Vestuvių metinės

Kas simbolizuos kiekvienos vestuvių metinės?

Vestuvių metinės švenčiamos ar kitaip švenčiamos visos Vakarų šalys. tik jų ypatingos nacionalinės galimybės, pavadinimai, visiškai skirtingi laikotarpiai. todėl daugelis visų vestuvių metinių pavadinimų yra gerai žinomi Lietuvos Respublikoje.

Vestuvių atminimo diena gali būti šeimos gyvenimo pradžios paminėjimas. Simboliniai santuokos atminimo dienos pavadinimai prasideda istorija ir yra likusių ir madingų tradicijų derinys.

Kiekvienais metais JAV priartėja prie mūsų partnerių: bendrų namų, šeimos džiaugsmų ir kančių, siekių ir svajonių… iš tikrųjų, kartu gyvenimas sukelia sunkumų ir nesutarimų, tačiau „vienintelės“ poros ne tik pergyvena jas, bet ir kartu mokosi ir stiprina. tai ne veltui paminėti, kad vestuvės yra mylėtojų šventės, o vestuvės – tai giminaičių šventė, kad kasmet gyvenimas būtų suvokiamas kaip asocijuotasis slaugoje.

Mes esame įpratę švęsti siaubingai pirmąją mūsų vestuvių dieną. tai vis dar yra labai trapi diena, nors ir pirminė, ir taip ypač pelnytai. Kitas, kaip taisyklė, yra tai, kad penkerių metų, tada dešimt, penkiolikos … keturiasdešimt metų, atminimo diena.

Tačiau metinis jubiliejus papildomai įgyja kokybę. Galbūt geras, nes šeimos atostogos negali būti pernelyg didelė suma – jūs turite gauti malonumą iš kiekvienos minutės, kurią mokate.

Kai dabartiniai pavadinimai kiekvienai atminimo dienai yra labai sunku atsekti. tai darys įtaką ne tik faktinėms medžiagoms ar pasirinktoms pasirinktoms santuokos dienos atminimo dienoms, tačiau kartu su proga dovanoti.

Trumpai apžvelgsime šių dienų santuokos dieną, kurioje yra atminimo vardai, reikšmės ir keletas dovanų pasirinkimų.

1 metų popieriaus vestuvių

popierius, žinoma, nėra stiprioji medžiaga, tačiau ji yra naudinga informacijos perdavimui ir saugojimui, ir priėmimas. Didžioji dauguma knygų, piešinių ar meilės raidžių yra parašyta, parašyta arba parašyta ant popieriaus, tiesa?

Tam tikra prasme tai atspindi pirminį bendravimo metus: santykiai vis dėlto neturi tvirto pagrindo, yra pažeidžiami ir kyla grėsmė kylantiems klausimams. pasilikti meilę iki vėlesnės atminimo dienos, vienas kitą reikia traktuoti atsakingai ir rūpestingai.

Tačiau pirminis bendravimo metai taip pat yra geras pagrindas save surasti, mokytis, kaip įveikti sunkumus, dalytis bendromis koncepcijomis ir svajonėmis. Sutuoktiniai Pasaulio sveikatos organizacija, turinti šeimos lobį, yra tiesiog „priversti“ medžioti šeimos susitaikymą įprastu būdu, su visomis žiniomis ir kantrybėmis, kurias siūlote, nerimauti ir rūpintis vieni kitais.

Šiai dienai galėsite parašyti savo nugarėlę į spalvingą pašto kortelę, įrodančią amžiną meilę ir ištikimybę. Arba suteikia stiklinę širdį arba asocijuotą slaugos gyvūnų figūrą. Tinkamos visos su popieriumi susijusios dovanos: poezijos ar prozos knygos, ekspozicijos ir nuotraukų albumai, paveikslai ar reprodukcijos, kelionės, teatras, koncertiniai bilietai, dovanų kuponai.

Gėlės: našlaičiai ar apelsinų žiedai. Našlaičiai reiškia, kad gavėjas buvo prisimintas. Kuris apelsinų žiedų būdas yra grynumas, amžina meilė, vaisingumas. Raudonos ir baltos rožės, figūrinė taika, susitarimas ir susitaikymas yra tinkami. O, rausvos gvazdikai yra kalbėjimo komunikacija – aš visada prisimenu jus.

2 metų – medvilnės (chrizantema, nėrimo, marlės) vestuvės

Vadinasi, tai vadinasi, pereina prie tradicinių kasdienių santykių, todėl kalbama, prieinama medvilnės paprastumui.

Jauni žmonės, patyrę pirminius vestuvių metus, jau turi tam tikrą bendravimo patirtį. Jie gamina pagrindinius šeimos ritualus, kurie bus lyginami su medvilne: jie ne tik švelniai susilpnina, bet ir kartu slopina, pagerina ir šildo tobulintinas vietas.

Antrąją atminimo dieną galėsite dovanoti medvilnės daiktų, pvz., Rankšluostį, patalynę, šaliką, protingą marškinėlį, ir net intymius drabužius ar vestuves.

Pagrindinė santuokos atminimo diena – visa šeima – žmonės, seserys, broliai, draugai – susirenka ir todėl kviečiama visa pulkai.

