Šampano staliukas vestuvėms

Vestuvės – tai viena iškilmingiausių švenčių gyvenime. Pasiruošimas joms trunka mėnesių mėnesius, o viską iki smulkmenų planuoti pradedama jau gerokai iš anksto. Aprėpti reikia tiek daug – tai ir laikas, ir vieta, ir svečių sąrašas, muzika, dekoracijos, tematika… Vardinti būtų galima dar ilgai.

Ir vis dėlto kai kurios detalės gali būti itin neraminančios. Jos mažos – bet reikšmingos. Ne paslaptis, kad išsipuošę svečiai, nešini dovanomis ir gėlėmis, tikisi ne mažiau, nei įspūdingo renginio. Jie nori būti sutikti, palydėti, pasodinti prie stalo, palinksminti ir taip toliau. Visa ši atsakomybė, be abejo, gula ant jūsų, šeimininkų, pečių.

Vienas iš tokių – tai svečių pasitikimas po ceremonijos bažnyčioje ar santuokų rūmuose. Dažnai vestuvių svečiams siūloma atsigaivinti gėrimais, jų laukia šventės vedėjas, fotografas ir kiti šventei nuotaiką kuriantys asmenys. Būtent čia mes ir galime pasiūlyti, kaip vieną iš šių subtilių rūpesčių išspręsti. Mūsų siūlomas šampano staliukas vestuvėms – tai nedidelė, bet itin svarbi detalė, norint turėti nepriekaištingą ceremoniją bažnyčioje ar rotušėje.

Šampano staliukas vestuvėms – kone neatsiejama šventės dalis. Mažas, bet itin reikšmingas šventineni nuotaikai palaikyti. Verta atkreipti dėmesį, kad jaunavedžių pasveikinti atvyksta ne tik visą dieną švęsiantys svečiai, bet ir galbūt mažiau artimi draugai ar kaimynai. Jie sudalyvauja santuokos ceremonijoje, o tuomet vienas po kito pasveikina jaunuosius. Būtent tada, šalia bažnyčios ar rotušės, įvyksta pirmasis miniatiūrinis pobūvis. Jo metu paprastai vaišinamasi šampanu ar kitais gėrimais, ragaujama mažais kąsneliais paruoštų vaišių ir bendraujama.

Šampano staliukas vestuvėms šiuo atveju tampa tuo centru, aplink kurį pradeda suktis visas veiksmas. Svečiai vienas po kito susiburia aplink jį, sveikina jaunuosius ir vaišinasi. Na, o mūsų siūlomas šampano staliukas – tai garantas, kad po ceremonijos vestuvės vyks toliau be jokių nesklandumų. Išėjusių į lauką svečių jau lauks mūsų paruoštas šampano staliukas. Mes pasirūpinsime tiek jo atvežimu ir pastatymu, tiek išvežimu ir sutvarkymu. Jums nereikės rūpintis niekuo, nes tai už jus padarysime mes.

Šampano staliukas bus papuoštas pagal klasikinę tematiką – tai balta iškilminga staltiesė bei dekoracijos, dailiai išrikiuotos taurės bei vaišės. Staliuko dekorą galime pritaikyti ir pagal jūsų pageidavimus, atsižvelgiant į šventės braižą ar metų laiką. Pasirūpinsime ir gėrimais – mūsų pasiūlytas arba jūsų pageidaujamas šampanas jums su svečiais pasirodžius bus atšaldytas ir paruoštas pilstymui į taures. Kas be ko, ypač jeigu šventėje dalyvauja ir vaikų, šalia šampano paskirstysime ir nealkoholinių gaiviųjų gėrimų, mineralinio vandens arba sulčių.

Kaip ir kokias vaišes ruošti, visuomet kviečiame pasikonsultuoti su mumis. Atsižvelgiant tiek į staliuko dydį ir mūsų turimus indus, galime sukurti pačias įvairiausias kompozicijas, atsižvelgiant tiek į skanumynų išvaizdą, tiek pobūdį. Gal tarp svečių yra netoleruojančių tam tikrų maisto produktų? O galbūt net ir maistas spalviškai ar kompoziciškai turi derėti su jūsų iki mažiausių smulkmenų apgalvotų dekoracijų? Jeigu taip – esame pasiruošę išklausyti visus pageidavimus ir juos išpildyti.

