Mercedes-Benz G 55 AMG (Geliko) nuoma

nuo 123Eur už valandą

Mercedes Benz G klasės nuoma – tai ką NuomaJums gali pasiūlyti geriausio savo klientui. Nors NuomaJums asortimente rasite iš tiesų platų nuomai skirtų automobilių pasirinkimą, Mercedes-Benz G63 ir G55 AMG bei G500 modeliai išsiskiria labiausiai – savo prabanga, įspūdingomis formomis bei neblėstančiu žavesiu. Mercedes-Benz G, „ Gelenvagenas ”, „ Gelikas ” – šis stilingai atrodantis visureigis, dažnai, vadinamas labai įvairiai, tačiau be jokios abejonės, jis palieka nepamirštamą įspūdį kiekvienam jį mačiusiam.

*Automobilio ratų išvaizda gali skirtis nuo sezoniškumo

** taip pat gali skirtis apdailos detalės, bei komplektacija nuo pateiktų realių nuotraukų.

Norite užsisakyti šį automobilį? Susisiekite su mumis!

Contact us

Have you found the product you are interested in, do you have any other questions?

Fill out the form below and we will answer all your questions.

By clicking the button, you agree to the privacy policy.

Mercedes-Benz G 55 AMG (Geliko) nuoma

Ypatingoms progoms skirtų automobilių pasiūla keičiasi. Žinoma, taip yra todėl, kad keičiasi žmonių poreikiai. Jeigu prieš dešimtmetį ar daugiau, atvykus į vestuvių ar gimtadienio šventę su limuzinu, svečiai būtų aikčioję iš nuostabos ir susižavėjimo, tai šiandien – limuzinas, kaip vestuvių atributas nyksta, o jo vietą užima modernūs arba klasika tapę automobiliai.
Jeigu ieškote ko nors neregėto ir trokštate išsiskirti iš minios – rinkitės NuomaJums paslaugas ir papuoškite svarbias progas išskirtinio dizaino Mercedes klasės automobiliais. Rinkitės vienintelį Lietuvoje nuomojamą baltos spalvos MERCEDES G klasės visureigį su ekskliuzyviniu AMG – baltu salonu bei verstos odos lubomis, skirtu būtent svajonių vestuvėms!

Mercedes Benz G klasės nuoma – tai ką NuomaJums gali pasiūlyti geriausio savo klientui. Nors NuomaJums asortimente rasite iš tiesų platų nuomai skirtų automobilių pasirinkimą, Mercedes-Benz G63 ir G55 AMG bei G500 modeliai išsiskiria labiausiai – savo prabanga, įspūdingomis formomis bei neblėstančiu žavesiu. Mercedes-Benz G, „ Gelenvagenas ”, „ Gelikas ” – šis stilingai atrodantis visureigis, dažnai, vadinamas labai įvairiai, tačiau be jokios abejonės, jis palieka nepamirštamą įspūdį kiekvienam jį mačiusiam.

Jeigu trokštate palikti neišdildomą įspūdį ar susikurti savo nepriekaištingą įvaizdį – Mercedes G nuoma tam idealiausias sprendimas. NuomaJums pateikia baltos ir juodos automobilių asortimentą bei siūlo vairuotojo paslaugas – tam, kad svarbiais gyvenimo momentais nereikėtų rūpintis smulkmenomis. Mercedes Benz G klasės nuoma skirta įvairiausioms progoms: vestuvėms, gimtadieniui, verslo kelionėms, fotosesijoms ar tiesiog išskirtinei pramogai. Būkite tikri, niekas taip nesužavės, kaip Mercedes Benz GELENVAGEN ! NuomaJums savo klientams siūlo tik tai, ką galime vadinti tikru komfortu, elegancija ir prabanga.

Mercedes Benz G nuoma su vairuotoju

Mercedes Benz G klasės nuoma – tiems, kurie vertina laiko patikrintą kokybę. Šis legendinis Gelendvagen žinomas jau nuo 1979-ųjų, tad galime drąsiai sakyti, kad mūsų mintyse jis jau tapo klasika, o gerbėjams tapo kultiniu modeliu. Šio visureigio išvaizda metams bėgant beveik nepasikeitė, tačiau keitėsi vidus – sudėtos šiuolaikinės technologijos.

