+370 682 61111

+370 682 61111

blogz

Afro kasytės Kaune

Afro kasytės pynės, tokia mūsų pažadėta šios savaitės tema. Naudodamiesi afro plaukų pynimais, galite suteikti plaukams poilsį. Tai yra lengvas ir kietas būdas pamiršti apie plaukų formavimąsi mėnesiais. Daugelis juodaodžių moterų yra sportinės pynės, nes jos yra talentingos su stipriais juodais plaukais, kurie gerai palaiko pynes.

african-braids
pictures-of-ghana-braids-hair-style

Afro kasytės istorija

african-braids

nerijos afro kasytės pynės yra sena meno rūšis, priklausanti Afrikos genčių papročiams. Jis iš tikrųjų kilęs atgal 3500 m. Pr. Kr. Egipte. Kiekvienas Afrikos regionas ir gentis turi savitą plaukų pynimo stilių.

african-braids

Afro kasytės pynės tradiciškai yra socialinis menas

Dėl laiko, per kurį reikia pinti plaukus, žmonės dažnai turėjo laiko bendrauti pyndami ir pyndami plaukus. Tai prasideda vyresniems gaminant paprastus mazgus ir pynutes jaunesniems vaikams. Vyresni vaikai stebi ir mokosi iš jų, pradeda mankštintis su jaunesniais vaikais ir galiausiai mokosi tradicinių piešinių. Tai tęsia ryšį tarp vyresniųjų ir naujosios kartos.

Afro kasytės pynės buvo ryšio priemonė

Kai kuriuose regionuose pynė buvo ryšio priemonė. Iš pirmo žvilgsnio vienas asmuo galėtų atskirti daugybę informacijos apie kitą asmenį, nesvarbu, ar jie susituokę, ar gedi, ar dėl amžiaus, kad galėtų vykti į teismą, tiesiog stebėdamas savo šukuoseną. Pintinės buvo socialinės stratifikacijos priemonė. Tam tikros šukuosenos buvo būdingos tam tikroms gentims ar tautoms. Kiti stiliai informavo kitus apie asmens statusą visuomenėje.

african-american-braidsjpg-86e73703b8a8bef5

Šeštajame dešimtmetyje, atrodo, pynės atgijo. Tuo pačiu metu afro taip pat populiarėjo juodaodžiai Amerikoje. Kai rasiniai santykiai tapo aktualia tema, juodaodžiai menininkai, mokslininkai ir aktyvistai ėmė ieškoti Afrikos plaukų stiliaus. Iki 1969 m. Stiliai simbolizavo judėjimą.

Aštuntajame dešimtmetyje Vakarų Afrikos imigrantai į Ameriką atnešė dar daugiau pynimo stilių. 1972 m. Aktorė Cicely Tyson per televiziją pasirodymo metu nešiojo įmantrius Nigerijos pintinius ir tapo pirmąja, per televizorių nešiojančia karnizus.

african-braids

„Cornrows“:

hiphopo kultūros prekės ženklas Iki 1990 m. „Cornrows“ tapo hiphopo kultūros prekės ženklu, nes menininkai, tokie kaip Ludacris ir Lil ‘Bow Wow, pradėjo sportuoti. Tokie sportininkai kaip krepšinio žvaigždė Allenas Iversonas taip pat nešiojo karnizus.

Metams bėgant karnizai, kartu su dredais, buvo keli ginčai Amerikos darbo vietose ir universitetuose. Kai kurie darbdaviai ir švietimo įstaigos pripažino juos netinkamais ofisui ir uždraudė juos – kartais net nutraukia juos dėvėjusių darbuotojų pareigas. Darbuotojai ir pilietinių teisių grupės nesutiko, kad toks požiūris rodo kultūrinį šališkumą. Kai kurie tokie ginčai baigėsi teisminiais ginčais.

African Braids
screen-shot-2016-10-23-at-13-12-53

Tradiciniai afro kasytės pynimai

Mes esame sužavėti, kaip taip lengvai pasiekiama tobulybė, kai afroamerikietis numoja ranka į pynimą. Tai yra trofėjus laiminčios pintinės … Puikios sekcijos, puiki įtampa ir puikios pynės!

nigerian-ghana-weaving-styles
ghana-braids-2014

Afro kasytės pynės šiandien

Juodų plaukų stiliaus priežiūra ir priežiūra tapo daugelio milijonų dolerių pramone. Parduotuvės visoje šalyje specializuojasi pynimuose ir audiniuose. „ Iles Formula“nespecializuojamės baltais ar juodais plaukais, tikime „natūraliais plaukais“, kad ir kokia būtų spalva ar rūšis.

Viena iš mūsų formulių yra ypač gera naudoti audžiant. „Iles Formula“ apdailos serumas yra pagamintas iš riešutų aliejų, vitaminų, augalų ekstraktų ir neapdoroto šilko. Jis ne tik suteikia puikią kontrolę pynimo metu, bet ir maitina plaukus puikia mityba bei apsaugo juos nuo drėgmės, šilumos ir UV spindulių daromos žalos.

african-braids

Afro kasytės šukuosenos

Afro kasytės šukuosenos yra gana paplitusios tarp šiuolaikinių moterų, ypač tradicinės atrodo kaip dėžutės kasytės ir dideli ilgi pynimai, puikiai derantys su 90-ųjų atgimimu ir gatvės drabužių mados tendencijomis, kurios šiuo metu yra populiarios.

Būti įkvėptam ! Štai keletas įkvėpimo šaltinių, kuriuos šiandien surinkome jums iš šiandienos gatvių.

african-braids
african-braids
African Braids
screen-shot-2016-10-23-at-13-11-25
African Braids
African Braids
african-braids

Šiandien muzikos industrija padarė didžiulę įtaką atgaivinant Afro kasytės. Minint keletą vardų Beyoncé, Rihanna, Alicia Keys… žinoma, jie puikiai juos nešioja.

screen-shot-2016-10-23-at-13-03-50
screen-shot-2016-10-23-at-13-19-48

Tiems iš jūsų, kurie neturi afrikiečių palikuonių, kad išmoktų jus pinti tradicijas, čia yra nedidelis pamokomas vaizdo įrašas, kuris padės, mėgaukitės! Jei turite patarimų, kuriais galite pasidalinti su mumis, mielai juos išgirstume.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *