fbpx

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Vilniujegali būti labai populiarūs 8 ir 9 vietų sunkvežimių. Mikroautobusas Vilniujeyra neįmanomas be varomosios jėgos ar varomosios jėgos. Mikroautobusas yrapatogus aplankyti, pervežti atostogų lankytojus arba netgi sunkų vežimą. todėlšio transporto nuoma gali tarnauti daugeliui gyvenimo sąlygų. Su mikroautobusųnuomos paslaugomis jums nereikės rūpintis savo transportu, aprėptimi, papildomaįranga. patogiausias, techniškai tvarkingas, apdraustas (KASKO) ir „pagalbakelyje“ pristatymas viršijamas nuomininkui. varomoji jėga išsinuomoja kainas,tačiau kai kuriais atvejais tai yra labai svarbu.

Vilnius yra didžiausias miestas Lietuvoje ir visiškai dinamiškas miestas. sostinėje yra daug valstybės ir švietimo įstaigų. dėl to miestas yra pilnas ne rezidentų, kurie atvyksta į paveikslų ar studijų rezultatus. šie žmonės nuolat keičia savo gyvenamąją vietą, persikelia į kitą vietą. didelė dalis baldų, drabužių ir kitų daiktų nori būti greitai gabenami tam tikru šalinimo momentu. Krovininis furgonas gali būti labai tinkamas. jį galima išsinuomoti net 1 dieną. Šis laikas paprastai yra pakankamas visų dalykų transportavimui. Vilniuje yra daug mažų ir vidutinių įmonių. dauguma jų atlieka pristatymo paveikslėlius netaisyklingai, bet periodiškai. tokiu atveju mikroautobuso nuoma yra puikus atsakymas. Jiems nereikia pirkti savo asmeninio pristatymo, apsaugos, aprėpties ir kt.

Mikroautobusų nuomos kainos

mikroautobusasMercedes-Benz V-klasė kaina

Prabangus2018metųKASKO draudimasTPVCA draudimasAutomatas8 sėdynės

duomenisapie mikroautobusu parametrų ir jų nuotraukas galima rasti adresu: RenaultTrafic, Ford Tourneo Custom „,” Mercedes-Benz V-elegancija.Mikroautobusų kooperatyvo išlaidos priklauso nuo nuomos trukmės ir sezono.Mokesčiai stalo viduje geriausiai tinka teigiamiems intervalams. čia įrašykitevisą tarifą.

GETpasiūlyti dabar!

tavoskambutis

išmaniųjųtelefonų asortimentas

NAUJIINFORMACIJA

keturiųkelionių renginiai 2019-2020

Savaitgaliokelionė automobiliu: ką žiūrėti aplink Šiaulius?

keliųrinkliavos (

kelių)rinkliavos (vinjetės) Bulgarijoje

keliųrinkliavos (vinjetės) Austrijoje

Vilnius yrapats brangiausias miestas Lietuvoje, kuriame yra plačiai paplitęs gyvenimas.nepaisant to, kad mūsų mikroautobusų nuomos išlaidos Vilniuje ir kituosemiestuose nebėra. Mikroautobuso nuomos Vilniuje vertė priklauso nuo keliųveiksnių. apartamentų laikotarpis, rida, 12 mėnesių laikas, papildoma įranga –tik keletas. Mūsų klientai teigia, kad mikroautobuso nuoma yra vienas išpigiausių kelionių būdų. tai yra pagrindinis noras vežti keleivius ar krovinius.

Mikroautobusoapartamentų laikotarpis. Ilgesnį laiką nuomojamas transportas gali būtipigesnis už vienos dienos mokestį. natūraliai, jūs galite gauti sumažinimusperkant didelius kiekius. užsisakydami autobusą ilgesniam nei vieno mėnesioilgiui, kasdienis apartamentų mokestis gali būti ne mažesnis kaip 30 Eurų perdieną. Mikroautobusas reikalauja mažai priežiūros, nes gali būti numatytasmažesnis mokestis. didžiausia paros kaina yra beveik aštuoniasdešimt Eurų perdieną.

Kasįtakoja mikroautobusų nuomos tarifą Vilniuje?

Transporto amžius. Kuo naujausias12 mėnesių reikia išsinuomoti mikroautobusą, tuo geresnė kaina, kurią galitesumokėti pagal dieną. Vilniuje išnuomojame ne senesnius nei 2016 m.

jojimokilometrai. galima nuvažiuoti 500 km per dieną su nuomojamais laivais. tai yraproblema bendrai kelionės dienai. jei lankotės Kroatijoje 14 dienų, galitekeliauti apie 5000 km. vienos dienos bendras yra pasirengęs 360 km, todėl galibūti, kad nenorėsite mokėti papildomai.

Sezoniškumas.Autobusų nuoma priklauso nuo 12 mėnesių laiko, kai važiuosite. Jūs galitemanyti, kad sumažės kainos nuomodami mikroschemą rudenį ar pavasarį. Vasarą iržiemą mikroautobusų nuomos poreikis yra gerokai geresnis, nes jis yra myliosnuo pagrindinio atostogų laiko. vasaros sezono metu mikroautobusai išvyksta įekskursijas į tarptautines vietas: Kroatiją, Juodkalniją, Italiją ir kt. Žiemosatostogoms laivyba nuomojama snieglenčių sportui. geriausios paskirties vietos:Austrija, Italija, Šveicarija.

Mikroautobusųapartamentų kompleksas su užstatu. yra galimybė išsinuomoti mikroautobusą suužstatu. galite įsigyti papildomą franšizės draudimą. Šiuo atveju net nelaimėsatveju franšizės kaina nebus mokama. papildomos draudimo išlaidos apvalios nuopenkių iki 8 eurų pagal dieną. Plačiai paplitęs mikroautobusų nuomos franšizėbe papildomo draudimo yra du šimtai Eurų.

nuomojantmikroautobusą, turite nurodyti paslaugų teikėjo sutartį ir pristatymo-grąžinimoaktą. Sutartis apims kiekvieną įvykį ir tikslią nuomos frazę.

Ar galimaišsinuomoti mikroautobusą be depozito Vilniuje?

Depozitasuž mikroautobuso nuomininką laikomas garantu. jei mikroautobusas pakenktas,užstatas negrąžinamas. Užstatas (franšizė) yra du šimtai Eur.

tiesa, galibūti galimybė nuomoti mikroautobusą be indėlio Vilniuje. galite įsigytipapildomą franšizės aprėptį. Esant tokiai situacijai, netgi sutapimo atvejufranšizė gali būti mokama draudimo organizacija. papildomi mokesčiai už 5–8 Eur/ parą.

Kassaugoma mikroautobuso nuomos viduje?

Mikroautobusas, dėl kuriosprendžiama dėl ilgio. Visi mūsų mikroautobusai yra nauji, ty ne vyresni neiketveri metai. visi jie turi galiojančius patikrinimo failus. Dažnai juosžiūrime į sertifikuotą automobilių tarnybą. Jūs nuolatos įsigysite transportą sutartulaiku, su visu tanku ir išvalysite. mes tikimės, kad jūs galite grįžti įmikroautobusą tokioje situacijoje, kurią mes jums davėme. jei negalitepasiruošti, kad galėtumėte grįžti, gali būti apskaičiuotas teisingas viršutinistarifas. Su išsinuomotu mikroprocesoriu po pietų galėsite važiuoti iki 500 km.Tai nėra taisyklė kiekvienai dienai, tačiau bendrasis rida neturi viršyti 500km * apartamentų dienų.