Mintis, kad nuo tos akimirkos, kada visureigis pasirodė pirmą kartą, jo išvaizda pasikeitė labai mažai, jaudina istorijos mylėtojus bei kolekcionierius. Tai reiškia, kad jau keturis dešimtmečius, šio visureigio išvaizdos žavesys neblėsta, tuo tarpu, kitų automobilių modeliai prašosi atnaujinami kas kelerius metus.
Mercedes Benz G klasės visureigis yra viena iš naujausių šio modelio versijų, tačiau vis dar išlaiko pirminius jo bruožus – grubokas ir kampuotas. Pirminė šio visureigio paskirtis buvo karinė, tik vėliau pristatyta civilinė versija. Galime tik džiaugtis, kad laikui bėgant buvo tobulinamas šio modelio vidus, o išorė keitėsi mažai. Ne vienas susidūręs su Mercedes-Benz G63 AMG visureigiu tvirtina, kad ši transporto priemonė – tikrasis rojus žemėje. Visureigio dizainas atspindi aukštą klasę, prabangą ir galią – būtent šiuos jausmus jaučia žmogus, sėdintis legendiniame Gelendvagene.

NuomaJums dirbanti komanda stengiasi pasiekti, kad bet kuri Jums svarbi proga taptų isškirtinė. Mes kviečiame pasinaudoti Mercedes Benz G klasės nuoma arba „Geliko” nuoma – tam, kad Jums svarbios akimirkos paliktų neišdildomą įspūdį.

Mes siūlome Mercedes Benz G nuoma su vairuotoju, tam, kad Jums svarbiomis akimirkomis nereikėtų jaudintis dėl transporto ar kelionės maršruto. Mūsų įmonėje dirbantys profesionalūs vairuotojai pasirūpins, kad į reikiamą vietą atvyktumėte laiku, o mūsų siūlomas Mercedes-Benz G klasės automobilis taptų pribloškiančia Jūsų įvaizdžio detale.

Mercedes Benz G klasės nuoma Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje

Tikriausiai sutiks kiekvienas, kad artėjant ypatingoms progoms ar šventėms, norisi puošnumo ir tiesiog apima noras pabūti išskirtiniais bent akimirkai. NuomaJums siūlo kruopščiai atrinktus, prabangaus dizaino bei išskirtinio patogumo automobilius, šventėms, vestuvėms, fotosesijoms ar ypatingų svečių pasitikimui. Pasinaudokite – Mercedes Benz G klasės nuoma ir Jūsų diena taps išskirtinė. Taip pat mūsų profesionalūs vairuotojai Jus ar Jums svarbius asmenis, galės pasitikti sutartoje vietoje ir nuvežti kur tik panorėsite. Taip pat siūlome mercedes g nuoma Klaipedoje

Mercedes Benz G klasės nuoma Vilniuje

Daugelis mūsų klientų džiaugiasi Mercedes G klasės nuoma būtent dėl jo modernaus ir komfortiško vidaus: odinio salono su medienos akcentais, kurie suteikia prabangos ir komforto pojūtį. Sujungus galingą ir prabangią išorę su elegantišku ir komfortišku vidumi – gausime nuostabų GELENVAGEN visureigio derinį. Mercedes G klasės nuoma itin populiari tiek tarp privačių, tiek verslo kategorijos atstovų.

Visureigis tinkamas ne tik šventėms ar išskirtinėms progoms, bet ir svarbiems kasdieniams iššūkiams – svarbiems verslo susitikimams, labai svarbių ir išskirtinių žmonių paėmimams.

NuomaJums siūlo išbandyti Mercedes Benz G nuoma Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose bei užmiestyje paslaugas. Pristatysime Jums visureigį į Jūsų nurodytą vietą ar Jus pasiimsime.

Mercedes Benz G klasės nuoma Kaune

Mercedes Benz G (Geliko) nuoma Kaune itin populiarėja ir sparčiai vejasi Lietuvos sostinę – Vilnių. Mūsų klientams labiausiai aktuali balto geliko nuoma vestuvėms, kadangi paskutiniaisiais metais šis visureigis tapo nebeatsiejamu šios šventės atributu. Tikriausiai sutiks visi, kad mados keičiasi ir retas kuris savo šventėje betrokšta matyti limuziną.

Mercedes G nuoma vestuvėms, klipams, fotosesijoms

 

   Mercedes G nuoma vestuvėms, klipams, fotosesijoms visoje Lietuvoje – išskirtinių visureigių pasirinkimas jūsų ypatingoms progoms. Šie modeliai yra tikras išskirtinumo simbolis, išsiskiriantys ne tik savo išvaizda, bet ir prabanga bei kokybe. Nesenstantys nuo 1990 metų. Trumpai.: 1990 metais G-klasė buvo atnaujinta su nauju interjeru, kuriame dominuoja mediniai akcentai ir aukštos kokybės odinės sėdynės. Mes nuomojame G-klasės G55 AMG versiją, aprūpintą 5.5 litro V8 varikliu, suteikiančiu 373 kW (507 AG) galios bei maksimalų sukimo momentą 700 Nm malonumas ausims.

