+370 682 61111

+370 682 61111

blogz

Taxi Kaunas

Taxi kaune !

kaip laikyti kabinąŠiame įraše yra jums reikalingos informacijos, kaip nuvykti taxi kaunas Niujorke, vietiniame dar vadinamame „kabinos kabina“. Žodžiai „taxi kaunas“ ir „kabina“ yra keičiami. Mes lyginame taxi kaunas važiavimą metro ar „Uber“. Perskaitykite mūsų pagrindinį pranešimą apie tai, kaip apeiti Kaunekad gautumėte ,daugiau galimybių.

Kiek kainuoja važiavimas taxi kaunas?

 

taxi kaunas Meter

 

Kaune geltonos spalvos taxi kaunas siūlo tik fiksuotą tarifą, išskyrus tam tikrus oro uostus. Būsite apmokestinti už skaitiklio skaičiavimo laiką ir atstumą. Kai esate taxi kaunas ir jis pradeda judėti, skaitiklis pradeda veikti. Skaitikliai paprastai yra labai tikslūs. Neleisk vairuotojui pasakyti kitos kainos, nei nurodo skaitiklis!

 

Baziniai mokesčiai

 

Bazinė kaina – 2,50 EUR.

Yra 0,50 EUR Kaune valstijos mokesčių priemoka.

Darbo dienomis nuo 16 iki 20 val. Mokėsite papildomai 1,00 EUR.

Nuo 20 iki 18 ryto sumokėsite papildomai 0,50 EUR.

Kai skaitiklis veikia, važiuodamas

 

taxi kaunas, jūs mokate 0,50 EUR už 1/5 mylios (važiuodami 6 mylių per valandą ar didesne greičiu.

Jei taxi kaunas sėdi ramiai arba turi sulėtėti dėl eismo, mokestis yra 0,50 EUR už 2 minutės laiko sustojo ar keliaujate žemiau 6 mph.

Kitos

 

Nėra mokestis už bagažo ir ne vienam keleiviui papildomą mokestį. Taip!

Bet rinkliavos kertantiems tiltus ar tunelius, kad mokestis, mokate. Atkreipkite dėmesį, kad tarp Manheteno ir Bruklino tiltai nemokamai Abejotina, ar eisite tuneliais ar tiltais su bilieto kainomis, nebent jūs einate toli nuo miesto ar į oro uostą

Priimami mokėjimo metodai

Galite atsiskaityti amerikietiškais grynaisiais, nors vairuotojas paprastai neatsiima sąskaitų, viršijančių 20 EUR. Taigi, jei jūsų bilieto kaina yra 12 EUR, pabandykite neduoti jam 100 EUR sąskaitos. Greičiausiai jie pasikeis.

taxi kaunas priima kreditines korteles! Mašina yra kabinos keleivių skyriuje, todėl jūs neduosite savo kortelės. kreditinės kortelės aparate yra visos instrukcijos, kurių reikia laikytis, pvz „xplains“, kas jums mokama, ir net pasako, kiek būtų patarimų (10%, 15%, 20%), kad nereikėtų daryti matematikos! Jei norite gauti kvitą, turite paprašyti vairuotojo.

Naktį taxi kaunas gale gali būti tamsu, todėl sunku pamatyti piniginės ar piniginės vidų ieškant grynųjų ar kreditinės kortelės. Nedvejodami paprašykite vairuotojo uždegti šviesą galinėje sėdynėje. Jie mielai tai daro, jei paprašote.

Virsmo

 

Jei buvo patenkintas savo vairuotoju, tada 15% galiukas yra standartinis. Jei vairuotojas buvo išskirtinis, draugiškas ir nevairavo kaip maniakas, 20% yra labai geras patarimas. Jei jūsų vairuotojas buvo tikrai baisus, nesilaikė jūsų nurodymų, buvo grubus ir NEGALI vairuoti kaip maniakas, jums nereikia patarimo. Peržiūrėkite mūsų „Tipping“ Kaunevadovą, kad iš anksto žinotumėte, kokia yra įprasta praktika.