Kaskoaprėptis. tai yra draudimas, kad galėtumėte jaustis saugiai dabar nepaprasčiausias kelyje, tačiau papildomai, kai paliekate automobilį bepriežiūros. sunkvežimiai yra apdrausti, prieštaraujantys nedideliemsįbrėžimams, avarijoms, skaldytiems namų langams ir net apiplėšimui. šių traumųatveju už užmokestį turėtų būti mokamas franšizės mokestis. šiuo metu ji yra 2000 Eur. Daugeliu atvejų tai yra sąžiningai daug mažesnė už mikroautobusuipadarytą žalą.

Pagalbakelyje. kelionės pagalba padės jums susidoroti su sužalojimais kelyje. Šipaslauga yra teisėta ekiu sąjungos laikotarpiu.

Kas neįeinaį mikroautobuso butą?

Franšizėsdraudimas. jei jums nereikės rizikuoti mokėti franšizės mokestį po kelionės,galite jį apdrausti anksčiau. papildomi franšizės mokesčiai už maždaug 5–8eurus po dienos. tuo metu, kai kelionė vyksta su dideliu bičiulių korporacija,šis mokestis negaus plačios kelionės kainos.

papildomaįranga. Jei reikia papildomos įrangos, praneškite mums kuo greičiau. mesrezervuosime reikiamą sistemą jūsų kelionei anksčiau. Didžiausi populiarūsįrenginiai Vilniuje yra kūdikių kėdutė ir papildomas bagažo skyrius.

sankcijosuž kelių eismo dalyvių pažeidimus. neveikiančios kelių eismo politikossumokamos naudojant automobilio varomąją jėgą. Užregistruotos baudos iš visosEuropos Sąjungos pasiekia mikroautobusų savininką. Vėliau jie siunčiami įmikroschemos nuomininką. Svarbi Vilniaus policijos nuovada mechaniškai žinoapie pažeidimą.

keliųmokesčiai. Maksimaliose ES šalyse reikia mokėti už avenue. tai nėra didelimokesčiai. apskritai vienas Jungtinių Amerikos Valstijų kelias yra apribotasiki 10–15 eurų. tuo atveju, jei dabar nemokėsite šių mokesčių ir naudositekelius, galite grįžti į Vilnių taip pat gauti puikų.

likimoaprėptis. daug gali pasirodyti per ilgą kelionę. Mes pasisakome už tai, kad pervisą patirtį per draudimą pasipriešinate. Šis draudimas mikroautobusų nuomainetaikomas.

priedaineprivaloma įranga. jis yra apmokestinamas be šiuo metu galiojančių kainų irpoilsiautojų norų. Didžiausia paprastai užsakyta programėlė yra: stogobagažinė, stogo bėgiai, vaikiškos kėdės, dviračių laikikliai. jei jumsreikalinga programėlė, kuri nėra mūsų sąraše, leiskite mums suprasti ir su juosusidoroti.

papildomosįrangos                                  buto kaina

Stogobagažinė                                       5 Eur / d.

Stogobėgiai                     3 Eur / d.

vaikosėdynė                     5 Eur / d.

Ratųgrandinė                     4 Eur / d.

Dviračiųlaikikliai                                     5 Eur / d.

Navigacija   3 Eur / d.

Radarodetektorius                                  3 Eur / d.

Kokios yramikroautobuso nuomos frazės Vilniuje?

Trumpiausiaskooperatyvo laikotarpis – 1 diena;

Nuomininkasturi teisėtą licenciją (B klasė);

nuomos metunuomininkas saugo gabenimo parametrus kartu su padangų įtempimu, alyvos iraušinimo etapais. jei reikia, pasiūlyti skysčio papildymą;

Nuomininkasprisiima įsipareigojimą dėl svetainės lankytojų pažeidimų. be to, dėlnelaimingų atsitikimų dėl nuomininko kaltės;

Nuomininkasyra atsakingas už sankcijas, taikomas automobiliui dėl alkoholio vartojimo;

Mikroautobusonuoma gali būti iki 500 km per dieną. tai reiškia, kad bendras nuomos mokestiskasdien neturėtų viršyti 500 km;

Mikroautobusasgali keliauti tik es Sąjungos teritorijoje. Baltarusijai, Rusijai ir Ukrainaiyra papildomų sąlygų.

koks yramikroautobuso nuomos procesas?

išsirinkitemikroautobusą, atitinkantį jūsų pageidavimus;

Jūsišeinate iš rezervacijos padidinimo (20% -50% nuomos);

Mestiekiame / pasirenkame mikroautobusą ir nurodome nuomą sutartu laiku;

jūs vykdotepristatymą;

grįžtatemikroautobusą į sutartą regioną.

Nuomojamųpalaiminimai

transportopriemonių furgonųyra keturračiai transporto priemonės, skirtos keleiviams arkroviniams vežti. Labai mažas autobusas sako, kad tai yra nedidelis autobusas.Autobusai klasifikuojami pagal jų paskirtį: keleiviniai sunkvežimiai irkrovininiai sunkvežimiai. Pirmos klasės autobusų funkcijos yra:

MANEVERITY

Mažisunkvežimiai yra beveik tokie atvėsti kaip transporto priemonės. dabar jie nevisi gali nuspausti automobilius nenaudingais.

ilgis

šiek tiekilgesnis, tačiau plotis yra panašus į automobilį. todėl jie gali būti patogūsmanevruoti ant plonų gatvių ir automobilių stovėjimo vietų.

talpa

Keleiviniaisunkvežimiai gali vežti beveik du kartus daugiau keleivių nei automobilio.Krovininiai furgonai gali būti iki 10 kartų didesni už lengvojo automobilionaštą.

dujų kainos

labai mažasmikroautobusų pranašumas yra mažas benzino vartojimas. sunkvežimiai nuomai yraiki trejų metų derliaus ir jų dujų suvartojimas yra toks pat kaip irautomobilio. tikslas – tiesiog 6-8 l / 100 km.

Keleiviniaimikroautobusai nuoma Vilniuje

Keleiviniaimikroautobusai naudojami žmonėms vežti. Jie gali būti 9 arba 19 vietų. Jei taiyra mylios, kad mikroschema turi 9 sėdynes, ji pasiekia erdvę 8 keleiviams irvaromąją jėgą. dabar ir vėl aštuonios + 1 vietos nurodomos keleivių skaičiui.devynios vietos mikroautobusai yra nuomojami pagrindinėms kelionėms į Europą,Lietuvą ir Baltijos šalis. taip pat yra šventė šventėms mergaitėms irlankytojams. Priekyje yra 2 sėdynės keleiviams ir viena vairuotojui. iš kartoužpakalinėje pusėje buvo įrengtos dvi eilės trijų vietų skirtingiems keleiviams.

Mikroautobusonuoma paprastai pasirenkama padedant žmonėms, norintiems keliauti didesnėseorganizacijose. Arba žmonės, norintys patirti didesnį dalykų kiekį, nei jiegali būti automobilyje.

Didžiulėmikroautobuso nauda (8 + 1) yra ta, kad ji yra perspektyvi priversti ją Blicencija. Vairuotojų skaičius ne visada ribotas. jei keliaujate su bičiuliųorganizacija, galite vairuoti keisdami. Tiems, kurie nėra pajėgūs, siūlomesamdyti mikroautobusą su varomąja jėga. vairuotojas lydės jus per visą patirtį.ar tai yra vienos dienos važiavimas į vandenyną ar Europos šalių sostiniųekskursija per mėnesį. tai ypač svarbu tiems, kuriems reikia švarios kelionės.

