Mikroautobusų nuoma Alytuje

Mikroautobusų nuoma Alytuje

Kaip įsivaizduojate savo vestuves? Ar jos tylios, jaukios, tik su brangiausiais širdžiai žmonėmis, o gal atvirkščiai – triukšmingos, „didelės“ ir „storos“? Kiek žmonių – tiek ir nuomonių. Vis dėlto nesvarbu, kurį variantą esate linkę pasirinkti, beveik neabejojame, kad daugumos porų šventėje dalyvauja mažiausiai dešimt žmonių. Tai – tik pradinis skaičius, kuris dažniausiai yra linkęs kilti – poros į vestuves nori pasikviesti draugus, kolegas, seniai matytas gimines… Net nepastebite, o jūsų sąrašas pasipildo jau pora dešimčių šventės dalyvių.

Iš karto su tuo kyla daugybė organizacinių klausimų – kuo juos pamaitinti? Kuo užimti? Kaip nugabenti į reikiamas vietas? Neabejojame, kad dėl šių rūpesčių gausos iš savo sąrašo nenorėtumėte išbraukti nė vieno iš galimų svečių. Laimei, bent į jau paskutinį klausimą mes turime greitą ir lengvą sprendimą – tai Mikroautobusų nuoma Alytuje.

Mikroautobusų nuoma Alytuje

Mikroautobusų nuoma Alytuje – itin populiari paslauga tarp jaunavedžių. Kodėl? Mat, kaip ir minėjome, ji išsprendžia ne vieną galimą rūpestį. Visų pirma, visi svečiai „laikomi“ vienoje vietoje, t.y., nereikia bijoti, kad kokia nuklydusi mašina nutols nuo kolonos ir „pames“ šventės dalyvius. Vien tai gali sutrikdyti visą šventės eigą, o „paklydėliams“ ir sukelti nemažai streso. Mikroautobusų nuoma Alytuje iš karto pašalina šį rūpestį. Svečiai gali būti suskirstomi mažomis grupelėmis, paskiriami į vieną autobusiuką ir visi kartu nugabenami į reikiamą vietą.

Kaip triukšminga ir linksma juose bus – tai jau jūsų šventės atmosferos klausimas. Mikroautobusų nuoma Alytuje suteikia visas galimybes svečiams leisti laiką kartu, vienas kitą geriau pažinti ir įsijausti į šventės šurmulį, pernelyg nesijaudinant dėl to, kaip nukakti į vieną ar kitą vietą. Svečiai galės atsipalaiduoti ir linksmai leisti laiką, kol bus pasirūpinta jų maršrutu ir kelione, o to, neabejotina, atėję į vestuves, jie ir tikisi. Kas žino, galbūt kelionė mikroautobusiuku kai kuriems iš jūsų svečių taps naujos pažinties pradžia? Juk ne veltui į vestuves renkamasi ne tik švęsti jaunavedžių sąjungos, bet ir pasidairyti po jų artimųjų ir draugų ratą.

Mūsų siūloma Mikroautobusų nuoma Alytuje turi ir vairuotoją. Atlikus rezervaciją jums nereikės rūpintis niekuo kitu, tik kaip patiems tinkamai pasiruošti savo svarbiausiajai dienai. Jai atėjus, sutartu laiku jus pasitiks modernios transporto priemonės, vairuojamos reprezentatyviai atrodančių, mūsų parinktų vairuotojų. Galite būti tikri, kad kiekvienas jų – tai savo srities profesionalas, turintis nemenką patirties stažą. Atlikę dešimtis kelionių Mikroautobusų nuoma Alytuje  ir į kelionės tikslą nugabenę šimtus svečių, jie ne tik puikiai išmano savo darbą, bet ir geba išspręsti įvairias netikėtas, kelyje pasitaikančias situacijas.

Kiek ir kokių mikroautobusiukų jums reikės – tai jau klausimas, kurį galite aptarti su mumis. Mes visuomet esame pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti tinkamiausią variantą, atsižvelgiant į jūsų turimą biudžetą, vestuvių maršrutą bei svečių skaičių. Per ne vienerius metus praktikos esame išmokę atpažinti, kas įvairioms klientų grupėms svarbiausia ir esame tikri, jog turime tai, ko reikia kiekvienai jaunavedžių šventei.

Mūsų Mikroautobusų nuoma Alytuje gali pasiūlyti du sprendimus – tai baltos spalvos Mikroautobusų nuoma Alytuje  Mercedes Benz Sprinter. Vienas jų turi trylika sėdimų vietų, kitas – šešiolika. Mercedes Benz Sprinter rinkoje pasižymi kaip išskirtinį patogumą ir ilgesnes komfortiškas keliones galintis suteikti prekės ženklas. Sprinter autobusiukų vidinio interjero dizainas buvo kurtas siekiant kuo labiau supaprastinti ilgesnius pravažiavimus. Aptakus vidinio interjero paviršius ir monochromatinės spalvos sukuria modernų, tačiau jaukumu dvelkiantį įspūdį. Šie autobusiukai sukurti taip, kad kiekvienas jų keleivis, nepriklausomai nuo sėdimo vietos, patirtų vienodą komfortą ir jam būtų užtikrintas vienodas saugumas.

