fbpx

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Vilniuje gali būti labai populiarūs 8 ir 9 vietų sunkvežimių. Mikroautobusas Vilniuje yra neįmanomas be varomosios jėgos ar varomosios jėgos. Mikroautobusas yra patogus aplankyti, pervežti atostogų lankytojus arba netgi sunkų vežimą. todėl šio transporto nuoma gali tarnauti daugeliui gyvenimo sąlygų. Su mikroautobusų nuomos paslaugomis jums nereikės rūpintis savo transportu, aprėptimi, papildoma įranga. patogiausias, techniškai tvarkingas, apdraustas (KASKO) ir „pagalba kelyje“ pristatymas viršijamas nuomininkui. varomoji jėga išsinuomoja kainas, tačiau kai kuriais atvejais tai yra labai svarbu.

Vilnius yra didžiausias miestas Lietuvoje ir visiškai dinamiškas miestas. sostinėje yra daug valstybės ir švietimo įstaigų. dėl to miestas yra pilnas ne rezidentų, kurie atvyksta į paveikslų ar studijų rezultatus. šie žmonės nuolat keičia savo gyvenamąją vietą, persikelia į kitą vietą. didelė dalis baldų, drabužių ir kitų daiktų nori būti greitai gabenami tam tikru šalinimo momentu. Krovininis furgonas gali būti labai tinkamas. jį galima išsinuomoti net 1 dieną. Šis laikas paprastai yra pakankamas visų dalykų transportavimui. Vilniuje yra daug mažų ir vidutinių įmonių. dauguma jų atlieka pristatymo paveikslėlius netaisyklingai, bet periodiškai. tokiu atveju mikroautobuso nuoma yra puikus atsakymas. Jiems nereikia pirkti savo asmeninio pristatymo, apsaugos, aprėpties ir kt.

Mikroautobusų nuomos kainos

mikroautobusas Mercedes-Benz V-klasė kaina

Prabangus2018 metųKASKO draudimasTPVCA draudimasAutomatas8 sėdynės

duomenis apie mikroautobusu parametrų ir jų nuotraukas galima rasti adresu: Renault Trafic, Ford Tourneo Custom „,” Mercedes-Benz V-elegancija. Mikroautobusų kooperatyvo išlaidos priklauso nuo nuomos trukmės ir sezono. Mokesčiai stalo viduje geriausiai tinka teigiamiems intervalams. čia įrašykite visą tarifą.

GET pasiūlyti dabar!

tavo skambutis

išmaniųjų telefonų asortimentas

NAUJI INFORMACIJA

keturių kelionių renginiai 2019-2020

Savaitgalio kelionė automobiliu: ką žiūrėti aplink Šiaulius?

kelių rinkliavos (

kelių) rinkliavos (vinjetės) Bulgarijoje

kelių rinkliavos (vinjetės) Austrijoje

Vilnius yra pats brangiausias miestas Lietuvoje, kuriame yra plačiai paplitęs gyvenimas. nepaisant to, kad mūsų mikroautobusų nuomos išlaidos Vilniuje ir kituose miestuose nebėra. Mikroautobuso nuomos Vilniuje vertė priklauso nuo kelių veiksnių. apartamentų laikotarpis, rida, 12 mėnesių laikas, papildoma įranga – tik keletas. Mūsų klientai teigia, kad mikroautobuso nuoma yra vienas iš pigiausių kelionių būdų. tai yra pagrindinis noras vežti keleivius ar krovinius.

Mikroautobuso apartamentų laikotarpis. Ilgesnį laiką nuomojamas transportas gali būti pigesnis už vienos dienos mokestį. natūraliai, jūs galite gauti sumažinimus perkant didelius kiekius. užsisakydami autobusą ilgesniam nei vieno mėnesio ilgiui, kasdienis apartamentų mokestis gali būti ne mažesnis kaip 30 Eurų per dieną. Mikroautobusas reikalauja mažai priežiūros, nes gali būti numatytas mažesnis mokestis. didžiausia paros kaina yra beveik aštuoniasdešimt Eurų per dieną.

Kas įtakoja mikroautobusų nuomos tarifą Vilniuje?

Transporto amžius. Kuo naujausias 12 mėnesių reikia išsinuomoti mikroautobusą, tuo geresnė kaina, kurią galite sumokėti pagal dieną. Vilniuje išnuomojame ne senesnius nei 2016 m.

jojimo kilometrai. galima nuvažiuoti 500 km per dieną su nuomojamais laivais. tai yra problema bendrai kelionės dienai. jei lankotės Kroatijoje 14 dienų, galite keliauti apie 5000 km. vienos dienos bendras yra pasirengęs 360 km, todėl gali būti, kad nenorėsite mokėti papildomai.

Sezoniškumas. Autobusų nuoma priklauso nuo 12 mėnesių laiko, kai važiuosite. Jūs galite manyti, kad sumažės kainos nuomodami mikroschemą rudenį ar pavasarį. Vasarą ir žiemą mikroautobusų nuomos poreikis yra gerokai geresnis, nes jis yra mylios nuo pagrindinio atostogų laiko. vasaros sezono metu mikroautobusai išvyksta į ekskursijas į tarptautines vietas: Kroatiją, Juodkalniją, Italiją ir kt. Žiemos atostogoms laivyba nuomojama snieglenčių sportui. geriausios paskirties vietos: Austrija, Italija, Šveicarija.

Mikroautobusų apartamentų kompleksas su užstatu. yra galimybė išsinuomoti mikroautobusą su užstatu. galite įsigyti papildomą franšizės draudimą. Šiuo atveju net nelaimės atveju franšizės kaina nebus mokama. papildomos draudimo išlaidos apvalios nuo penkių iki 8 eurų pagal dieną. Plačiai paplitęs mikroautobusų nuomos franšizė be papildomo draudimo yra du šimtai Eurų.

nuomojant mikroautobusą, turite nurodyti paslaugų teikėjo sutartį ir pristatymo-grąžinimo aktą. Sutartis apims kiekvieną įvykį ir tikslią nuomos frazę.

Ar galima išsinuomoti mikroautobusą be depozito Vilniuje?

Depozitas už mikroautobuso nuomininką laikomas garantu. jei mikroautobusas pakenktas, užstatas negrąžinamas. Užstatas (franšizė) yra du šimtai Eur.

tiesa, gali būti galimybė nuomoti mikroautobusą be indėlio Vilniuje. galite įsigyti papildomą franšizės aprėptį. Esant tokiai situacijai, netgi sutapimo atveju franšizė gali būti mokama draudimo organizacija. papildomi mokesčiai už 5–8 Eur / parą.

Kas saugoma mikroautobuso nuomos viduje?

Mikroautobusas, dėl kurio sprendžiama dėl ilgio. Visi mūsų mikroautobusai yra nauji, ty ne vyresni nei ketveri metai. visi jie turi galiojančius patikrinimo failus. Dažnai juos žiūrime į sertifikuotą automobilių tarnybą. Jūs nuolatos įsigysite transportą sutartu laiku, su visu tanku ir išvalysite. mes tikimės, kad jūs galite grįžti į mikroautobusą tokioje situacijoje, kurią mes jums davėme. jei negalite pasiruošti, kad galėtumėte grįžti, gali būti apskaičiuotas teisingas viršutinis tarifas. Su išsinuomotu mikroprocesoriu po pietų galėsite važiuoti iki 500 km. Tai nėra taisyklė kiekvienai dienai, tačiau bendrasis rida neturi viršyti 500 km * apartamentų dienų.