Gėlės: baltos gvazdikų figūros grožis, pasididžiavimas, meilė visiems laikams ir meilė.

3 metai – gyvūnų odos vestuvės

Tai yra vardas, kurį jie gaus, nes jų sutuoktiniai turi išmokti suprasti vienas kitą gerai.

Priešingai, gyvūno oda neabejotinai yra tvirtesnė nei popierius ar medvilnė. tarsi partneris, kai kai kurių metų gyvenimo, ji tampa gana tvirtas ir, tuo pačiu metu, gana universalus. Mintys žmonės bando užmegzti šeimos ritualus ir sąveiką, tačiau, priešingai, netrukdo jiems laisvai matuoti. Galų gale vien tik tarpusavio pasitikėjimas suteikia tikrą laisvę.

Tradicinės dovanos šiai progai yra įvairūs gyvūnų odos gaminiai. tai gali būti piniginė, diržas, nešiojamas kompiuteris, piniginė, raktas, akinių dėklas, telefonas, trapus gyvūnų odos sagė arba kitas dizainas.

Gėlės: styginių figūrų didybė ir gėlė, reiškianti asocijuotą slaugytojo maloningą gerbėją.

4 metai – vaisių (lino) vestuvės

Keturi metai kartu gyvena, leidžiant JAV kalbėti apie sutuoktinių brandą. kiekvienas jausmas ir santykiai. Ketvirtasis vestuvių metai žinomi kaip priespaudiniai ir vaisingi. Sutuoktiniai naudojasi jausmų ir santykių brandumu. Čia vaisingumas gali būti suvokiamas kaip šeimos augimas.

Net citrusinių vaisių ar vaisių arbata ir prinokusių vaisių krepšelis yra ideali dovana vaisių atminimo dienai. Ir iš tiesų lino rankšluosčiai, staltiesės, patalynė, drabužiai. juvelyriniai dirbiniai ir drabužių priedai – piniginės, diržai, kepurės, avalynė. tinka vaisių papuošalams, net knygoms, filmams ir spektakliams, kuriuose jų pavadinime paminėti vaisiai.

Gėlės: Alstromeria, atsidavimas ir santykiai. ir krūmas, figūrų pasididžiavimas ir jausmas.

5 metų medžio vestuvės

Šios vestuvių pavadinimas yra susijęs su medžiu kaip gyvenimo simboliu, žydėjimu ir vaisingumu. manoma, kad, kai 5 metai, pirmagimis ir sutuoktiniai turėtų pasukti šaknis, kaip medžiai, dėl to niekas nesusijęs ir stiprina šeimos gyvenimą, nes kūdikis gimsta.

Pavadinimas kartu reiškia, kad iki šiol vyras ir mate turėtų būti gyvenę savo namuose. Nuo praėjusių metų mediena buvo naudojama kaip taika, pastogė ir saugumas. 5 metai kartu turi sutuoktinius priartėti prie šiltumo ir sutarimo.

Dovanos šiai atminimo dienai yra medžio apdirbimas, įrankiai. kartu tinka namų dekoravimui, bižuterijai. Net savaitgalį gyvena nuostabus medinis namas, kuriame yra medienos garų vonia. mediniai namų gaminiai, spintos, dekoratyviniai dirbiniai (skulptūros), mažai baldų, pavyzdžiui, šūpinimo kėdės.

Keičiant galvą, galėsite pastebėti papildomas dovanas, kurios veikia kaip „medinis“, pavyzdžiui, važiuojant važiavimu, valtimis ar pasodinti asocijuotąjį slaugos dienos atminimo medyje.

Gėlės: saulėgrąžos ir gerberos, figūrinis grynumas ir būklė. Bonsas, figūrinis stabilumas.

6 metų neseniai suklastotos geležinės vestuvės

Ketus, metalo be skirtingų metalų pažeidžiamumą, susilpnės nuo smūgio. net jei šeimos santykiai išsisklaidys, jei sutuoktiniai neuždegs savo šeimos židinio įrodymo, jie netruks nepaisyti meilės liepsnos.

Paprastai draugas valdo namą geležinės atminimo dienos išvakarėse, ypatingą dėmesį skiriant patiekalų tobulinimui, tai yra ypač kruopščiai.

Tačiau ši proga yra tinkama, tačiau draugiškos dovanos. galėsite dovanoti fondiu puodus, keptuves, geležinį meną, stalo įrankius, rašiklius, laimingus pasagos, žvakių laikiklius ir papildomus.

Gėlės: raudonieji tulpės figūriniai prisirišimo ar kaustinio kalio atpažinimas, simbolizuojantis augimą.

7-ieji metai – žalvario ar vilnos vestuvės

Šis pavadinimas kartu apima slaptą reikšmę: varis gali būti vertinga, kieta medžiaga. Be brangiųjų metalų jam, žinoma, toli, tačiau šios vestuvės yra tarsi užuomina (taikymas) faktiniam faktui, kad sutuoktiniai vis dar turi viską prieš akis. praeityje sutuoktiniai šiuo dieną pakeitė vario monetas, kaip įrodymą apie savo būsimą laimingą šeimos gyvenimą. Svečiai paprastai gauna vario gaminius, pavyzdžiui, vyrų diržą su vario sagtimi ir porą su vario papuošalais. svarbiausia dovana šiai progai buvo vario pasagos. laimės ir gerovės simbolis.

