Cadillac DeVille 1961 metų nuoma

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

1 valanda nuo

123 €

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.

   Pasirinkite įspūdingą Cadillac DeVille retro automobilio nuomą vestuvėms,  ir Jūsų šventė taps tikra amerikietiška pasaka. Bordinės spalvos grožis ne tik prikaustys visų dėmesį, bet ir suteiks jūsų vestuvėms nepakartojamą stilių ir eleganciją.

   Šis laukinis, beprotiškas automobilis jūsų svarbiausią dieną nepaliks abejingų. Jo didžiuliai, elegantiški kontūrai ir ikoniški detalių sprendimai suteiks jūsų vestuvėms ne tik nuostabos, bet ir unikalumo. Nesvarbu, ar tai būtų kelionė iki bažnyčios, ar prabangi fotografijų sesija, Cadillac DeVille praturtins kiekvieną jūsų akimirką retro prabanga.

 Tai ne tik transporto priemonė, tai yra jūsų santuokos pradžia su amerikietišku žavesiu ir nepakartojamumu. Pasirinkite retro automobilį Cadillac DeVille ir leiskite šiam automobiliui tapti jūsų vestuvių pasakos dalimi.

  Prabangus retro automobilis yra nuomojamas vestuvėms, šventėms ir kitoms ypatingoms progoms. Tai sedano tipo automobilis, ne kabrioletas, išskirtinės bordinės spalvos.

Nuomos kaina prasideda nuo 350 eurų Kaune, o jei reikia pristatyti į kitus miestus, tai galime padaryti už papildomą mokestį. Retro auto išsiskiria savo beprotišku, didžiu ir prabangu dizainu.

Ivertinkite savo biudžetą ir pasinaudokite galimybe turėti nuostabų retro automobilį jūsų ypatingai dienai. Mes esame pasiruošę suteikti jums ne tik transporto priemonę, bet ir nekaltą prabangą ir įsimintiną kelionę!”

Paslaugos kaina priklauso nuo šių faktorių: paslaugos datos, atliktos rezervacijos laiko, nuomojamų automobilių skaičiaus, maršruto ilgio ir sudėtingumo, papildomų paslaugų (gėlių papuošimai, šampanas ir kt.) Susisiekite – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų įsimintinoms kelionėms.

Cadillac DeVille 1959

Cadillac DeVille nuoma 1959 metų 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite

Daugiau >>

Cadillac DeVille 1959

Cadillac DeVille nuoma 1959 metų 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € 1 valanda nuo 123 € Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite

Daugiau >>