Kasko aprėptis. tai yra draudimas, kad galėtumėte jaustis saugiai dabar ne paprasčiausias kelyje, tačiau papildomai, kai paliekate automobilį be priežiūros. sunkvežimiai yra apdrausti, prieštaraujantys nedideliems įbrėžimams, avarijoms, skaldytiems namų langams ir net apiplėšimui. šių traumų atveju už užmokestį turėtų būti mokamas franšizės mokestis. šiuo metu ji yra 2 000 Eur. Daugeliu atvejų tai yra sąžiningai daug mažesnė už mikroautobusui padarytą žalą.

Pagalba kelyje. kelionės pagalba padės jums susidoroti su sužalojimais kelyje. Ši paslauga yra teisėta ekiu sąjungos laikotarpiu.

Kas neįeina į mikroautobuso butą?

Franšizės draudimas. jei jums nereikės rizikuoti mokėti franšizės mokestį po kelionės, galite jį apdrausti anksčiau. papildomi franšizės mokesčiai už maždaug 5–8 eurus po dienos. tuo metu, kai kelionė vyksta su dideliu bičiulių korporacija, šis mokestis negaus plačios kelionės kainos.

papildoma įranga. Jei reikia papildomos įrangos, praneškite mums kuo greičiau. mes rezervuosime reikiamą sistemą jūsų kelionei anksčiau. Didžiausi populiarūs įrenginiai Vilniuje yra kūdikių kėdutė ir papildomas bagažo skyrius.

sankcijos už kelių eismo dalyvių pažeidimus. neveikiančios kelių eismo politikos sumokamos naudojant automobilio varomąją jėgą. Užregistruotos baudos iš visos Europos Sąjungos pasiekia mikroautobusų savininką. Vėliau jie siunčiami į mikroschemos nuomininką. Svarbi Vilniaus policijos nuovada mechaniškai žino apie pažeidimą.

kelių mokesčiai. Maksimaliose ES šalyse reikia mokėti už avenue. tai nėra dideli mokesčiai. apskritai vienas Jungtinių Amerikos Valstijų kelias yra apribotas iki 10–15 eurų. tuo atveju, jei dabar nemokėsite šių mokesčių ir naudosite kelius, galite grįžti į Vilnių taip pat gauti puikų.

likimo aprėptis. daug gali pasirodyti per ilgą kelionę. Mes pasisakome už tai, kad per visą patirtį per draudimą pasipriešinate. Šis draudimas mikroautobusų nuomai netaikomas.

priedai neprivaloma įranga. jis yra apmokestinamas be šiuo metu galiojančių kainų ir poilsiautojų norų. Didžiausia paprastai užsakyta programėlė yra: stogo bagažinė, stogo bėgiai, vaikiškos kėdės, dviračių laikikliai. jei jums reikalinga programėlė, kuri nėra mūsų sąraše, leiskite mums suprasti ir su juo susidoroti.

papildomos įrangos                                  buto kaina

Stogo bagažinė                                        5 Eur / d.

Stogo bėgiai                      3 Eur / d.

vaiko sėdynė                      5 Eur / d.

Ratų grandinė                     4 Eur / d.

Dviračių laikikliai                                      5 Eur / d.

Navigacija    3 Eur / d.

Radaro detektorius                                  3 Eur / d.

Kokios yra mikroautobuso nuomos frazės Vilniuje?

Trumpiausias kooperatyvo laikotarpis – 1 diena;

Nuomininkas turi teisėtą licenciją (B klasė);

nuomos metu nuomininkas saugo gabenimo parametrus kartu su padangų įtempimu, alyvos ir aušinimo etapais. jei reikia, pasiūlyti skysčio papildymą;

Nuomininkas prisiima įsipareigojimą dėl svetainės lankytojų pažeidimų. be to, dėl nelaimingų atsitikimų dėl nuomininko kaltės;

Nuomininkas yra atsakingas už sankcijas, taikomas automobiliui dėl alkoholio vartojimo;

Mikroautobuso nuoma gali būti iki 500 km per dieną. tai reiškia, kad bendras nuomos mokestis kasdien neturėtų viršyti 500 km;

Mikroautobusas gali keliauti tik es Sąjungos teritorijoje. Baltarusijai, Rusijai ir Ukrainai yra papildomų sąlygų.

koks yra mikroautobuso nuomos procesas?

išsirinkite mikroautobusą, atitinkantį jūsų pageidavimus;

Jūs išeinate iš rezervacijos padidinimo (20% -50% nuomos);

Mes tiekiame / pasirenkame mikroautobusą ir nurodome nuomą sutartu laiku;

jūs vykdote pristatymą;

grįžtate mikroautobusą į sutartą regioną.

Nuomojamųpalaiminimai

transporto priemonių furgonųyra keturračiai transporto priemonės, skirtos keleiviams ar kroviniams vežti. Labai mažas autobusas sako, kad tai yra nedidelis autobusas. Autobusai klasifikuojami pagal jų paskirtį: keleiviniai sunkvežimiai ir krovininiai sunkvežimiai. Pirmos klasės autobusų funkcijos yra:

MANEVERITY

Maži sunkvežimiai yra beveik tokie atvėsti kaip transporto priemonės. dabar jie ne visi gali nuspausti automobilius nenaudingais.

ilgis

šiek tiek ilgesnis, tačiau plotis yra panašus į automobilį. todėl jie gali būti patogūs manevruoti ant plonų gatvių ir automobilių stovėjimo vietų.

talpa

Keleiviniai sunkvežimiai gali vežti beveik du kartus daugiau keleivių nei automobilio. Krovininiai furgonai gali būti iki 10 kartų didesni už lengvojo automobilio naštą.

dujų kainos

labai mažas mikroautobusų pranašumas yra mažas benzino vartojimas. sunkvežimiai nuomai yra iki trejų metų derliaus ir jų dujų suvartojimas yra toks pat kaip ir automobilio. tikslas – tiesiog 6-8 l / 100 km.

Keleiviniai mikroautobusai nuoma Vilniuje

Keleiviniai mikroautobusai naudojami žmonėms vežti. Jie gali būti 9 arba 19 vietų. Jei tai yra mylios, kad mikroschema turi 9 sėdynes, ji pasiekia erdvę 8 keleiviams ir varomąją jėgą. dabar ir vėl aštuonios + 1 vietos nurodomos keleivių skaičiui. devynios vietos mikroautobusai yra nuomojami pagrindinėms kelionėms į Europą, Lietuvą ir Baltijos šalis. taip pat yra šventė šventėms mergaitėms ir lankytojams. Priekyje yra 2 sėdynės keleiviams ir viena vairuotojui. iš karto užpakalinėje pusėje buvo įrengtos dvi eilės trijų vietų skirtingiems keleiviams.

Mikroautobuso nuoma paprastai pasirenkama padedant žmonėms, norintiems keliauti didesnėse organizacijose. Arba žmonės, norintys patirti didesnį dalykų kiekį, nei jie gali būti automobilyje.

Didžiulė mikroautobuso nauda (8 + 1) yra ta, kad ji yra perspektyvi priversti ją B licencija. Vairuotojų skaičius ne visada ribotas. jei keliaujate su bičiulių organizacija, galite vairuoti keisdami. Tiems, kurie nėra pajėgūs, siūlome samdyti mikroautobusą su varomąja jėga. vairuotojas lydės jus per visą patirtį. ar tai yra vienos dienos važiavimas į vandenyną ar Europos šalių sostinių ekskursija per mėnesį. tai ypač svarbu tiems, kuriems reikia švarios kelionės.

