Mercedes S klasės nuoma ( W222 )

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

Mercedes Benz S klasės w222 – tai neeilinis automobilis, metai iš metų pritraukiantis ypatingą dėmesį ir niekada nekrintantis iš pačių aukščiausių reitingų visame automobilių industrijos pasaulyje. Ir puikiai suprantama dėl ko, kadangi Mercedes w222 modelyje preciziškai apgalvota kiekviena, net menkiausia detalė, tiek automobilio išorėje, tiek viduje, nepalieka vietos jokioms abejonėms. Automobilio išorės dizainas, subtilios linijos ir formos, akį traukiantys priekiniai ir galiniai žibintai iš kart pabrėžia automobilio prabangą, sukelia didelį įspūdį, tačiau kaip ir gyvenime, taip ir Mercedes S klasėje – geriausia slypi viduje. Elegancija, subtilumas, komfortas, prestižas, preciziškumas – tai pojūtis, atsisėdus viduje. Itin patogios, reguliuojamos sėdynės su masažo funkcijomis, aukščiausios klasės ,, Burmester ‚‘ muzikos aparatūra, jaukumo sukuriantis led apšvietimas, didelis monitorius centre, begalės naudingų funkcijų, aukščiausios klasės detalės ir medžiagos, nepriekašitinka garso izoliacija ir net speciali aromaterapijos kvapų sistema. Tad neabejokite, šis automobilis tai prabangos ir aukščiausios kokybės derinys.
Siūlome Mercedes-Benz S klasės limuzino nuomą su asmeniniu vairuotoju.
Nenuostabu, kad šiuo automobiliu vežami pasaulinio lygio atlikėjai, aptarnaujamos delegacijos, vykdomi verslo klientų pervežimai. Neretai šis Mercedes Benz S klasės modelis parenkamas svarbių verslo klientų pervežimui ir pasitikimui iš oro uosto. Taip pat, šis automobilis labiausiai geidžiamas ir vestuvių dieną, kadangi išskirtinis dizainas ir neapsakomas komfortas duoda bent minutėlei atsikvėpti. Mercedes-Benz S klase nuoma Klaipėda, Kaunas, Vilnius bei visi Lietuvos miestai. Rezervuojantis iš anksto Mercedes S nuomai palankesnės kainos. Mercedes nuoma vestuvėms.

Paslaugos kaina priklauso nuo šių faktorių: paslaugos datos, atliktos rezervacijos laiko, nuomojamų automobilių skaičiaus, maršruto ilgio ir sudėtingumo, papildomų paslaugų (gėlių papuošimai, šampanas ir kt.) Susisiekite – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų įsimintinoms kelionėms.

*Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo pateiktų realių nuotraukų.