fbpx
Mercedes Benz V klasės nuoma ( V class miniveno nuoma )
Nuo €/val

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!


  Siūlome prabangių minivenų nuomą. Lyg iš kitos dimensijos atkeliavusi Mercedes Benz V klasė sužavi iš pirmo žvilgsnio ir nepraranda savo žavesio net ir po tūkstančių kilometrų. Šio miniveno nuoma skirta šeimoms, verslininkams, nuotykių ieškotojams bei pavieniems keliautojams, vertinantiems savo komfortą, laiką bei save. Prabangaus mikroautobuso nuoma su vairuotoju leis Jums pasijusti lyg namuose, kadangi šios klasės Merdeces-Benz V class pasižymi erdviai suprojektuotu salonu, kuriame patogiai gali įsitaisyti net septyni asmenys.  Mercedes 5 vietų modelyje suprojektuoti patogiai atsilenkiantys staliukai darbui, tad net ir ilgos kelionės metu – galėsite išnaudoti savo laiką efektyviai. Kaip ir kituose Mercedes Benz modeliuose, kuriuos siūlome nuomai, tiek šių automobilių apdaila, tiek vidus sukurtas iš aukščiausios kokybės detalių, todėl automobilis pasižymi prabanga. Didelė erdvė kiekvienam, patogios sėdynės, darbo staliukai, aukščiausios klasės muzikos aparatūra, oro kondicionavimo sistema – tai tik maža dalis šios klasės privalumų.
  Prabangaus miniveno nuoma su asmeniu vairuotojų taps išsigelbėjimas vykstant į svarbius verslo suistikimus, kadangi kelionės laiką galėsite skirti galutiniam apsitarimui su kolegomis. Taip pat šis minivenas pripažintas pasaulyje kaip geriausias verslo klasės modelis, tad puikiai tinka priimti svečius iš užsienio, aptarnauti delegacijas, prabangios klasės minivenas užtikrins tik geriausius pojūčius nuo pirmųjų minučių iki pat pabaigos.
  Vertinantiems kokybę ir savo laiką – NuomaJums rekomenduoja Mercedes Benz V klasės automobilių nuomos paslaugą Jūsų įmonei pervežti verslo partnerius iš Vilniaus į Rygą, Varšuvą ar tolimesnius miestus, taip pat, svarbiems verslo partnerių pasitinkimams ir pervežimas iš Kauno, Vilniaus oro uostų. Mercedes V klase nuoma visoje Lietuvoje su asmeniniu vairuotoju.

  *Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

  ** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo

  pateiktų realių nuotraukų.

  Call Now Button+370 682 61111