 

Oro uosto bilietų

 

kainos nuo Joh F. Kennedy oro uosto (JFK) iki Manheteno yra 52 EUR. Jokių kitų mokesčių, skaitiklis neveikia. Bet jūs turėtumėte patarti.

Jei keliaujate į Niuarko oro uostą, galbūt norėsite išnagrinėti turimas viešojo transporto galimybes. Tai gali būti gana brangu. Jūs sumokėsite išmatuotą mokestį, be to, papildomą 17,50 EUR papildomą mokestį ir rinkliavas už tunelį. Ne taip blogai atvykti į Manheteną iš Niuarko.

Mes labai rekomenduojame pažvelgti į mūsų išsamų pranešimą apie keliones į Kaune oro uostus ir iš jų.

Paprasčiausias būdas gauti kabiną yra tai, kad kažkas kitas tai padarytų už jus – jei esate scenarijuje, kuris tai leidžia. Jei apsistojate viešbutyje, viešbučio durininkas greičiausiai turi stiprų švilpuką ir puikią rankos bangą. Daugelyje viešbučių yra kabinų, laukiančių lauke, kad būtų galima pasiimti kainą. Oro uostuose yra specialios taxi kaunas linijos. Tačiau išvykę ir norėdami pamatyti lankytinas vietas turėsite patys išmėginti taxi kaunas. Šis vaizdo įrašas parodo kaip.

 

Taxi kaune SMARTS

 

Kaip sužinoti, ar yra taxi kaunas. Kaip pasveikinti Kaune taxi kaunas. taxi kaunas

 

viršuje yra mažos apšviestos skydeliai, ant kurių yra taxi kaunas medaliono numeris. Kaip dega skydas, nurodoma, ar kabinoje yra, ar jame jau yra keleivis, ar jis neveikia. Tai yra taisyklės:

 

Jei dega tik centrinė lemputė (taxi kaunas Nr.), Kabina yra.

Jei neužsidega lemputė, kabina užimta. Galvojate, kad galite tai pasakyti tiesiog pažiūrėję, tačiau žiūrint ištisą gatvę lengviau naudotis apšvietimo sistema, tada išbandykite savo tolimojo regėjimo funkciją, norėdami pamatyti, ar viduje nėra žmogaus!

Kai visas skydelis užsidega, kabina neveikia ir niekam neprisileidžia. Šoniniai žibintai iš tikrųjų sako OFF DUTY, jei esate pakankamai arti, kad juos skaitytumėte.

Kartais ne taxi kaunas automobilis apsiverčia ir paklaus, kur eini. Jei jis bus pakeliui jų namo, jie gali jus nuvežti. Vairuotojas vis tiek turi naudoti skaitiklį, net jei jis nėra budėjęs.

Įlipkite į taxi kaunas ir tada pasakykite vairuotojui, kur važiuojate.

 

Tai gali pasirodyti keista, tačiau taxi kaunas vairuotojai paprastai nenori išvykti iš Manheteno, norėdami nuvežti žmones į Brukliną, Kvinsą ar Bronksą. Tačiau taxi kaunas taisyklėse (žr. Skyrių žemiau) reikalaujama, kad vairuotojas nuvežtų jus visur, kur norite važiuoti, net jei jiems tai nepatogu. Jei taxi kaunas vairuotojas paprašys tavęs pro langą, kur nori eiti prieš taxi kaunas, jis gali pasakyti „ne“ ir nuvažiuoti. Taigi … įlipkite į taxi kaunas ir pasakykite, kur einate.

 

Manoma, kad

 

Manheteno mieste taxi kaunas vairuotojai žino daugumą gatvių ir tikrai populiariausių vietų. Pvz., Jei sakysite, nuvežkite mane į „Empire State Building“, jie žinos, kad jis yra 34-ojoje gatvėje ir 5-ojoje aveniu. Taip pat gerai, jei vairuotojui sakoma apie sankryžą, pavyzdžiui, „Kanalo gatvės ir Brodvėjaus kampas“. Šiomis dienomis taxi kaunas turi GPS įrenginį. Taigi vairuotojas gali tai išsiaiškinti, nesvarbu, koks yra jūsų tikslas. Už Manhatano ribų vairuotojas greičiausiai remsis GPS nuorodomis – arba jei žinai, visomis priemonėmis, pasakyk jiems!