  Mercedes G nuoma puikus pasirinkimas vestuvėms ar išskirtinėms fotosesijoms, kur svarbu išskirtumas ir elegancija. Mercedes-Benz G nuomos privalumai: aukščiausios kokybės surinkimas ir kokybiška konstrukcija: G-klasė užtikrina ne tik išskirtinę išvaizdą, bet ir patikimumą.

   Nesenstantis ir laikui nepavaldus dizainas: G-klasės dizainas išlieka laiko nepavaldus, sukurdamas išskirtinę atmosferą bet kurioje situacijoje.

  Tinkamas vestuvinėms fotosesijoms: mercedes g klasė yra idealus pasirinkimas vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms, prisidedant prie jų išskirtinumo.

 Puikus visureigis jeigu Jūsų sodyba miškuose mes Jus nuvešime iki vietos: varomas visais keturiais ratais su visų trijų diferencialų blokavimu, tai puikus sprendimas įveikiant įvairias kelio sąlygas į Jūsų pasirinktas atokias sodybas.

  Komfortas ir prabanga: nepaisant G-klasės grubaus dizaino, ji siūlo išskirtinius pojūčius keliaujantiems. Nuo kelionės vestuvėse iki ypatingų fotosesijų, Mercedes-Benz G nuoma su vairuotoju suteiks jums nepakartojamą patirtį. Jau dabar suteikite savo šventei ypatingumo ir mėgaukitės kiekviena akimirka su šiuo išskirtiniu visureigiu.

 

Mercedes G55 G63 AMG G500 nuoma  ( gelikų nuoma )

 

 

  Vieninteliai Lietuvoje siūlome Mercedes AMG nuomą su vairuotoju. Šie mūsų siūlomi epiniai mercedes visureigiai G55 AMG ir G63 AMG, yra tikras malonumas ausims ir šiurpuliukai kūnui.

  Siūlome jums ne tik nuomoti visureigį, bet ir patirti unikalią kelionę su vienu iš šių galingų visureigių. Mercedes gelikai šie visureigiai ne tik suteiks jums greitį ir galią, bet ir užtikrins ypatingą kelionės patirtį. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote sportinio automobilio, patogaus sedano, ar visureigio su galingu varikliu, mūsų AMG modelių pasirinkimas patenkins net išrankiausius automobilių entuziastus.

  Tai ne tik nuotykių pilnos kelionės, bet ir galimybė išreikšti savo aistrą automobiliams ir galingumui. Su mūsų Mercedes-AMG modeliais kiekviena kelionė taps ypatinga patirtimi, o jų išskirtinis dizainas ir galingi varikliai tikrai nepaliks abejingų. Jums tik užtenka pasirinkti norimą Mercedes-AMG modelį, ir mes užtikrinsime, kad jūsų kelionė taptų išskirtine ir nepakartojama.

  Mėgaukitės kiekviena akimirka su šiais išskirtiniais automobiliais, kurie garantuoja ne tik malonumą ausims, bet ir adrenalino šuolį kiekvienoje važiavimo stotelėje. Su Mercedes G AMG nuoma visureigių nuoma taps ne tik būdu pasiekti kelionės tikslą, bet ir tikruoju nuotykio pradžia.

 

Mercedes G klasės krikštynoms, staigmenai, gimtadieniui

 

   Mercedes G klasės visureigis baltos spalvos nuoma yra puikus pasirinkimas gimtadienio staigmenoms, krikštynoms ar bet kokiam ypatingam renginiui. Mes galime padėti sukurti įspūdingą įvaizdį šių išskirtinių automobilių pagalba. Mūsų paslaugos apima ne tik automobilio nuomą, bet ir galimybę sudaryti šių visureigių kolonas bei pasirūpinti, kad jūsų renginys būtų ne tik ypatingas, bet ir nepakartojamas.

  Mercedes G klasės visureigis baltos spalvos išsiskiria ne tik savo išvaizda, bet ir prabanga. Tai yra puikus pasirinkimas pritraukti dėmesį ir suteikti išskirtinumo jūsų renginiui. Mes galime suderinti su jumis detalės, kaip norite išnaudoti šį visureigį jūsų ypatingam renginiui Be to, jei jums reikia daugiau nei vieno visureigio, mes galime organizuoti visas reikalingas priemones, įskaitant  šių epinių visureigių kolonas. Tai ne tik padės jums pasiekti pageidaujamą efektą, bet ir užtikrins, kad viskas vyktų sklandžiai ir pagal planą. Mes esame čia, kad suteiktume jums išskirtinę paslaugą ir padėtume jums sukurti įsimintinį ir ypatingą įvykį. Susisiekite su mumis, jei turite kokių nors specialių poreikių ar pageidavimų, ir mes rūpinsimės, kad jūsų renginys taptų ne tik ypatingas, bet ir sėkmingas.