Šiandien visos dovanos šiuo atveju turėtų būti siejamos su variu: skulptūromis, antikvariniais daiktais, vario monetomis, meno kūriniais, dekoratyviniais virtuvės įrankiais.

Tačiau bilietai į grupinį koncertą, saulės prieangio kuponą, kuris paskatintų bronzinį įdegį, arba G. Grasso knyga „Alavo būgnas“ būtų sąžininga idėja…

Gėlės: paplitusi gebenė, figūracija vedė meilę, lojalumą ir santykius, ir drėkinamasis augalas, vaizduotės lojalumas ir pasitikėjimas.

8 metai – bronzos ar alavo vestuvės.

Manoma, kad sutuoktinių gyvenimas iki dabartinio tikslo turėtų būti galutinai išspręstas, pripildytas šilumos ir supratimo. Šio metinio renginio pagrindinis tikslas – putojančios skardinės – indai, stalo įrankiai ir kt

Todėl jis nukreipiamas į dovanų, pagamintų iš šių metalų (skulptūrų, antikvarinių daiktų) ar su jais susijusių dovanų, tikriausiai apsilankymo asocijuotoje slaugos egzotinėje šalyje metu.

Gėlės: baltos lelijos figūravimo grynumas, buvimas su jumis ir dieviškasis malonumas, ir alyvos figūrinės prisiminimai apie seną liepsną.

9 metai – molio vestuvės

Ši atminimo diena pristato daiktų sklaidą, nuo skulptūrų ir skulptūrų iki meno valandų skulptoriaus dirbtuvėse.

Gėlės: apipilti strelica figuracijos ilgaamžiškumas, augimas, didybė ir nuostabūs romantiški jausmai.

10 metų – rožinės arba lydinio vestuvės

Alavas simbolizuoja lankstumą – sutuoktiniai gerai supranta vieni kitus, kad jie viską supranta pusiaukelėje, vieni kitiems, kur ir kada reikia.

Kiekvienas Pasaulio sveikatos organizacija, dalyvavusi daugelyje vestuvių, yra pakviesta į dabartinę atminimo dieną. Liudytojai ir todėl patys jaunuoliai turėtų būti dovana.

Vyras turėtų suteikti savo draugui raudonų rožių puokštę. Raudona rožė nuolat simbolizavo tvirtus jausmus ir aistras.

Šiuo metu sutuoktiniai yra apdovanoti raudonais ir rožiniais daiktais, simbolizuojančiais begalinę meilę ir džiaugsmą. Tai rausvos arba rožių tekstilės, porceliano, papuošalų. „Wiser“ dovanos knygas, pvz., „U. Eco“ rožės pavadinimą, C. DE Saint-Exupery „Rožės prisiminimą“ ir kt.

Gėlės: rožinė rožinė figūra – gera laimė ir narcizai, simbolizuojantys lengvus džiaugsmus ir poreikius.

11 metų – plieno vestuvės

Ne visiems nieko nežinote frazėje „kietas kaip plienas“. Taip, iki šiol santykiai tapo tokie tvirti, kad sunku pertraukti, o tuo metu sutuoktiniai jau turėjo turėti patogų namą, ūkį ir mažiausiai 2 jaunuolius. uždaryti giminaičiai ir draugai kviečiami į atminimo dieną.

Geriausia suteikti savo sutuoktiniams plieno gaminių pristatymą – kiekvieną papuošalą ir žavesį. pvz., chromo plieno indai, mažos puodeliai ir arbatiniai puodeliai, puodeliai ir puodeliai kartu su riedučiais, sporto peiliu… arba N. Ostrovskio romanu „Kaip sukietinti plieną“ ir sporto klubo prenumerata „plieno“ raumenims…

Gėlės: balti saulėgrąžos, figūrinė būklė ir išskirtinė meilė, tulpės, meilės, grožio ir didybės išpažinimas.

12 metų – šilkinės vestuvės

Švenčiant šią atminimo dieną galėsite dovanoti šilko drabužius, aksesuarus (kaklaskarius, kaklaskarius ar kaklaskarius), knygas ir albumus, puošiančius šilkas. Yra šilko tapybos pamokos ir knygos, kurių pavadinime yra žodis „šilkas“, pvz., A. Baricco šilkas.

Gėlės: gėlių figūrinis lojalumas ir gėlė, simbolizuojanti meilę ir gerovę.

13 metų – nėriniai (nėrimo) arba alyvinės vestuvės

Siaubingas atminimo dienos pavadinimas pabrėžia, kad šeima turi būti gydoma ir gydoma labai atsargiai, kaip liesas nėriniai.

Šią dieną draugas turi kepti liesas nėrinių blynus.

Atminimo diena yra plačiai žinoma antrame balkone, su jaunais žmonėmis, sutuoktinių žmonėmis ir skirtingais giminaičiais. Vyras suteiks draugui nėrinių apatinį ar drabužį, todėl svečiai partneriui suteiks nėrinių patalynę.