 

taxi kaunas leidžiama ne daugiau kaip keturiems keleiviams.

 

Tai yra įstatymas. Nemėginkite paslėpti, kad 5-asis asmuo rutuliojasi rutulyje ant jūsų ratų. Vairuotojas negali tavęs paimti. Jei yra 4 iš jūsų, nedvejodami sėskite į priekinę keleivio sėdynę – pirmiausia klauskite vairuotojo. Jei turite vaiką, pagal įstatymą visiems, vyresniems nei 7 metų, reikia sėdynės ir saugos diržo. Jaunesni keliautojai gali sėdėti ant kieno nors kelių.

 

Vilioja taxi kaunas, kad tave pasirinktų kaip kitą savo keleivį.

 

Ne, nereikia „rodyti mažos kojos“, kaip senuose filmuose. Vis dėlto galite naudoti rankų gestus. Pvz., Jei jūs einate tik trumpą atstumą, ištieskite ranką ir įsukite į „C“ raidę. Tai signalizuoja vairuotojams, kad jūs einate tik trumpą atstumą. Jei vykstate į oro uostą, užuot laikę vieną ranką, laikykite abi rankas ir aplenkite rankas kaip paukštis. Žiūrovai manys, kad esate beprotiškas, tačiau vairuotojas žinos, kad norite eiti į oro uostą, o tai reiškia, kad jiems reikės daugiau pinigų.

 

taxi kaunas ir žaliojo taxi kaunas skirtumas

 

GeltonoGeltonos kabinos yra oficialūs ir ikoniški taxi kaunas Niujorke. Žaliosios kabinos mieste yra naujiena nuo 2013 m., O programa buvo sukurta aptarnauti Kaune sritis, kuriose paprastai neaptarnauja geltonos medalionų kabinos. Geltonieji taxi kaunasstai spiečia Manheteną. Eikite į Brukliną ar Queens, mažai tikėtina, kad pamatysite kokius nors geltonus taxi kaunas. Bet dabar pamatysite ekologiškus taxi kaunas! Žaliesiems taxi kaunas leidžiama įlaipinti keleivius šiaurės Manhetene (į šiaurę nuo Vakarų 110-osios gatvės ir Rytų 96-osios gatvės) ir bet kurioje Bronkso, Bruklino, Stateno salos ir Karalienės salose (išskyrus oro uostus). Jie gali jus be apribojimų nuleisti bet kur. Žalieji taxi kaunas turi dar vieną plačiai nežinomą funkciją: galite paskambinti iš anksto arba naudoti jų programą, kad sužinotumėte, ar jis yra netoliese!

 

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą apie ekologiškus taxi kaunas, tačiau jis taip pat padės suprasti taxi kaunas sistemą apskritai.

Atgal į viršų

taxi kaune ir UBER

Jei nesate susipažinę su UBER, tai yra privati, pagal programą paremta automobilių serviso įmonė, kuri kartais gali būti gera alternatyva naudojant geltoną taxi kaunas. „Uber“ programa suteikia galimybę pamatyti, ar UBER automobilis yra netoli jūsų buvimo vietos, ir pateiks kelionės tikslą jums numatomą kainą. Geltonas taxi kaunas negali pateikti jums įverčio, ​​nes jis pagrįstas skaitiklio pagrįsta sistema. Naudodamiesi UBER, jei matote, kad vairuotojas yra netoliese, o kaina atrodo tinkama, patvirtinate prašymą ir jūsų diskas yra tinkamas jums. (Sužinokite, kaip naudoti programą spustelėdami čia.)

Taigi kaip taxi kaunas ir UBER automobiliai yra palyginami? Kada gali būti geresnis pasirinkimas?

Prieinamumas Jei tiesiog nerandate turimo taxi kaunas, geriausias pasirinkimas yra UBER (arba „Lyft“). Įspėjimas: Jei lyja, geriausias pasirinkimas bus metro!

