+370 682 61111

+370 682 61111

blogz

„Mercedes-Benz Sprinter“ keturi × 4 „Van“ pristatyti

„Mercedes-Benz Sprinter“ nesinaudos tuo pačiu lygiu, kaip ir kiti „Mercedes“ prabangūs automobiliai, nes tai yra naudingas dizainas, bet čia yra kažkas, kad mus sužadintų entuziastingas vokiečių automobilių gamintojas mikroautobusų nuoma vestuvėms . šiuo metu įmonė sužinojo apie 4 × 4 „Sprinter“ modelį.

didžiąją dalį „Mercedes-Benz Sprinter 4 × 4“ dominuojančių pardavimo veiksnių sudaro adaptyvi elektroninė balanso programa (ESP), greitėjimo slydimo valdymo sistema (ASR), kuri gali būti išjungta, žemo greičio įstatymas (DSR) su reduktoriumi ir visiškai naujas traukos manipuliavimo aparatas, žinomas kaip 4ETS.

Sprinterio keturių keturių keturių keturių keturių keturių pasirinktų ratų jėgos sistema siūlo 35/65 priekinį ir galinį sukimo momentą, kuris supjaustytas kaip numatytoji konfigūracija. Tai palengvina sukibimą, ypač esant mažam greičiui, palyginti su įprastu transporto priemonės modeliu.

„Mercedes-Benz Sprinter“ 4 × keturi „Van“ pristatyti
Papildomai yra 4ETS, kurie visiškai įtraukti į Sprinter 4 × 4 ESP. Trumpai tariant, mašina veikia panašiai kaip įrenginys su 3 fiksavimo diferencialais. Jis nukreipia sukimo momentą kiekvienam ratui, jei jis suvokia traukos praradimą.

tuo tarpu „Sprinter“ 4 × 4 ASR gali būti be kliūčių, naudojant valdymo įtaisus ant vairavimo rato. Tai padidina slydimą, ypač važiuojant sniego grandinėmis arba žvyru. Įrenginys mechaniniu būdu iš naujo aktyvuojamas, o automobilio greitis pasiekia 40 km / val.

be to, pasirenkamasis DSR padeda furgonui važiuoti žemyn. Tai veikia kartu su įrenginio redukavimo įranga.

naujasis „Sprinter“ keturių keturių keturių „4“ keturių litrų variklis pasižymi „turbodeliu“ varikliu, turinčiu 100 litrų AG ir 324 lb-pėdų sukimo momentą. Visa tai elektros energija siunčiama visiems keturiems ratams per septynis tempusių kompiuterių perdavimo įrenginį. taip pat yra 2.0 litrų „Sprinter“ 4 benzino versija, tačiau nesame tikri, ar tai toli gražu per keturių × 4 modelį.