Viskas, kas yra pririšta arba sudaryta iš intymių drabužių, apatinių drabužių, puošniųjų staltiesių ar patalynės, gali dirbti. Nėriniai yra įprasti puošia rėmus, albumus, knygas, dienoraščius, spinteles ir papildomus.

Gėlės: be kaulo gėlių puokštė, kaip ir puokštės gavėjai – galite nuolat pasilikti pušynų valstijai, o chrizantemos figūrų lojalumui ir gausai.

14 metų – dramblio kaulo ar kalcedono vestuvės

Agatas gali būti pusbrangiai akmuo, kuriam jau seniai buvo suteikta burtinė savybė, skirta sutuoktinių laimėjimui ir ištikimybei apsaugoti nuo pavojaus. Atminimo dienos pavadinimas reiškia, kad šeimos gyvenimas jau tapo stipresnis. laikydamiesi tradicijos, šios dienos sutuoktiniai dar kartą turėtų pripažinti meilę, kad tarp jų nebūtų paslapčių.

Todėl dovanos sutuoktiniams turėtų būti siejamos su šia medžiaga. tinka dramblio kaulo produktų plitimui: juvelyriniai dirbiniai, diržai, briaunoti peiliai, marškinėlių sąsagėlės, rašikliai, papuošalų dėžutės. galėsite paprasčiausiai bėgti nuo nuolat kintančių savo dramblio kaulo dovanų, kad išvykstumėte į šalis, kur gyvena ar auga dramblys, pastebėkite knygas ar filmus apie dramblius, arba tiesiog suteikite jiems tam tikrą širdį malonaus dramblio kaulo spalvą.

Dovanos yra tinkamos chalcedonams: juvelyriniams dirbiniams, figūroms ir kitiems aksesuarams.

Gėlės: gladiolio figūrų prisiminimai, galia ir tvirtumas, rausvos gėlės figūracija – grynas susižavėjimas.

15 metų – Kristalai arba stiklo vestuvės

„Crystal“ gali būti aiški, švari, nuostabiai garso medžiaga, gausesnė už stiklą, todėl sutuoktiniai Pasaulio sveikatos organizacija gyvena penkiolika metų, pasigirti savo tvirtą šeimą ir meilę.

Tačiau nepamirškite, kad kristalas pertrauka, todėl elgiasi su savo šeima kaip anksčiau, todėl reikia atidžiai ir subtiliai stengtis stiprinti savo santykius.

Penkiolika metų gali būti labai svarbi data, kuriai reikia tinkamo gydytojo požiūrio. Į šventę paprastai kviečiami vestuvių liudytojai, geriausi draugai, giminaičiai. Penkioliktoji atminimo diena gali būti privaloma jaunuoliams – gyvybingumas, džiaugsmas ir šeimos laimė. kai penkioliktoji atminimo diena paprastai yra rimtai švenčiamos.

Dovanos yra kristaliniai objektai, pabrėžiantys aiškų ryšį tarp sutuoktinių, pavyzdžiui, kristalų.

Tinkamiausias stiklo ar roko kristalinės prekės – papuošalai, rankogalių segtukai, indai.

Gėlės: Stephanie, vestuvių džiaugsmo įvaizdis ir rožės – meilės įvaizdis.

18 metų – turkis vestuvės

Tinkamos dovanos, puoštos turkiu.

Gėlės: keramikos dirbinių rožės, vaizduotės susižavėjimas.

20 metų – vestuvių keramikos dirbiniai

Porcelianas yra elegantiška ir tikrai graži medžiaga, tačiau nesilaikoma.

Nepaisant to, sutuoktiniai Pasaulio sveikatos organizacija gyveno dvidešimt metų ir turėtų malonumą iš tokios išplėstinės, nuostabios sąjungos, turint omenyje, kad šeimos laimė gali būti trapus veiksnys ir tai yra jų rankose.

Šią progą džiaugsmingas stalas turėtų būti papuoštas keramikos dirbiniais. Tai gali būti paslauga, suteikta svečių atminimo dienos proga. Sutuoktiniai gali palenkti arbatą ar mažą aptarnavimą arba 2 keraminius indus.

Tai pasiekiama dovanų papuošalams, dekoratyviniams namų dekoravimo detalėms. galėsite susitarti su amatininku suformuoti keraminių indų vakarienę arba mažai ar arbatos rinkinius, skirtus konkrečiai savo atminimo dienai.

Gėlės: baltos ir rožinės rožės, tarsi paminėti – vis dar myliu ir galiu mylėti, ir astras, figūrinės žinios ir turtas.

25 metų neseniai – sidabro vestuvės

Keliose šalyse sidabro vestuvės švenčių tradicija yra pertrauka vokiečių papročių amžiuje. jie turėjo moteriškos praktikos Pasaulio sveikatos organizacija buvo susituokusi dvidešimt penkerius metus ir buvo papildyta baltais sidabro gėlių vainikais

Sidabras gali būti vertingas. todėl atminimo dienos pavadinimas, kuriame pabrėžiama, kad 1/4 ketvirtadalis praleido kartu, turėtų būti gerbiami ir vertinami sutuoktinių ir aplinkinių žmonių.

