus dominančią paslaugą, ar turite kitų klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.