Minivietis Kondominiumas su varomąja jėga yra ypač pageidaujamas tam tikru metu renginiuose, ne viešose šventėse, komandinėje kelionėje. Visi vairuotojai yra patikimi, išbandyti ir iš anksto pasirengę spręsti problemas. Mikroautobusų vairuotojai turi labai gerą vairavimą, kuris yra ilgesnis nei penkeri metai. varomoji jėga yra atsakinga už pažeidimus, susijusius su kelio lankytojais, arba sužalojimus. Autobusų nuomininkas nebeturi jokios piniginės atsakomybės. Mikroautobusų vairuotojai kalba anglų arba rusų kalbomis. gerai, bent jau tai yra triukas. Kelionės vairuotojas padės jums pasirinkti aukštos kokybės kelią savo kelionėje. taip pat mokėti gatvės mokesčius, kreipkitės pagalbos į gatvę gedimo atveju ir papildomai. Ar turite pradėti savo atostogas nuo pirmosios ekskursijos dienos? Siūlome išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju!

Kas Vilniuje nori mikroautobuso?

keliaujant į

Lietuvą Lietuva Pastaraisiais metais sparčiai populiarėja. mūsų vieningose ​​valstybėse yra daugybė vietų, kurias verta pamatyti. Tokioms kelionėms, savaitgaliams, atostogoms, ilgoms savaitgaliams arba greitoms atostogoms dažniausiai pasirenkama. Mikroautobuso nuoma tokioms kelionėms yra nuostabus atsakymas. Jūs galite aplankyti didesnį draugų ar kelių namų ūkių kolektyvą. Viena varomoji jėga yra pakankama ir ji gali tapti kiekvienu kūnu, turinčiu B klasės varomąją jėgą. Po sunkios darbo savaitės pavargę piliečiai dažnai renkasi tokį poilsio būdą.

Kelionė į užsienį

, keliaujant užsienyje, mikroautobusas yra vienas iš nebrangiausių ir patogiausių pasirinkimų. Tokios kelionės paprastai trunka apie 10–14 dienų. taigi yra labai naudinga išsinuomoti mikroautobusą visiškai patraukliomis kainomis. Visai grupei, vieno apartamento apartamentų mokestis yra tik 5–6 Eur / per dieną. kai tik pasieksite savo tikslą, nenorite samdyti papildomo transporto ar mokėti už taksi paslaugas. Visi dalykėliai gali būti pasiekiami per manevravimo transportą. Mikroautobusų stovėjimo mokesčiai yra labai daug, kaip transporto priemonė. Erdvus maišelių skyrius leidžia įsigyti visus norimus elementus savo kelionėje.

populiariausi kelionių maršrutai vasarą:

Vilnius – Dubrovnikas;

Vilnius – Venecija;

Vilnius – Viena;

labiausiai žinomi kelionės maršrutai žiemos oru:

Vilnius – Austrijos slidinėjimo namai;

Vilniaus – Italijos slidinėjimo nameliai;

Vilniaus – Šveicarijos slidinėjimo kurortai.

Vestuvių

šventimas Vestuvių šventė. Jaunavedžiai dažnai neeksportuoja mikroautobusų, tačiau tai yra neįtikėtinas būdas lankytojams išvykti į gamtos ar gimtadienio šventę. Paprastai vestuvėms suteikiamas didesnis, 19 vietų mikroautobusas. ne paprasčiausia yra tai, kad tai yra pakankamai brangus būdas lankytojams perkelti, taip pat sukuria šventinę ekosistemą, nes visi lankytojai kartu praleidžia laiką. dažnai patirties metu vyksta trumpos kelionės ar įdomesni vaizdo žaidimai.

Švenčiant kalvius

švenčiant kalvius. Mikroautobusas važiuoja jūra, pasirinkta laisvalaikio vieta arba netgi kerta Lietuvos sieną. naktiniai šventės yra tikrai audringos, todėl stengiamės sumažinti vairuotojų įvairovę. Mikroautobusas gali keliauti iki 9 žmonių, o efektyviausia varomoji jėga. jei neturite vairuotojo, siūlome išsinuomoti mikroautobusą su varomąja jėga. tai užtikrins, kad visos kelionių kryptys būtų pasiekiamos kompetentingai ir laiku.

Švenčia

merginą, kuri švenčia draugę. moterys taip pat švenčia griežtai, todėl kelionė su vairuotoju yra tiesiog jiems gyvybiškai svarbi. ar ne geriausia patirti savo bičiulių patirties tuo pačiu metu, kai vairuojate tikrąjį profesionalą? vakare saulė gali būti palydėta į Klaipėdą, Palangą, Gdanską arba kur tik norite jūsų širdis!

Ėjimas į festivalį ar susirinkimą

. Į festivalį vykstančio mikroautobuso palaiminimai yra labai panašūs į bakalauro / paukščių gimtadienio vakarėlius. nepaisant to, kad vis dar yra daug didelių pliusų. pagrindinis yra tai, kad galite pasirinkti labai daug dalykėlių. be jokios abejonės, ji suformuos visas palapines, maišelius ir skirtingus atributus, reikalingus varžyboms. antra, kad dalis keleivių gali gyventi mikroautobuso viduje. kiekviena įmonė turi tuos, kuriems nereikia miegoti palapinėje.

Vilniuje mikroautobusų nuoma

Vilniuje: senovinis miestas, Žirmūnai, Karolinišokayės, Naujamiestis, Šnipiškės, Jaruzalė, Vilkpėdė, Naujininkai, Šešfamily nariai, Perkūnkiemis, Lazdynai, Fabijonišokės, Verkiai, Antakalnis, Žvėrynas, Paneriai, Naujasis Vilnius , Visori, Justinišokės, Baltupiai, Pašilaičiai. , Viršuliškės, Pilaitė, Saulėtekis. Jūsų užsakytą mikroautobusą pristatysime pageidaujamai Vilniaus bendruomenei sutartu laiku. Jei mikroautobusas yra atvežtas Vilniaus metropolyje ir iš Vilniaus miesto ribų, bus taikomas papildomas mokestis.

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų kooperatyvas yra vienas didžiausių populiariausių pristatymo nuomos pasiūlymų. tai mylios labai nerimą kelia tai, kad tai yra daug pigus ir patogus būdas keliauti, pristatyti lankytojus arba galbūt atnešti sudėtingą vežimą. dėl šios priežasties šio pristatymo nuoma gali padėti daugeliui egzistavimo situacijų. Mikroautobusų nuoma neprivalo rūpintis savo laivybos, draudimo ar papildomu prietaisu. Nuomojami mikroautobusai visada yra techniškai tvarkingi. Jei jums reikia, jūs gaunate civilinę apsaugą, kazino aprėptį, pagalbą kelyje arba netgi varomąją jėgą. Didesnės nuomos jėgos išlaidos, tačiau kai kuriais atvejais jos yra neišvengiamos.

kad mikroautobusų nuoma yra vienas iš pigiausių kelionių būdų. Tai tampa pagrindiniu noru keleivių ar krovinių pervežimui.

Kas veikia mikroautobusų nuomos kainas?

Mikroautobusų nuomos laikotarpis. Ilgesnį laiką nuomojamas pristatymas gali būti pigesnis vienintelis dienos mokestis. aiškiai, jūs galite gauti nuolaidas perkant didelius kiekius. tokiu būdu nuomininkas ir nuomotojas taip pat laimės. rezervuodamas autobusą ilgesniam nei vieno mėnesio laikotarpiui, dienos buto mokestis gali būti tik 30 Eur / per dieną. didžiausias dienos mokestis yra šešiasdešimt penki eurai per dieną.

Miles keliavo. 500 km / per dieną galima išsinuomoti su nuomojamu transportu. Tai ne visada sunku kiekvienai dienai! Turėtų būti pasirūpinta, kad visomis kelionės dienomis nebūtų viršyta bendra 500 km / diena. papildomi 100 km mokesčiai 10 Eur.

