fbpx
Mercedes-Benz G 55 AMG (Geliko) nuoma
Nuo 50€/val

Mercedes Benz G klasės nuoma – tai ką NuomaJums gali pasiūlyti geriausio savo klientui. Nors NuomaJums asortimente rasite iš tiesų platų nuomai skirtų automobilių pasirinkimą, Mercedes-Benz G63 ir G55 AMG bei G500 modeliai išsiskiria labiausiai – savo prabanga, įspūdingomis formomis bei neblėstančiu žavesiu. Mercedes-Benz G, „ Gelenvagenas ”, „ Gelikas ” – šis stilingai atrodantis visureigis, dažnai, vadinamas labai įvairiai, tačiau be jokios abejonės, jis palieka nepamirštamą įspūdį kiekvienam jį mačiusiam.

*Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo

pateiktų realių nuotraukų.

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!  Mercedes Benz G klasės nuoma – tai ką NuomaJums gali pasiūlyti geriausio savo klientui. Nors NuomaJums asortimente rasite iš tiesų platų nuomai skirtų automobilių pasirinkimą, Mercedes-Benz G63 ir G55 AMG bei G500 modeliai išsiskiria labiausiai – savo prabanga, įspūdingomis formomis bei neblėstančiu žavesiu. Mercedes-Benz G, „ Gelenvagenas ”, „ Gelikas ” – šis stilingai atrodantis visureigis, dažnai, vadinamas labai įvairiai, tačiau be jokios abejonės, jis palieka nepamirštamą įspūdį kiekvienam jį mačiusiam.

  Mercedes-Benz G 55 AMG (Geliko) nuoma

  Ypatingoms progoms skirtų automobilių pasiūla keičiasi. Žinoma, taip yra todėl, kad keičiasi žmonių poreikiai. Jeigu prieš dešimtmetį ar daugiau, atvykus į vestuvių ar gimtadienio šventę su limuzinu, svečiai būtų aikčioję iš nuostabos ir susižavėjimo, tai šiandien – limuzinas, kaip vestuvių atributas nyksta, o jo vietą užima modernūs arba klasika tapę automobiliai.

  Mercedes-Benz G 55 (geliko) nuoma baltas

  Jeigu ieškote ko nors neregėto ir trokštate išsiskirti iš minios – rinkitės NuomaJums paslaugas ir papuoškite svarbias progas išskirtinio dizaino Mercedes klasės automobiliais. Rinkitės vienintelį Lietuvoje nuomojamą baltos spalvos MERCEDES G klasės visureigį su ekskliuzyviniu AMG – baltu salonu bei verstos odos lubomis, skirtu būtent svajonių vestuvėms!

  Mercedes-Benz G 55 AMG (geliko) nuoma baltas

  Mercedes Benz G klasės nuoma – tai ką NuomaJums gali pasiūlyti geriausio savo klientui. Nors NuomaJums asortimente rasite iš tiesų platų nuomai skirtų automobilių pasirinkimą, Mercedes-Benz G63 ir G55 AMG bei G500 modeliai išsiskiria labiausiai – savo prabanga, įspūdingomis formomis bei neblėstančiu žavesiu. Mercedes-Benz G, „ Gelenvagenas ”, „ Gelikas ” – šis stilingai atrodantis visureigis, dažnai, vadinamas labai įvairiai, tačiau be jokios abejonės, jis palieka nepamirštamą įspūdį kiekvienam jį mačiusiam.

  Mercedes-Benz G 55 (geliko) nuoma baltas rankose

  Jeigu trokštate palikti neišdildomą įspūdį ar susikurti savo nepriekaištingą įvaizdį – Mercedes G nuoma tam idealiausias sprendimas. NuomaJums pateikia baltos ir juodos automobilių asortimentą bei siūlo vairuotojo paslaugas – tam, kad svarbiais gyvenimo momentais nereikėtų rūpintis smulkmenomis. Mercedes Benz G klasės nuoma skirta įvairiausioms progoms: vestuvėms, gimtadieniui, verslo kelionėms, fotosesijoms ar tiesiog išskirtinei pramogai. Būkite tikri, niekas taip nesužavės, kaip Mercedes Benz GELENVAGEN ! NuomaJums savo klientams siūlo tik tai, ką galime vadinti tikru komfortu, elegancija ir prabanga.

  Mercedes-Benz G (geliko) nuoma juodas

  Mercedes Benz G nuoma su vairuotoju 

  Mercedes Benz G klasės nuoma – tiems, kurie vertina laiko patikrintą kokybę. Šis legendinis Gelendvagen žinomas jau nuo 1979-ųjų, tad galime drąsiai sakyti, kad mūsų mintyse jis jau tapo klasika, o gerbėjams tapo kultiniu modeliu. Šio visureigio išvaizda metams bėgant beveik nepasikeitė, tačiau keitėsi vidus –  sudėtos šiuolaikinės technologijos.