Tai yra pirminė „rimta“ santuokos atminimo diena, kuri neapsiriboja apsikeitimu dovanomis. Tą dieną bažnyčios vestuvių įžadai paprastai atgaivinami arba santuoka yra iškilmingai užregistruota civilinio rašto darbų vietoje.

Be to, kai švenčiamas sidabro vestuvės, sutuoktiniai dėvi sidabro žiedus, kurie dėvimi šalia auksinių vestuvinių žiedų. „Puokštė“ tikrai norėtų būti apdovanota baltų ir (arba) sidabro gėlių puokštė, kurioje yra sidabro juostelė arba juosta ir puoštos sidabro papuošalais.

Kadangi dvidešimt penktoji atminimo diena yra ypatinga, ji priimama, kad ją švęsti ne tik su šeimos nariais, bet ir kartu su pakviestais svečiais. gali būti malonu paklausti draugų, bridesmaids, bridesmaids, tarpininkas Pasaulio sveikatos organizacija dalyvavo santuokos dvidešimt penkerius metus praeityje.

Teatro žiūrėjimas į santuokinę nuotrauką ar judantį vaizdą, įdomiausių akimirkų prisiminimai įkvepia malonius jausmus.

Ceremonijos ar šventės automobiliai yra fantastiškai papuošti prisiminimų juostelių ir gėlių susitarimais. O, erdvė ir džiaugsmingas stalas būtų puošti sidabro dekoratyvinėmis detalėmis: žvakėmis, servetėlėmis, servetėlių žiedais. Įrankiai gali būti net puošti sidabro ornamentais, stalviršiu, padengtu sidabru ar sidabro stalo užvalkalais (tada priešingai akcentai ant stalo turėtų būti griežtai koordinuojami).

Dėl šio metinio džiaugsmingo stalo gali būti naudinga naudoti sidabro stalo įrankius.

Sidabro vestuvių proga tinka sidabro dovanoms. Tai papuošalai, aksesuarai, stalo įrankiai, vazos ar figūrėlės. jie brangiai laimėjo, tačiau žmones, kurie ilgesniam laikui ištekėjo dvidešimt penkerius metus, reikia.

Gėlės: sidabro rožės figūravimas iš pradžių žino religiją, viltį, žinias ir pažadą simbolizuojančią rainelę.

30 metų perlų vestuvės

Šis jubiliejus sako, kad trisdešimt iš jų Pasaulio sveikatos organizacija gyvena kartu su perlais, ypač perlais.

Iš istorijos perlai yra laikomi ne tik laimės laimės žavesiu, bet kartu ir vaisingumo emblema. tai rodo, kad ne tik jaunuoliai, bet ir vienišiai vaikaičiai turėtų lankyti tokią didelę atminimo dieną.

Tradiciškai, šiai dienai žmogus siūlo savo paskutinį pusę temos, kuri yra įsteigta per trisdešimt perlų (net jei jie yra dirbtiniai perlai).

Svečių dovanos turėtų būti net ir perlų spalvos, baltos, juodos ar rožinės spalvos (kaip tikrojo perlo spalva). tai gali būti priedų, papuošalų, interjero daiktų plitimas ir pan

Tinka dovanoms, puošiančioms tikrus ar dirbtinius perlus (papuošalai, aksesuarai), perlamutro motina.

Be to, dovana yra maisto patiekalas arba nardymas karštoje jūroje, kaip ir knygos, filmai ar muzikos pavadinimai, turintys žodį „perlas“, kaip Kikuć „Lady as a Pearl“, P. Webber „Girl with perlų papuošalų įrašas, XVIII a. J. senasis meistras van Delftas „Moteris su perlu ar jo kopija“ ir tt

Gėlės: baltos rožių figūros grynumas ir lelijos, simbolizuojančios grynumą ir didybę.

34 metai – gintaro vestuvės

Šia proga galėsite dovanoti gerą gintaro papuošalų ir aksesuarų tipą. netgi gali būti sąžiningas planas mokėti kiekvieną savaitgalį arba savaitę Lietuvos pajūryje ir, žinoma, įsitikinkite, kad nueisite į Gintaro indėlį.

35 metų – koralų vestuvės

Ši atminimo diena yra tinkama lino gaminių plitimui: vestėms, tekstilės gaminiams, aksesuarams. Jei švenčiatės atminimo dienos asocijuotoją vasaros pabaigoje, galite būti pasiruošę įsigyti lino puokštę itin gėlių parduotuvėje.

Atitinkamos dovanos bus sudarytos iš koralinių dirbinių. ypač juvelyriniai dirbiniai, kuriuos seniai puoselėjo lietuviškos moterys ir dėvėti iki XX a., kai gintaro papuošalai ir įvairūs papuošalai tapo stilingi. dekoratyviniai koralai, skirti vidaus apdailai, yra tinkami.

Jei galėsite sau leisti tokią pramogą, šilumos jūroje visur, kur yra vieta, bus nardoma ant koralinių rifų. Arba apsilankykite Jūrų saugykloje arba Okeanografijos centre.