MinivietisKondominiumas su varomąja jėga yra ypač pageidaujamas tam tikru meturenginiuose, ne viešose šventėse, komandinėje kelionėje. Visi vairuotojai yrapatikimi, išbandyti ir iš anksto pasirengę spręsti problemas. Mikroautobusųvairuotojai turi labai gerą vairavimą, kuris yra ilgesnis nei penkeri metai.varomoji jėga yra atsakinga už pažeidimus, susijusius su kelio lankytojais,arba sužalojimus. Autobusų nuomininkas nebeturi jokios piniginės atsakomybės.Mikroautobusų vairuotojai kalba anglų arba rusų kalbomis. gerai, bent jau taiyra triukas. Kelionės vairuotojas padės jums pasirinkti aukštos kokybės keliąsavo kelionėje. taip pat mokėti gatvės mokesčius, kreipkitės pagalbos į gatvęgedimo atveju ir papildomai. Ar turite pradėti savo atostogas nuo pirmosiosekskursijos dienos? Siūlome išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju!

KasVilniuje nori mikroautobuso?

keliaujant į

Lietuvą LietuvaPastaraisiais metais sparčiai populiarėja. mūsų vieningose ​​valstybėse yradaugybė vietų, kurias verta pamatyti. Tokioms kelionėms, savaitgaliams,atostogoms, ilgoms savaitgaliams arba greitoms atostogoms dažniausiaipasirenkama. Mikroautobuso nuoma tokioms kelionėms yra nuostabus atsakymas. Jūsgalite aplankyti didesnį draugų ar kelių namų ūkių kolektyvą. Viena varomojijėga yra pakankama ir ji gali tapti kiekvienu kūnu, turinčiu B klasės varomąjąjėgą. Po sunkios darbo savaitės pavargę piliečiai dažnai renkasi tokį poilsiobūdą.

Kelionė įužsienį

,keliaujant užsienyje, mikroautobusas yra vienas iš nebrangiausių ir patogiausiųpasirinkimų. Tokios kelionės paprastai trunka apie 10–14 dienų. taigi yra labainaudinga išsinuomoti mikroautobusą visiškai patraukliomis kainomis. Visaigrupei, vieno apartamento apartamentų mokestis yra tik 5–6 Eur / per dieną. kaitik pasieksite savo tikslą, nenorite samdyti papildomo transporto ar mokėti užtaksi paslaugas. Visi dalykėliai gali būti pasiekiami per manevravimotransportą. Mikroautobusų stovėjimo mokesčiai yra labai daug, kaip transportopriemonė. Erdvus maišelių skyrius leidžia įsigyti visus norimus elementus savokelionėje.

populiariausikelionių maršrutai vasarą:

Vilnius –Dubrovnikas;

Vilnius –Venecija;

Vilnius –Viena;

labiausiaižinomi kelionės maršrutai žiemos oru:

Vilnius –Austrijos slidinėjimo namai;

Vilniaus –Italijos slidinėjimo nameliai;

Vilniaus –Šveicarijos slidinėjimo kurortai.

Vestuvių

šventimasVestuvių šventė. Jaunavedžiai dažnai neeksportuoja mikroautobusų, tačiau taiyra neįtikėtinas būdas lankytojams išvykti į gamtos ar gimtadienio šventę.Paprastai vestuvėms suteikiamas didesnis, 19 vietų mikroautobusas. nepaprasčiausia yra tai, kad tai yra pakankamai brangus būdas lankytojamsperkelti, taip pat sukuria šventinę ekosistemą, nes visi lankytojai kartupraleidžia laiką. dažnai patirties metu vyksta trumpos kelionės ar įdomesnivaizdo žaidimai.

Švenčiantkalvius

švenčiantkalvius. Mikroautobusas važiuoja jūra, pasirinkta laisvalaikio vieta arba netgikerta Lietuvos sieną. naktiniai šventės yra tikrai audringos, todėl stengiamėssumažinti vairuotojų įvairovę. Mikroautobusas gali keliauti iki 9 žmonių, oefektyviausia varomoji jėga. jei neturite vairuotojo, siūlome išsinuomotimikroautobusą su varomąja jėga. tai užtikrins, kad visos kelionių kryptys būtųpasiekiamos kompetentingai ir laiku.

Švenčia

merginą,kuri švenčia draugę. moterys taip pat švenčia griežtai, todėl kelionė su vairuotojuyra tiesiog jiems gyvybiškai svarbi. ar ne geriausia patirti savo bičiuliųpatirties tuo pačiu metu, kai vairuojate tikrąjį profesionalą? vakare saulėgali būti palydėta į Klaipėdą, Palangą, Gdanską arba kur tik norite jūsų širdis!

Ėjimas įfestivalį ar susirinkimą

. Įfestivalį vykstančio mikroautobuso palaiminimai yra labai panašūs į bakalauro /paukščių gimtadienio vakarėlius. nepaisant to, kad vis dar yra daug dideliųpliusų. pagrindinis yra tai, kad galite pasirinkti labai daug dalykėlių. be jokiosabejonės, ji suformuos visas palapines, maišelius ir skirtingus atributus,reikalingus varžyboms. antra, kad dalis keleivių gali gyventi mikroautobusoviduje. kiekviena įmonė turi tuos, kuriems nereikia miegoti palapinėje.

Vilniujemikroautobusų nuoma

Vilniuje: senovinis miestas,Žirmūnai, Karolinišokayės, Naujamiestis, Šnipiškės, Jaruzalė, Vilkpėdė,Naujininkai, Šešfamily nariai, Perkūnkiemis, Lazdynai, Fabijonišokės, Verkiai,Antakalnis, Žvėrynas, Paneriai, Naujasis Vilnius , Visori, Justinišokės,Baltupiai, Pašilaičiai. , Viršuliškės, Pilaitė, Saulėtekis. Jūsų užsakytąmikroautobusą pristatysime pageidaujamai Vilniaus bendruomenei sutartu laiku.Jei mikroautobusas yra atvežtas Vilniaus metropolyje ir iš Vilniaus miestoribų, bus taikomas papildomas mokestis.

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusųkooperatyvas yra vienas didžiausių populiariausių pristatymo nuomos pasiūlymų.tai mylios labai nerimą kelia tai, kad tai yra daug pigus ir patogus būdaskeliauti, pristatyti lankytojus arba galbūt atnešti sudėtingą vežimą. dėl šios priežastiesšio pristatymo nuoma gali padėti daugeliui egzistavimo situacijų. Mikroautobusųnuoma neprivalo rūpintis savo laivybos, draudimo ar papildomu prietaisu.Nuomojami mikroautobusai visada yra techniškai tvarkingi. Jei jums reikia, jūsgaunate civilinę apsaugą, kazino aprėptį, pagalbą kelyje arba netgi varomąjąjėgą. Didesnės nuomos jėgos išlaidos, tačiau kai kuriais atvejais jos yraneišvengiamos.

kad mikroautobusų nuomayra vienas iš pigiausių kelionių būdų. Tai tampa pagrindiniu noru keleivių arkrovinių pervežimui.

Kas veikia mikroautobusųnuomos kainas?

Mikroautobusų nuomoslaikotarpis. Ilgesnį laiką nuomojamas pristatymas gali būti pigesnisvienintelis dienos mokestis. aiškiai, jūs galite gauti nuolaidas perkantdidelius kiekius. tokiu būdu nuomininkas ir nuomotojas taip pat laimės.rezervuodamas autobusą ilgesniam nei vieno mėnesio laikotarpiui, dienos butomokestis gali būti tik 30 Eur / per dieną. didžiausias dienos mokestis yrašešiasdešimt penki eurai per dieną.

Miles keliavo. 500 km /per dieną galima išsinuomoti su nuomojamu transportu. Tai ne visada sunkukiekvienai dienai! Turėtų būti pasirūpinta, kad visomis kelionės dienomisnebūtų viršyta bendra 500 km / diena. papildomi 100 km mokesčiai 10 Eur.

Pavyzdys. kelionė trunka14 dienų, o jūs gausite 5000 km. vienos dienos vidurkis yra apie 360 ​​km, todėlgali būti nereikia mokėti didesnės.

Sezoniškumas. Autobusųnuoma priklauso nuo 12 mėnesių laiko, kol važiuosite. Jūs galite numatytimažesnius mokesčius nuomodami mikroschemą rudenį arba pavasarį. Minibusoapartamentų poreikiai yra maksimalūs visą vasaros laiką ir žiemą, nes tai yrapagrindinis atostogų laikas. vasaros sezono metu mikroautobusai vyksta į šiltątarptautinę vietą: Kroatiją, Juodkalniją, Italiją ir kt. Žiemos atostogomspristatymas įdarbinamas kalnų slidinėjimui. viršutinės paskirties vietos:Austrija, Italija, Šveicarija.

Ar galima išsinuomotimikroautobusą su indėliu?

Depozitas užmikroautobuso nuomininką laikomas garantu. už žalą mikroautobusui, užstatasnegrąžinamas. Užstatas (franšizė) yra du šimtai Eur.

faktinė, galimaišsinuomoti mikroautobusą be indėlių. galite įsigyti papildomą franšizėsaprėptį. Esant tokiai padėčiai, net ir pasibaigus likimui, franšizė gali būtimokama padengiant bendrove. papildomi padengimo mokesčiai nuo penkių ikiaštuonių eurų per dieną.

Kas yra uždengta mikroautobusųnuomos?

Mikroautobusas, dėlkurio sprendžiama dėl ilgio. Visi mūsų autobusai yra nauji, ty daugiau nei 4metai. visi jie turi teisėtus patikrinimo dokumentus. nuolat tikrinamasįgaliotas automobilio vežėjas. Jūs nuolat gausite savo sunkvežimį su visubenzino baku ir lengva. tikimės, kad grąžinsite mikroautobusą toje aplinkybėje,kurią mes jums davėme. Nebaigto mikroautobuso grąža bus apskaičiuota remiantisteisinga buto priemoka. Su išsinuomotu mikroschema galite priversti iki 500 kmper dieną. Tai ne visada taisyklė kiekvienai dienai, tačiau bendrasis rida turineviršyti 500 km * apartamentų dienų.

trečioji gimtadieniošventės atsakomybės aprėptis. Šis draudimas privalomas visiems Lietuvojeregistruotiems varikliams. Taigi mūsų mikroautobusai nėra išimtis.

Kasko draudimas yrapapildoma aprėptis. tai padės jums patirti saugų, o ne efektyviausią gatvėje,tačiau tuo pat metu, kai nuvažiuosite savo automobilį nepažįstamame u. s. a ..Mikrobai yra apdrausti, prieštaraujantys nedideliems įbrėžimams, sužalojimams,skaldytiems langams ar net apiplėšimui. šių traumų atveju už užmokestį turėtųbūti mokama franšizės kaina. šiuo metu jos vertė yra du šimtai Eur.Maksimaliais atvejais, tai iš tikrųjų yra mažesnis kiekis nei žala, padaryta įmikroautobusą

. jei jūsų automobilissugenda tam tikru važiavimo etapu, pagalba kelyje yra pasirengusi padėti. Šipaslauga galioja visoje ekiu Sąjungoje.

Kas ne visada saugomamikroautobuso namuose?

Franšizės draudimas. jeijums nereikės grasinti mokėti franšizės kainą po savo patirties, galite jąapdrausti iš anksto. Mūsų partneriai spręs šį klausimą. papildomas franšizėsdraudimas kainuoja apie 3 Eur. keliaujant su didele įmone, ši kaina iš esmėsnepadidins jūsų kelionių mokesčių.

pasirenkama sistema. tainavigacija, kūdikių kėdutė, kitas garažo skyrius, dviračių laikiklis arbapanašūs daiktai. dėl papildomų poreikių, leiskite mums atpažinti rezervavimometu arba dar gyvybingai. mes galime rezervuoti reikiamą įrenginį jūsų kelioneianksčiau.

padarinius kelių eismotaisyklių pažeidimams. pažeidžiamos kelių eismo taisyklės mokamos pagaltransporto priemonės varomąją jėgą. Registruotos baudos iš visos EuroposSąjungos pasiekia mikroautobusų savininką. jie gali būti nedelsiant perduotimikroprocesoriaus nuomininkui.

gatvės mokesčiai.Maksimaliose tarptautinėse ekiu vietose turite mokėti už gatvės naudojimą. tainėra dideli mokesčiai. dažniausiai vienos šalies gatvė apsiriboja 10–15 eurų.jei dabar nemokate šių mokesčių ir nenaudosite kelių, galite grįžti į Lietuvąpapildomai nubausti.

sutapimo draudimas. perilgą važiavimą gali įvykti daug. Mes pritariame jūsų nuomonei, kad patirtisapimtų traumą. Šis mikroautobusų nuomos draudimas ne visada yra užpildytas.

pasirinktinis įrenginysir jo mokesčiai

palaima bendrabučiomikroautobusus

Mikroautobusai – taiketurračių transporto priemonės, skirtos keleiviams ar kroviniams vežti. Patsmikroautobuso pavadinimas sako, kad tai yra nedidelis autobusas. Autobusaiskirstomi į dvi klases pagal jų paskirtį: keleiviniai furgonai ir krovininiaifurgonai.kokybės galimybės yra:

AutobusoMANEVERITY

Maži furgonai yra beveiktokie patys kaip automobiliai. ne visi jie gali valdyti automobiliusnenaudingais.

dydis

vos ilgiau, tačiaupanaši plotis automobilį. todėl jie gali būti patogūs manevruoti ant plonųgatvių ir automobilių stovėjimo vietų.

talpa

Keleiviniai sunkvežimiaigali tiekti beveik dvigubai daugiau keleivių nei transporto priemonė.Krovininiai furgonai gali išlaikyti iki dešimties atvejų keleivinio automobilioapkrovą.

benzino kainos

visiškai mažamikroautobusų nauda yra mažas degalų sąnaudos. Nuomojami mikroautobusai yra iki4 metų senoviniai, o jų benzino vartojimas yra panašus į automobilio. tikslas –tiesiog 6-7 l / 100 km.

nuomos privalumai

keleiviniųmikroautobusųKeleiviniai mikroautobusai skirti žmonėms vežti. Jie gali būti 9arba 19 vietų. Jei dar daug teigiama, kad mikroschemoje yra 9 sėdynės, ji turierdvę 8 keleiviams ir varomoji jėga. kartais 8 + 1 vietos naudojamos keleiviųkiekiui žymėti. devynių vietų mikroautobusai paprastai nuomojami kelionėms įEuropą, Lietuvą ir Baltijos šalis. gali būti ir partijos partija moterims irlankytojams. Priekyje yra 2 keleiviams skirtos vietos ir viena varomoji jėga.vienu metu užpakalinėje pusėje buvo paruoštos dvi eilės 3 sėdimų vietų skirtingiemskeleiviams.

Mikroautobuso nuomapaprastai pasirenkama per tuos, kurie turi keliauti didesnėse įmonėse. Arbaasmenys, kuriems reikia perduoti didesnę sumą, nei gali būti transportopriemonėje.

Didžiulis mikroautobuso(aštuonių + 1) pelnas yra tai, kad tai yra įmanoma, kad būtų galima ją spaustiB licencijoje. Vairuotojų kiekis neribojamas. tuo atveju, jei keliaujate subičiulių agentūra, galite keisti. Tiems, kurie negali priversti dirbti, messuteikiame galimybę išsinuomoti mikroautobusą su varomąja jėga. varomoji jėgalydės jus visą kelionę. nesvarbu, ar tai yra vienos dienos kelionė į jūrą, arkas mėnesį išvyksta ekiu sostinės. tai ypač svarbu tiems, kurie nori lengvonuotykio.

