+370 682 61111

+370 682 61111

blogz

„Mercedes-Benz“ mikroautobusas „Sprinter“ miestas 75 vyksta Vokietijos keliais

Šiandieninės kartos „Sprinter“ miestas septyniasdešimt penkiasdešimt ketina nutiesti Vokietijos kelius. jie netrukus turės būti naudojami Göppingen ir jo apylinkėse reguliariai vežantiems autobusais. Autobusai dirbs Göppingen mieste, nes kasdieniniai didžiuliai autobusai neatitiks griežtų miesto vidurinių matmenų.

„Mercedes-Benz“ autobusų pardavimai „Rolf Grüb“ ir „Mercedes-Benz“ mikroautobusų pardavimų vadovas Maxas Witzelas oficialiai perdavė „Mercedes-Benz“ mikroautobusus „Manfred“ ir „Carsten Frank“, „Omnibusverkehr-Reisen Frank & Stöckle“ autobusų savininkams. organizacijamikroautobusų nuoma vestuvėms .

Manfredas Frankas teigė, kad nori savo keleiviams pasiūlyti „visavertį reguliarią autobusą su visa tai sudarančia paguoda“. „Sprinter“ miesto 75 mikroautobusas yra 8-ių metrų ilgio, leidžiantis jam priimti 38 keleivius . Ji turi 5095 mm važiuoklės bazę, kuri sudaro pagrindą tarp ašių esančiai erdviai žemai žemei.

Tai leidžia mikroautobusui paruošti su sulankstomomis sėdynėmis, neįgaliųjų vežimėliais ir vežimėliais ir statuso zonomis. visų pirma „Frank & Stöckle“ autobusų organizacija įrengė mikroautobusą su 5 sulankstomomis sėdynėmis, vežimėliais ir statuso erdėmis. Be to, į transporto priemonę buvo įmontuoti lubiniai ir vertikalūs sankabos bėgiai. Be to, interjeras papildomas atostogų vietoje, be USB lizdų, esančių viduje žemoje vietoje ir ant sėdynių.

vairuotojo vieta yra orientuota į pažangiausius daugiafunkcinius vairavimo ratukus, PA mašiną su žnyplės mikrofonu, MBUX daugialypės terpės įrenginį su pernelyg dideliu sparčiuoju ekranu ir elektroninį užuolaidą nuo saulės. Taip pat yra atskiros oro kontrolės priemonės varomosios jėgos
mikroautobusų nuoma vestuvėms padėčiai ir keleivio vietai.

„Sprinter“ miestas septyniasdešimt penki taip pat turi apsaugos ir vairuotojo pagalbos galimybes, kurias sudaro energingas stabdymas, pagalbinis žibintas ir „Crosswind“ pagalba.