+370 682 61111

+370 682 61111

Ar svajojate apie gražią vestuvių šventę ir tą nepamirštamą akimirką, kai dviese su mylimuoju važiuojate puošniu automobiliu ir mėgaujatės šia diena? Mūsų įmonė pagalvojo ir apie tai! Siūlome prabangaus bei puošnaus dizaino automobilių nuomos paslaugas jums. Mes galime jus lydėti vestuvių, verslo susitikimų metu bei netgi pasitikti jus jūsų pageidaujamoje vietoje. Turbūt esate ne kartą matę, kai garsūs šalies žmonės yra sutinkami oro uosto aplinkoje… “NUOMA JUMS” visada pasirūpins jūsų komfortu bei saugumu.

Kodėl verta rinktis ?

Ar svajojate apie gražią vestuvių šventę ir tą nepamirštamą akimirką, kai dviese su mylimuoju važiuojate puošniu automobiliu ir mėgaujatės šia diena ? Mūsų įmonė pagalvojo ir apie tai ! Siūlome prabangaus bei puošnaus dizaino automobilių nuomos paslaugas jums. Mes galime jus lydėti vestuvių, verslo susitikimų metu bei netgi pasitikti jus jūsų pageidaujamoje vietoje. Turbūt esate ne kartą matę, kai garsūs šalies žmonės yra sutinkami oro uosto aplinkoje… ,, NUOMA JUMS ‘’ visada pasirūpins jūsų komfortu bei saugumu.

Kokius automobilius nuomai jūs galite rinktis ?

Ne paslaptis, kad šventinei nuotaikai apėmus, norisi puošnumo, grožio ar netgi prabangaus dizaino. Mūsų automobilių nuomos vestuvėms ar kitoms svarbioms progoms, paslaugų pasirinkimo spektras yra gana platus. Mes siūlome jums ypatingo dizainų Mercedes – Benz  markės automobilių nuomą. Palydėkime šventės dalyvius su Mercedes Benz  !

Kodėl verta mokėti ?

Jūs galite rinktis jums patogų kelionės laiką, derinti savo ir mūsų interesus. Siūlome rezervuoti mūsų paslaugas iš anksto. Išrašome sąskaitą faktūras.