Mikroautobusų nuoma suvaromąja jėga yra būtinas veiklos trukmei, privačioms atostogoms, įguloskelionėms. Visi vairuotojai yra patikimi ir iš anksto išnagrinėti ir pritaikytišiems iššūkiams. Mikroautobusų vairuotojai turi puikų vairavimą per 5 metus.vairuotojas yra atsakingas už kelių eismo taisyklių pažeidimus ar nelaimingusatsitikimus. Dabar autobuso nuomininkas neturi jokių ekonominių įsipareigojimų.Mikroautobusų vairuotojai kalba anglų arba rusų kalbomis. gerai, tai bent jautai triukas. Kelionės varomoji jėga padės jums pasirinkti didelį kelią savopatyrimui. taip pat mokėti gatvės mokesčius, kreipkitės pagalbos į gatvę gedimoatveju ir dar daugiau. Ar jums reikia pradėti atostogas nuo pirmos atostogųdienos? Siūlome išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju!

Krovininių mikroautobuso nuomos privalumai

Krovininiai furgonai yratinkami vežimui. jie turi tris priekines sėdynes: 1 vairuotojui ir keleiviams.už jų yra tuščias plotas. dauguma krovinių vežimo furgonų dydžio: 4,2 metrųilgio, 1,75 metrų pločio ir 1.eighty penkių metrų. dėl šios priežasties bendrakrovinių apimtis neturi viršyti trylika tūkstančių kubinių metrų.

Krovininiaimikroautobusai nuomojami per įmones, kurios turi greitai ir efektyviaitransportuoti savo prekes. jie taip pat gali būti privatūs žmonės, kurie noripersikelti į kitą namą. tai mylios, būtinos grupėms apsipirkti ir naudotipaprasčiausias keliones. ir toliau išlaikyti savo autobusą yra brangus. Jumsreikia pirkti draudimą, susidoroti su techninėmis funkcijomis, automobiliųstovėjimo aikštele ir pan. todėl labai patogu išsinuomoti mikroautobusą keliasdienas ar savaites.

Šių mikroorganizmų superpelnas yra tai, kad jie labai talpūs ir gali eiti į kiekvieną kitą namą 1-2kartus. Tai nebėra paprasčiausias būdas jums lengvai judėti, bet papildomaisutaupo daug pinigų. savo transportą reikėtų vežti keliais atvejais, tai yradaug laiko ir degalų. Didelių daiktų vežimas asmeniniu transportu (automobiliu)neišvengiama salono apibrėžtis. tai yra papildomos išlaidos.

Kada jums reikia mikroautobuso nuomos?

lankantis Lietuvoje.

Keliaujant Lietuvoje jaudaugelį metų įgyjama pripažinimo. yra daugybė vietų, kurias verta pamatyti.Tokioms kelionėms, savaitgaliams ar trumpiems, 1 savaitės atostogoms dažnaiteikiama pirmenybė. Mikroautobusas yra puikus sprendimas, nes galite keliautisu didesne verslo draugija. Pakanka vieno vairuotojo, galinčio baigti visusžmones, turinčius B licenciją.

Tiems, kurie vykstaekskursijoje į užsienį.

Už atostogas užsienyje,mikroautobusas yra viena iš nebrangiausių ir didžiausių patogumų. Tokioskelionės paprastai trunka apie 10–14 dienų. Vienam iš šių ilgių galimaišsinuomoti mikroschemą visiškai patraukliu mokesčiu. keliaujant su visa įgula,apartamentų mokestis, atitinkantis vyrą ar moterį, yra efektyviausias 5-6 Eur /per dieną. Dabar jums nereikia daugiau transporto ar taksi pasiūlymų, kadpasiektumėte savo tikslą. Visus daiktus galima pasiekti siuntimo laivais.Mikroautobusų stovėjimo aikštelės išlaidos, kaip geras automobilis. Erdvusbagažo skyrius leidžia perteikti visus savo turtus.

Vestuvėms švęsti.

Jaunavedžiai dažnainedraudžia mikroautobusų. Šventės svečiams tai yra neįtikėtinas būdas aplankytigamtą ar vakarėlį su jaunomis grupėmis. Vestuvėms paprastai suteikiamasdidesnis, 19 vietų mikroautobusas. nebėra geriausia, kad tai yra pakankamaibrangus būdas perkelti lankytojus, taip pat sukuria šventinę aplinką, nes visilankytojai kartu praleidžia laiką. dažnai, per visą patirtį, vyksta trumposkelionės arba papildomi juokūs vaizdo žaidimai.

Švenčiant kalvius.

Labai geras noraskeliauti po mikroautobusą į vandenyną arba į pasirinktą pramogų vietą. Kaippripažįstame, bakalauro vakarėliai yra švenčiami tikrai audringu stiliumi.Konkurso organizatoriai paprastai stengiasi sumažinti vairuotojų skaičių. iki 9žmonių gali važiuoti su mikroautobusu ir paprasčiausias vairuotojas. jei neturitevaromosios jėgos, siūlome išsinuomoti mikroautobusą su varomąja jėga. jisįsitikins, kad visos kelionės vietos yra tinkamai ir laiku pasiekiamos.

Švenčiant vištųgimtadienio šventę.

Ponios bent jau taippastebimai švenčia kaip berniukai, todėl jiems taip pat labai svarbu keliautisu varomąja jėga. ar ne visada juoktis patirti nuotykius, apsuptus palsų, kailaivyba vyksta per tikrą profesionalą? naktį saulė gali būti palydėta įKlaipėdą, Palangą, Gdanskas arba bet kurioje širdyje.

Ėjimas į festivalį arkonferenciją.

šventės metumikroautobuso privalumai yra labai panašūs į bakalauro / moters draugo naudą.pagrindinis yra tai, kad galite pasiimti visiškai didelį kiekį dalykėlių. taitikrai tinka visoms palapinėms, bagažui ir įvairiems atributams, kurių norimakonkuruoti. antra, kad dalis keleivių gali gyventi mikroautobuso viduje.Kiekvienoje įmonėje yra žmonių, kurie tiesiog nenori miegoti palapinėse.

Mikroautobusųnuoma Kaune

Mikroautobusųnuoma Kaune yra visiškai lankstus tiekėjas, kuris leidžia jums išsinuomotiautomobilį su ir be varomosios jėgos. Kaune galima išsinuomoti įvairių dydžiųir vienos rūšies funkcijas turinčius mikroautobusus: nuo 3 vietų iki 9 vietųkeleivinis mikroautobusas.

Mikroautobusaiyra labai žinomi dėl to, kad jūs dabar nenorite rūpintis savo asmeniniutransportu, papildoma KASKO aprėptimi ar nuomos vairuotoju. 9 vietųmikroautobusą gali vairuoti visi asmenys, turintys B kategorijos vairuotojopažymėjimą. „Minibus Condominium“ Kaune yra pirmenybė norint pervežtifestivalio narius, vykti savaitgalio kelionėje į Lietuvą su giminaičių ratuarba galbūt aplankyti su draugais visame ekiu sąjungoje.

Sezoniškumas.tam tikru momentu energingiausių butų sezonų kainuoja mikroautobusų kajutėsKaune dėl pernelyg didelio raginimo.
Vasara yra didžiausias energetinis laikotarpis nuo 06-01 iki 09-01. vasarossezono metu daugelis poilsiautojų, taip pat daugybė ne viešų švenčių, įskaitantvestuves, jubiliejus ir pan. žiemos sezono metu, nuo 12-01 iki 03-01 Kaunoautobusų nuoma yra pigesnė. nors ir užsiėmęs, tai ir garsus laikas kelionei.Jūs gausite apatinius mokesčius nuomojant mikroautobusus rudenį ir pavasarį,nuo 09-01 iki 12-01 ir nuo 03-01 iki 06-01.


