fbpx

 Automobiliai šventėms su vairuotoju

Kokius automobilius nuomai jūs galite rinktis ?

Ne paslaptis, kad šventinei nuotaikai apėmus, norisi puošnumo, grožio ar netgi prabangaus dizaino. Mūsų automobilių nuomos vestuvėms ar kitoms svarbioms progoms, paslaugų pasirinkimo spektras yra gana platus. Mes siūlome jums ypatingo dizainų Mercedes – Benz  markės automobilių nuomą. Palydėkime šventės dalyvius su Mercedes Benz! Galime pasiūlyti verslo klasės prabangių Mercedes-Benz E W212 , E W213 automobilių nuomą su vairuotoju. Taip pat prabangių premium klasės Mercedes-Benz S w221 , S w222 , S w222 facelift bei patį naujausią Mercedes-Benz S w223 limuziną su asmeniniu vairuotoju.

Siūlome išskirtinį prabangių automobilių nuomos pasirinkimą visoje Lietuvoje bei už Jos ribų. Turėsite unikalią galimybę rinktis iš prabangių Mersedez – Benz markės automobilių. Galvodami tik apie savo klientą ir jo unikalią patirtį, kviečiami rinktis iš klasikinės baltos bei juodos spalvos automobilių. Siekiame, kad ši patirtis Jums būtų nepamirštama! Mercedes S nuoma su vairuotoju Jūsų šventei, kelionei ar sutikimui.

Kodėl verta mokėti ?

Jūs galite rinktis jums patogų kelionės laiką, derinti savo ir mūsų interesus. Siūlome rezervuoti mūsų paslaugas iš anksto. Išrašome sąskaitą faktūras.

Call Now Button+370 682 61111