Pavyzdys. kelionė trunka 14 dienų, o jūs gausite 5000 km. vienos dienos vidurkis yra apie 360 ​​km, todėl gali būti nereikia mokėti didesnės.

Sezoniškumas. Autobusų nuoma priklauso nuo 12 mėnesių laiko, kol važiuosite. Jūs galite numatyti mažesnius mokesčius nuomodami mikroschemą rudenį arba pavasarį. Minibuso apartamentų poreikiai yra maksimalūs visą vasaros laiką ir žiemą, nes tai yra pagrindinis atostogų laikas. vasaros sezono metu mikroautobusai vyksta į šiltą tarptautinę vietą: Kroatiją, Juodkalniją, Italiją ir kt. Žiemos atostogoms pristatymas įdarbinamas kalnų slidinėjimui. viršutinės paskirties vietos: Austrija, Italija, Šveicarija.

Ar galima išsinuomoti mikroautobusą su indėliu?

Depozitas už mikroautobuso nuomininką laikomas garantu. už žalą mikroautobusui, užstatas negrąžinamas. Užstatas (franšizė) yra du šimtai Eur.

faktinė, galima išsinuomoti mikroautobusą be indėlių. galite įsigyti papildomą franšizės aprėptį. Esant tokiai padėčiai, net ir pasibaigus likimui, franšizė gali būti mokama padengiant bendrove. papildomi padengimo mokesčiai nuo penkių iki aštuonių eurų per dieną.

Kas yra uždengta mikroautobusų nuomos?

Mikroautobusas, dėl kurio sprendžiama dėl ilgio. Visi mūsų autobusai yra nauji, ty daugiau nei 4 metai. visi jie turi teisėtus patikrinimo dokumentus. nuolat tikrinamas įgaliotas automobilio vežėjas. Jūs nuolat gausite savo sunkvežimį su visu benzino baku ir lengva. tikimės, kad grąžinsite mikroautobusą toje aplinkybėje, kurią mes jums davėme. Nebaigto mikroautobuso grąža bus apskaičiuota remiantis teisinga buto priemoka. Su išsinuomotu mikroschema galite priversti iki 500 km per dieną. Tai ne visada taisyklė kiekvienai dienai, tačiau bendrasis rida turi neviršyti 500 km * apartamentų dienų.

trečioji gimtadienio šventės atsakomybės aprėptis. Šis draudimas privalomas visiems Lietuvoje registruotiems varikliams. Taigi mūsų mikroautobusai nėra išimtis.

Kasko draudimas yra papildoma aprėptis. tai padės jums patirti saugų, o ne efektyviausią gatvėje, tačiau tuo pat metu, kai nuvažiuosite savo automobilį nepažįstamame u. s. a .. Mikrobai yra apdrausti, prieštaraujantys nedideliems įbrėžimams, sužalojimams, skaldytiems langams ar net apiplėšimui. šių traumų atveju už užmokestį turėtų būti mokama franšizės kaina. šiuo metu jos vertė yra du šimtai Eur. Maksimaliais atvejais, tai iš tikrųjų yra mažesnis kiekis nei žala, padaryta į mikroautobusą

. jei jūsų automobilis sugenda tam tikru važiavimo etapu, pagalba kelyje yra pasirengusi padėti. Ši paslauga galioja visoje ekiu Sąjungoje.

Kas ne visada saugoma mikroautobuso namuose?

Franšizės draudimas. jei jums nereikės grasinti mokėti franšizės kainą po savo patirties, galite ją apdrausti iš anksto. Mūsų partneriai spręs šį klausimą. papildomas franšizės draudimas kainuoja apie 3 Eur. keliaujant su didele įmone, ši kaina iš esmės nepadidins jūsų kelionių mokesčių.

pasirenkama sistema. tai navigacija, kūdikių kėdutė, kitas garažo skyrius, dviračių laikiklis arba panašūs daiktai. dėl papildomų poreikių, leiskite mums atpažinti rezervavimo metu arba dar gyvybingai. mes galime rezervuoti reikiamą įrenginį jūsų kelionei anksčiau.

padarinius kelių eismo taisyklių pažeidimams. pažeidžiamos kelių eismo taisyklės mokamos pagal transporto priemonės varomąją jėgą. Registruotos baudos iš visos Europos Sąjungos pasiekia mikroautobusų savininką. jie gali būti nedelsiant perduoti mikroprocesoriaus nuomininkui.

gatvės mokesčiai. Maksimaliose tarptautinėse ekiu vietose turite mokėti už gatvės naudojimą. tai nėra dideli mokesčiai. dažniausiai vienos šalies gatvė apsiriboja 10–15 eurų. jei dabar nemokate šių mokesčių ir nenaudosite kelių, galite grįžti į Lietuvą papildomai nubausti.

sutapimo draudimas. per ilgą važiavimą gali įvykti daug. Mes pritariame jūsų nuomonei, kad patirtis apimtų traumą. Šis mikroautobusų nuomos draudimas ne visada yra užpildytas.

pasirinktinis įrenginys ir jo mokesčiai

palaima bendrabučio mikroautobusus

Mikroautobusai – tai keturračių transporto priemonės, skirtos keleiviams ar kroviniams vežti. Pats mikroautobuso pavadinimas sako, kad tai yra nedidelis autobusas. Autobusai skirstomi į dvi klases pagal jų paskirtį: keleiviniai furgonai ir krovininiai furgonai.kokybės galimybės yra:

AutobusoMANEVERITY

Maži furgonai yra beveik tokie patys kaip automobiliai. ne visi jie gali valdyti automobilius nenaudingais.

dydis

vos ilgiau, tačiau panaši plotis automobilį. todėl jie gali būti patogūs manevruoti ant plonų gatvių ir automobilių stovėjimo vietų.

talpa

Keleiviniai sunkvežimiai gali tiekti beveik dvigubai daugiau keleivių nei transporto priemonė. Krovininiai furgonai gali išlaikyti iki dešimties atvejų keleivinio automobilio apkrovą.

benzino kainos

visiškai maža mikroautobusų nauda yra mažas degalų sąnaudos. Nuomojami mikroautobusai yra iki 4 metų senoviniai, o jų benzino vartojimas yra panašus į automobilio. tikslas – tiesiog 6-7 l / 100 km.

nuomos privalumai

keleivinių mikroautobusųKeleiviniai mikroautobusai skirti žmonėms vežti. Jie gali būti 9 arba 19 vietų. Jei dar daug teigiama, kad mikroschemoje yra 9 sėdynės, ji turi erdvę 8 keleiviams ir varomoji jėga. kartais 8 + 1 vietos naudojamos keleivių kiekiui žymėti. devynių vietų mikroautobusai paprastai nuomojami kelionėms į Europą, Lietuvą ir Baltijos šalis. gali būti ir partijos partija moterims ir lankytojams. Priekyje yra 2 keleiviams skirtos vietos ir viena varomoji jėga. vienu metu užpakalinėje pusėje buvo paruoštos dvi eilės 3 sėdimų vietų skirtingiems keleiviams.

Mikroautobuso nuoma paprastai pasirenkama per tuos, kurie turi keliauti didesnėse įmonėse. Arba asmenys, kuriems reikia perduoti didesnę sumą, nei gali būti transporto priemonėje.