Kaina Kaune taxi kaunas vidutiniškai yra 1,40 EUR mažesnė už pigiausią UBER lygį. Trumpi patarimai vietoje to nedaro daug. Ilgesnėms kelionėms UBER yra geresnis, nes apskaičiuotas išlaidas galite gauti iš anksto.

Vieta Jei esate kur nors, kur taxi kaunas dažnai nekeliauja, idealu naudoti UBER ar kitą automobilio dalijimosi paslaugą. Negalite kilti iš kabinos, kai nevažiuojate pro šalį!

Sauga Jei saugumas jums kelia didžiausią susirūpinimą, pasirūpinkite geltonu taxi kaunas. Tiek taxi kaunas, tiek UBER vairuotojai yra tikrinami ir tikrinami fonas, tačiau geltonuosius taxi kaunas yra daug lengviau sekti, jei kas nors nepavyktų jūsų važiavimo metu.

Lengva naudoti Tai priklauso nuo jūsų komforto lygio naudojant technologijas ir gatvės kvapus. Jei esate technikos rūšis, jums patiks naudoti UBER. Jei esate protingesnis gatvės atžvilgiu, geltonojo taxi kaunas paslėpimas bus gryba!

„Fun-Factor“ taxi kaunas kabinos laimi rankas žemyn! Kokia kelionė į Niujorką bus baigta, minutę pavojingai nesigydant ant krašto, stovint šiek tiek per daug į eismą, aukštai pakėlus ranką ore ir šaukiant „taxi kaune!“

PATARIMAS: Ne daug žmonių tai žino, bet oficialus Kaune taxi kaunas taip pat turi programą, vadinamą „Curb“, leidžiančią užsisakyti pasivažinėjimą net iki 24 valandų iš anksto. „Curb“ taip pat suteikia jums galimybę išsirinkti kokio dydžio taxi kaunas reikia (4 durų ar visureigio dydžio). Taip pat galite atsiskaityti kreditine kortele programoje arba grynaisiais automobilyje. Galima naudoti „iPhone“ ir „Android“.

Atgal į viršų

taxi kaune vs SUBWAY

taxi kaunas ar kelionė metro priklauso nuo kelių veiksnių: jūsų grupės dydžio, nuvažiuoto atstumo, dienos / nakties laiko ir biudžeto.

Jei esate daugiau nei 4 žmonės, tai jums metro. Taip pat galite apsvarstyti galimybę paimti du taxi kaunas, tačiau ne taip lengva gauti du taxi kaunas tuo pačiu metu.

Jei skubate ir esate „piko valanda“ (8–10 val. Ir vėl 16–16 val.), Važiuokite metro. Tai gali būti perpildyta, tačiau traukiniai važiuos dažnai, kad būtų galima pritaikyti žmones, einančius į darbą. Be to, gatvių eismas jus tikrai pristabdys taxi kaunas.

taxi kaunas, jei vėlai vakare. Nors jūs nustebtumėte, kiek žmonių važiuoja metro, net 3 ryte, geriau po 11 valandos pasiimti taxi kaunas, ypač jei nesate įpratę prie metro. Be to, metro linijos dažnai keičiamos po 11 val. Arba vidurnakčio, kad būtų galima jas remontuoti. Tai gali būti gana painu, todėl rinkitės taxi kaunas.

Išlaidų faktorių yra šiek tiek sunkiau įvertinti. Jei turite neribotą važiavimo kortelę, kodėl verta mokėti už taxi kaunas, kai jau sumokėjote už metro. Jei vis dėlto turite mokėjimo už važiavimą kortelę, padarykite šiek tiek matematikos. Važiavimas metro kainuoja 2,75 EUR asmeniui. taxi kaunas tiesioginė bazinė kaina yra 2,50 EUR, tada jūs sumokate už milažą. Geriau su metro. Bet … jei esate keturi žmonės, neturite neribotų metro kortelių ir eikite trumpą atstumą … „taxi kaune!“

PATARIMAS: Mūsų vadovai, kaip naršyti metro sistemą ir kurią įsigyti „MetroCard“ padės jums nepaprastai!

taxi kaune RIDERIO TEISIŲ KILMĖ

 