Kuo ilgiau išsinuomosite mikroautobusą, tuo sumažinsite mokestį, kurį sumokėsite kartu su bendrabučio diena. Vienos dienos nuomos kaina yra labai didelė, nes nuomojamas mikroautobusas savaitgaliui ir dvi savaites.

papildomaįranga. priklausomai nuo vartotojo pageidavimų, Kaune esančio mikroautobusoapartamentų galima įsigyti su papildoma programine įranga. paprastai užsakomaįranga: stogo bagažinė, stogo bėgeliai, kėdutės, grandininiai ratai, dviračiųlaikikliai, navigacinė mašina. studijuoti daugiau apie papildomą programėlę irjos išlaidas.

Važiuojamirida. Tai yra minimali kaina, nurodyta lentelėje, kurią galima įjungti iki 500km per dieną.

Bendras nuvažiuotų kilometrų skaičius apskaičiuojamas visomis mikroautobusųnuomos dienomis. papildomos šimto kilometrų išlaidos 10 Eur.

Argalima išsinuomoti mikroautobusą be indėlio Kaune?

Depozitas už mikroautobusonuomininką laikomas garantu. jei mikroautobusas sugadintas, užstatasnegrąžinamas. Užstatas (franšizė) yra 200 Eur.

tikrasis,yra galimybė išsinuomoti mikroautobusą su indėliu Kaune. galite įsigytipapildomą franšizės aprėptį. Šiame pavyzdyje, net ir įvykus nelaimingamatsitikimui, franšizę galima sumokėti draudimo įmonės pagalba. papildomidraudimo mokesčiai 5–8 Eur / per dieną.

kasišsiskiria mikroautobusų nuomos paslaugomis?

Mikroautobusasvisą nuomos laikotarpį. Nuomos pradžia laikoma pirmąja nuomos diena, o nuomosmokestis yra diena, kai mikroautobusas vėl yra skaičiuojamas (skaičiuojamaspagal dienos tikslumą).

KASKOaprėptis. Visi nuomojami furgonai yra apdrausti KASKO draudimu. Jis apsaugonuomininkus nuo pernelyg didelių papildomų mokesčių, jei dėl nuomininko kaltėsyra transporto priemonės avarijos, taip pat vandalizmo ar vagystės atveju.Draudimo atveju nuomininkas sumoka franšizės draudimo sumą – du šimtus Eurų.

Padėtigatvėje. 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą visoje ekiu Sąjungoje,gausite pagalbą, jei prarandamas mikroautobusas arba įvyksta kitas sutapimas.

nedidelismikroautobusų pervežimas Kauno mieste.

Kas nevisada užpildyta mikroautobusų nuomos?

Franšizėsdraudimas. jei jūs dabar nenorite pavojaus, kad po kelionės turėsite sumokėtifranšizės mokestį, galite jį apdrausti anksčiau. papildomi franšizės draudimomokesčiai, apvalūs nuo 5 iki 8 eurų, atitinka dieną. keliaujant su dideliubičiulių biuru, šis mokestis nebebus žymiai padidintas kelionės vertė.

pasirinktinaiprieinama įranga. Jei reikalingas papildomas prietaisas, prašome leisti mumssuprasti, kaip greitai. mes iš anksto rezervuosime esminę įrangą.Populiariausios įrangos parinkimo galimybės Vilniuje yra kūdikių kėdutė irpapildomas bagažo skyrius.

pasekmėskelių eismo taisyklių pažeidimams. sugedusios gatvės lankytojų taisyklėsmokamos per automobilio vairuotoją. Registruotos baudos iš viso ekiu Sąjungospasiekia mikroautobusų savininką.

Vėliau jie siunčiami į mikroschemosnuomininką. Atitinkamas Vilniaus policijos padalinys yra informuotas apiepažeidimą.

keliųišlaidos. Daugumoje es tarptautinių vietų turite mokėti už naudojimąsi keliais.tai nėra didelės kainos. paprastai vienos šalies kelias yra apribotas iki 10–15eurų. jei dabar nemokate šių mokesčių ir naudosite kelius, galite grįžti įVilnių papildomai gauti patenkinamą.

nelaimingųatsitikimų. daug gali vykti per ilgą patirtį. Mes pasisakome už tai, kad tamtikru metu patirtumėte draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Ši nedideliųmikroautobusų nuoma neapima.

papildomaprogramėlė ir jos mokesčiai

Kokios yramikroautobuso nuomos sąlygos Vilniuje?

Minimalusnuomos terminas yra 1 diena. Ilgiausias Kondominiumas nebėra.

Nuomininkasturi turėti galiojančią B licenciją.

Nuomininkasyra atsakingas už automobilį per bendrabučio trukmę, ty saugo padangų įtempį,alyvos ir aušinimo laipsnius. jei reikia, aprūpinkite skysčiu;

Nuomininkasprisiima atsakomybę už eismo pažeidimus. be to, dėl nelaimingų atsitikimų,atsiradusių dėl nuomininko kaltės;

Nuomininkasatsako už visas sankcijas, kurios gali būti taikomos transporto priemonei dėlalkoholio vartojimo;

Mikroautobusonuoma gali būti iki 500 km per dieną. tai yra, vidurkis kiekvieną dienąKondominiumo kaina neturėtų viršyti 500 km;

Mikroautobusasgali geriausiai važiuoti es Sąjungoje. Sienos kirtimas su Baltarusija, Rusijair Ukraina yra neteisėtas.

Mikroautobusasyra apatinis nugaros ir sumažėja patenkinamai, nei buvo imtasi. Jeimikroautobusas tampa lygus, nuvalomas švarus, plaunamas, nuomos pradžioje, taspats turi grįžti į savininką. yra dar vienas tarifas grąžinti nepatvirtintąmikroautobusą.

Mikroautobusastiekiamas naudojant nuomininką su visais bako degalais, o savininkas taip patgrąžina visą rezervuaro kurą. kitaip nuomininkas gali sumokėti dujų išskyrimąpagal atsiskaitymo normas.

kas yramikroautobuso nuomos metodas?

pasirinktiminiveną pagal savo norus;

Jūspaliekate rezervaciją (20% -50% nuomos);

Mestiekiame / paimame mikroautobusą ir nurodome nuomą sutartu laiku;

naudojatepristatymą;

grįžtatemikroautobusą į sutartą vietą.

butųpalaiminimai

mikroautobusųyraketurračiai transporto priemonės keleiviams ar kroviniams vežti. Patsmikroautobuso pavadinimas sako, kad yra mylios mažas autobusas. Autobusaiskirstomi į dvi klases, atsižvelgiant į jų tariamą naudojimą: keleiviniaifurgonai ir krovininiai sunkvežimiai. Geriausios automobilio savybės yra:

MANEVERITY

Maži sunkvežimiaiyra beveik tokie kieti, kaip transporto priemonės. dabar jie ne visi galislėgti automobilius nenaudingais.

dydis

šiek tiekilgiau, tačiau panašus plotis prie transporto priemonės. todėl jie gali būtipatogūs manevruoti ant plonų gatvių ir variklių stovėjimo vietų.

pajėgumai

Keleiviniaimikroautobusai gali pritraukti beveik du kartus daugiau keleivių neiautomobilio. Krovininės transporto priemonės gali išlaikyti iki 10 kartųdidesnį keleivinio automobilio svorį.

dujųsąnaudos –

tai labaididelis mikroautobusų privalumas – mažas benzino kiekis. Nuomojamimikroautobusai yra iki 4 metų, o jų benzino vartojimas yra toks pat kaip irautomobilio. siekti tiesiog 6-7 l / 100 km.