Didžiulis mikroautobuso (aštuonių + 1) pelnas yra tai, kad tai yra įmanoma, kad būtų galima ją spausti B licencijoje. Vairuotojų kiekis neribojamas. tuo atveju, jei keliaujate su bičiulių agentūra, galite keisti. Tiems, kurie negali priversti dirbti, mes suteikiame galimybę išsinuomoti mikroautobusą su varomąja jėga. varomoji jėga lydės jus visą kelionę. nesvarbu, ar tai yra vienos dienos kelionė į jūrą, ar kas mėnesį išvyksta ekiu sostinės. tai ypač svarbu tiems, kurie nori lengvo nuotykio.

Mikroautobusų nuoma su varomąja jėga yra būtinas veiklos trukmei, privačioms atostogoms, įgulos kelionėms. Visi vairuotojai yra patikimi ir iš anksto išnagrinėti ir pritaikyti šiems iššūkiams. Mikroautobusų vairuotojai turi puikų vairavimą per 5 metus. vairuotojas yra atsakingas už kelių eismo taisyklių pažeidimus ar nelaimingus atsitikimus. Dabar autobuso nuomininkas neturi jokių ekonominių įsipareigojimų. Mikroautobusų vairuotojai kalba anglų arba rusų kalbomis. gerai, tai bent jau tai triukas. Kelionės varomoji jėga padės jums pasirinkti didelį kelią savo patyrimui. taip pat mokėti gatvės mokesčius, kreipkitės pagalbos į gatvę gedimo atveju ir dar daugiau. Ar jums reikia pradėti atostogas nuo pirmos atostogų dienos? Siūlome išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju!

Krovininių mikroautobuso nuomos privalumai

Krovininiai furgonai yra tinkami vežimui. jie turi tris priekines sėdynes: 1 vairuotojui ir keleiviams. už jų yra tuščias plotas. dauguma krovinių vežimo furgonų dydžio: 4,2 metrų ilgio, 1,75 metrų pločio ir 1.eighty penkių metrų. dėl šios priežasties bendra krovinių apimtis neturi viršyti trylika tūkstančių kubinių metrų.

Krovininiai mikroautobusai nuomojami per įmones, kurios turi greitai ir efektyviai transportuoti savo prekes. jie taip pat gali būti privatūs žmonės, kurie nori persikelti į kitą namą. tai mylios, būtinos grupėms apsipirkti ir naudoti paprasčiausias keliones. ir toliau išlaikyti savo autobusą yra brangus. Jums reikia pirkti draudimą, susidoroti su techninėmis funkcijomis, automobilių stovėjimo aikštele ir pan. todėl labai patogu išsinuomoti mikroautobusą kelias dienas ar savaites.

Šių mikroorganizmų super pelnas yra tai, kad jie labai talpūs ir gali eiti į kiekvieną kitą namą 1-2 kartus. Tai nebėra paprasčiausias būdas jums lengvai judėti, bet papildomai sutaupo daug pinigų. savo transportą reikėtų vežti keliais atvejais, tai yra daug laiko ir degalų. Didelių daiktų vežimas asmeniniu transportu (automobiliu) neišvengiama salono apibrėžtis. tai yra papildomos išlaidos.

Kada jums reikia mikroautobuso nuomos?

lankantis Lietuvoje.

Keliaujant Lietuvoje jau daugelį metų įgyjama pripažinimo. yra daugybė vietų, kurias verta pamatyti. Tokioms kelionėms, savaitgaliams ar trumpiems, 1 savaitės atostogoms dažnai teikiama pirmenybė. Mikroautobusas yra puikus sprendimas, nes galite keliauti su didesne verslo draugija. Pakanka vieno vairuotojo, galinčio baigti visus žmones, turinčius B licenciją.

Tiems, kurie vyksta ekskursijoje į užsienį.

Už atostogas užsienyje, mikroautobusas yra viena iš nebrangiausių ir didžiausių patogumų. Tokios kelionės paprastai trunka apie 10–14 dienų. Vienam iš šių ilgių galima išsinuomoti mikroschemą visiškai patraukliu mokesčiu. keliaujant su visa įgula, apartamentų mokestis, atitinkantis vyrą ar moterį, yra efektyviausias 5-6 Eur / per dieną. Dabar jums nereikia daugiau transporto ar taksi pasiūlymų, kad pasiektumėte savo tikslą. Visus daiktus galima pasiekti siuntimo laivais. Mikroautobusų stovėjimo aikštelės išlaidos, kaip geras automobilis. Erdvus bagažo skyrius leidžia perteikti visus savo turtus.

Vestuvėms švęsti.

Jaunavedžiai dažnai nedraudžia mikroautobusų. Šventės svečiams tai yra neįtikėtinas būdas aplankyti gamtą ar vakarėlį su jaunomis grupėmis. Vestuvėms paprastai suteikiamas didesnis, 19 vietų mikroautobusas. nebėra geriausia, kad tai yra pakankamai brangus būdas perkelti lankytojus, taip pat sukuria šventinę aplinką, nes visi lankytojai kartu praleidžia laiką. dažnai, per visą patirtį, vyksta trumpos kelionės arba papildomi juokūs vaizdo žaidimai.

Švenčiant kalvius.

Labai geras noras keliauti po mikroautobusą į vandenyną arba į pasirinktą pramogų vietą. Kaip pripažįstame, bakalauro vakarėliai yra švenčiami tikrai audringu stiliumi. Konkurso organizatoriai paprastai stengiasi sumažinti vairuotojų skaičių. iki 9 žmonių gali važiuoti su mikroautobusu ir paprasčiausias vairuotojas. jei neturite varomosios jėgos, siūlome išsinuomoti mikroautobusą su varomąja jėga. jis įsitikins, kad visos kelionės vietos yra tinkamai ir laiku pasiekiamos.

Švenčiant vištų gimtadienio šventę.

Ponios bent jau taip pastebimai švenčia kaip berniukai, todėl jiems taip pat labai svarbu keliauti su varomąja jėga. ar ne visada juoktis patirti nuotykius, apsuptus palsų, kai laivyba vyksta per tikrą profesionalą? naktį saulė gali būti palydėta į Klaipėdą, Palangą, Gdanskas arba bet kurioje širdyje.

Ėjimas į festivalį ar konferenciją.

šventės metu mikroautobuso privalumai yra labai panašūs į bakalauro / moters draugo naudą. pagrindinis yra tai, kad galite pasiimti visiškai didelį kiekį dalykėlių. tai tikrai tinka visoms palapinėms, bagažui ir įvairiems atributams, kurių norima konkuruoti. antra, kad dalis keleivių gali gyventi mikroautobuso viduje. Kiekvienoje įmonėje yra žmonių, kurie tiesiog nenori miegoti palapinėse.

Mikroautobusų nuoma Kaune

Mikroautobusų nuoma Kaune yra visiškai lankstus tiekėjas, kuris leidžia jums išsinuomoti automobilį su ir be varomosios jėgos. Kaune galima išsinuomoti įvairių dydžių ir vienos rūšies funkcijas turinčius mikroautobusus: nuo 3 vietų iki 9 vietų keleivinis mikroautobusas.

Mikroautobusai yra labai žinomi dėl to, kad jūs dabar nenorite rūpintis savo asmeniniu transportu, papildoma KASKO aprėptimi ar nuomos vairuotoju. 9 vietų mikroautobusą gali vairuoti visi asmenys, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. „Minibus Condominium“ Kaune yra pirmenybė norint pervežti festivalio narius, vykti savaitgalio kelionėje į Lietuvą su giminaičių ratu arba galbūt aplankyti su draugais visame ekiu sąjungoje.