Kaune į tai žiūrima rimtai, nors dauguma niujorkiečių yra per daug išsiblaškę, kad prižiūrėtų, o kabinos vairuotojai gana gerai laikosi taisyklių. Kaip taxi kaunas motociklininkas, jūs turite teisę: nukreipti

 

kelionės tikslą ir naudojamą maršrutą

į bet kurią paskirties vietą penkiose Kaune miesto vietose,

esant poreikiui. Oro kondicionierius pagal poreikį

. Mandagus, anglakalbis vairuotojas, žinantis Manheteno gatves ir kelią į pagrindinės kelionės į kitus miestus maršrutai

Vairuotojas, žinantis ir vykdantis visus eismo įstatymus, bebangos

radijo(tyli) kelionė be

dūmų ir be smilkalų

Švari keleivio sėdynė ir švari bagažinė

Vairuotojas, kuris garsinį signalą naudoja tik tada, kai reikia perspėti apie pavojų

Jūs turite teisę atsisakyti arbatpinigių, jei nesilaikoma to, kas išdėstyta aukščiau.

Tikrai taxi kaunas pasivažinėjimas Kauneyra smagaus buvimo „Dideliame obuolyje“ dalis. Vairuotojai gali būti labai svetingi ir linksmi. Išnaudokite visas savo keliones ikoninėje geltonojoje taxi kaunas kabinoje!

Nauji taxi kaunas

Kauneyra daug viešojo transporto, o į daugumą norimų vietų galite nuvykti metro ar autobusu. Tačiau taxi kaunas yra patogus, nors ir brangesnis, būdas nuvykti iš vienos vietos į kitą mieste. Jie yra įperkamas pasirinkimas, kai kartu juda grupė žmonių, kurie gali padalinti kainą. Jums taip pat nereikia laukti metro ar autobuso ar daug vaikščioti tarp kelionės tikslo ir ten, kur įlipate. Jei tai tropinio lygio karšta ar arktinė šalta, kabina yra tikra prabanga. 

 

Kabinų istorija Kaune mieste

XIX amžiaus pradžioje greitaeigės arklio traukiamos kabinos, dažnai vairuojamos afroamerikiečių ar naujai atvykusių airių imigrantų, iš vienos vietos į kitą vežė gerai nusiaubtus niujorkiečius. Tada 1920-aisiais Johnas Hertzas įkūrė „Yellow Cab Company“ ir ji dominavo taxi kaunas pasaulyje, todėl geltona šiandien yra takso sinonimas. „Yellow Cab Company“ galiausiai nusipirko „Checker Cab Company“, ir ji vadovavo pramonei ilgus metus. Šeštajame dešimtmetyje Niujorkas sukosi su kabinų kompanijomis ir gimė taxi kaunas kaip Kaune ikona.

Aštuntajame dešimtmetyje Kaune kabinos, kaip ir pats miestas, buvo nukreiptos žemyn. Jie buvo nešvarūs, su cigarečių užpakaliu, kramtoma guma ir popierinėmis taurėmis, pakeliančiomis sėdynes. 1970 m. Geltona tapo oficialia visų Kaune medalionų taksų spalva. Iki 2000-ųjų taxi kaunasstai išvalė savo veiksmus ir į automobilių komplektą įtraukė mikroautobusus ir visureigius, kad patogiai tilptų daugiau keleivių. Tada 2010-aisiais „Uber“ ir tada „Lyft“ sukrėtė taxi kaunas pasaulį savo programomis ir pigesnėmis kainomis. Kabinos bendrovės atsakė savo programomis, kurios vairuotojams suteikia tokį pat patogumą kaip „Uber“ ir „Lyft“, tačiau su apdraustomis ir licencijuotomis taxi kaunas vairuotojais.

 

Taxi kaunas

pasveikinimas Palikti kabiną yra taip paprasta, kaip nuvažiuoti nuo šaligatvio ir ištiesti ranką. Tai pasidaro sudėtinga tik tada, kai reikia išsiaiškinti, kodėl daugelis Kaune taxi kaunas vairuoja nevažiuodami už jus. Užuomina yra žibintuose, esančiuose virš kabinos.