Šventei besitęsiant, dažniausiai vairą į savo rankas perima šventės vedėjas ar kitas tarp dalyvių esantis asmuo, atsakingas už šventės eigą. Svečiams pradedant po truputį žvalgytis aplinkui, o jauniesiems susirinkus visas sveikinimų puokštes bei dovanas, dažniausiai šventė persikelia į kitą vietą. Jums jokiu būdu nereikia rūpintis, kad šampano staliukas bus paliktas vienas, be priežiūros. Nedvejodami kvieskite svečius judėti toliau, o mes užsiimsime staliuko tvarkymu. Tegul tai būna gražiausia jūsų diena, kurios nesutrikdys nė vienas rūpestis – net ir šampano staliukas vestuvėms.

Nuoma Jums siūlo išskirtinę paslaugą šampano staliuko nuomą Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje, desertų ir dekoro staliukų paslaugas su profesionaliu padavėjų aptarnavimu, tinkamas įvairioms progoms, tokioms kaip civilinė metrikacija, bažnytinės ceremonijos, krikštynos ar bet kokia kita Jūsų šventė! Mūsų klientai gali pasirinkti iš 10 skirtingų staliukų kompozicijų, kurios apima gėrimus, užkandžius, desertus ir dekoro detalės.

Mes teikiame šampano staliukų paslaugas Vilniuje ir Kaune, tačiau esame pasiruošę dirbti visoje Lietuvoje už papildomą mokestį. ( Mokestis skaičiuojamas pagal atstumą nuo Vilniaus arba Kauno miesto ribų ). Mūsų tikslas – suteikti ne tik skanų maistą ir gėrimus, bet ir sukurti ypatingą atmosferą, kurioje Jūsų svečiai gali mėgautis šventės akimirka. Profesionalūs padavėjai pasirūpins, kad viskas būtų puikiai sutvarkyta, o Jūs galėsite ramiai mėgautis šventės akimirkomis su artimaisiais ir draugais. Susisiekite su mumis norėdami gauti išsamesnę informaciją apie mūsų paslaugas, pasirinkimus ir kainų sąlygas. Laukiame Jūsų šventės, kad galėtume prisidėti prie jos ypatingumo!

Po vestuvių ceremonijos, krikštynų ar kitos nuostabios šventės kvieskite savo svečius šiltai džiaugtis kartu prie šampano staliuko. Mūsų komanda su malonumu atvyks į Jūsų pasirinktą vietą ir viską sutvarkys nepriekaištingai. Profesionalus padavėjas ne tik išspręs dažnai kylančias problemas, bet ir pasirūpins, kad kiekvienas artimasis ar svečias būtų aprūpintas šampanu. Jis pasirūpins pilstymu į stiklines šampano taures ir pasiūlys vaišes atvykusiems svečiams. Taigi, su ramia širdimi galėsite visą laiką skirti maloniems pokalbiams su artimaisiais, draugais ir visais kitais svečiais. Mūsų šampano staliukas Kaune garantuoja nepakartojamą patirtį Jūsų ypatingoje šventėje.

Šampano staliuko paslauga teikiame visoje Lietuvoje – jaukus ir išskirtinis pasirinkimas, kad svarbią akimirką padarytumėte dar ypatingesnę
Mes rūpinamės visais smulkmenomis, kad Jūsų pasimatymas būtų nepriekaištingas. Paslauga prasideda tuo, kad išsikviesite mūsų komandą ir pateiksite savo pageidavimus. Mes paruošime šampano staliuką, atsižvelgdami į jūsų norus.

Šampano staliukas Jūsų šventėje – tai smagi ir prabangi staigmena, kuri padės pakelti taurę ypatingoje progai. Mes stengiamės, kad ši akimirka būtų ne tik puikiai praleista, bet ir stilingai atrodytų. 