Jeigu ieškote ekonomiško, tačiau reprezentatyviai atrodančio varianto – Mercedes Benz Sprinter Mikroautobusų nuoma Alytuje gali būti jūsų idealus variantas. Šio prekės ženklo kūrėjai nuolat ieško, kaip keleiviams suteikti kuo didesnį komfortą, neišeinant iš protingos kainos ribų. Dėka ne vieno technologinio sprendimo priimto pastaraisiais metais, Mercedes Benz Sprinter keleiviai gali mėgautis itin lengvu, lygiu važiavimu, kuris kelionės eigoje darosi kone nepastebimas. Šie autobusiukai daugelio vairuotojų ir keleivių apibūdinami kaip nepretenzingi, tačiau itin patogūs ir patikimi ilgesnių kelionių metu. Be kita ko, jie pasižymi ir tik Mercedes Benz būdinga praktiška elegancija.

Įvairiapusiškumas ir pritaikomumas jau seniai yra tapę šių autobusiuku prekiniu ženklu. Pirmoji Mercedes Benz Sprinter karta buvo sukurta dar 1995 metais Europoje. Nuo tada atlikta daugybė pakeitimų ir atnaujinimų, atsižvelgiant į rinkos poreikius bei vairuotojų ir keleivių reikalavimus. Mūsų automobilių nuoma vestuvėms šį prekės ženklą išsirinko neatsitiktinai. Šie mikroautobusai ne kartą buvo įvertinti vartotojų kaip ekonomiškas ir elegantiškas sprendimas ilgesnėms ir trumpesnėms kelionėms, tarp kurių tiek šventės, tiek įmonių ar sporto komandų kelionės. Mes vestuvių kelionėms išsirinkome Mercedes Benz Sprinter, kadangi siekiame padėti jaunavedžiams išspręsti keleivio transporto klausimą, tačiau kartu ir „nenuskausminti“ jūsų biudžeto. Tikime, kad Mercedes Benz Sprinter trylikos ir šešiolikos vietų autobusiukai – tai pats ekonomiškiausias ir patogiausias sprendimas, galintis ne tik prisidėti prieš šventinės nuotaikos kūrimo, bet ir išlikti draugiškas jūsų suplanuotam biudžetui.

Dažniausiai mūsų klientai išskiria net kelias priežastis, kodėl mikroautobusiukų nuoma vestuvėms buvo teisingas pasirinkimas jų šventei. Visų pirma, jie teigia jog taip sutaupė nemažai pinigų. Tai gana akivaizdu – juk vietoje to, kad nuomotumėtės ištisą koloną prabangių automobilių, galite nemažą dalį svečių sutalpinti į vienui vieną transporto priemonę. Čia patogiai jausis tiek damos su prabangiomis šukuosenomis ir vakarinėmis suknelėmis, kuriomis, kaip žinia, reikia tinkamai pasirūpinti, kad šios nesiglamžytų, tiek vyrai, išsipuošę kostiumais ir žvilgančiais (tikime) batais. Be to, į mikroautobusiukus tilps ne tik žmonės, bet ir bus pakankamai vietos susidėti visiems norimiems daiktams, ar tai būtų rankinės, bateliai pasikeisti, ar bet kokia manta jūsų šventės tęsinio kelionei. Ne paslaptis, kad kartais į kelionę turi leistis ir kūdikiai, ir mylimi augintiniai, tad mikroautobusiukas su daugiau erdvės gali būti idealus variantas visų svečių poreikiams išpildyti.

Ne paskutinėje vietoje ir tai, kad Mikroautobusų nuoma Alytuje  iš dalies gali būti ir saugesnis transporto variantas. Galite būti tikri, jog jūsų saugumas – mūsų pirmasis prioritetas. Su mūsų vairuotojais jie nelenktyniaus su kitomis transporto priemonėmis kelyje, kaip kartais mėgsta daryti įsilinksminę vestuvių svečiai. Be to, Mercedes Benz Sprinter mikroautobusai pasižymi didesniu stabilumu ir mažesne vertimosi rizika, kas gali patikti keliauti nemėgstantiems žmonėms.

Mikroautobuse nekyla jokių sunkumų judant jo viduje – šios transporto priemonė ir yra pritaikytos tam, kad ne tik sutalpintų grupę žmonių, bet ir atitiktų kelionės poreikius. Mikroautobusų nuoma Alytuje  yra mėgiami vestuvių dalyvių, mat juose nesunku sutilpti ir kiekvienas jaučiasi patogiai.

Jūsų vestuvių dieną mikroautobusiukas prisistatys tiesiai į jūsų nurodytą vietą. Prieš kiekvieną tokią ypatingą dieną atliekame vidinį ir išorinį įrangos patikrinimą. Kiekvienas mikroautobusiukas yra kruopščiai išvalomas, pasirūpinama jo degalų atsargomis. Ne paskutinėje vietoje, žinoma, ir vairuotojo išvaizda – nepriklausomai nuo jūsų vestuvių tematikos, jie bus pasitempę ir vilkintys reprezentatyviais drabužiais. Galbūt net ir juos norėsite įamžinti savo nuotraukose?