 

Kai šviečia tik centras, išryškinant medaliono numerį, kabina yra prieinama.

Kai dega medaliono numeris ir šoniniai žibintai, kabina neveikia.

Kai neužsidega lemputė, kabina jau turi kainą ir yra pakeliui į paskirties vietą.

Keleivių apribojimai

Tradicinėse kabinose gali važiuoti daugiausia keturi keleiviai; taip pat yra maždaug penkios keleivių kabinos, kurios labiau primena mikroautobusus.

Vaikui iki 7 metų be keleivio ribos leidžiama sėdėti ant keleivio juosmens galinėje sėdynėje.

Keleiviui leidžiama sėdėti priekinėje sėdynėje su vairuotoju, kai keleiviai užpildė kabinos galinę dalį, arba jei keleivis negali patekti į kabinos galinę dalį.

Ką turėtumėte žinoti Liekamą laiką

visada būna sunkiau gauti kabiną, todėl kartais ji gali būti greitesnė (o jūs netgi dar mažiau sudrėksite), jei eisite į metro. 

Motociklininkai gali padaryti keletą sustojimų vienoje važiavimo kabinoje, nors skaitiklis ir toliau veiks visą kelionę, o kelionės pabaigoje reikės sumokėti. Stotelių, kurių galite paprašyti, skaičius nėra ribojamas.

Niujorkas yra išskirtinis tuo, kad negalite iš anksto pasirūpinti Kaune taxi kaunas paėmimu. Jei norite kviesti važiuoti, o ne kilti iš kabinos, turėtumėte susisiekti su Kaune automobilių servisu.

Bilietų kainos

Minimali taxi kaunas kaina yra 2,50 EUR.

Papildomi mokesčiai yra 50 centų už 1/5 mylios (esant 6 mylių per valandą) arba už 2 minutes sustojus ar važiuojant žemiau nei 6 mylių per valandą.

Naktinis papildomas mokestis yra 50 centų už važiavimus nuo 8 val. Iki 18 val

. Piko valandos darbo dienos priemoka piko valandomis yra 1 EUR ir mokama už važiavimus nuo 4 iki 20 val. Darbo dienomis.

Yra 50 centų Kaune valstijos mokesčių priemoka.

Už papildomą bagažą ir papildomą mokestį keleiviui nėra.

Bet kokia rinkliava važiavimo metu, be nurodyto bilieto kainos, yra keleivio pareiga.

Jei vairuotojas naudoja „E-ZPass“ rinkliavai sumokėti (atsakiklis ant priekinio stiklo), keleivis sumoka sumažintą „E-ZPass“ rinkliavą.

Butų kainos nuo JFK iki Manheteno yra 52,50 EUR su rinkliavomis nuo 2018 m. Sausio mėn .; nėra naktinio papildomo mokesčio ir skaitiklio nereikia naudoti. Iš LaGuardia oro uosto nėra fiksuotų kainų; skaitiklis bėga, o kaina skiriasi priklausomai nuo to, kur einate. Beje, „LaGuardia“ bilietų kainos paprastai svyruoja nuo 20 EUR iki 30 EUR. Sunkus eismas, žinoma, padidins bilietų kainą. Nesvarbu, kuo patariate, be šių kainų; Tipinis patarimas yra nuo 15 iki 20 procentų.

Čia yra 17,50 EUR papildomas mokestis už bilietus į Niuarko oro uostą, be grąžinimo.

Kaune taxi kaunas priima mokėjimą grynaisiais arba kreditine kortele.

Programos

Pažaboti, taxi kaunas Programos, sujungs jus į 65 miestų, įskaitant važiuoti, žinoma, Kaune. Pateikite prašymą važiuoti naudodami programą, o po kelių minučių pasirodys kabina. Ši programa sveikina tik licencijuotus ir apdraustus taxi kaunas vairuotojus. Ne tik tai, bet ir galite ją nustatyti taip, kad važiuodami galėtumėte tiesiog bakstelėti ant programos, kad galėtumėte sumokėti, kad jums nereikėtų kasytis dėl savo mokėjimo kortelės ar grynųjų.