Gėlės: Sanpaulija, vaizduotės ištikimybė.

40 metų – rubino vestuvės

Rubinas gali būti meilės ir židinio akmuo, figūravimas nesibaigiančiais sutuoktinių jausmais. Anksčiau šiomis atminimo dienomis jos į žiedus įdėti rubinus. šiuo metu galėsite tiesiog gauti naujus rubino žiedus.

Keturiasdešimt metų gali būti siaubingai rimta diena Nursingd’o asocijuotasis asmuo yra labai iškilmingas švęsti tokią atminimo dieną.

Į atminimo dieną kviečiami artimi giminaičiai, geriausi šeimos draugai, o vaikai su anūkais turėtų būti dovana. Šia proga priimami dovanoti brangiai laimėti ir didžiulės dovanos: baldų ir interjero detalių, paveikslų, vazų, buitinės technikos ir kt., Taip pat įvairūs rubino spalvos gaminiai: drabužiai, staltiesės, antklodės, užuolaidos, namų dekoracijos.

Šių metų palydovai įkūnija raudoną spalvą ir raudoną kristalą. pateikiami įvairūs drabužiai, aksesuarai ir rožės. Žinoma, yra tinkami juvelyriniai dirbiniai su rubinais: žiedai, apyrankės, karoliai, pakabučiai, sagės, rankogalių segtukai, šalikai ir pan. Malonus stalas gali būti papuoštas rubino spalvos priedais.

Gėlės: mėlynos rainelės figūracijos religija, išmintis, sveikata.

45 metų – Ruby (safyras) vestuvės

Safyras gali būti skaidraus mėlynojo vandens kristalas, kuris, kaip manoma, turi savo sugrįžimo brandą, kuris suteikia meilę ir apsaugo nuo blogio. Atrodo, kad safyro vestuvės paminėja, kad sutuoktiniai gerai supranta vienas kitą taip, kad mažai tikėtina, kad jie kada nors skyrybų. Šią tvirtą meilę tarp šių porų vargu ar kas nors abejoja, ką liudija jų garbingas amžius.

Atminimo safyro dienos proga vyras ir draugas teikia viena kitai juvelyrinius dirbinius su safyrais, o jų džiaugsmingi drabužiai turėtų būti mėlyni. Atminimo diena yra plačiai žinoma su gražia iškilmingumu.

Į safyro vestuves kviečiami vaikai, anūkai ir vaikaičiai, taip pat ir įvairūs uždarieji giminaičiai.

Mėlyna brangakmenis diktuoja šios atostogos temą. panašūs jubiliejai, juvelyriniai dirbiniai ir priedai, padengti safyrais: žiedai, apyrankės, karoliai, pakabučiai, sagės, rankogalių segtukai, šaliko smeigtukai ir pan. ji kartu sujungs safyrų vestuvių ir namų daiktų, drabužių, gėlių sklidimą.

Raudona spalva ir raudonasis kristalas yra šio metinio palydovai. Todėl įprasta dovanoti įvairius raudonos spalvos dalykus. Be to, svečiai dovanos daiktus, susijusius su vandeniu tokiu ar kitu būdu, kaip mėlyni rankšluosčiai, mėlyni lakštai ar poilsio kambario dekoracijos.

Partijos stalas būtų fantastiškai papuoštas rubino spalvos priedais.

46 metų neseniai – vestuvių vestuvės

Šia proga galėsite dovanoti drabužius, namų tekstilę ir namų daiktus su levandų papuošalais. labiau kaip grožio rinkiniai ar procedūros su šiais žolelių eteriniais aliejais.

Jei pageidaujate keliauti, apsilankymas Prancūzijos regiono regione Prancūzijoje, kur lavanda yra visiškai auginama ir lyginama su lakia nafta, gali būti protingas planas.

Gėlės: Levanda.

47 metų – kašmyro vestuvės

Šiai atminimo dienai tinkama dovanoti įvairius kašmyro drabužius. Arba imk Asocijuoti slaugos egzotiškoje kelionėje į geografinę vietovę (Indijos regionas netoli kalnų kalnų).

48 metų – Ametisto vestuvės

Ametistas gali būti violetinis akmuo, diktuojantis atminimo dienos spalvą.

Klasikinė dovana – ametistas užsandarinti papuošalai (žiedai, auskarai, apyrankės, karoliai, rankogalių sąsagos, laikrodžiai, portalai). galėsite sujungti su violetine dovana ar puošti lentą su šia spalva.

49 metų neseniai – kedro vestuvės

Tinka kedro medžio ar gyvo medžio dovanoms. galėsite kartu aplankyti šalis, kuriose šie medžiai auga (Vakarų Azija, Himalajus ir Atlasas (Šiaurės Afrika) kalnai).

50 metų – aukso vestuvės

Auksinės vestuvių tradicijos, susijusios su germanų papročių amžiais, yra žinomos visose šalyse. jie buvo moterys, išgyvenusios penkiasdešimt metų, geltonos ar auksinės gėlės vainikais.