Kaunereikia mikroautobuso?

 „Kaunas – Lietuvos širdies širdis“ – šis šūkispuikiai apibūdina Kauno geografinį vaidmenį. tai miestas, iš kurio galitelengvai pasiekti bet kurį Lietuvos kampelį. Štai kodėl Kauno piliečiai mėgstasavaitgalio keliones po Lietuvą. Vietos, kuriose domitės mūsų JAV, yra tikraigausios. tuo atveju, jei jums reikia laisvai keliauti su visais savo giminaičiųratais arba su dideliu draugų organizavimu, mikroautobuso nuoma yra fantastinisnoras.

keliauti įužsienį.

Vasarosatostogoms šiltose vietose arba žiemos snieglenčių sportui, mikroautobusai yramilžiniški. Kadangi mikroautobusas gali būti stumiamas kiekvienam asmeniui,turinčiam B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, tai tampa visiškai patraukliubičiulių agentūrų noru atostogauti. be to, nereikia išsinuomoti varomosiosjėgos, nes net 9 žmonės gali kartu keliauti, mikroautobuso bagažinė galiišlaikyti visus maišus, o kelionės vertė gali būti labai maža, palyginti sumokestiniu efektyvumu. mikroautobusai.

vestuviųmetu.

Mikroautobusai,kuriuose yra 9 arba 19 vietų, yra puikus pasirinkimas vestuvių renginiamsvežti. jaukimas tokioje šventėje yra retas ir reikalauja samdyti vairuotoją. Jiyra patogu, o juoktis dėl to, kad kolektyvas pateks į partijos apylinkes. Taitikrai suteikia šventinei ekosistemai.

BerniukasVakarai / Vakarai.

šitosšventės švenčiamos turbulencija, todėl žmonės, norintys atsisėsti rato gale,yra neįprasti. Iš tiesų visa agentūra nori keliauti kolektyvu, todėlmikroautobusas yra iš esmės logiškas noras. Ir kas neturėtų imtis saulės prievandenyno ar galbūt užjūrio su siaubingu bičiulių korporacija.

Festivaliams/ vakarėliams.

Tokiaisatvejais mikroautobusas turi papildomų privalumų nei tik jauki transportopriemonė. ne paprasčiausiai visi įtaisai tinka didelių maišelių skyriui, bettaip pat palapinėms, palaidojančioms bagažą. kelionė bus veiksminga kaina, kaipdidelė partnerių kelionė. jei darbdavyje yra žmonių, kurie nemėgsta miegotipalapinėje, tai yra mylios, kurias paprastai galima nuvažiuoti naudojantmikroautobusą.

Mikroautobusonuomos papildoma įranga

varomosiosjėgos yra labiausiai paplitęs mūsų klientų pasirinkimas. Devynių sėdyniųmikroschema gali būti stumiama visais ir kitais, kurie turi teisę darytispaudimą keleiviniam automobiliui, ty su B licencija. Šis kelionės būdaspasirenkamas taip, kad asmenys, kuriems reikia praleisti atostogas, nėraveiksmingiausi poilsiui, tačiau taip pat mato kuo daugiau naujų vietų.

nuomodamasmikroautobusą be vairuotojo, dabar jūs negalite patirti patirties, o naujosataskaitos papildomai taupo pinigus. Mikroautobuso nuoma mažesnėmis sąnaudomisnei vairuotojo išlaidos.

Autobusonuoma be vairuotojo yra patogi dėl to, kad

jūs galitepriversti visus ir kitus apsilankymus (nereikalaujama papildomo vairuotojo pažymėjimo);

Nereikiasamdyti profesionalios varomosios jėgos;

neįtikėtinasjodinėjimas. Galų gale, dabar ne kasdien pavairuoti turi naują ir daug lengvąautomobilį.

Mikroautobusonuoma be varomosios jėgos yra gyvybinga:

jeipagrindinė nuomos diena yra mažiausiai 25 metai, reikalinga privataus failokopija;

jeivaromoji jėga turi mažiausiai trejų metų patirtį pagrindinėje bendrabučiodieną, reikia vairuotojo pažymėjimo dublikato;

jeivaromoji jėga turi B kategorijos licenciją.

Visikeleiviai gali pakelti mikroautobusą pagal šias situacijas.

Siūlomekeleivių mikroautobusų paslaugas Vilniuje ir Kaune. Mūsų pagrindinis tikslasyra ne tik juoktis, bet ir sklandžiai. Geriausia nuomoti techniškai tinkamusmikroautobusus, kurie dažnai gali būti tikrinami naudojant sertifikuotąautomobilio vežėją. Be to, mes pasirūpinsime automobilio aprėptimi ir „pagalbakeliuose“, jei susiduriama su nenumatytomis problemomis. kai turite klausimų,mielai atsakysime juos telefonu ar elektroniniu paštu. Neapsaugotas

Mikroautobusonuomos mokestis turi būti perkamas papildomai franšizės draudimui. Franšizėsaprėptis apsaugo mikroautobuso nuomininką nuo vienkartinės franšizės, jeikažkuris nuomos etapas suklysta. Ty mokama franšizė grąžinama iš draudiko.

įtrauktas įfranšizės papildomą draudimą:

grąžinamasfranšizės draudimas, leidžiantis geriau gauti pinigus, mokamus už nuomą.

Draudimaspadengia žalą automobilio daliai, kurią sudaro dugnas, stiklas, padangos,netinkami raktai.

Draudimosuma: iki 5000 Eur. (madingas paketas), iki 50000 Eur. („Deluxe“ paketas).

aprėptįgalima įsigyti beveik visų šalių gyventojams, kurie išsinuomoja transportopriemonę visur Europoje arba aplink areną. „Deluxe“ paketo pasiūlymas aprėpiaaprėpties ir automobilių apartamentus jūsų gyvenamojoje vietoje.

Užvienkartinę nuomą dienos kainos prasideda nuo trijų Eur.

jeinuomojate automobilį dažnai, rekomenduojame įsigyti metinę aprėptį, apimančiądidelę nuomos įvairovę, kurių kiekvienas neviršija 60 dienų. Metinis padengimomokestis – nuo 50 Eur.

iki 4pagrindinių vairuotojų gali būti apsaugoti per metinę aprėptį, tiekiami visi,su kuriais jie susiduria.


Norėdamigauti daugiau įrašų apie papildomą kompensuojamą franšizės aprėptį,apsilankykite www.worldwideinsure.com Mes teikiame

keleiviųmikroautobusų nuomos pasiūlymus Vilniuje ir Kaune. Mūsų pagrindinis tikslas yrapadaryti jūsų nuotykius ne efektyviausiu, juokingas, tačiau papildomaisklandus. Mes patogiausiai samdome techniškai tinkančius mikroautobusus, kuriedažnai gali būti tikrinami per įgaliotą transporto priemonės laikiklį. Be to,mes susiduriame su automobilių draudimu ir pagalba „keliuose“, jei susiduriamesu nuostabiomis problemomis. jei turite kokių nors klausimų, mes mielaiatsakysime į juos telefonu ar el. paštu. paštu (kontaktai).

papildomasmikroautobusų nuomos sistemos įrenginys

minipriklausonuo nuomininko ir jo turimų įtaisų pageidavimų. Mikroautobusus dažniausiainaudoja žmonės, kurie mėgsta aktyvią veiklą. Jie slidinėja kalnuose, plaukiojaburlaiviu vandenynu, važiuoja žirgais ir pan. Dažnai jums reikia daugiauvietos, kad galėtumėte su savimi pasiimti daugiau elementų.

Mikroautobusų nuoma Šiauliuose

Mikroautobusųnuoma Šiauliuose jau daugelį metų aptarnauja klientus. Ši paslauga dažnaipasirenkama klientams, planuojantiems keliones užsienyje ir keliaujant į Lietuvą.be to, daugelis klientų kreipiasi į mikroautobusų nuomą Šiauliuoseorganizuodami ir planuodami daugybę švenčių, įskaitant vestuves ar krikštynas,be to, Šiauliuose vyksta mikroautobusų nuoma. pavyzdžiui, vakarėliu arbakelionė į didelį darbdavį, naudojant jūrą.

Mikroautobusoapartamentuose siūlomi 20, 17 vietų mikroautobusai ir erdvus 50 vietųautobusas, su kuriuo galėtumėte be jokių problemų apsilankyti gerai žinomoseLietuvos ir užsienio vietose.

MikroautobusasŠiauliuose, skirtas ekskursijoms

Šiauliuose– gražus ir išskirtinis metropolis, yra daugybė vietų, kur galima naudotis,naudojant mikroautobusų apartamentus Šiauliuose. galite paruošti ekskursijasįvairioms veikloms. keliaudami su mikroautobusais su klasiokais yraneabejotinai naudinga ir linksma programinė įranga. Jūs galite susipažinti sudidžiausiais garsiomis Šiaulių metropolio ir kultūros objektų vietomis.

Kelias,mikroautobusų kelionė į Šiaulių apylinkes yra jaudinanti pramoga miestosvečiams, kurie nebėra efektyviausi iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir išužsienio. Manevringas, saugus ir talpingas laivyba yra gyvybiškai svarbus tamtikru turo etapu.

galbūtdidžiausias lankomasis plotas Šiaulių rajone yra Kryžių kalnas. Kryžių kalnoįrašai yra žemesni už XIX a. centre. tai įspūdinga ir įsimintina vieta. tai ištikrųjų sunku ją apibūdinti, todėl geriau vadovauti gyventi su eksperto vadovu.Kryžių kalne 1993 m. rugsėjo 7 d. lankėsi per popiežių Jono Pauliaus II. Kryžiųkalnas iš Šiaulių yra geriausias 12 km, todėl kelionė į nuomotą mikroautobusąŠiauliuose tikrai nebus galutinis ir gali būti patogus.

Yra daugybėkitų jaudinančių vietų, kad niekas to nedarytų. Mikroautobusų gyvenamasis namasŠiauliuose kelia nuostabius bažnyčios pastatus – Šv. Apaštalų Petro ir Pauliauskatedra, Šv. Jurgio bažnyčia, Šv.

Saldusekskursija į seniausią veikiantį saldainių gamybos padalinį – Ruth.

MIKROAUTOBUSO NUOMA KLAIPĖDA

mikroautobusųKlaipėdoje, turintis varomąją jėgą, yra žinoma paslauga. Mikroautobusų butasKlaipėdoje turi aukštą raginimą tarp išskirtinių nusikaltimų ir kūno fazių.Įvairiose veiklose atliekame mikroautobusų kooperatyvą Klaipėdoje.Mikroautobusas Klaipėdoje mikroautobusai yra pasiruošę su CD, mikrofonais,internetu Klaipedoje. Mes nuolat tobuliname mikroautobusų buto veikląKlaipėdoje. Autobusų korpusas Klaipėdoje su vairuotoju gali būti dviemmikroautobusais Klaipėdoje 20 vietų, 25 sėdynės. Mikroautobusų nuoma Klaipėdojeyra apdaila su viena iš patrauklių ir patikimų „Ford Transit“, „Mercedes BenzSprinter“ mikroautobusų 8,15,20 vietų.

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Pirmaisiaisfakultetais jaunuoliai ir vaikų darželiai tiekiami su automobilių sėdynėmis irakcijomis. Mikroautobusas Klaipėdoje buvo tiekėjas per penkiasdešimt metų.Mikroautobusas Klaipėdos mikroautobusai yra jūsų teikėjo. Mes aptarnaujamekelionių, komercinių įmonių, tradicijų ir sporto veiklą. Mikroautobusųvairuotojai Klaipėdoje kalba apie varomąją jėgą lietuvių, rusų, anglų kalbomis.Mes siūlome klientams optimizuotus mikroautobusų nuomos sprendimus, geriausiasišskirtines ir didžiausias palankias situacijas, kad galėtume naudotis mūsųpaslaugomis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Kroviniųmikroautobusas „Klaipėda“ jau seniai naudojamas. Mažų krovinių gabenimasKlaipėdoje iki 1,5t pasiekiamas per Klaipėdos krovininių automobilių nuomą.Klaipėdoje perkeliamos paslaugos, krovinių gabenimas iš oro uosto atliekamaskrovininių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su priekaba. Mūsų vairuotojas galėspasiūlyti krovinių gabenimo paslaugas. mes tikimės jūsų skambučių ar užklausų,pasitelkdami mikroautobusu.

Autobusųnuoma KLAIPĖDA Autobusų

namelis„Klaipėda“ pasižymi pažangiu vežėju. Jūsų patogumui mikroautobusas Klaipėdojevykdo „Ford Transit 2007.“ mikroautobusus. Mes teikiame paslaugas turizmo,komercinės įmonės, kultūros, žaidimų ir švietimo renginiams. Autobusų korpusasKlaipėdoje yra baigtas ypatingais, patraukliais, patikimais 8,15,20,25 vietųmikroautobusais.

užsakantbuto namą Klaipėdoje, su vaikais, turinčiais vaikų radijo stotį, vykstavežimasKlaipeda.

Keleivinismikroautobusas „Klaipėdoje“ yra paprasčiausias, įgyvendinant varomąją jėgą.Paklauskite mokesčių ir galite būti maloniai nustebinti.

Mikroautobuso nuomoja

mikroautobusųnuomą Klaipėdoje su motyvaciniu jėga nuo 15 eurų pagal valandą.

Kelionėsmokestis mieste priklauso nuo mikroautobuso naudojimo laiko.

Vienąvalandą kelionė į jus ir nugara į parką pristatoma į jį. nuomojate nedidelįautobusą Klaipėdoje su vairuotoju iš 10 eurų pagal valandą.

Krovininismikroautobusas Klaipėdoje su vairuotojo kaina nuo 10 eurų.

JaunuoliamsKlaipėdos mikroautobusų kooperatyvo vertė yra apačioje, pradedant nuo 15 Euržingsniu po valandos. 10 EUR papildomas mokestis jaunimui.

Lankstumasnuolaidoms!

KLAIPĖDOJEKELEIVIŲ KROVINIMAS

Keleiviųpervežimas Klaipėdoje, Lietuvoje ir užsienyje yra atsipalaidavusių poilsiniųmikroautobusų pagalba.

Darbuotojųvežimas Klaipėda į ir iš seminarų, renginių yra Wi-Fi naudojant keleiviniųmikroautobusų nuomą Klaipėdoje.

Mikroautobusųnuoma Kalaipėdoje vestuvės baigtos naudojant mikroautobusų nuomą su vairuotojuKlaipeda.Atliekamas keleivinis mikroautobusų nuoma Klaipėdos ir van nuomosautomobiliams Vilnius kūdikių pristatymas į mokyklas. Klaipėdos jaunimo vežimasį vidurinę mokyklą, ekskursijos yra Wi-Fi naudojant nuomojamus keleiviniusmikroautobusus Klaipėdoje.

Call Now Button+370 682 61111