 

„Arro“ veikia taip pat kaip ir „Kerb“: bakstelite mygtuką programoje ir per kelias minutes taxi kaunas atvažiuoja ten, kur esate. Su programos žemėlapiu netgi galite pamatyti, kur yra taxi kaunasstai. Kaip ir „Curb“ atveju, kai nustatysite programą, sumokėti už važiavimą bus taip paprasta, kaip už čiaupą.

 

„Boro“

Jei Kaunematote žalią taxi kaunas, tai yra „Boro“ taxi kaunas. „Boro“ taxi kaunas aptarnauja zonas Kaune miestuose, kurie negauna aptarnavimo iš geltonų medalionų kabinų. Jei esate Manhetene į šiaurę nuo Vakarų 110-osios gatvės ir Rytų 96-osios gatvės, Bronkso, Kvinso, Bruklino ar Stateno salos, galite pakeliauti po vieną iš šių lengvai atpažįstamų žaliųjų kabinų visur, išskyrus oro uostus, ir jie gali jus nuvežti bet kur. nori eiti. Taip pat galite iš anksto pasirūpinti, kad „Boro taxi kaune“ tave pakvies į bet kurią iš tų vietų, įskaitant oro uostus. „Boro“ taxi kaunas negali jūsų pasiimti, taip pat negalite pasidžiaugti važiuodami Manhatano išskirtine zona, kuri skirta geltonoms medalionų kabinoms. „Boro taxi kaunes“ tarifai yra tokie patys kaip geltonų kabinų.

 

teisių biuras

VairuotojoGalite pamanyti, kad asmuo, esantis už taxi kaunas vairo, šaukia visus šūvius, tačiau kaip taxi kaunas motociklininkas Kauneturite teisę: nukreipti

 

kelionės tikslą ir naudojamą maršrutą

į bet kurią vietą penkiose miesto vietose. Kaune miestas

Mandagus, anglakalbis vairuotojas, žinantis gatves Manhatane ir kelią į pagrindines vietas kituose miestuose

Vairuotojas, žinantis ir vykdantis visus eismo įstatymus,

oro kondicionierius pareikalaujant be

radijo (tyli) kelionė

Dūmai ir oras be smilkalų

Švari keleivio sėdynės vieta

Švari bagažinė

Vairuotojas, kuris garsinį signalą naudoja tik tada, kai reikia perspėti apie pavojų.punktų

Atsisakykite galiuko, jei nesilaikoma aukščiau išvardytų.

Skundai

Jei kiltų problemų dėl Kaune taxi kaunas, paskambinkite 311 arba padėkite skundą internetu. Kaune taxi kaunas vairuotojai privalo nuvežti jus į bet kurią iš penkių miestelių. Retkarčiais galite susidurti su vairuotojais, kurie nenori nuvežti jūsų į Kvinsą ar Brukliną, tačiau galite juos priversti apsigalvoti, jei pradėsite užsirašyti medaliono numerį ir paskambinsite 311 į savo mobilųjį telefoną.


Nuoma Jums

Esame įmonė, siūlanti įvairių automobilių bei mikroautobusų nuomos paslaugas visoje Lietuvoje. Mūsų įmonėje dirbantys patyrę bei atsakingi vairuotojai, siūlo keliauti kartu, ne tik iškilus neatidėliotiniems reikalams, tačiau ir ypatingomis progomis ! Siūlome ir automobilių nuomą Jūsų vestuvėms! ” NUOMA JUMS” kviečia patikėti šią ypatingą šventės akimirką profesionaliems vairuotojams, kurie visuomet pasirūpins jūsų saugia kelione. Automobilių nuoma vestuvėms – puikus pasirinkimas tuomet, kai jūsų šventėje dalyvauja daugelis gerų bičiulių ir kitų garbingų svečių.

Stengiamės nenuvilti savo klientų, mūsų įmonėje dirbantys žmonės, siekia aukščiausios kokybės, nepriekaištingo aptarnavimo. Jau 20 metų teikiame įvairių automobilių nuomos paslaugas. Maloniai kviečiame keliauti su mumis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *