fbpx

Pasiūlė išeitį keliaujantiems nuomotu automobiliu užsienyje

Vienas iš didžiausių patogių būdų atrasti Europos aplinką yra išsinuomoti automobilį ir kelionę simboliu kryptimi į pageidaujamą automobiliu nuoma vestuvems. Kaip pranešama žiniasklaidos dokumente, garsus lankymo būdas lietuviams dažnai pučia atostogų malonumą, tuo pačiu išsinuomodamas automobilį ar užšaldydamas didelį kiekį kredito kortele, koreguojant tūkstantį atskaitytinų (franšizės) arba prašant didelės sumos aprėpties.

Jei automobilyje atsitiks kažkas, turite išskaityti iš savo kišenės sumokėtą sumą. ten yra ir kitas pasirinkimas – apsipirkti, kad būtų galima atsiskaityti už korporacinę įmonę ir įsigyti visą draudimą, tačiau tokia apsauga yra reguliariai brangi. ilgiau Lietuvoje gali būti trečias pasirinkimas – draudimas išsinuomoti išsinuomotą automobilį. „Tai yra mylios ilgą laiką, atsižvelgiant į tai, kad jūs galite išsinuomoti automobilį„ Condominium “užsienyje.

Ir keliautojams iš Lietuvos, siekiant taupyti pinigus, gyvybiškai svarbu imtis pavojaus ir nusipirkti automobilio aprėptį, kuri paprastai apima mažiau kaip 1 000 eurų atskaitymą. Apsvarstydami mūsų klientų pageidavimus, siūlėme labai populiarią užsienyje saugą Lietuvoje, kurią galima įsigyti kartu su kelionių apimtimi “, – sako Lina Aidukevičienė, Produkto draudimo produktų draudimo įmonės„ If “vadovas. Ekskursijos specialistas „Rimvydas Širvinsk-Makalius“ per 9 metų važiavimą įgijo nemažai klausimų ir prašymų suteikti pagalbą turizmui, jei patyrė kažką. „poilsiautojai pasidalino patirtimi, kad atsargiai pasirinkus automobilio korporacijos organizaciją, reikalingą pinigams išspausti, kaip vieną, viena savo šeima Prancūzijoje su automobilių nuomos sutartimi neatsižvelgė į defektus – įbrėžimus, deformacijas, stiklo įtrūkimus. nors automobilis važinėjo atsargiai ir dabar automobilių nuoma vestuvėms nepadarė jokios žalos, iš giminaičių kredito kortelės buvo išskaičiuota apie šimtą eurų, nes automobilis buvo sugadintas “, – sakė pats Rimvydas. Sardinija.

“Antroje kelionės dienoje degalinė degalinėje nuleidžia ant nugaros į degalinę, kuriai vadovauja pora vyresnių vokiečių, keliaujančių į Italiją. Jie net nesakė mums, kad jie labai drąsiai važiuotų ir peržengtų automatinio sustojimo tašką. Mes užfiksavome progą policijos viduje, gerai susipažinę su automobilių korporacijos darbdaviu. Atvykus į Lietuvą, indėlio suma vėl po kiekvienos savaitės, tačiau ne visa tai buvo 330 eurų. Mes paprašėme, kad darbdavys įrodytų, kodėl tokio atsitiktinumo sumos buvo išskaičiuotos dėl atsitiktinumo, tačiau mes nebereikėme atsirasti kaip bet kokios papildomos išlaidos “, – sako kelionių ekspertas. Jausmingi kaltinimai R. Širvinskas-Makalius beveik paprastai važiuoja automobiliu, kai važiuoja užsienyje. „Aš tai darau iš anksto dėl labai mažų mokesčių. tačiau, pasiėmę transporto priemonę, turite susidoroti su nustebinančiomis žiniomis, kartu su realybe, kad jūsų apartamentų tarifas nebeatitinka visiško aprėpties – turite mokėti daugiau, dažnai draudimo mokesčiai yra didesni už pačią nuomą. bet tam tikru metu rizikingos atostogos, niekas nenori jausti, todėl mes reguliariai atsisveikiname su savo turistų su dvigubu nuomos kiekiu, kuris buvo sąmoningas “, – sako pašnekovas. automobilių korporacija Vestuvių korporacijos turi išnagrinėti frazes ir sąlygas anksčiau nei nuomos pasirašymas, kad būtų galima sužinoti tiksliai nustatytą atskaitos kiekį. geras geresnis variantas yra atskaityti atskaitytinas sumas. Tokiu būdu jums nereikės nerimauti dėl automobilio kelionės aplinkoje, nes jums bus teigiamas dalykas, kad negalėsite finansiškai kentėti.

Call Now Button+370 682 61111