Sezoniškumas. tam tikru momentu energingiausių butų sezonų kainuoja mikroautobusų kajutės Kaune dėl pernelyg didelio raginimo.
Vasara yra didžiausias energetinis laikotarpis nuo 06-01 iki 09-01. vasaros sezono metu daugelis poilsiautojų, taip pat daugybė ne viešų švenčių, įskaitant vestuves, jubiliejus ir pan. žiemos sezono metu, nuo 12-01 iki 03-01 Kauno autobusų nuoma yra pigesnė. nors ir užsiėmęs, tai ir garsus laikas kelionei. Jūs gausite apatinius mokesčius nuomojant mikroautobusus rudenį ir pavasarį, nuo 09-01 iki 12-01 ir nuo 03-01 iki 06-01.


Kuo ilgiau išsinuomosite mikroautobusą, tuo sumažinsite mokestį, kurį sumokėsite kartu su bendrabučio diena. Vienos dienos nuomos kaina yra labai didelė, nes nuomojamas mikroautobusas savaitgaliui ir dvi savaites.

papildoma įranga. priklausomai nuo vartotojo pageidavimų, Kaune esančio mikroautobuso apartamentų galima įsigyti su papildoma programine įranga. paprastai užsakoma įranga: stogo bagažinė, stogo bėgeliai, kėdutės, grandininiai ratai, dviračių laikikliai, navigacinė mašina. studijuoti daugiau apie papildomą programėlę ir jos išlaidas.

Važiuojami rida. Tai yra minimali kaina, nurodyta lentelėje, kurią galima įjungti iki 500 km per dieną.

Bendras nuvažiuotų kilometrų skaičius apskaičiuojamas visomis mikroautobusų nuomos dienomis. papildomos šimto kilometrų išlaidos 10 Eur.

Ar galima išsinuomoti mikroautobusą be indėlio Kaune?

Depozitas už mikroautobuso nuomininką laikomas garantu. jei mikroautobusas sugadintas, užstatas negrąžinamas. Užstatas (franšizė) yra 200 Eur.

tikrasis, yra galimybė išsinuomoti mikroautobusą su indėliu Kaune. galite įsigyti papildomą franšizės aprėptį. Šiame pavyzdyje, net ir įvykus nelaimingam atsitikimui, franšizę galima sumokėti draudimo įmonės pagalba. papildomi draudimo mokesčiai 5–8 Eur / per dieną.

kas išsiskiria mikroautobusų nuomos paslaugomis?

Mikroautobusas visą nuomos laikotarpį. Nuomos pradžia laikoma pirmąja nuomos diena, o nuomos mokestis yra diena, kai mikroautobusas vėl yra skaičiuojamas (skaičiuojamas pagal dienos tikslumą).

KASKO aprėptis. Visi nuomojami furgonai yra apdrausti KASKO draudimu. Jis apsaugo nuomininkus nuo pernelyg didelių papildomų mokesčių, jei dėl nuomininko kaltės yra transporto priemonės avarijos, taip pat vandalizmo ar vagystės atveju. Draudimo atveju nuomininkas sumoka franšizės draudimo sumą – du šimtus Eurų.

Padėti gatvėje. 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą visoje ekiu Sąjungoje, gausite pagalbą, jei prarandamas mikroautobusas arba įvyksta kitas sutapimas.

nedidelis mikroautobusų pervežimas Kauno mieste.

Kas ne visada užpildyta mikroautobusų nuomos?

Franšizės draudimas. jei jūs dabar nenorite pavojaus, kad po kelionės turėsite sumokėti franšizės mokestį, galite jį apdrausti anksčiau. papildomi franšizės draudimo mokesčiai, apvalūs nuo 5 iki 8 eurų, atitinka dieną. keliaujant su dideliu bičiulių biuru, šis mokestis nebebus žymiai padidintas kelionės vertė.

pasirinktinai prieinama įranga. Jei reikalingas papildomas prietaisas, prašome leisti mums suprasti, kaip greitai. mes iš anksto rezervuosime esminę įrangą. Populiariausios įrangos parinkimo galimybės Vilniuje yra kūdikių kėdutė ir papildomas bagažo skyrius.

pasekmės kelių eismo taisyklių pažeidimams. sugedusios gatvės lankytojų taisyklės mokamos per automobilio vairuotoją. Registruotos baudos iš viso ekiu Sąjungos pasiekia mikroautobusų savininką.

Vėliau jie siunčiami į mikroschemos nuomininką. Atitinkamas Vilniaus policijos padalinys yra informuotas apie pažeidimą.

kelių išlaidos. Daugumoje es tarptautinių vietų turite mokėti už naudojimąsi keliais. tai nėra didelės kainos. paprastai vienos šalies kelias yra apribotas iki 10–15 eurų. jei dabar nemokate šių mokesčių ir naudosite kelius, galite grįžti į Vilnių papildomai gauti patenkinamą.

nelaimingų atsitikimų. daug gali vykti per ilgą patirtį. Mes pasisakome už tai, kad tam tikru metu patirtumėte draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Ši nedidelių mikroautobusų nuoma neapima.

papildoma programėlė ir jos mokesčiai

Kokios yra mikroautobuso nuomos sąlygos Vilniuje?

Minimalus nuomos terminas yra 1 diena. Ilgiausias Kondominiumas nebėra.

Nuomininkas turi turėti galiojančią B licenciją.

Nuomininkas yra atsakingas už automobilį per bendrabučio trukmę, ty saugo padangų įtempį, alyvos ir aušinimo laipsnius. jei reikia, aprūpinkite skysčiu;

Nuomininkas prisiima atsakomybę už eismo pažeidimus. be to, dėl nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dėl nuomininko kaltės;

Nuomininkas atsako už visas sankcijas, kurios gali būti taikomos transporto priemonei dėl alkoholio vartojimo;

Mikroautobuso nuoma gali būti iki 500 km per dieną. tai yra, vidurkis kiekvieną dieną Kondominiumo kaina neturėtų viršyti 500 km;

Mikroautobusas gali geriausiai važiuoti es Sąjungoje. Sienos kirtimas su Baltarusija, Rusija ir Ukraina yra neteisėtas.

Mikroautobusas yra apatinis nugaros ir sumažėja patenkinamai, nei buvo imtasi. Jei mikroautobusas tampa lygus, nuvalomas švarus, plaunamas, nuomos pradžioje, tas pats turi grįžti į savininką. yra dar vienas tarifas grąžinti nepatvirtintą mikroautobusą.

Mikroautobusas tiekiamas naudojant nuomininką su visais bako degalais, o savininkas taip pat grąžina visą rezervuaro kurą. kitaip nuomininkas gali sumokėti dujų išskyrimą pagal atsiskaitymo normas.

kas yra mikroautobuso nuomos metodas?

pasirinkti miniveną pagal savo norus;

Jūs paliekate rezervaciją (20% -50% nuomos);

Mes tiekiame / paimame mikroautobusą ir nurodome nuomą sutartu laiku;

naudojate pristatymą;

grįžtate mikroautobusą į sutartą vietą.

butųpalaiminimai

mikroautobusųyra keturračiai transporto priemonės keleiviams ar kroviniams vežti. Pats mikroautobuso pavadinimas sako, kad yra mylios mažas autobusas. Autobusai skirstomi į dvi klases, atsižvelgiant į jų tariamą naudojimą: keleiviniai furgonai ir krovininiai sunkvežimiai. Geriausios automobilio savybės yra:

MANEVERITY

Maži sunkvežimiai yra beveik tokie kieti, kaip transporto priemonės. dabar jie ne visi gali slėgti automobilius nenaudingais.

dydis

šiek tiek ilgiau, tačiau panašus plotis prie transporto priemonės. todėl jie gali būti patogūs manevruoti ant plonų gatvių ir variklių stovėjimo vietų.

pajėgumai

Keleiviniai mikroautobusai gali pritraukti beveik du kartus daugiau keleivių nei automobilio. Krovininės transporto priemonės gali išlaikyti iki 10 kartų didesnį keleivinio automobilio svorį.

dujų sąnaudos –

tai labai didelis mikroautobusų privalumas – mažas benzino kiekis. Nuomojami mikroautobusai yra iki 4 metų, o jų benzino vartojimas yra toks pat kaip ir automobilio. siekti tiesiog 6-7 l / 100 km.