  Mercedes-Benz G (geliko) nuoma su vairuotoju

  Mintis, kad nuo tos akimirkos, kada visureigis pasirodė pirmą kartą, jo išvaizda pasikeitė labai mažai, jaudina istorijos mylėtojus bei kolekcionierius. Tai reiškia, kad jau keturis dešimtmečius, šio visureigio išvaizdos žavesys neblėsta, tuo tarpu, kitų automobilių modeliai prašosi atnaujinami kas kelerius metus.

  Mercedes-Benz G 55 AMG (geliko) nuoma baltas sonu

  Mercedes Benz G klasės visureigis yra viena iš naujausių šio modelio versijų, tačiau vis dar išlaiko pirminius jo bruožus – grubokas ir kampuotas. Pirminė šio visureigio paskirtis buvo karinė, tik vėliau pristatyta civilinė versija. Galime tik džiaugtis, kad laikui bėgant buvo tobulinamas šio modelio vidus, o išorė keitėsi mažai. Ne vienas susidūręs su Mercedes-Benz G63 AMG visureigiu tvirtina, kad ši transporto priemonė – tikrasis rojus žemėje. Visureigio dizainas atspindi aukštą klasę, prabangą ir galią – būtent šiuos jausmus jaučia žmogus, sėdintis legendiniame Gelendvagene.

  Mercedes-Benz G (geliko) nuoma gelenvagen

  NuomaJums dirbanti komanda stengiasi pasiekti, kad bet kuri Jums svarbi proga taptų isškirtinė. Mes kviečiame pasinaudoti Mercedes Benz G klasės nuoma arba „Geliko” nuoma – tam, kad Jums svarbios akimirkos paliktų neišdildomą įspūdį.

  Mercedes G geliko nuoma

  Mes siūlome Mercedes Benz G nuoma su vairuotoju, tam, kad Jums svarbiomis akimirkomis nereikėtų jaudintis dėl transporto ar kelionės maršruto. Mūsų įmonėje dirbantys profesionalūs vairuotojai pasirūpins, kad į reikiamą vietą atvyktumėte laiku, o mūsų siūlomas Mercedes-Benz G klasės automobilis taptų pribloškiančia Jūsų įvaizdžio detale.

  Mercedes Benz G klasės nuoma Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje

  Mercedes Benz G klasės nuoma Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje

  Tikriausiai sutiks kiekvienas, kad artėjant ypatingoms progoms ar šventėms, norisi puošnumo ir tiesiog apima noras pabūti išskirtiniais bent akimirkai. NuomaJums siūlo kruopščiai atrinktus, prabangaus dizaino bei išskirtinio patogumo automobilius, šventėms, vestuvėms, fotosesijoms ar ypatingų svečių pasitikimui. Pasinaudokite – Mercedes Benz G klasės nuoma ir Jūsų diena taps išskirtinė. Taip pat mūsų profesionalūs vairuotojai Jus ar Jums svarbius asmenis, galės pasitikti sutartoje vietoje ir nuvežti kur tik panorėsite.  Taip pat siūlome mercedes g nuoma Klaipedoje

  Mercedes Benz G klasės nuoma Vilniuje

  Daugelis mūsų klientų džiaugiasi Mercedes G klasės nuoma būtent dėl jo modernaus ir komfortiško vidaus: odinio salono su medienos akcentais, kurie suteikia prabangos ir komforto pojūtį. Sujungus galingą ir prabangią išorę su elegantišku ir komfortišku vidumi – gausime nuostabų GELENVAGEN visureigio derinį. Mercedes G klasės nuoma itin populiari tiek tarp privačių, tiek verslo kategorijos atstovų.

  Mercedes Benz G (geliko) nuoma Vilniuje

  Visureigis tinkamas ne tik šventėms ar išskirtinėms progoms, bet ir svarbiems kasdieniams iššūkiams – svarbiems verslo susitikimams, labai svarbių ir išskirtinių žmonių paėmimams.

  NuomaJums siūlo išbandyti Mercedes Benz G nuoma Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose bei užmiestyje paslaugas. Pristatysime Jums visureigį į Jūsų nurodytą vietą ar Jus pasiimsime.

  Mercedes Benz G klasės nuoma Kaune

  Mercedes Benz G (geliko) nuoma Kaune

  Mercedes Benz G (Geliko) nuoma Kaune itin populiarėja ir sparčiai vejasi Lietuvos sostinę – Vilnių. Mūsų klientams labiausiai aktuali balto geliko nuoma vestuvėms, kadangi paskutiniaisiais metais šis visureigis tapo nebeatsiejamu šios šventės atributu. Tikriausiai sutiks visi, kad mados keičiasi ir retas kuris savo šventėje betrokšta matyti limuziną.

  https://sergiomana98642.activosblog.com/2237571/mercedes-benz-g-55-amg-geliko-nuoma

  Call Now Button+370 682 61111