Tai iškilminga data. Galų gale, auksas neabejotinai yra vienas iš svarbiausių tauriųjų metalų. Jis nuolat simbolizavo vieną dalyką, kuris yra gyvybiškai svarbus, netgi didingas ir pasiektas per silpną. tada yra ta, kad auksinės vestuvės, mažai abejojame metų sunkių ir svarbių bendradarbiavimo vaisių.

Tai labai garbingas jubiliejus, kuris yra atskiras nuo kiekvienos poros. Dėl to ji švenčiama iškilmingai, švenčiama itin milžiniškoje šeimoje ir draugystėje: jaunuoliai, anūkai ir mažatviai, aukštesni draugai ir liudytojai.

Santuokos rytą, vyras paveda savo draugui ryškiai geltonos (aukso, paauksuotos) gėlių puokštę, todėl vyrui suteikiama apsvaiginimo lazda. Tinkamai apsirengusi, ji kerta geltonos arba auksinės juostelės (poros yra susietos ceremonijoje) ir visos šeimos viduryje, apie civilinę rašto darbo vietą ar bažnyčią. Čia įžadai iškilmingai atgaivinami, todėl sukuriama atminimo diena. Tačiau ne tik jubiliejai, bet ir kiekvienos kartos atstovai – kolegų liudytojai, vaikai, anūkai ir didieji vaikaičiai – pasirašo šį aktą. Jei tai įmanoma, malonu paklausti ankstesnio pulko – bridesmaids, bridesmaids, matchmaker, auksinių vestuvių liudytojai.

Kadangi auksinės vestuvės yra plačiai žinomos, santuokos žiedai atgaivinami. jie iš naujo pilami ir pašventinami (jei pora tiki). ten yra dar vienas paprotys, kur vestuviniai žiedai yra dukart perduodami anūkams, o nauji auksiniai žiedai sukurti jubiliejams. paprastai sukuriami tolesni aukso žiedai, kurie dėvimi su naujausiais vestuvių žiedais.

Automobilius, kurie veda į jubiliejus, skirtus ceremonijoms ir šventėms, netgi gali puošti auksinėmis juostelėmis, gyvais ar meniniais susitarimais, dekoratyvinėmis detalėmis, lipdukais.

Džiaugsmingas stalas būtų fantastiškai puoštas aukso priedais: žvakėmis, servetėlėmis, servetėlių žiedais, puokštėmis. tinkamas stalo užvalkalas, papuoštas aukso papuošalais, riešutais. Auksinių vestuvių šventė labai iškilminga stilingoje lentelėje.

Atminimai, iškilmingos kalbos ir skrudintuvai vaidina svarbų vaidmenį „Auksinių vestuvių“ šventėje. Jubiliejui skiriamos ne tik aukso, bet ir vienodos gintaro papuošalai, juvelyriniai dirbiniai, aksesuarai, aukso ar geltonos spalvos dirbiniai ir drabužiai. pateikiamos įvairios vertingos dovanos, pvz., kelionės, kolekcionuojami daiktai ar antikvariniai daiktai. Jei keletas yra smalsūs apie muziką, galėsite suteikti savo jaunimui auksinius šlakus. taip pat, kaip ir skirtingi jubiliejai, juvelyrų raižyti akiniai ir įvairūs stiklo bei krištolo dirbiniai yra tinkami.

Pateikiami įvairūs dalykai, svarbiausia – auksas arba auksas. tai gali būti atvaizdas su auksiniu rėmeliu, laikrodžiu arba aukso spalvos ar auksu dažytu laivu. jaunuoliai turėtų pastatyti aukso dovaną kaip pagarbos savo tėvų sąjungai ženklą.

Gėlės: geltonos rožių figūros džiaugsmas ir santykiai.

55 metų neseniai – „Emerald“ vestuvės

Tinka papuošalams ar smaragdams puoštiems aksesuarams, nepatyrusiam namų dekoravimui, drabužiams, įvairiems augalams. tai gali būti malonu reikalauti, kad asocijuotasis slaugytoja smaragdinis spalvotas automobilis važinėtų aplink miestą ar apsuptą erdvę.

Gėlės: šarminis kalio figūravimas, didingas grožis.

60 metų – vestuvių jubiliejus

Deimantas yra ne tik geriausias, bet ir pats svarbiausias malonus akmuo, todėl jis taip pat pelnė. Reti laimingos poros Pasaulio sveikatos organizacija tokią metus turi vienoje šeimoje. Paprastai jie nuoširdžiai domisi ir išmintingi žmonės, kurių jausmai suteikė jiems jėgų, dvasios ir energijos, kad išliktų išlikę.

Deimantas gali būti natūralios dorybės ir laimės įvaizdis, todėl deimantų vestuvių jubiliejus gali būti tvirtos šeimos laimės įrodymas.

Šią iškilmingą dieną vaikai, anūkai ir vaikaičiai turėtų pateikti savo deimantinius žiedus kaip didžiulio pagarbos, dėkingumo, meilės ir ištikimybės įrodymą.

Deimantų vestuvių jubiliejinė tradicija yra karalienės Viktorijos britų deimanto šešiasdešimtmetis.

Tai vienas iš svarbiausių garbingų jubiliejų.