Dažniausiai vestuvės trunka kur kas ilgiau, nei tik jungtuvės bažnyčioje ar miesto rotušėje. Po šios iškilmingos ceremonijos, kai sužadėtiniai pagaliau prisiekia vienas kitam amžiną meilę, visiems norisi šiek tiek pakeisti nuotaiką – atsipūsti, pailsėti, pajuokauti. Šiuo atveju mes galime pasiūlyti sprendimą. Mūsų Mikroautobusų nuoma Alytuje pasirūpina ne tik transporto priemone, bet ir vaizdingais bei įdomiais maršrutais Lietuvos ribose. Mūsų nuomotų Mikroautobusų nuoma Alytuje  keleiviai yra apsilankę ne vienoje lankytinoje vietoje. Mes ne tik žinome, kaip ir kada geriausiai ten nuvykti, bet ir galime suorganizuoti važiavimą grupėmis,

Vienas iš populiarių maršrutų nuomotais Mikroautobusų nuoma Alytuje  – tai apsilankymas „Anykščių vyne“. Jei dar nieko nesate apie šią vietą girdėjote, galbūt pats metas čia apsilankyti? Ir kodėl su savimi nepasiėmus svečių? „Anykščių vynas“ – tai vieni seniausių Baltijos regione vyno industriniu būdu gamintojų. Anot jų teikiamos informacijos, vyną jie pradėjo gaminti dar 1926 metais, tuometiniam savininkui Baliui Karazijai gavus leidimą gaminti vaisvynius ir taip užraugus pirmąjį vyną. Jau kitais metais prasidėjo sėkminga obuolių vyno produkcija. Nuo tada „Anykščių vynas“ yra išleidęs tūkstančius talpų įvairių alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų. Kuo ši įmonė didžiuojasi – tai natūralumo puoselėjimu. Jų dešimtmečius tobulintos receptūros pasižymi subtilia pusiausvyra tarp natūralaus skonio ir savito braižo.

Be to, kad yra lietuviško vyno, likerių, trauktinių, sidro ir sulčių tradicijų saugotojai, „Anykščių vynas“ siūlo ir pažintines programas – būtent į jas galite atvykti su mūsų Mikroautobusų nuoma Alytuje. Į šias ekskursijas esame atvežę jau ne vieną grupę tiek įprastų ekskursantų, tiek vestuvių svečių. O ir kas gi nenorėtų tokią ypatingą dieną paskanauti išskirtinio vyno?

Pagrindinė „Anykščių vyno“ pažintinė programa būtent ir kviečia susipažinti su legendinio lietuviško vyno prekės ženklo „Voruta“ gamyba. Atvykę mūsų Mikroautobusų nuoma Alytuje turėsite pusantros arba net iki dviejų valandų laiko, per kurį „Anykščių vyno“ pažintinių ekskursijų moderatorius pasirūpins jumis ir jūsų svečiais. Išgirsite ne tik gamyklos istoriją, siekiančią dvidešimtojo amžiaus pradžią, bet ir turėsite galimybę apžiūrėti gamybos cechus, kuriuose vyksta lietuviško vyno „Voruta“ gimimas. Susipažinsite su visais gamybos etapais, nuo pradinio, tokio, kaip natūralių žaliavų spaudimas, iki gėrimo fermentacijos ir išpilstymo.

Galiausiai, išklausę visą informaciją, galėsite padegustuoti „Vorutos“ vyno ir čia pat esančioje parduotuvėlėje įsigyti jo ar kitų gėrimų. Po šios pažintinės ekskursijos galėsite toliau tęsti šventę savo pasirinktoje vietoje, į kurią jus nugabens mūsų Mikroautobusų nuoma Alytuje.

Jūsų šventė įsisiūbavo ir niekam nesinori važiuoti namo? Mes nekeliame jokių reikalavimų savo klientams dėl laiko ar vietos klausimo. Esame pasiruošę atvykti bet kada ir bet kur pagal jų pageidavimus. Tai dalis mūsų darbo – tai ne tik Mikroautobusų nuoma Alytuje, bet ir gebėjimas pasirūpinti klientais iki pat šventės galo, kas, savaime suprantama, įeina į paslaugas. Taigi atvykstame pasiimti svečių į šventės vietą tiek dienos, tiek nakties metu. Važiuojame ir į atokiose vietose esančias sodybas ar dvarus, iš kurių, savaime suprantama, be nuosavos transporto priemonės grįžti būtų kur kas sudėtingiau.

Mikroautobusų nuoma Alytuje – ne veltui vienas populiariausių pasirinkimų vestuvėms. Mūsų klientai, važiavę mūsų Mikroautobusų nuoma Alytuje , turėjo galimybę be rūpesčių mėgautis savo švente. Mes tai laikome savo atsakomybe – prisidėti prie jūsų šventės ir užtikrinti, kad bent jau transporto dalis vyktų be jokių rūpesčių.