Šampano staliukas vestuvėms

Vestuvės – tai viena iškilmingiausių švenčių gyvenime. Pasiruošimas joms trunka mėnesių mėnesius, o viską iki smulkmenų planuoti pradedama jau gerokai iš anksto. Aprėpti reikia tiek daug – tai ir laikas, ir vieta, ir svečių sąrašas, muzika, dekoracijos, tematika… Vardinti būtų galima dar ilgai.

Ir vis dėlto kai kurios detalės gali būti itin neraminančios. Jos mažos – bet reikšmingos. Ne paslaptis, kad išsipuošę svečiai, nešini dovanomis ir gėlėmis, tikisi ne mažiau, nei įspūdingo renginio. Jie nori būti sutikti, palydėti, pasodinti prie stalo, palinksminti ir taip toliau. Visa ši atsakomybė, be abejo, gula ant jūsų, šeimininkų, pečių.

Vienas iš tokių – tai svečių pasitikimas po ceremonijos bažnyčioje ar santuokų rūmuose. Dažnai vestuvių svečiams siūloma atsigaivinti gėrimais, jų laukia šventės vedėjas, fotografas ir kiti šventei nuotaiką kuriantys asmenys. Būtent čia mes ir galime pasiūlyti, kaip vieną iš šių subtilių rūpesčių išspręsti. Mūsų siūlomas šampano staliukas vestuvėms – tai nedidelė, bet itin svarbi detalė, norint turėti nepriekaištingą ceremoniją bažnyčioje ar rotušėje.

 

Šampano staliukas vestuvėms – kone neatsiejama šventės dalis. Mažas, bet itin reikšmingas šventineni nuotaikai palaikyti. Verta atkreipti dėmesį, kad jaunavedžių pasveikinti atvyksta ne tik visą dieną švęsiantys svečiai, bet ir galbūt mažiau artimi draugai ar kaimynai. Jie sudalyvauja santuokos ceremonijoje, o tuomet vienas po kito pasveikina jaunuosius. Būtent tada, šalia bažnyčios ar rotušės, įvyksta pirmasis miniatiūrinis pobūvis. Jo metu paprastai vaišinamasi šampanu ar kitais gėrimais, ragaujama mažais kąsneliais paruoštų vaišių ir bendraujama.

Šampano staliukas vestuvėms šiuo atveju tampa tuo centru, aplink kurį pradeda suktis visas veiksmas. Svečiai vienas po kito susiburia aplink jį, sveikina jaunuosius ir vaišinasi. Na, o mūsų siūlomas šampano staliukas – tai garantas, kad po ceremonijos vestuvės vyks toliau be jokių nesklandumų. Išėjusių į lauką svečių jau lauks mūsų paruoštas šampano staliukas. Mes pasirūpinsime tiek jo atvežimu ir pastatymu, tiek išvežimu ir sutvarkymu. Jums nereikės rūpintis niekuo, nes tai už jus padarysime mes.

Šampano staliukas bus papuoštas pagal klasikinę tematiką – tai balta iškilminga staltiesė bei dekoracijos, dailiai išrikiuotos taurės bei vaišės. Staliuko dekorą galime pritaikyti ir pagal jūsų pageidavimus, atsižvelgiant į šventės braižą ar metų laiką. Pasirūpinsime ir gėrimais – mūsų pasiūlytas arba jūsų pageidaujamas šampanas jums su svečiais pasirodžius bus atšaldytas ir paruoštas pilstymui į taures. Kas be ko, ypač jeigu šventėje dalyvauja ir vaikų, šalia šampano paskirstysime ir nealkoholinių gaiviųjų gėrimų, mineralinio vandens arba sulčių.

Kaip ir kokias vaišes ruošti, visuomet kviečiame pasikonsultuoti su mumis. Atsižvelgiant tiek į staliuko dydį ir mūsų turimus indus, galime sukurti pačias įvairiausias kompozicijas, atsižvelgiant tiek į skanumynų išvaizdą, tiek pobūdį. Gal tarp svečių yra netoleruojančių tam tikrų maisto produktų? O galbūt net ir maistas spalviškai ar kompoziciškai turi derėti su jūsų iki mažiausių smulkmenų apgalvotų dekoracijų? Jeigu taip – esame pasiruošę išklausyti visus pageidavimus ir juos išpildyti.

Šventei besitęsiant, dažniausiai vairą į savo rankas perima šventės vedėjas ar kitas tarp dalyvių esantis asmuo, atsakingas už šventės eigą. Svečiams pradedant po truputį žvalgytis aplinkui, o jauniesiems susirinkus visas sveikinimų puokštes bei dovanas, dažniausiai šventė persikelia į kitą vietą. Jums jokiu būdu nereikia rūpintis, kad šampano staliukas bus paliktas vienas, be priežiūros. Nedvejodami kvieskite svečius judėti toliau, o mes užsiimsime staliuko tvarkymu. Tegul tai būna gražiausia jūsų diena, kurios nesutrikdys nė vienas rūpestis – net ir šampano staliukas vestuvėms.