Kaune reikia mikroautobuso?

 „Kaunas – Lietuvos širdies širdis“ – šis šūkis puikiai apibūdina Kauno geografinį vaidmenį. tai miestas, iš kurio galite lengvai pasiekti bet kurį Lietuvos kampelį. Štai kodėl Kauno piliečiai mėgsta savaitgalio keliones po Lietuvą. Vietos, kuriose domitės mūsų JAV, yra tikrai gausios. tuo atveju, jei jums reikia laisvai keliauti su visais savo giminaičių ratais arba su dideliu draugų organizavimu, mikroautobuso nuoma yra fantastinis noras.

keliauti į užsienį.

Vasaros atostogoms šiltose vietose arba žiemos snieglenčių sportui, mikroautobusai yra milžiniški. Kadangi mikroautobusas gali būti stumiamas kiekvienam asmeniui, turinčiam B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, tai tampa visiškai patraukliu bičiulių agentūrų noru atostogauti. be to, nereikia išsinuomoti varomosios jėgos, nes net 9 žmonės gali kartu keliauti, mikroautobuso bagažinė gali išlaikyti visus maišus, o kelionės vertė gali būti labai maža, palyginti su mokestiniu efektyvumu. mikroautobusai.

vestuvių metu.

Mikroautobusai, kuriuose yra 9 arba 19 vietų, yra puikus pasirinkimas vestuvių renginiams vežti. jaukimas tokioje šventėje yra retas ir reikalauja samdyti vairuotoją. Ji yra patogu, o juoktis dėl to, kad kolektyvas pateks į partijos apylinkes. Tai tikrai suteikia šventinei ekosistemai.

Berniukas Vakarai / Vakarai.

šitos šventės švenčiamos turbulencija, todėl žmonės, norintys atsisėsti rato gale, yra neįprasti. Iš tiesų visa agentūra nori keliauti kolektyvu, todėl mikroautobusas yra iš esmės logiškas noras. Ir kas neturėtų imtis saulės prie vandenyno ar galbūt užjūrio su siaubingu bičiulių korporacija.

Festivaliams / vakarėliams.

Tokiais atvejais mikroautobusas turi papildomų privalumų nei tik jauki transporto priemonė. ne paprasčiausiai visi įtaisai tinka didelių maišelių skyriui, bet taip pat palapinėms, palaidojančioms bagažą. kelionė bus veiksminga kaina, kaip didelė partnerių kelionė. jei darbdavyje yra žmonių, kurie nemėgsta miegoti palapinėje, tai yra mylios, kurias paprastai galima nuvažiuoti naudojant mikroautobusą.

Mikroautobuso nuomos papildoma įranga

varomosios jėgos yra labiausiai paplitęs mūsų klientų pasirinkimas. Devynių sėdynių mikroschema gali būti stumiama visais ir kitais, kurie turi teisę daryti spaudimą keleiviniam automobiliui, ty su B licencija. Šis kelionės būdas pasirenkamas taip, kad asmenys, kuriems reikia praleisti atostogas, nėra veiksmingiausi poilsiui, tačiau taip pat mato kuo daugiau naujų vietų.

nuomodamas mikroautobusą be vairuotojo, dabar jūs negalite patirti patirties, o naujos ataskaitos papildomai taupo pinigus. Mikroautobuso nuoma mažesnėmis sąnaudomis nei vairuotojo išlaidos.

Autobuso nuoma be vairuotojo yra patogi dėl to, kad

jūs galite priversti visus ir kitus apsilankymus (nereikalaujama papildomo vairuotojo pažymėjimo);

Nereikia samdyti profesionalios varomosios jėgos;

neįtikėtinas jodinėjimas. Galų gale, dabar ne kasdien pavairuoti turi naują ir daug lengvą automobilį.

Mikroautobuso nuoma be varomosios jėgos yra gyvybinga:

jei pagrindinė nuomos diena yra mažiausiai 25 metai, reikalinga privataus failo kopija;

jei varomoji jėga turi mažiausiai trejų metų patirtį pagrindinėje bendrabučio dieną, reikia vairuotojo pažymėjimo dublikato;

jei varomoji jėga turi B kategorijos licenciją.

Visi keleiviai gali pakelti mikroautobusą pagal šias situacijas.

Siūlome keleivių mikroautobusų paslaugas Vilniuje ir Kaune. Mūsų pagrindinis tikslas yra ne tik juoktis, bet ir sklandžiai. Geriausia nuomoti techniškai tinkamus mikroautobusus, kurie dažnai gali būti tikrinami naudojant sertifikuotą automobilio vežėją. Be to, mes pasirūpinsime automobilio aprėptimi ir „pagalba keliuose“, jei susiduriama su nenumatytomis problemomis. kai turite klausimų, mielai atsakysime juos telefonu ar elektroniniu paštu. Neapsaugotas

Mikroautobuso nuomos mokestis turi būti perkamas papildomai franšizės draudimui. Franšizės aprėptis apsaugo mikroautobuso nuomininką nuo vienkartinės franšizės, jei kažkuris nuomos etapas suklysta. Ty mokama franšizė grąžinama iš draudiko.

įtrauktas į franšizės papildomą draudimą:

grąžinamas franšizės draudimas, leidžiantis geriau gauti pinigus, mokamus už nuomą.

Draudimas padengia žalą automobilio daliai, kurią sudaro dugnas, stiklas, padangos, netinkami raktai.

Draudimo suma: iki 5000 Eur. (madingas paketas), iki 50000 Eur. („Deluxe“ paketas).

aprėptį galima įsigyti beveik visų šalių gyventojams, kurie išsinuomoja transporto priemonę visur Europoje arba aplink areną. „Deluxe“ paketo pasiūlymas aprėpia aprėpties ir automobilių apartamentus jūsų gyvenamojoje vietoje.

Už vienkartinę nuomą dienos kainos prasideda nuo trijų Eur.

jei nuomojate automobilį dažnai, rekomenduojame įsigyti metinę aprėptį, apimančią didelę nuomos įvairovę, kurių kiekvienas neviršija 60 dienų. Metinis padengimo mokestis – nuo 50 Eur.

iki 4 pagrindinių vairuotojų gali būti apsaugoti per metinę aprėptį, tiekiami visi, su kuriais jie susiduria.


Norėdami gauti daugiau įrašų apie papildomą kompensuojamą franšizės aprėptį, apsilankykite www.worldwideinsure.com Mes teikiame

keleivių mikroautobusų nuomos pasiūlymus Vilniuje ir Kaune. Mūsų pagrindinis tikslas yra padaryti jūsų nuotykius ne efektyviausiu, juokingas, tačiau papildomai sklandus. Mes patogiausiai samdome techniškai tinkančius mikroautobusus, kurie dažnai gali būti tikrinami per įgaliotą transporto priemonės laikiklį. Be to, mes susiduriame su automobilių draudimu ir pagalba „keliuose“, jei susiduriame su nuostabiomis problemomis. jei turite kokių nors klausimų, mes mielai atsakysime į juos telefonu ar el. paštu. paštu (kontaktai).

papildomas mikroautobusų nuomos sistemos įrenginys

minipriklauso nuo nuomininko ir jo turimų įtaisų pageidavimų. Mikroautobusus dažniausiai naudoja žmonės, kurie mėgsta aktyvią veiklą. Jie slidinėja kalnuose, plaukioja burlaiviu vandenynu, važiuoja žirgais ir pan. Dažnai jums reikia daugiau vietos, kad galėtumėte su savimi pasiimti daugiau elementų.