Mūsų šampano staliukų paslaugos išsiskiria dėl šių ypatumų:

Rinktiniai gėrimai: profesionalaus somelje parinkti aukštos kokybės gėrimai, tokie kaip vynas, šampanas, putojantis vynas ir kiti alkoholiniai bei gaivieji gėrimai.  ( Klientui pageidaujant klientas gali nurodyti ir paprastesnius gėrimus ).

Elegantiškos taurės: naudojame aukštos kokybės prabangias taurės, kurios geriausiai atskleidžia gėrimo unikalumą.

Profesionalus aptarnavimas: mūsų komanda yra atidėta ir pasiruošusi užtikrinti, kad gėrimai būtų teisingai patiekiami ir laikomi tinkamoje temperatūroje.

Mobili paslauga: galime atvykti į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą. Suteikiame paslaugas tik privačioje teritorijoje, kad užtikrintume Jūsų privatumą.

Paslaugos kaina apima: staliuko įrengimas, gėrimų pasirinkimas ir aptarnavimas: Viskas, ko reikia, kad staliukas būtų nuostabiai paruoštas ir aptarnautas.

Taurių nuoma: aukštos kokybės taurės, kurios pridės elegancijos Jūsų šventei.

Gėrimų paketas: pasirinktas gėrimų asortimentas, kuris atitiks Jūsų skonį ir svečių lūkesčius.

Atvykimo įkainis: mes atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą.

Specialūs stendo baldai ir dekoras: Jei pageidaujate, suteiksime specialius baldus ir dekorą, kad sukurtume tinkamą atmosferą. Susisiekite su mumis, nurodydami renginio vietą, datą ir svečių skaičių, ir mes Jums pateiksime tikslius paslaugos kainų pasiūlymus. Patikėkite mums šią svarbią detalę ir leiskite mums pridėti žavesio Jūsų ypatingai šventei.

sampano-staliuko-nuoma-3-1024x1024-1

Šampano staliukas

sampano-staliuko-nuoma-3-1024x1024-1

Šampano staliukas

sampano-staliuko-nuoma-3-1024x1024-1

Šampano staliukas

Pasiūlymas Jums rezervuojantis staliuką užsakius iš mūsų automobilio nuomą taikomos nuolaidos % 

Staliuko kaina.:  priklauso nuo žmonių skaičiaus, pateikimo, pasirinkto miesto. Nuo 90Eur iki 300+Eur. Norėdami sužinoti kainą parašykite mums staliuko numerį, datą, žmonių skaičių, šventės vietą, pageidaujamas papildomas paslaugas.

Kas įeina standartiškai į užsakytą staliuką? 

– Aptarnavimas

– Ąsotis su kraneliu ir vandeniu

– Indai užkandžiams ir/ar desertams, veidrodiniai padėklai

– Taurės

– Šampano kibirėliai

– Gyvų džiovintų gėlių dekoracijos

* Išskirtinis pasiūlymas: Už papildomą 60 eur mokestį galite užsisakyti antrą staliuką!

Staliuko kompoziciją, galima užsisakyti visą, ką matote nuotraukoje arba kiekviena paslauga gali būti derinama individualiai.

Papildomos paslaugos prie staliuko.:

 • Švenčių planavimas ir koordinavimas. (kaina derinama)
 • Šventinis rėmelis su Jūsų vardais ir šventės data: 1 vnt. – 5 eur
 • Gėrimai (vaisvandeniai, vanduo, sultys, putojantis vynas) 
 • Vieno kąsnio užkandžiai (derinama individualiai): 50 vnt. –  50 eur, 70 vnt. – 60 eur, 90 vnt. – 70 eur
 • Desertai (macarons, kanelės): Kanelės 1 vnt. – 0.80 eur (minimalus kiekis 25 vnt.) Macarons 1 vnt. – 1.30 eur
 • Vaisių padėklas – virš 2 kg. vaisių –  40 eur
 • Kruasanai įdaryti – 3 eur 1 vnt.
 • Sausas ledas (dedamas į taures)  – 15 eur
 • Foninė muzika (iš kolonėlės arba gyva)
 • Žiedlapiai
 • Palapinė

Kontaktai

Radote Jus dominančią paslaugą, ar turite kitų klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika.