+370 682 61111

+370 682 61111

blogz

Mėgaukitės išskirtiniu musu kokybiško mikroautobusų nuoma vestuvėms, kuris kada nors buvo pagamintas

Mėgaukitės išskirtiniu musu kokybiško mikroautobusų nuoma vestuvėms , kuris kada nors buvo pagamintas

klasikinis avenue važiuoja automobiliais
nėra didesnės atostogos nei tirti Ramiojo vandenyno šiaurės vakarus VW kemperyje (arba praeityje, jei turite laiko ir mes turime van!). Nuo to momento, kai jūs patirsite spaudimą iki to laiko, kai išeisite, patirsite laisvę, kurią geriausiai gali suteikti įprastinė kelių kelionė. Nėra kelionių leidinių, jokių apribojimų, jokių kliūčių. tik jūs ir furgonas ir gatvė. tai, be abejo, yra visą gyvenimą trunkanti šventė, ir jūs esate palaikomi „Peace trucks“ profesionalų.

pažiūrėkite datas, kainas, politiką ir dar daugiau

 Išjunkite įtaisus ir palaukite keletą puikių palapinių ir prijungimo laiko (žinoma, visos mūsų transporto priemonės turi elektros ir USB mažmenininkų masę, jei norite, kad jūsų prietaisai būtų trumpai ar du).

ne visai tikras, kad antikvariniai VW mikroautobusų nuoma vestuvėms yra tinkami jums? Mes taip pat samdome pažangiausius „Mercedes“ kemperius. idealiai tinka ilgesnėms kelionėms arba jei jums reikia kažko su šiek tiek mažiau nostalgija.

siekia „pristatyti savo automobilį“ ir tiesiog išsinuomoti savarankišką stovyklavimo įrangą (nukreiptą į gorge, galbūt? arba norint per savaitgalį persikelti palapinę ir tiesiog neturėti įrankių?), naują 2019 m. paprasčiausiai: taikos prekiautojai.

nepriimkite mūsų žodžio – išnagrinėkite, ką sako keli nuomininkai. Arba, čia yra keletas dabartinių šios 2018 m. Vasaros laiko pastabų:

Turėjome puikų laiką ir vėliau sužinojome, kad tiesiog nebuvo geresnio būdo pamatyti Vašingtoną ir praeitį. #vanlife yra tikrasis sandoris. mes tiesiog grįšime į Vašingtoną ir vėl išsinuomosime iš „Peace Van“. Jūsų agentūra iš tikrųjų yra puiki. Mes manėme, kad visi mes mus organizavome visa, kad galėtume iš tiesų tinkamu laiku. Jūs atsiuntėte mums jausmą, patvirtintą patraukti į save ir pastebėti gražią valstybę. Mano šeima sutinka, kad liepos mėn. Mūsų patirtis buvo gyvenimo trukmė ir gali būti sunku įveikti … mūsų buto butas tapo didele jo dalimi. Ačiū!

Mūsų šeimos palapinė kelionė į Olimpinį šalies parką „Peace Van“ Pilchuck’e (mes jį pavadinome „Chuck“) tapo puikia. Tai pasikeitė į mūsų pirmą kartą stovyklavietę toje u. s. a. (mes esame iš NYC) ir mūsų pirmasis kempingas su mūsų 2 vaikais (9 ir 4 metų). tuo pačiu metu, kai buvome tikrai susijaudinę, netgi planuodami kelionę, mes taip pat buvome šiek tiek baimingi, nes mes nepripažinome, kas būtų, kaip visi keturi žmonės gyventi furgone kiekvieną savaitę. galiu pasakyti, kad mūsų malonumas taps gryna magija. naudodamas 3-ąją dieną mano vyras ir kad svajojau didžiuojasi turėdamas mūsų pačių automobilį. Chuckas tapo nepriekaištingai „Peace“ sunkvežimių atsargomis. Vaikai, kurie puoselėjo miegą pop-top ir keturi 12 mėnesių derliaus, tikrai jautė, kaip jis užkariavo areną, kol jis anksčiau ar vėliau išmoko pakilti aukštyn ir žemyn. „Apatinis čiužinys“ mano vyrui ir i. Kaip, labai, kas gauna gerą nakties miegą, kai palapinė ?! . Apskritai, ji pasikeitė į puikią kelionę mūsų giminaičių ratui, ir mes negalime laukti, kol grįšime į furgoną.

aš būsiu drąsus, sofos mylintis, Trojos arklys, nekenčiantis saulėje, nenormalus Sietlas. bet mano vaikai saugojo elgetavimą stovyklavietei. patekti į taikos transporto priemones. gerai, maloniai, mes galime eiti kempingu, bet aš neturiu miegoti ant grindų. Aš buvau identiški elementai, pasibaisėję ir susijaudinę anksčiau nei patirtis. Į mano pirmąjį brangumą, mūsų kempingo kelionė į Vankuverio salą pasikeitė į didžiulį pasitenkinimą !! mes visi turėjome puikų laiką, vaikai įsimylėjo Washougalą, Vankuverio sala buvo įspūdinga rojus, ir dabar aš atrandu, kad planuoju kitą stovyklavimo patirtį. Aš netgi turiu keletą kirminų įkandimų, tačiau aš net nerūpiu! Kas aš dabar? Ši ramybė nebūtų buvusi įmanoma be „Peace“ transporto priemonių, stovyklautojui patiko, ir visa, ką jie padarė, kad mūsų patirtis būtų kuo švaresnė ir įdomesnė. dėkoju!!!

Kodėl taikos prekiautojai? mes turime paprastą įsipareigojimą – padaryti jūsų atostogas neįvykdytus.
Jūs galite išnagrinėti visus motyvus, kodėl mes manome, kad esame kokybės pirmenybė. Vis dėlto trumpai tariant, jūsų nuomos furgonas yra prižiūrimas naudojant didžiausią „Vanagon“ / „Eurovan“ automobilį JAV viduje. turime 17 darbuotojų komandą. Mes taip pat turime papildomų lengvatų mūsų nuomininkams – paslapties stovyklavietėms, kurias vadiname „Taikos vagonais“, stovinčiais maršrutais, kad būtų galima sekti ar naudoti kaip bazinę liniją, unikalius sumažinimus ir pasiūlymus nuostabiuose taškuose šalia garsių maršrutų.