Mikroautobusų nuoma Šiauliuose

Mikroautobusų nuoma Šiauliuose jau daugelį metų aptarnauja klientus. Ši paslauga dažnai pasirenkama klientams, planuojantiems keliones užsienyje ir keliaujant į Lietuvą. be to, daugelis klientų kreipiasi į mikroautobusų nuomą Šiauliuose organizuodami ir planuodami daugybę švenčių, įskaitant vestuves ar krikštynas, be to, Šiauliuose vyksta mikroautobusų nuoma. pavyzdžiui, vakarėliu arba kelionė į didelį darbdavį, naudojant jūrą.

Mikroautobuso apartamentuose siūlomi 20, 17 vietų mikroautobusai ir erdvus 50 vietų autobusas, su kuriuo galėtumėte be jokių problemų apsilankyti gerai žinomose Lietuvos ir užsienio vietose.

Mikroautobusas Šiauliuose, skirtas ekskursijoms

Šiauliuose – gražus ir išskirtinis metropolis, yra daugybė vietų, kur galima naudotis, naudojant mikroautobusų apartamentus Šiauliuose. galite paruošti ekskursijas įvairioms veikloms. keliaudami su mikroautobusais su klasiokais yra neabejotinai naudinga ir linksma programinė įranga. Jūs galite susipažinti su didžiausiais garsiomis Šiaulių metropolio ir kultūros objektų vietomis.

Kelias, mikroautobusų kelionė į Šiaulių apylinkes yra jaudinanti pramoga miesto svečiams, kurie nebėra efektyviausi iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš užsienio. Manevringas, saugus ir talpingas laivyba yra gyvybiškai svarbus tam tikru turo etapu.

galbūt didžiausias lankomasis plotas Šiaulių rajone yra Kryžių kalnas. Kryžių kalno įrašai yra žemesni už XIX a. centre. tai įspūdinga ir įsimintina vieta. tai iš tikrųjų sunku ją apibūdinti, todėl geriau vadovauti gyventi su eksperto vadovu. Kryžių kalne 1993 m. rugsėjo 7 d. lankėsi per popiežių Jono Pauliaus II. Kryžių kalnas iš Šiaulių yra geriausias 12 km, todėl kelionė į nuomotą mikroautobusą Šiauliuose tikrai nebus galutinis ir gali būti patogus.

Yra daugybė kitų jaudinančių vietų, kad niekas to nedarytų. Mikroautobusų gyvenamasis namas Šiauliuose kelia nuostabius bažnyčios pastatus – Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Šv. Jurgio bažnyčia, Šv.

Saldus ekskursija į seniausią veikiantį saldainių gamybos padalinį – Ruth.

MIKROAUTOBUSO NUOMA KLAIPĖDA

mikroautobusų Klaipėdoje, turintis varomąją jėgą, yra žinoma paslauga. Mikroautobusų butas Klaipėdoje turi aukštą raginimą tarp išskirtinių nusikaltimų ir kūno fazių. Įvairiose veiklose atliekame mikroautobusų kooperatyvą Klaipėdoje. Mikroautobusas Klaipėdoje mikroautobusai yra pasiruošę su CD, mikrofonais, internetu Klaipedoje. Mes nuolat tobuliname mikroautobusų buto veiklą Klaipėdoje. Autobusų korpusas Klaipėdoje su vairuotoju gali būti dviem mikroautobusais Klaipėdoje 20 vietų, 25 sėdynės. Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje yra apdaila su viena iš patrauklių ir patikimų „Ford Transit“, „Mercedes Benz Sprinter“ mikroautobusų 8,15,20 vietų.

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Pirmaisiais fakultetais jaunuoliai ir vaikų darželiai tiekiami su automobilių sėdynėmis ir akcijomis. Mikroautobusas Klaipėdoje buvo tiekėjas per penkiasdešimt metų. Mikroautobusas Klaipėdos mikroautobusai yra jūsų teikėjo. Mes aptarnaujame kelionių, komercinių įmonių, tradicijų ir sporto veiklą. Mikroautobusų vairuotojai Klaipėdoje kalba apie varomąją jėgą lietuvių, rusų, anglų kalbomis. Mes siūlome klientams optimizuotus mikroautobusų nuomos sprendimus, geriausias išskirtines ir didžiausias palankias situacijas, kad galėtume naudotis mūsų paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Krovinių mikroautobusas „Klaipėda“ jau seniai naudojamas. Mažų krovinių gabenimas Klaipėdoje iki 1,5t pasiekiamas per Klaipėdos krovininių automobilių nuomą. Klaipėdoje perkeliamos paslaugos, krovinių gabenimas iš oro uosto atliekamas krovininių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su priekaba. Mūsų vairuotojas galės pasiūlyti krovinių gabenimo paslaugas. mes tikimės jūsų skambučių ar užklausų, pasitelkdami mikroautobusu.

Autobusų nuoma KLAIPĖDA Autobusų

namelis „Klaipėda“ pasižymi pažangiu vežėju. Jūsų patogumui mikroautobusas Klaipėdoje vykdo „Ford Transit 2007.“ mikroautobusus. Mes teikiame paslaugas turizmo, komercinės įmonės, kultūros, žaidimų ir švietimo renginiams. Autobusų korpusas Klaipėdoje yra baigtas ypatingais, patraukliais, patikimais 8,15,20,25 vietų mikroautobusais.

užsakant buto namą Klaipėdoje, su vaikais, turinčiais vaikų radijo stotį, vyksta vežimasKlaipeda.

Keleivinis mikroautobusas „Klaipėdoje“ yra paprasčiausias, įgyvendinant varomąją jėgą. Paklauskite mokesčių ir galite būti maloniai nustebinti.

Mikroautobuso nuomoja

mikroautobusų nuomą Klaipėdoje su motyvaciniu jėga nuo 15 eurų pagal valandą.

Kelionės mokestis mieste priklauso nuo mikroautobuso naudojimo laiko.

Vieną valandą kelionė į jus ir nugara į parką pristatoma į jį. nuomojate nedidelį autobusą Klaipėdoje su vairuotoju iš 10 eurų pagal valandą.

Krovininis mikroautobusas Klaipėdoje su vairuotojo kaina nuo 10 eurų.

Jaunuoliams Klaipėdos mikroautobusų kooperatyvo vertė yra apačioje, pradedant nuo 15 Eur žingsniu po valandos. 10 EUR papildomas mokestis jaunimui.

Lankstumas nuolaidoms!

KLAIPĖDOJE KELEIVIŲ KROVINIMAS

Keleivių pervežimas Klaipėdoje, Lietuvoje ir užsienyje yra atsipalaidavusių poilsinių mikroautobusų pagalba.

Darbuotojų vežimas Klaipėda į ir iš seminarų, renginių yra Wi-Fi naudojant keleivinių mikroautobusų nuomą Klaipėdoje.

Mikroautobusų nuoma Kalaipėdoje vestuvės baigtos naudojant mikroautobusų nuomą su vairuotoju Klaipeda.Atliekamas keleivinis mikroautobusų nuoma Klaipėdos ir van nuomos automobiliams Vilnius kūdikių pristatymas į mokyklas. Klaipėdos jaunimo vežimas į vidurinę mokyklą, ekskursijos yra Wi-Fi naudojant nuomojamus keleivinius mikroautobusus Klaipėdoje.

Call Now Button+370 682 61111