Septyniasdešimties metų amžiaus, kaip ir sidabro ir aukso vestuvės, atgaivinamos vestuvių pažadai, deimantiniai žiedai puošia vestuvinių žiedų, arba nauji žiedai, puošti deimantais, atiduodami.

Ryte, prieš apie bažnyčią ar rašytinę darbo vietą, kapitono padėjėjas suvynioja savo vyrą į itin ceremoniją, kuri yra įdėta į deimantų dygliuotos sagės.

Vyras turi šukuoti savo žmonos plaukus ir susieti juos su deimantų dirželiu.

Pateikiamos šviesios baltos, paprastai geltonos gėlės.

Jei sutuoktiniai yra sveiki, šeimos susijungimas yra kontrolė. Dienos akcentas gali būti šeima, susirinkusi kaip tvirtas, kaip ir deimantas: jaunuoliai, sūnūs, vaikaičiai, anūkai su sutuoktiniais ir didikai. Jubiliejus sveikina šilumos pasveikinimas ir iškilmingi skrudintuvai, stebimos vestuvių nuotraukos, filmas, bendri prisiminimai ir patarimai jaunuoliams ir anūkams.

65 metų neseniai – geležinės vestuvės

Toks asocijuotasis slaugos dieną gali būti retas įvykis. Tai liudija apie ypatingą šeimos santykių nelankstumą, kuris tampa kietas ir kietas, kaip geležis.

Kalvystės gaminiai, tinkami dovanoms: kalvių ugnies įrankiai, interjero, sodo ar kiemo dekoratyviniai susitarimai.

65 metų ir pusmečio metu kartais šventė akmenines vestuves. Švenčiant tokius jubiliejus, geriausia dovana yra šeimos susijungimas ir nuostabių akimirkų prisiminimai.

Tačiau, kai šventė primena tinkamai pasirinktas dovanas, tai visada įdomu.

Galite dovanoti tvirtą akmens prekę (stalo reikmenys ir taikomieji menai – žvakidės, skulptūros). galėsite užsisakyti paminklinę akmens kompoziciją ir įdėti jį į sodą savo namuose arba savo tėvų sodyboje.

70 metų – palaimintas ar jausmas vestuves

Vaikaičiai ir vaikaičiai yra pilnai užaugę, tačiau meilė ir toliau gyva, tai gali būti tikras palaimas.

Šios sukaktys švenčiamos iškilmingai, kaip ir kitos retos vestuvių jubiliejai.

Tinkamos simbolinės ir protingos dovanos sutuoktiniams: garbanoti akiniai, jubiliejinių paveikslų ar kūrybinio asmens portretas, filmas apie jaunimo prisiminimus (gyvenimas, vestuvės). Šventė gerai žinoma su šeima ir draugais. Pora laimi bažnyčioje.

75 metų – viršutinė arba antroji vestuvių metinė

75-oji santuokos diena – tai pasitenkinimo ir patvaraus vedybų karūnavimas. tai dažnai yra papildomos vestuvės (arba antra deimantų vestuvės).

Deimantiniai vestuvių ceremonijos yra daugiamečiai ir atgaivinami. teisinga dovana vestuvių metinėms.

80 metų – ąžuolo vestuvės

Labai tikėtina, kad visi švenčiausi metiniai bus retiausi.

Tuo pačiu metu aštuoniasdešimties metų pora slaugytoja pagyrė ne tik tvirtą sąjungą, bet ir papildomą negabaritinę jaunuolių, anūkų ir vaikaičių šeimą.

Jei jubiliejų sveikata yra gera, gali būti malonu švęsti tokią asocijuotą slaugos dieną, iškilmingai pagyvindami vestuves bažnyčioje ir iškilmingai užregistruodama vestuves rašytinėje įrašų darbo vietoje.

Jei sutuoktinių sveikata viešai neleidžia viešpatauti didesnėms šventėms, diena taip pat gali būti švenčiama priėmimu – susibūrimas su visais seneliais, jų pripažinimas ir pasiruošimas iškilmingai šeimos vakarienei. Tokiu atveju gali būti tikslinga dovanoti ąžuolo daiktus: juvelyrinius dirbinius, namų aksesuarus, namų daiktus, baldus. galėsite papildomai auginti dienos medį.

100 metų – raudonosios vestuvės.

Juos susižavėjo jų laimingi sutuoktiniai Niftulla ir Balabeim Agayeva, WHO gyveno amžinai.

Visi jubiliejai yra gražūs ir gyvybiškai svarbūs savo pačių metode, žymintys jiems reikalingą taką, kliūtis, kurias reikia įveikti, sunkumus, kurių jiems reikia senų, ir linksmas akimirkas.

Kiekvienais metais sutuoktiniai palaipsniui suvokia vienas kitą, meilė tampa neaktyvi ir subrendusi, o ją puošia jaunimo ir vėliau anūkų gimimas.

Kiekvienos dienos įvaizdis atspindi ryšį tarp 2 žmonių – nuo gryno popieriaus iki kietų ir nesunaikinamų deimantų ar tvirtų ąžuolų, ir tikriausiai iki raudonų.

Mes norime, kad jums būtų patenkintas jubiliejus!